Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 144)
Ναι
57
39,58%
Οχι
87
60,42%

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε: στις 15:42, 05-03-13:

Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 15:47, 05-03-13:

γυμνός
γελάκια
κουρτίνα ανοιχτή
χάζευαν

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε: στις 15:52, 05-03-13:

οχι δεν ειναι τετοιο το ζητημα , ετσι και αλλιως δεν ηταν και πολυ κοντα για να κρινουν μεγεθη κλπ, δεν ειναι και γερακαι ειπαμε, μαλλον με την φαση γελουσαν!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:08, 05-03-13:

Αμα σου αρέσει να σε κάνουν μπανιστήρι οι γειτόνισσες, δικαιώμά σου. Περί ορέξεως...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,453 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 17:06, 05-03-13:

Τελείως γυμνοί φυσικά! Πρέπει να αερίζονται!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε: στις 17:46, 05-03-13:

απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,134 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 18:02, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από kastanoksanthos
απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ
Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 18:24, 05-03-13:

Εμενα, οταν ημουν αρκετα μικροτερος, μου αρεσε η γειτονισα που εμενε στο ισογειο η οποια ηταν και παντρεμενη και ειχε 2 παιδια. Εγω εμενα στον πρωτο. Μονο κανενα γεια λεγαμε οταν συναντιομασταν στην εξωπορτα της πολυκατοικιας.Τα καλοκαιρια οταν εκεινη εβγαινε να σκουπισει το μπαλκονι της, εγω εβγαζα επιτηδες τα ρουχα μου κι εμενα μονο με το μποξερακι κι εκανα ταχα οτι συγυριζα τα πραγματα στο μπαλκονι. Ηθελα να δω αν θα κοιταξει και να κοψω αντιδρασεις. Απ ο,τι καταλαβαινα, εριχνε 1, 2 κλεφτες ματιες αλλα μεχρις εκει. Μια μερα που την ξαναειδα εκει αποφασισα να τα βγαλω ολα... παριστανοντας τον αδιαφορο. Μετα απο λιγο ντραπηκα πολυ και ξαναμπηκα μεσα. Δεν ξερω αν με ειδε κι ουτε θα μαθω ποτε, αλλα προφανως και θα με ειδε, αφου απο κεινη τη μερα δεν θυμαμαι να μου ξαναμιλησε ποτε ουτε αυτη ουτε ο αντρας της.
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε: στις 18:27, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.
indeed...καλα δεν το πολυσκέφτομαι, απλά ξέρεις σε τι φάση με προβλημάτισε? σκέφτομαι αυτούς που βλέπουμε στην τηλεόραση που βιάζουν , κάνουν τρελά πραματα κλπ και τους βρίζουμε (πχ δες βιαστη Ξάνθης προσφατα) και τελικά μπορεί απλά να είναι ένα αρρωστημένο παιχνιδι του μυαλού και αυτό που είχαν αυτοί και δεν μπορούν να το ελέγξουν, γιαυτό και έκαναν ότι έκαναν. Σε μία φάση δηλαδή σαν εμένα, μόνο σε διαφορετικό βαθμό τελικά. Από αυτό καταλαβαίνεις ότι αυτοί είναι πράγματι άρρωστοι ψυχολογικά και ίσως να μην μπορούσαν να κάνουν καν αλλιώς. Αναφέρομαι στους υποστηρικτές του "Ας τον σκοτώσουμε, γιαυτούς πρέπει να υπάρχει θανατική ποινή κλπ". Δεν τους δικαιολογώ βεβαίως, απλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να τιμωρηθούν με φυλάκή. Είναι άρρωστοι και πρέπει να τους κλείσουνε ψυχιατρείο ως επικίνδυνους.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:11, 05-03-13:

αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης
wtf!
WTF

Έχεις καλοριφέρ;
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:05, 05-03-13:

για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 23:18, 05-03-13:

^Και με το παραπάνω θυμήθηκα αυτό που λένε οι γιαγιάδες, "Να φοράς πάντα καθαρό βρακί, μπορεί να πάθεις κάτι και να πρέπει να πας στο νοσοκομείο".
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε: στις 23:20, 05-03-13:

Ναι,κυκλοφορώ με τα εσώρουχα και με μπανίζει η γειτόνισσα απ'απέναντι κάθε απόγευμα.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:39, 05-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από kastanoksanthos
Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?
Έχεις ακούσει για τον γυμνό γείτονα στα Φιλαράκια;
Πρόσεξε μήν γίνεις σαν αυτόν
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε: στις 00:00, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ajusshi
για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.
αν φτασω στο σημειο να εχω χτυπησει σε τετοιο σημειο ποθ να χρειαζομαι βοηθεια απο τριτο, τοτε το γυμνο θα με πειραξει???
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 02:06, 06-03-13:

Οι παρθένοι δεν σπάνε εύκολα το προφίλ τους για να γυρνάνε έτσι μέσα στο σπίτι τους.
Πάντως προτιμώ να κυκλοφορεί κάποιος γυμνός παρά με το βρακί του που το θεωρώ αηδιαστικό.
Και άντε να σου κάτσει αυτός κάπου. Αλλά και πάλι προτιμώ κώλο παρά βρακί.
Τώρα αν είναι κανά τεραστίων διαστάσεων μποξεράκι το δέχομαι γιατί το λες και πυτζάμα του στυλ.
Ούτε καν άνετο δεν το θεωρώ. Ακόμη και το καλοκαίρι μωρέ παιδί μια κάποια σαβρακοφανέλα του μπαμπά την φοράς. Δεν γυρνάς σαν τον αδαμ.

Αρχική Δημοσίευση από margaret13
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
http://www.dromostherapeia.gr/paidi-...paidi-mou.html
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρείται έτσι κουλ ξέρωγω.
Σε κάποια προφίλ έχεις σεβασμό. Ο σεβασμός χτίζεται και απο την σοβαρότητα. Στο μυαλό μου δεν μπορεί να χτιστεί το προφίλ του σοβαρού πατέρα που όταν σε φωνάζει χρήζει τον σεβασμό σου όταν αυτό πραγματοποιείται με το πουλί του έξω.
Γενικά δεν μπορώ να το νιώσω αυτό. Γονείς να απελευθερωθούν του στυλ και να γυρνάνε γυμνοί. Έτσι δλδ θα διδάξουν την άνεση στα παιδιά τους. Προχωρημένες απόψεις μη λογικές.
Χάθηκα, δε ξέρω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 06-03-13 στις 02:17. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

darkstarm

Νεοφερμένος

H darkstarm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H darkstarm έγραψε: στις 10:52, 06-03-13:

Το να κυκλοφορείς όπως σε γέννησαν, δεν πάει να πει ότι θεωρήσαι απελευθερωμένος ή κουλ άμεσα. Το μυαλό μπορεί να συντηρεί άπειρα "σκαλώματα" πάραυτα.
Συν του ότι, χειμώνα δεν το συζητώ, με τέτοιο κρύο να βάλω τον εαυτό μου σε τέτοια δοκιμασία - εκτός και αν ανακάλυψα πηγή πετρελαίου κάτω από το σπιτι και το διαμέρισμα είναι μόνιμα σε θερμοκρασία χαμαμ.
Ποτέ δεν με τράβηξε η ιδέα του εντελώς τσιτσιδιού. Και αν έμπαινα σε σπίτι και έβλεπα τον/την/τους του σπιτιού γυμνούς, μια που θα έμπαινα, μια που θα έβγαινα.
Οπότε ας βάλω μόνη μου την ταμπέλα μου, αλλά που δεν εμπεριέχει ούτε συντηρητισμό, ούτε σκάλωμα, αλλά "άποψη", ότι το γυμνό είναι ωραίο, όμως δεν είναι για όλες τις περιστάσεις.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:42, 06-03-13:

Επειδή μένω ακόμα με το σόι μόνο αν τύχει και μείνω μόνος μου κυκλοφορώ με το μποξεράκι.
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε: στις 18:49, 06-03-13:

Δεν έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανένα, να τον/την δουν άλλοι να κυκλοφορεί έτσι?
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 19:04, 06-03-13:

εγω κυκλοφορω γυμνος μεσα στο σπιτι, ειναι ο καλύτερος τρόπος να βγουν ολοι οι άλλοι έξω
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    billie perrakis