Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,082 εγγεγραμμένα μέλη και 3,036,338 μηνύματα σε 92,210 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 982 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 142)
Ναι
57
40,14%
Οχι
85
59,86%

The Unknown

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη The Unknown
Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O The Unknown .... έγραψε στις 14:08, 12-11-11:

Έχετε την τάση να κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι ??? Ποιά η γνώμη την οικογένειας σας για τον γυμνισμό??? Ποιά η γνώμη του κοινωνικού περιγυρου σας??? Σας έχει τύχει κάποιο απρόβλεπτο συμβάν ενώ ήσασταν γυμνοί??? .....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 14:13, 12-11-11:

Λοιπόν, θα ήθελα να το κανω αλλά μένω με 3 αγορια οπότε δυσκολο Η γνωμη της οικογενειας μου για τον γυμνισμο είναι η χειροτερη... το χειροτερο που μου εχει συμβει ειναι να μου φυγει το πανω μερος τους μαγιο και να αναγκαστω να βγω απο την θαλασσα με μονο καλλυμα τα μαλλια μου ( και μολις τα χα κουρεψει >.<

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 14:14, 12-11-11:

Oλόγυμνοι;;;;Μπα,φοβάμαι μην τυχόν και κρυώσω αλλιώς είναι απολύτως φυσιολογικό!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 29-06-13 στις 08:51.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 14:25, 12-11-11:

Στο σπίτι με την οικογένειά μου δεν κυκλοφορώ γυμνή. Οκ, αν με δουν η αδελφή και η μαμά μου να αλλάζω ρούχα ή να βγαίνω από το μπάνιο δεν έγινε και τίποτα, αλλά δεν τριγυρνώ και ξεβράκωτη.
Στο δικό μου σπίτι, όπου μένω μόνη, κυκλοφορώ με το βρακί το καλοκαίρι γιατί έχει ζέστη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Unknown

Νεοφερμένος

O The Unknown .... έγραψε στις 14:37, 12-11-11:

Καλά και εγώ στο σπίτι που μένω με τους γονεις μου δεν κυκλοφορώ γυμνός. Στο σπιτι που μένω μόνος μου όμως μπορώ να πώ πως σπάνια φοράω πολλα ρούχα (πιο συχνα το καλοκαίρη) . Τώρα το πιο απρόβλεπτο που μου έχει τύχει ειναι να με δει μια γειτόνησα γυμνο και μια φίλη μου !! Αλλά οκ λέω σιγά !!!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 14:40, 12-11-11:

Όταν είμαι τελείως μόνη μου, ναι (δυστυχώς σπάνιο). Στοιχηματίζω ότι όταν έχω δικό μου σπίτι πάντα έτσι θα κυκλοφορώ, μ'αρέσει τρελά.

edit: Ερώτηση δεν είναι; Τι στον πέοντα συμβαίνει με όλα τα θαυμαστικά?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Unknown

Νεοφερμένος

O The Unknown .... έγραψε στις 14:58, 12-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Όταν είμαι τελείως μόνη μου, ναι (δυστυχώς σπάνιο). Στοιχηματίζω ότι όταν έχω δικό μου σπίτι πάντα έτσι θα κυκλοφορώ, μ'αρέσει τρελά.

edit: Ερώτηση δεν είναι; Τι στον πέοντα συμβαίνει με όλα τα θαυμαστικά?
Ωχ δικιο έχεις πρεπει να βάλω ??? .. χαχα... Αντε και κάποιος άλλος που τρελένεται να κυκλοφορεί γυμνος . Και νομιζα πως ήμουν ο μονος!!! χαχαχα

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,608 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 15:18, 12-11-11:

έχω να δώ τη γύμνια μου ολόκληρη τόσο καιρό που τρομάζω,
αν και ζώ μόνος
(το ίδιο ισχύει και με τη θάλασσα , εαν και δε ζω σε νησί)
κι ίσως να πρέπει μέσα στην αντικατασκοπία των ημερών
να ορίσουμε ένα ραντεβού με τον εαυτό μας μέχρι
την προγραμματισμένη ανατίναξη της ζωής ημών.

Γύμνια για μένα είναι ποίηση.
Αυτός που την γράφει και την έχει γραμμένη
(στο χαρτί, στην κάμερα, στα παλιά παπουτσάκια του,
στα τρυφερά του..),
σαν τα σώματα που αδιαφορούν στην εντύπωση
που διαγράφουν στα μάτια του εκστασιαζόμενου μπανιστηρτζή,
αδιάφορο με τη λέξη όπως την προφέρει ο Εγγονόπουλος
στην ηχογράφηση της απαγγελίας "Μπολιβάρ".

όμως....
ο ποιητής όπως ακριβώς κι ο γυμνός δεν είναι ιεραπόστολος, ούτε ασκητής, ούτε σαμάνος.
Λοιπόν, πρέπει να ακουστεί.

είναι σαν την άλλη παρόλα: όποιος έχει λεφτά δεν μπορεί να είναι κομμουνιστής,
πρέπει να τα δωρίσει...κουφά πράγματα..

υφυπουργός ο Άδωνις!
ε λοιπόν όλα είναι πιθανά..

πάω να γδυθώ!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 15:23, 12-11-11:

ε όχι και τσίτσιδη εντελώς αλλά στο δωμάτιο μου τριγυρίζω χειμώνα-καλοκαίρι με ένα βρακάκι και κοντομάνικο από πάνω- δεν έχω θέμα με το κρύο εγώ- η γνώμη της οικογένειας μου είναι η χειρότερη ειδικά η μάνα μου έχει θέμα και όποτε μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει τσατίζεται αφάνταστα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blackgirl : 12-11-11 στις 16:46.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 15:30, 12-11-11:

Ειδικά το καλοκαίρι το απολαμβάνω πραγματικά να κυκλοφορώ γυμνή ή ημίγυμνη αλλά το χειμώνα το αποφεύγω γιατί κρυώνω...πάντως γενικά είναι ωραία αίσθηση νοιώθεις τελείως ελεύθερος!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:38, 12-11-11:

το καλοκαιρι κυκλοφορω με το σορτσακι μονο. τον χειμωνα συνηθως με ρουχα εκτος και αν ειναι αναμμενα τα καλοριφες αρα απλα βγαζω την μπλουζα. αλλα ολογυμνος ποτε

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 16:11, 12-11-11:

Οχι δεν κυκλοφορω γυμνος , διοτι δεν εχω δικο μου βσπιτι , ωστε να εχω την ελευθερεια να κανω οτι θελω.
Ειμαι παντως υπερ της ιδεας !

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:55, 12-11-11:

Σε σπιτι που δεν μενω μονος, και οι συγκατικοι δεν ειναι κοντινοι οικογενια η η κοπελα μου, οχι δεν κυκλοφορο γυμνος... Οταν ειμαι στο σπιτι τις κοπελας μου, η αμα ξερω οτι το σπιτι ειναι ολο δικο μου για καπιο διαστημα ναι.

Παράθεση

Nicky90 (Νικη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Nicky90
H Νικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H Nicky90 Ολα καλα :) έγραψε στις 19:03, 12-11-11:

το καλοκαιρι ναι

τον χειμωνα βαζουμε καμια ζακετουλα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nicky90 : 12-11-11 στις 19:21.
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andante
Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε στις 19:19, 12-11-11:

Εγώ το καλοκαίρι κυκλοφορώ με τον μπούτσον έξω γιατί τους έχω όλους γραμμένους εκεί και θέλω να το βλέπουν.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

O Δεσμώτης έγραψε στις 19:42, 12-11-11:

Εγώ το καλοκαίρι κυκλοφορώ με τον μπούτσον έξω γιατί τους έχω όλους γραμμένους εκεί και θέλω να το βλέπουν.

όχι, μόνο εκτός σπιτιού.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:56, 12-11-11:

Nαι,
αλλά όχι στο δικό μου σπίτι.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 22:16, 12-11-11:

Δεν αργεί η ώρα που θα κυκλοφορείτε όλοι γυμνοί όταν η νέα κυβέρνηση θα σας πάρει ακόμα και τα σώβρακα

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 03:37, 13-11-11:

εμεις στο σπιτι,συνηθως ετσι κυκλοφορουμε,αυτο δε σημαινει οτι θα κατσουμε γυμνοι να φαμε,να δουμε τηλεοραση η να μιλησουμε,αλλα δε τρεχει τιποτα να διασχισουμε το σαλονι για να παρουμε ενα βρακι,η την πετσετα απ τη ντουλαπα,μετα ντυνομαστε,ο αντρας μου πλεον φοραει το σλιπ οταν βγαινει απ το μπανιο,εγω η γαιδαρα τιποτα χαχα,τα παιδια ενοηται τιποτα,5 και 10 ετων,απλα αυτη την αντιληψη δεν την μοιραζομαστε και με αλλους,εμενα δε με νοιαζει,καπως ετσι μεγαλωσα,ο αντρας μου καμια σχεση παιδι της επαρχιας δεν ειχε τετοια,του αρεσει ομως αυτη η αισθηση της ελευθεριας και τα παιδια μεγαλωνουν ακομπλεξαριστα με το σωμα το δικο τους και των γονιων τους,το τονιζω δε καθομαστε σε περιεργη σταση,δεν ειμαστε χυδαιοι,γιατι ειναι μια λεπτη ισοροπια το ενα με το αλλο,απλα δε κολαμε να περασουμε απ το ενα δωματιο στο αλλο τσιτσιδοι!

Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

O Andante έγραψε στις 10:17, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από ρενακι 13
εμεις στο σπιτι,συνηθως ετσι κυκλοφορουμε,αυτο δε σημαινει οτι θα κατσουμε γυμνοι να φαμε,να δουμε τηλεοραση η να μιλησουμε,αλλα δε τρεχει τιποτα να διασχισουμε το σαλονι για να παρουμε ενα βρακι,η την πετσετα απ τη ντουλαπα,μετα ντυνομαστε,ο αντρας μου πλεον φοραει το σλιπ οταν βγαινει απ το μπανιο,εγω η γαιδαρα τιποτα χαχα,τα παιδια ενοηται τιποτα,5 και 10 ετων,απλα αυτη την αντιληψη δεν την μοιραζομαστε και με αλλους,εμενα δε με νοιαζει,καπως ετσι μεγαλωσα,ο αντρας μου καμια σχεση παιδι της επαρχιας δεν ειχε τετοια,του αρεσει ομως αυτη η αισθηση της ελευθεριας και τα παιδια μεγαλωνουν ακομπλεξαριστα με το σωμα το δικο τους και των γονιων τους,το τονιζω δε καθομαστε σε περιεργη σταση,δεν ειμαστε χυδαιοι,γιατι ειναι μια λεπτη ισοροπια το ενα με το αλλο,απλα δε κολαμε να περασουμε απ το ενα δωματιο στο αλλο τσιτσιδοι!
Ούτε αν το αγόρι σου π.χ γίνει 14-15 θα έχεις πρόβλημα να σε δεί γυμνή; Πολλοί σε αυτή την ηλικία άνετα θα τράβαγαν μλκια αν έβλεπαν την μάνα τους έτσι.

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Savonius

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Savonius
Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Savonius έγραψε στις 13:48, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Andante
Ούτε αν το αγόρι σου π.χ γίνει 14-15 θα έχεις πρόβλημα να σε δεί γυμνή; Πολλοί σε αυτή την ηλικία άνετα θα τράβαγαν μλκια αν έβλεπαν την μάνα τους έτσι.
Επειδή εσύ κάνεις διεστραμμένες σκέψεις, δε σημαίνει ότι κάνουν και οι "πολλοί".

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ορεστιάδα (Έβρος). Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 14:18, 13-11-11:

και ομως, αν καποιος 15χρονος ειναι σε ένα σπιτι οπου η αδερφη του η η μανα του κυκλοφορουν γυμνοι αναποφευκτα θα υπαρξει διεγερση, χωρις να ειναι διεστραμενος.

Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

O Andante έγραψε στις 14:19, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Savonius
Επειδή εσύ κάνεις διεστραμμένες σκέψεις, δε σημαίνει ότι κάνουν και οι "πολλοί".
\

Δεν μίλησα για διεστραμμένες σκέψεις. Και δεν είναι καθόλου διεστραμμένο όπως λές να διεγερθείς-συγκινηθείς όταν δείς ένα γυμνό γυναικείο σώμα μπροστά σου, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εκτός και αν έχεις κάνει αφαίρεση όρχεων ή την κουνάς την αχλάδα.

Παράθεση

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Savonius έγραψε στις 14:28, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Andante
\

Δεν μίλησα για διεστραμμένες σκέψεις. Και δεν είναι καθόλου διεστραμμένο όπως λές να διεγερθείς-συγκινηθείς όταν δείς ένα γυμνό γυναικείο σώμα μπροστά σου, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εκτός και αν έχεις κάνει αφαίρεση όρχεων ή την κουνάς την αχλάδα.
Δεν το σώζεις, είν' αργά...

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:31, 13-11-11:

Χειμώνα-καλοκαίρι βγαίνω γυμνή από το μπάνιο και ντύνομαι στο δωμάτιο. Οταν έμενα με τους δικούς μου, απλά εβγαινα με πετσέτα αλλά όταν έμενα μόνη μου και τώρα που συζώ, βγαίνω πάντα γυμνή. Ο δικός μου παίρνει ρούχα ή πιτζάμες μέσα στο μπάνιο και ντύνεται εκεί, εγώ δεν μπορώ να το κάνω και δεν το καταλαβαίνω. Δεν βολεύει καθόλου, τα ρούχα γεμίζουν υγρασία από τους ατμούς και μετά κολλάνε πάνω μου. Τελείως γυμνή σε άλλες ώρες ομως δεν κυκλοφορώ, θεωρώ ότι τα "απαραίτητα" είναι πιό σέξι από το καθόλου. Και βέβαια αν είχα παιδία στο σπίτι σε ηλικία να μιλάνε, δεν θα ήμουν με τα σέξι εσώρουχα!

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

O Δεσμώτης έγραψε στις 14:36, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
τώρα που συζώ βγαίνω πάντα γυμνή.

το ποστ σου μπορεί να διαβαστεί και σαν απάντηση στο ερώτημα
"αγάπη μου φόρα τίποτα, θα πουντιάσεις?"

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

O Andante έγραψε στις 14:40, 13-11-11:

Δεν το σώζεις, είν' αργά...
Oύτε εσύ...

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

O Δεσμώτης έγραψε στις 14:48, 13-11-11:

δε σταματάτε λέω εγώ,
και να λύσετε τις διαφορές σας
με τα απογυμνωμένα σας μόρια?

έτσι και θα είμαστε στο θέμα μας
και θα μπορέσουμε να δούμε
που αρχίζει και που τελειώνει
η διαστροφή.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 14:57, 13-11-11:

Φυσικα.

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

O Δεσμώτης έγραψε στις 15:06, 13-11-11:

Η φράση regina rosa samat
(η βασίλισσα αγαπά τα τριαντάφυλλα και ΜΟΝΟ)
αποκτά ξαφνικά νόημα.

Παράθεση

Savonius

Νεοφερμένος

O Savonius έγραψε στις 15:12, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Χειμώνα-καλοκαίρι βγαίνω γυμνή από το μπάνιο και ντύνομαι στο δωμάτιο. Οταν έμενα με τους δικούς μου, απλά εβγαινα με πετσέτα αλλά όταν έμενα μόνη μου και τώρα που συζώ, βγαίνω πάντα γυμνή. Ο δικός μου παίρνει ρούχα ή πιτζάμες μέσα στο μπάνιο και ντύνεται εκεί, εγώ δεν μπορώ να το κάνω και δεν το καταλαβαίνω. Δεν βολεύει καθόλου, τα ρούχα γεμίζουν υγρασία από τους ατμούς και μετά κολλάνε πάνω μου. Τελείως γυμνή σε άλλες ώρες ομως δεν κυκλοφορώ, θεωρώ ότι τα "απαραίτητα" είναι πιό σέξι από το καθόλου. Και βέβαια αν είχα παιδία στο σπίτι σε ηλικία να μιλάνε, δεν θα ήμουν με τα σέξι εσώρουχα!
Η ζωή, imho, δεν περιστρέφεται γύρω απο τον άξονα "σέξι". Το ντύσιμο στο σπίτι δεν έχει σχέση με το σξ. Το πως γυρνάς μέσα στο σπίτι δεν έχει αναγκαστικά σεξουαλικο περιεχόμενο, εκτός αν θες εσύ να είσαι έτσι. Τη μοναδική φορά που με είδαν τρίτοι με εσώρουχα ήταν στο στρατό, εκεί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς.

Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 17:13, 13-11-11:

Θύμαμαι, στην παλιά πολυκατοικία που μέναμε, όταν ήμουν μικρότερος, μου άρεσε η γειτόνισα που έμενε ακριβώς από δίπλα μας, είχα βγει καποιες φορές γυμνός στο μπαλκόνι τάχα μου τυχαία για να με δει και να κόψω αντιδράσεις. Βέβαια όταν μεγάλωσα, την έκοψα αυτη την συνήθεια και καμια φορά όταν τα σκέφτομαι το μετανιώνω και ντρέπομαι λίγο..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jimmy Springer

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jimmy Springer
Ο Jimmy Springer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Jimmy Springer έγραψε στις 19:29, 13-11-11:

Πρώτο post στο site σας και μάλιστα σε ένα πρωτότυπο όσο και taboo θέμα για κάποιους.

Μένω με τον αδερφό μου κάτω από τους γονείς και αν τύχει και με δει γυμνό, δεν έχω θέμα σε αντίθεση αν με βλεπε μια μαμά (όπου έχει συμβεί κι έχει κατακοκκινίσει ), προσωπικά λατρεύω να μένω ολόγυμνος όσο συχνότερα γίνεται και δε θα χα πρόβλημα αν με βλεπε οποιοδήποτε μέλος της οικογένειας, αν φυσικά δεν είχαν κι εκείνα πρόβλημα. Το θέμα είναι πώς μάλλον μόνο εγώ έτυχα να είμαι φαν του "αθλήματος" όπως και σε πολλά άλλα θέματα σε σχέση με οικογένεια / συγγενείς.

Μακάρι να μην είχαν θέματα αιδούς μέλη της οικογένειας μου και να μεγάλωνα εξαρχής χωρίς τα κόμπλεξ και το μονοδιάστατο της σεξουαλικότητας μιας και εκεί σχεδόν όλοι το έχουν διασυνδέσει, όπως και σε μένα είχε συμβεί. Δεν έχω πάντως θέμα με άτομα και των 2 φύλων να συναναστραφώ ολόγυμνος μέσα στο σπίτι μου ή αν υπάρχει φιλία / επαφή να υπάρχει γυμνισμός οπουδήποτε βρίσκομαι, κάτι που φυσικά δεν είναι εύκολο κυρίως λόγω του θέματος της σεξουαλικότητας που προανέφερα, ακόμα και σε μια μεγάλη πόλη ως είναι η Αθήνα!

Δε βαριέσαι, για μένα αυτά μόνο taboo δεν είναι, τι κι αν ένα αγόρι έχει στύση μπροστά στην αδερφή του ή στην ξαδέρφη του ενώ κάνουν γυμνισμό? Στύση είναι, δε θα πηδηχτούνε κιόλας!!!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:52, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από mpitzimpitzidis
το ποστ σου μπορεί να διαβαστεί και σαν απάντηση στο ερώτημα
"αγάπη μου φόρα τίποτα, θα πουντιάσεις?"
Χμμ, το "αλλά όταν έμενα μόνη μου" υποθέτω οτι δεν το διάβασες. Tο νόημα είναι να μην βρίσκομαι με συγγενείς.

Η ζωή, imho, δεν περιστρέφεται γύρω απο τον άξονα "σέξι". Το ντύσιμο στο σπίτι δεν έχει σχέση με το σξ. Το πως γυρνάς μέσα στο σπίτι δεν έχει αναγκαστικά σεξουαλικο περιεχόμενο, εκτός αν θες εσύ να είσαι έτσι. Τη μοναδική φορά που με είδαν τρίτοι με εσώρουχα ήταν στο στρατό, εκεί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς.
Χμμ, ναι, εννοω ότι δεν θα ήμουν με το στρινγκ μπροστα στο παιδι μου αλλά μόνη μου σπίτι ή με τον άνθρωπό μου μπορει και να ήμουν. Το ευκόλως εννοούμενο δηλαδή...

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 20:59, 13-11-11:

μονο στο δωματιο αφου εχω βγει απτο μπανιο μεχρι να ντυθω

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 21:01, 17-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Jimmy Springer
Δε βαριέσαι, για μένα αυτά μόνο taboo δεν είναι, τι κι αν ένα αγόρι έχει στύση μπροστά στην αδερφή του ή στην ξαδέρφη του ενώ κάνουν γυμνισμό? Στύση είναι, δε θα πηδηχτούνε κιόλας!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 20:39, 18-11-11:

Δεν κυκλοφορώ γιατί μένω με τους γονείς και τα αδέρφια μου, οπότε μου είναι κάπως δύσκολο. Στις διακοπές όμως ή όποτε τύχει να είμαι μόνη ή με τον φίλο μου στο σπίτι, ναι μόνο με τα εσώρουχα, ενίοτε με καποιο t- shirt ή φορεματάκι. Τελείως γυμνή όχι, πολύ σπάνια. Όταν θα μείνω μόνη θα επιστρέψω να σας πώ...

Παράθεση

mariaretrela

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariaretrela
H mariaretrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H mariaretrela έγραψε στις 10:30, 19-11-11:

Όχι,γιατί απλά το βρίσκω προσβλητικό πρώτα για τον εαυτό μου κι ύστερα για τους υπόλοιπους.

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nomatter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nomatter
Ο nomatter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nomatter έγραψε στις 20:19, 08-01-12:

η αληθεια ειναι οτι δεν το κανω συχνα γιατι με τους δικους μου, οποτε μπορει περιστασιακα να αραξω γυμνος στο δωματιο μου. Αλλα σε διακοπες με κολλητο για παραδειγμα και κολυμπουσα γυμνος και ημουν γυμνος στο δωματιο χωρις να του δημιιουργει προβλημα. Παντως φανταζομαι οτι αν εμενα μονος θα το εκανα, ή ακομα και με συγκατοικο αν ηταν ανετος... i guess

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 00:54, 10-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από blackgirl
ε όχι και τσίτσιδη εντελώς αλλά στο δωμάτιο μου τριγυρίζω χειμώνα-καλοκαίρι με ένα βρακάκι και κοντομάνικο από πάνω- δεν έχω θέμα με το κρύο εγώ- η γνώμη της οικογένειας μου είναι η χειρότερη ειδικά η μάνα μου έχει θέμα και όποτε μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει τσατίζεται αφάνταστα

σε καταλαβαινω απολυτα!ακριβως ετσι κυκλοφορω και γω στο δωματιο μου και τσαντιζεται αφανταστα η μανα μου!!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:04, 17-02-12:

Όταν έμενα μόνη μου και ειδικά στο πρώτο έτος ναι. Πλέον δύσκολα!

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 00:12, 17-02-12:

Οταν εμενα και εγω μονος μου το πρωτο ετος το συνηθιζα..Συνηθως μετα απο μπανιο.Και παντα καλοκαιρι που εκανε καυσωνα.
Αλλα κατα κανονα εμενα με ενα σορτσακι.
Τον χειμωνα οχι..Φοραγα πολλα πολλα ρουχα για να κανω οικονομια στο κλιματιστικο...Δεν ηταν καιρος για "γουστα".

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:16, 17-02-12:

Τι γυμνη ρε παιδια???Εχετε δει που εχει φτασει το πετρελαιο?

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,774 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 10:39, 19-02-12:

Αδυνατώ μια θυμηθώ έστω και μια φορά μετά τα 17 μου να μην έχω κοιμηθεί γυμνός.Εννοώ ολόγυμνος,χειμώνα καλοκαίρι.Μόνο στρατό αναγκαστικά για ενα 12μηνο το είχα κόψει.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,832 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 14:51, 19-02-12:

Εγώ τα καλοκαίρια που κοιμάμαι στο δωματιάκι μου στην ταράτσα, κοιμάμαι ολόγυμνος με ένα σεντόνι μόνο, έτσι για να μη νιώθω εντελώς εκτεθειμένος.
Κατά τα άλλα, όταν είμαι ξύπνιος ακόμα και 45oC να έχει, τη μπλούζα μου δε τη βγάζω (ντρέπομαι για το σώμα μου ).

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 22:04, 19-02-12:

Xειμώνα κοιμάμαι με σορτσάκι μακρύ και φανελάκι (κολλητό,με τα άλλα νιώθω πολύ χαλαρός) ενώ το καλοκαίρι μόνο με σορτσάκι.Το να φοράω κάτι από πάνω όταν κάνει ζέστη και σκάει ο τζίτζικας είναι το χειρότερο μου.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 22:32, 19-02-12:

Ναι

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 22:55, 19-02-12:

Εγω παλι αν εχει κοσμο σπιτι...Και καυσωνα να εχει..Δεν βγαζω μπλουζα..Εστω και εαν ολος ο αντρικος πληθυσμος του σπιτιου το κανει.
Δεν μου αρεσει αισθητικα..Μια χαρα ειναι και το t-shirt..Ασε που εχεις και κατι να σκουπιζεις τον ιδρωτα...

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 00:49, 20-02-12:

καφε δεν πινω κ τσιτσιδι....δουλειες δεν κανω τσιτσιδι....ε αμα βγω απ το μπανιο...

Παράθεση

Alex30Dj

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Alex30Dj
Ο Alex30Dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Alex30Dj έγραψε στις 19:32, 21-02-12:

Απολαμβάνω να μένω γυμνός στο σπίτι μου.Φυσικά δεν υπάρχουν άλλοι στο σπίτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Panagiotis09

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους