Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,337 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,036 μηνύματα σε 94,364 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 885 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 144)
Ναι
57
39,58%
Οχι
87
60,42%

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kastanoksanthos
Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 15:27, 06-11-14:

Δηλαδή πως ήταν στο μπαλκονι με την κουρτινα μπροστά του;;; Την ξεκρέμασε απλά και την κουβαλούσε;; Και τον ειδατε ολο το φροντηστήριο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:23, 07-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από kastanoksanthos
Δηλαδή πως ήταν στο μπαλκονι με την κουρτινα μπροστά του;;; Την ξεκρέμασε απλά και την κουβαλούσε;; Και τον ειδατε ολο το φροντηστήριο;
Καλά μην φανταστείς ότι το μπαλκόνι ήταν τεράστιο. Ενα - δυο βήματα να έκανε, αλλά κρατούσε μπροστά του την κουρτίνα της μπαλκονόπορτας. Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω... Πώς βγαίνετε εσείς τα αγόρια αφού κάνετε μπάνιο; Τέλεια, αυτό ίσως να ακούστηκε κάπως... χαχα τέλος πάντων!

Αρχικά τον είδα μόνο εγώ (ασχολίαστο απλά εκείνη την στιγμή θυμάμαι ότι κοιτούσα αυτήν τη μεριά του δρόμου). Μετά όμως αφού στράφηκα προς την υπόλοιπη παρέα, έριξα σε μία ένα βλέμμα και κατάλαβε ότι κάτι συνέβη ή θα είδα κτλ. Ε με ρώτησε, της απάντησα και μετά γύρισαν ΟΛΟΙ και τον είδαν. Ενας κιόλας θυμάμαι ότι του είπε κάτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kastanoksanthos έγραψε στις 02:40, 10-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Καλά μην φανταστείς ότι το μπαλκόνι ήταν τεράστιο. Ενα - δυο βήματα να έκανε, αλλά κρατούσε μπροστά του την κουρτίνα της μπαλκονόπορτας. Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω... Πώς βγαίνετε εσείς τα αγόρια αφού κάνετε μπάνιο; Τέλεια, αυτό ίσως να ακούστηκε κάπως... χαχα τέλος πάντων!

Αρχικά τον είδα μόνο εγώ (ασχολίαστο απλά εκείνη την στιγμή θυμάμαι ότι κοιτούσα αυτήν τη μεριά του δρόμου). Μετά όμως αφού στράφηκα προς την υπόλοιπη παρέα, έριξα σε μία ένα βλέμμα και κατάλαβε ότι κάτι συνέβη ή θα είδα κτλ. Ε με ρώτησε, της απάντησα και μετά γύρισαν ΟΛΟΙ και τον είδαν. Ενας κιόλας θυμάμαι ότι του είπε κάτι.
ωχ χαχαχ, ελπιζω να μην ειδατε εμενα, γιατι και γω βγαινω μπαλκονι καμμια φορα και ειναι και μικρο!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 10-11-14 στις 18:55. Αιτία: μετατροπή από greeklish σε πεζά
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 04:33, 10-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από kastanoksanthos
ωχ χαχαχ, ελπιζω να μιν ειδατε εμενα, γιατι και γω βγαινω μπαλκονι καμμια φορα και ειναι και μικρο!

το μπαλκόνι ή...;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 10-11-14 στις 18:56. Αιτία: επεξεργασία παράθεσης
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

O kastanoksanthos έγραψε στις 12:20, 10-11-14:

Χαχαχα , ε προφανώς το μπαλκόνι!!

Παράθεση

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γ.
H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε στις 13:36, 10-11-14:

Όταν είμαι μόνη μου στο σπίτι μου 'ναι αλλιώς ακόμη και 40 βαθμούς να έχει έξω με το μπλουζάκι και το σορτς..... Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να κοιμάσαι ''ελεύθερη''!!!!

Παράθεση

nickmouzis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nickmouzis
Ο nickmouzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 60 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nickmouzis έγραψε στις 16:18, 14-04-15:

ναι κυκλοφορω τελειωσ γυμνοσ στο σπιτι χειμωνα καλοκαιρι [ειμαι γυμνιστησ απο μικρο παιδι χωρισ εσωρουχα] και στη θαλασσα αποδεκτο απο την οικογενεια μου και την γειτονεια κανω δουλειεσ γυμνοσ και στον κηπο και νοιωθω παρα πολυ ευχαριστα ειναι το κατι αλλο και οποιοι ερχονται σπιτι ειμαι γυμνοσ μπροστα στην οικογενεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ημουν και ειμαι γυμνοσ και στα παιδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris001 : 14-04-15 στις 16:30. Αιτία: merge & πεζοποίηση
Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GeorgeRns
Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε στις 09:05, 23-06-15:

Προφανώς και ναι σαν φοιτητης

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotisapple

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους