Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,312 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,040 μηνύματα σε 94,301 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 691 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 144)
Ναι
57
39,58%
Οχι
87
60,42%

Stalker70

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stalker70
Ο Stalker70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Stalker70 έγραψε στις 17:30, 28-06-13:

Παλαιότερα πριν κάνω παιδια κυκλοφορούσα μόνιμα γυμνός στο σπίτι. Τώρα πλέον μόνο όταν λειπουν τα παιδια. Το καλό είναι ότι και στην πολυκατοικία απέναντί μου, εχω δεί αρκετές (μόνο γυναίκες όμως όλως περιέργως) να κυκλοφορουν γυμνές, η να αλλάζουν μετα το μπάνιο, με ορθάνοιχτες μπαλκονόπορτες και φώτα.
Σήμερα το πρωι για παράδειγμα, 5.30 το πρωι όσο έπινα τον καφε μου στη βεράντα μεχρι να περάσει η ώρα να πάω στη δουλειά, η γειτόνισσα στον 5ο κυκλοφορουσε ολόγυμνη με τα φώτα αναμμένα και την κουρτινα ανοιχτη...
Eτσι κυκλοφορώ κι εγώ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 17:40, 28-06-13:

Ναι,κυκλοφορώ γυμνός μέσα στο σπίτι μου στην πόλη που σπουδάζω.Είναι πολύ ωραία η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας του σώματος,ειδικά όταν έχει και ζέστη και ακόμα και το εσώρουχο φαντάζει ανυπόφορο και καυτό.
Ωστόσο,οταν μένω με τους γονείς μου,δεν το συνηθίζω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,375 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:14, 28-06-13:

Ναι, το να κυκλοφορείς στο σπίτι ντυμένος Αδάμ, έχει πολλά πλεονεκτήματα: Άνεση, ελευθερία, ευκολία, δροσιά. Όμως, σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα. (Π.χ. Να είσαι με την κοπέλα σου σε χώρο 30m² και να παριστάνετε τα νεογέννητα, άντε να συγκεντρωθείτε και οι δύο να διαβάσετε για την εξεταστική σας).

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 22:53, 28-06-13:

Αν για κάποιο λόγο όμως χρειαστεί να φύγεις επειγόντως από το σπίτι, τί γίνεται τότε?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,375 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:06, 28-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Αν για κάποιο λόγο όμως χρειαστεί να φύγεις επειγόντως από το σπίτι, τί γίνεται τότε?
Κάτι πρωτότυπο και ασυνήθιστο που απαιτεί πολλή ώρα:

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 02:57, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Κάτι πρωτότυπο και ασυνήθιστο που απαιτεί πολλή ώρα:

Ναι, χαίρω πολύ Εννοώ σε περίπτωση σεισμού,φωτιάς,και δεν ξέρω και 'γω τι άλλο.

Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 03:36, 29-06-13:

Στο πρωτο ετος, που εμενα σε εστια, καθε Τεταρτη γυρω στις 8 το πρωι χτυπαγε ο συναγερμος της φωτιας για λιγα δευτερολεπτα σαν ασκηση. Εκτος αυτου, μια φορα στο τριμηνο, τουλαχιστον, ολο και καποιος θα βαριοταν να καπνισει στους -5 και θ'αναβε τσιγαρο μεσα στο δωματιο, οποτε και ο συναγερμος βαραγε για κανα τεταρτο μεχρι να ερθει καποιος τεχνικος να δει τι παιζει και να τον απενεργοποιησει. Ε, σε αυτο το τεταρτο και μιας και ο συναγερμος ισοδυναμουσε με 3 σειρηνες ασθενοφορου στο 1 μετρο, βγαιναμε κατευθειαν εξω, ειτε με ρομπες/πετσετες/μποξερακια, δεν επαιζε να μεινεις μεσα για να ψαξεις να βρεις κατι αλλο.

Προσωπικα παντως, δε κυκλοφορω, δε με βολευει

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 04:44, 29-06-13:

Μονο τις τριτες μεταξυ 6μμ - 10:30μμ, απο απριλιο μεχρι νοεμβρη Κυκλοφορω Γυμνος. Τις εχω ονομασει βασικα Γυμνες Τριτες

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 08:44, 29-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Ναι, χαίρω πολύ Εννοώ σε περίπτωση σεισμού,φωτιάς,και δεν ξέρω και 'γω τι άλλο.
Με τη λογική αυτή, θα έπρεπε να κάνουμε ντους (και όχι μόνο) πάντα με τα ρούχα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kastanoksanthos
Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 11:23, 01-07-13:

Πάντως τώρα με την κρίση βολεύει για να κάνεις και οικονομία στο ρεύμα!! χαχαχαχα, ούτε aircondition ούτε τίποτα! Με τόση ζέστη τί άλλο να κάνεις δλδ??

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:57, 01-07-13:

φαντάζεστε να σας δει κανείς και να σας κολλήσει αυτό το παρατσούκλι ;

*πρέπει να σταματήσω να βλέπω τα φιλαράκια

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,655 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:05, 01-07-13:

Στο δικό μου όχι.

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 14:43, 01-07-13:

Όχι. Άλλωστε μένω με τους γονείς μου.

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 15:00, 01-07-13:

Πάντως νομίζω ότι το παν είναι να είσαι άνετος με το σώμα σου. Αν δηλαδή κάποιος κολλάει απλώς επειδή ντρέπεται αλλά θέλει πραγματικά να το κάνει, είναι τελείως ψυχολογικό το θέμα

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 22:51, 02-07-13:

με το μποξερακι συνεχως τωρα τις ζεστες μερες και αμα εχω επισκεψεις πεταω και ενα κοντομανικο

Παράθεση

ZoeBlue

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ZoeBlue
H ZoeBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ZoeBlue έγραψε στις 16:47, 23-08-13:

Πέρα από προσωπικές πεποιθήσεις και θέμα αιδούς ή όχι, καλώς ή κακώς εμένα με επηρεάζει πολύ το πρακτικό μέρος. Δηλαδή πιστεύω ότι μάλλον η χώρα που έχουμε γεννηθεί και μεγαλώσει λόγω κλίματος δεν ευνοεί τέτοιες συμπεριφορές. Αντίθετα με εκείνους που υποστηρίζουν ότι ειδικά όταν κάνει ζέστη μ αυτό τον τρόπο ξεσκάνε, θα έλεγα ότι με τα βαμβακερά εσώρουχα κάθεσαι καλύτερα κ πιο άνετα στον καναπέ ή στην καρέκλα που αλλιώς κολλάει στον πωπό. εκτός κι αν έχεις ανοιχτό το κλιματιστικό οπότε η αίσθηση δροσιάς είναι πειρασμός. [Άσχετο τώρα που είπα πωπός, όσοι ή αν έχει κάποιος μωράκι μπορεί να μου πει αν του φοράει babylino συνέχεια; αλήθεια θα ήθελα μια απάντηση, άσχετα με το θέμα βέβαια]. εγώ όσο συζούσα με τον φίλο μου δεν είχα πρόβλημα, αλλά έπρεπε κάτι να κάνω όποτε περνούσα μπροστά από το παράθυρο, ή κάθε φορά που χτυπούσε το κουδούνι της πόρτας, καθώς οι γονείς του έμεναν κάτω, οπότε εγκατέλειψα. κάθε φορά που καθυστερούσα να ανοίξω η μητέρα του έφευγε και μετά ισχυριζόταν ότι δεν άνοιγα επειδή δεν ήθελα. Θα μπορούσε να μου πει κάποια κοπέλα τι θα έκανε στη θέση μου; (για πολλούς λόγους έχουμε με τον σύντροφό μου χωρίσει). Α και μια φορά, ήμασταν στην κουζίνα και η γειτόνισσα κόντεψε να πέσει από το μπαλκόνι για να δει τι κάνουμε, μια άλλη φορά στο χωριό του ήμασταν και ανοίγει η πόρτα, ήταν μεσημέρι και μπαίνει μια χωριανή χύμα. Δηλαδή δεν ξέρω πού είναι η ελευθερία, εκτός κι αν κάποιος το πάρει απόφαση και αρχίσει να φέρεται αντίθετα ως προς τη συμπεριφορά που έχει επιβληθεί αλλά εγώ προσωπικά δεν ήθελα να φτάσω στα άκρα επειδή κάποιοι δεν γνωρίζουν από ιδιωτικότητα.
κάτι άλλο που ήθελα ωστόσο να πω στην αρχή είναι ότι στο εξωτερικό αν κάποιοι γονείς κυκλοφορούσαν -δεν ξέρω αν γίνεται ακόμα- γυμνοί μέσα στο σπίτι, νομίζω ότι ήταν πολύ σαφές στα παιδιά ότι ήταν αφοσιωμένοι στο σύντροφό τους. νομίζω είναι κατανοητό. δηλαδή παρατηρώ νεαρά ζευγάρια με παιδάκια και για ώρες δεν ανταλλάσσουν ένα φιλί, φαντάζομαι πόσο συχνά θα γίνεται μέσα στο σπίτι (που δεν το πιστεύω), δηλαδή τα παιδιά αν δεν γνωρίζουν από τρυφερότητα ανάμεσα στους γονείς, τι να την κάνεις την ελεύθερη σχέση με το σώμα; και τέλος κάτι πολύ βασικό, όσο είσαι νέος να το χαίρεσαι το σώμα σου πρέπει και να μην ικανοποιείς το φθόνο των μεγαλύτερων που δεν είχαν αυτή τη δυνατότητα. πάντως πέρυσι στα τέλη της χρονιάς διαπίστωσα ότι για έναν χρόνο δεν είχα δει φίλη -ούτε κι εγώ βέβαια- να φοράει φούστα και κάποια στιγμή τέλη Μάη ήμασταν σε παρέα σε σπίτι και μου λέει ο φίλος μου: θέλεις μια κουβέρτα να ρίξεις στα πόδια σου; νομίζω εκείνη τη στιγμή έφριξα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,065 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:04, 23-10-13:

τακτικά..μ' αρέσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άδωνις

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Άδωνις
Ο Άδωνις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Άδωνις έγραψε στις 19:09, 23-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από The Unknown
Σιγά μη χοροπηδάω κιόλας!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 00:16, 12-03-14:

Εχει τύχει σε κανεναν να δει γειτονα/γειτονισσα γυμνο;

Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 05:45, 12-03-14:

στο σπιτι που μενω μονη μου σπανια φοραω ρουχα αχχ ναι το απολαμβανω στο επακρο..
τωρα στο σπιτι των γονιων μου η αληθεια ειναι οτι οκ φοραω ρουχα αν και δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα με το γυμνισμο και απο μικρες μας μαθανε και εμενα και την αδερφη μου να αγαπαμε και να δεχομαστε το σωμα μας, εντουτοις επειδη μενει και η γιαγια μου μαζι μας που δεν εχει τοσο προοδευτικες αποψεις και συχνα οι γειτονισσες φιλες της ειναι σπιτι για καφε εεε οχι δεν ειμαι γυμνη εκει χαχαχαχχα

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,065 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:33, 12-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από mafalda8520
στο σπιτι που μενω μονη μου σπανια φοραω ρουχα αχχ ναι το απολαμβανω στο επακρο..
τωρα στο σπιτι των γονιων μου η αληθεια ειναι οτι οκ φοραω ρουχα αν και δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα με το γυμνισμο και απο μικρες μας μαθανε και εμενα και την αδερφη μου να αγαπαμε και να δεχομαστε το σωμα μας, εντουτοις επειδη μενει και η γιαγια μου μαζι μας που δεν εχει τοσο προοδευτικες αποψεις και συχνα οι γειτονισσες φιλες της ειναι σπιτι για καφε εεε οχι δεν ειμαι γυμνη εκει χαχαχαχχα
Ελάχιστες κοπέλες βλέπω παραδέχεστε ότι σας αρέσει ο γυμνισμός στο σπίτι.

Υ.Γ. mafalda ενεργοποίησε αν μπορείς τη δυνατότητα για πμ, ήθελα να σε ρωτήσω κάτι

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 10:17, 12-03-14:

Βασικά δεν θεωρώ οτι ειναι κάτι κακό απλα οτι είναι taboo στην κοινωνία μας. Δεν εννοώ να είναι ο άλλος τελείως γυμνος/η αλλα να είναι και πιο χαλαρά ντυμένος, με εσώρουχα κλπ. Ειδικά στην Ελλάδα που το καλοκαίρι σκάει ο τζίτζικας!

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:57, 12-03-14:

Εγώ κάνω topless χειμώνα καλοκαίρι

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 22:12, 12-03-14:

Τελικά, νομίζω ότι το ερώτημα δεν έχει νόημα. Αν είσαι μόνος/μόνη στο σπίτι ή με το έτερον ½, κάνει ζέστη, είναι κλειστά τα παντζούρια και δεν υπάρχει περίπτωση να μπει ξαφνικά κανένας, κυκλοφορείς όπως γουστάρεις κάθε στιγμή και είναι εντελώς προσωπικό σου θέμα.

Πάντως ο οικιακός γυμνισμός, έχει και πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.

Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 22:47, 12-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Εγώ κάνω topless χειμώνα καλοκαίρι
Μην διαρευσει πολυ παραεξω οτι παιζει λεφτο για τετοια ποσοστητα πετρελαιου. Χειμωνιατικα να κυκλοφορεις topless μες στο σπιτι...πρεπει να εισαι απο τους λιγους. Εμεις φουτερ το εχουμε στανταρακι.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη unπαικτable : 12-03-14 στις 22:51.
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 23:16, 12-03-14:

με μποξερακι δεν εχω καποιο προβλημα ακομα και με κολλητους-τες να ειμαι στο σπιτι(το χω κανει καποιες φορες αλλα δεν το συνηθιζω).Συνηθως βαζω και μια μπλουζιτσα πανω μου .Μιλαω παντα για τις ζεστες μερες του καλοκαιριου.Παντως τελειως γυμνος δεν νιωθω ανετα να κυκλοφορω μεσα στο σπιτι.Μια πορτα να χτυπησει,θα πρεπει να ψαχνω σοβρακο να βαλω χαχαχ.Ασε που εχω δωσει κλειδι στον κολλητο μου και θα χουμε κανα απροοπτο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 23:30, 12-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από unπαικτable
Μην διαρευσει πολυ παραεξω οτι παιζει λεφτο για τετοια ποσοστητα πετρελαιου. Χειμωνιατικα να κυκλοφορεις topless μες στο σπιτι...πρεπει να εισαι απο τους λιγους. Εμεις φουτερ το εχουμε στανταρακι.
Μπα 5-11 βαθμούς έχει μέσα, συνήθως τραβάω ένα γερό κρύωομα το φθινόπωρο και μετά είμαι κομπλέ.

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 22:54, 14-03-14:

όσοι κυκλοφορείτε στο σπίτι χωρίς τα εσώρουχά σας, με το θέμα των μικροβίων τι κάνετε; μου ακούγεται αηδιαστικό να κάτσω στον καναπέ πχ. και δε λέμε για περιπτώσεις σεξ

Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 23:13, 14-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Μπλε.
όσοι κυκλοφορείτε στο σπίτι χωρίς τα εσώρουχά σας, με το θέμα των μικροβίων τι κάνετε; μου ακούγεται αηδιαστικό να κάτσω στον καναπέ πχ. και δε λέμε για περιπτώσεις σεξ
Γιατί αηδιαστικό ? Αμα σε ενοχλεί τόσο, πριν τα βγάλεις όλα, σκεπάζεις με εφημερίδες καναπέδες, πολυθρόνες, καλοριφέρ, τραπέζια κι οτιδήποτε είναι υποψήφιο να ερθει σε "επαφη" μαζί σου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη timonierhs : 15-03-14 στις 00:28.
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 23:20, 14-03-14:

κυριως για το θεμα των μικροβιων.. και κινδυνευεις να κολλησεις και θετεις σε κινδυνω την υγεια των επισκεπτων σου..εκτος και αν κανετε απολυμανσεις. παντως το θεωρω ψευδο-προοδευτικο ολο αυτο. αμα ζεστενεσαι τοσο μεινε με κιλοτακι/μποξερακι.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 411 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 23:30, 14-03-14:

κυριως για το θεμα των μικροβιων.. και κινδυνευεις να κολλησεις και θετεις σε κινδυνω την υγεια των επισκεπτων σου..εκτος και αν κανετε απολυμανσεις. παντως το θεωρω ψευδο-προοδευτικο ολο αυτο. αμα ζεστενεσαι τοσο μεινε με κιλοτακι/μποξερακι.
αντε και πες οτι εσυ κινδυνευεις να κολλησεις κατι το πως δεν θα σταθω οσο κουλο και αν μου φαινεται αλλα θελω να σταθω στο οτι θετεις σε κινδυνο την υγεια των επισκεπτων σου..αυτο πως γινεται δηλαδη αν εγω κυκλοφορω γυμνη στο σπιτι; ειλικρινα θελω να μαθω...

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 23:37, 14-03-14:

μιλαω για το θεμα των μικροβιων τι δεν καταλαβες; μιλαμε για ευαισθητες περιοχες,ετσι; τωρα για τα μικροβια βλεπε σκονη,υποδηματα καλεσμενων κτλ

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 411 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 00:11, 15-03-14:

και ξαναρωταω πως ο επισκεπτης θα κολλησει κατι απο σενα που κυκλοφορεις γυμνος...και τι μπορει να ειναι; ανεφερες οτι θετεις σε κινδυνο την υγεια των επισκεπτων σου

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 00:28, 15-03-14:

και σου ξανα λεω μιλαω για μικροβια.προς θεου δεν αναφερομαι σε σμν και ο,τι κολλας με το σεξ. ε αν δεν ειναι το σπιτι σου καθαρο δε νομιζω να μη βλαπτεις τους γυρω σου. θα βαζω παντου το κωλο μου και μετα θα καθονται αλλοι. ιου

Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

O timonierhs έγραψε στις 00:32, 15-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
και ξαναρωταω πως ο επισκεπτης θα κολλησει κατι απο σενα που κυκλοφορεις γυμνος...και τι μπορει να ειναι; ανεφερες οτι θετεις σε κινδυνο την υγεια των επισκεπτων σου
Μπορεί κάποιος όταν τελειώνει την αναγκη του στην τουαλέτα να μην σκουπίζεται και καθόλου μετά

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins έγραψε στις 00:55, 15-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Μπορεί κάποιος όταν τελειώνει την αναγκη του στην τουαλέτα να μην σκουπίζεται και καθόλου μετά
ε βασικα ναι οπως και μπορει ο αλλος να μην πλυνει τα χερια του μετα απο τουαλετα του και να σου δωσει χειραψια συνηθισμενο

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dimitris_SM έγραψε στις 02:07, 15-03-14:

και σου ξανα λεω μιλαω για μικροβια.προς θεου δεν αναφερομαι σε σμν και ο,τι κολλας με το σεξ. ε αν δεν ειναι το σπιτι σου καθαρο δε νομιζω να μη βλαπτεις τους γυρω σου. θα βαζω παντου το κωλο μου και μετα θα καθονται αλλοι. ιου
για να σταματησεις να ρωτας οι περισσοτεροι γυμνιστες κουβαλανε μια πετσετουλα για να καθονται

Παράθεση

Loret

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Loret
Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Loret έγραψε στις 09:30, 15-03-14:

Γιατί έχετε τόσο κακό το topless ακόμα και μέσα στο σπίτι οι αποτριχώσεις που κανετε δηλαδή τι χρειάζονται?

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 12:03, 15-03-14:

Έλεος βρε παιδιά! Πώς τα καταφέρνετε και ανακαλύπτετε ...ανυπέρβλητα προβλήματα στα πιο απλά πράγματα; Αν κάποιος ή κάποια ή ένα ζευγάρι μένουν μόνοι και το γουστάρουν, γιατί να μην κυκλοφορούν γυμνοί στο σπίτι; Δικαίωμά τους είναι και σε κανέναν δεν έχουν να δώσουν λογαριασμό. Αν πάλι σε κάποιους δεν αρέσει, κανένας δεν θα τους βάλει με το ζόρι να τσιτσιδωθούν.
Για τα τρομακτικά ...προβλήματα που αναφέρθηκαν:

1) "Κρυώνω". Νομίζω ότι ο οικιακός γυμνισμός αναφέρεται στο καλοκαίρι. Δεν πιστεύω να είναι πολλοί που κυκλοφορούν γυμνοί
το καταχείμωνο. (Βέβαια, αν κάποιος με 0°C έξω, ανάψει καλοριφέρ, τζάκι και air-contition, πετυχαίνοντας θερμοκρασία δωματίου μεγαλύτερη των 30°C, δικαίωμά του, αυτός πληρώνει).
2) "Δεν θέλω να με δουν οι γείτονες". Συνήθως τα σπίτια έχουν στα παράθυρα ρολά, στόρια, κουρτίνες και παντζούρια. Στο χέρι μας είναι να μην είναι το εσωτερικό του σπιτιού μας ορατό στον έξω κόσμο. (Εκτός αν ο σκοπός μας είναι να δείξουμε τα κάλλη μας στον/στην απέναντι).
3) "Αν έρθει κάποιος ξαφνικά;". Φαντάζομαι ότι τα σπίτια έχουν πόρτες που κλείνουν και όποιος έρχεται χτυπάει το κουδούνι, το ρόπτρο ή κάνει τακ-τακ με το χέρι του. Πολύ απλά, έχουμε σε εύκολο μέρος ένα σορτσάκι, ένα φορεματάκι ή ένα μπουρνουζάκι, τα οποία για να φορεθούν χρειάζονται κάπου 15 δευτερόλεπτα. Δε νομίζω ο επισκέπτης να περιμένει με το χρονόμετρο στο χέρι. (Τώρα, αν κάποιου/κάποιας το σπίτι είναι ξέφραγο αμπέλι, έχουν κλειδιά όλοι οι συγγενείς και γνωστοί και μπαίνουν όποτε τους καπνίσει, ας πρόσεχε).
4) "Υπάρχει κίνδυνος από τα μικρόβια". (Εδώ δεν μπόρεσα να μη γελάσω). Ευτυχώς (όπως έγραψε και κάποιος πιο πάνω) έχουν εφευρεθεί οι πετσέτες. Αν λοιπόν θέλουμε να αερίζουμε άφοβα τα απόκρυφα ευαγγέλιά μας και να μη λερώσουμε τα έπιπλά μας, απλούστατα σε καρέκλες, πολυθρόνες, καναπέδες, ντιβάνια και ανάκλιντρα που θα καθίσουμε στρώνουμε και από μια πετσετούλα, την οποία πολύ γρήγορα μαζεύουμε και χώνουμε στη ντουλάπα αν περιμένουμε επισκέψεις. (Αν έρθει κάποιος ξαφνικά και δει πετσέτα στον καναπέ, δε νομίζω να μας παρεξηγήσει).

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 15-03-14 στις 14:01. Αιτία: Έλειπε ένα λάμδα από τα κάλλη...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apep

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Apep
Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Apep έγραψε στις 16:22, 22-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από The Unknown
Έχετε την τάση να κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι ???
Όχι, μόνο την τάση να κάνω στο σπίτι γυμνός...μπάνιο!

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 975 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 17:31, 22-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Apep
Όχι, μόνο την τάση να κάνω στο σπίτι γυμνός...μπάνιο!
Ανώμαλε!

Παράθεση

Apep

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Apep
Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Apep έγραψε στις 07:21, 23-03-14:

Ε τι να κάνουμε, έχω τα βίτσια μου κι εγώ!

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 17:25, 31-05-14:

α μπα..
αν ειναι το θεμα η ανεση, οκαυ φοραω και φορμα ή κατι ελαφρυ και ειμαι ενταξει..
αν ειναι το θεμα η ελευθερια, ενταξει αισθανομαι και με αλλους τροπους ελευθερη στο χωρο μου (πχ δυνατη μουσικη ξερω γω).. οχι ντε και καλα να κυκλπφορω γυμνη... δεν το χω απωθημενο.. βεβαια εχει τυχει να το κανω αλλα απο βαριεστημαρα να βρω να βαλω ρουχα..
αν ειναι το θεμα η ζεστη, εχουμε φουτζιτσου και ολα καλα..
τι αποψη να χει δλδ η οικογενεια μου για το γυμνισμο; δεν το χω θεσει ποτε σαν κυριο θεμα συζητησης.. οι γονεις μου ειναι μια χαρα ανετοι και τα συζηταμε ολα, αλλα νταξ οχι και να κυκλοφορουμε μεταξυ μας ετσι.. ε οχι ρε παιδια δεν γινεται.. -φιλινκ εμπαρασντ-

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 12:38, 02-06-14:

Δεν μπορω να καταλάβω τι ακριβώς φοβάστε στα μικρόβια. Δλδ, σπίτι σας είναι, θεωρείτε ότι δεν το έχετε αρκετά καθαρό; Θεωρώ ότι θα πρέπει να είναι καθαρό το σπίτι για να κάνεις γυμνισμό μεσα άφοβα. Αν σιχενεστε τον χώρο σας δλδ εξω τι κάνετε. Οσο για τους επισκέπτες, νομιζω ότι εστίες μικροβίων υπάρχουν πολύ πολύ χειρότερες απο ένα γυμνό σώμα που μπορεί να ακούμπησε κάπου!
Είναι παντως ένας τρόπος οικονομίας κιόλας, το κλιματιστικό και είναι καριβό το καλοκαίρι και καθόλου υγιεινό (μιας που το αναφέραμε), καθώς αν δεν εχεις λίγο ανοιχτό το παράθυρο ανακλυκλώνει τον ίδιο αέρα. Πάντως το θεωρώ αρκετά κλασσικό αν κάποιος μένει μόνος ως φοιτητής/τρια ή και πιο μεγάλος και πραγματικά σαν περιορισμό αν μένεις με γονεις!

Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 14:58, 16-06-14:

Επίσης έχει βγει κανείς σας τελείως γυμνός στο μπαλκόνι του σπιτιού του; Αργά το βράδυ φυσικά ή σε μέρος που δεν έχει και πολύ κίνηση απο κάτω! Τον είδε κανείς ή έχει δει κανείς σας κάποιον τελείως γυμνό στο μπαλκόνι;

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 967 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 21:46, 05-11-14:

Σιγά το πράμα! Αν δεν έχεις πλυμένες πιτζάμες μείνε με το βρακί/σώβρακο δε χάθηκε και ο κόσμος. Πού χρόνος να ντύνεσαι τώρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,521 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 21:48, 05-11-14:

Εγώ είχα δει έναν που βγήκε γυμνός, εντελώς γυμνός όμως, στο μπαλκόνι ακριβώς δίπλα από την πολυκατοικία μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 967 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 21:49, 05-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Εγώ είχα δει έναν που βγήκε γυμνός, εντελώς γυμνός όμως, στο μπαλκόνι ακριβώς δίπλα από την πολυκατοικία μου...
Μπορεί να του γυάλισες και είπε να σε ρίξει με τα προσόντα του

Παράθεση

Ανθοπώλης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ανθοπώλης
Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O Ανθοπώλης έγραψε στις 22:15, 05-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys

είχα μολις βγει απο το ντους και ειδα κατσαρίδα μεσα στο σπίτι

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:17, 05-11-14:

Εγώ πάλι είχα δει έναν να βγαίνει στο μπαλκόνι του αλλά να έχει μπροστά του την κουρτίνα! Αυτό συνέβη στην πολυκατοικία απέναντι από το παλιό μου φροντιστήριο...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotisapple

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους