Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


κουρτίνα ανοιχτή




:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οχι δεν ειναι τετοιο το ζητημα , ετσι και αλλιως δεν ηταν και πολυ κοντα για να κρινουν μεγεθη κλπ, δεν ειναι και γερακαι ειπαμε, μαλλον με την φαση γελουσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αμα σου αρέσει να σε κάνουν μπανιστήρι οι γειτόνισσες, δικαιώμά σου. Περί ορέξεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τελείως γυμνοί φυσικά! Πρέπει να αερίζονται! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
απλα μου φανηκε περιεργο το οτι δεν ντραπηκα ιδιαιτερα που με ειδαν , αντιθετως μου ψιλοαρεσε και μετα ενιωσα λιγο περιεργος , δεν λεω οτι δεν ειναι δικαιωμα μοθ, απλα αν εχει ξανασυμβει σε κανεναν, αν κυκλοφορειτε ετσι κλπ

Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εμενα, οταν ημουν αρκετα μικροτερος, μου αρεσε η γειτονισα που εμενε στο ισογειο η οποια ηταν και παντρεμενη και ειχε 2 παιδια. Εγω εμενα στον πρωτο. Μονο κανενα γεια λεγαμε οταν συναντιομασταν στην εξωπορτα της πολυκατοικιας.Τα καλοκαιρια οταν εκεινη εβγαινε να σκουπισει το μπαλκονι της, εγω εβγαζα επιτηδες τα ρουχα μου κι εμενα μονο με το μποξερακι κι εκανα ταχα οτι συγυριζα τα πραγματα στο μπαλκονι. Ηθελα να δω αν θα κοιταξει και να κοψω αντιδρασεις. Απ ο,τι καταλαβαινα, εριχνε 1, 2 κλεφτες ματιες αλλα μεχρις εκει. Μια μερα που την ξαναειδα εκει αποφασισα να τα βγαλω ολα... παριστανοντας τον αδιαφορο. Μετα απο λιγο ντραπηκα πολυ και ξαναμπηκα μεσα. Δεν ξερω αν με ειδε κι ουτε θα μαθω ποτε, αλλα προφανως και θα με ειδε, αφου απο κεινη τη μερα δεν θυμαμαι να μου ξαναμιλησε ποτε ουτε αυτη ουτε ο αντρας της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πολύ το σκέφτεσαι.
Αν όλοι ψάχναμε να βρούμε μία εξήγηση πίσω από όλα τα αισθήματα, αυθόρμητες πράξεις, κλπ, θα καταλήγαμε όλοι στο τρελάδικο.

Σε χάλασε? Όχι. Τι κάθεσαι τότε και αναλύεις ΓΙΑΤΙ δεν σε χάλασε? Αν έχεις τόσο χρόνο για χάσιμο, κάτσε και φιλοσόφησέ το γιατί ένιωσες έτσι, να σκεφτείς τι σκέφτηκαν αυτές, να σκεφτείς πώς θα αντιδρούσες αν το ξαναέκανες, πώς θα αντιδρούσες αν απέναντι δεν ήταν οι σέξι φοιτητριούλες αλλά η μάνα σου κλπ. Να ξέρεις μόνο ότι όσο πιο πολύ υπεραναλύουμε μια κατάσταση, τόσο χειρότερα για μας.

indeed...καλα δεν το πολυσκέφτομαι, απλά ξέρεις σε τι φάση με προβλημάτισε? σκέφτομαι αυτούς που βλέπουμε στην τηλεόραση που βιάζουν , κάνουν τρελά πραματα κλπ και τους βρίζουμε (πχ δες βιαστη Ξάνθης προσφατα) και τελικά μπορεί απλά να είναι ένα αρρωστημένο παιχνιδι του μυαλού και αυτό που είχαν αυτοί και δεν μπορούν να το ελέγξουν, γιαυτό και έκαναν ότι έκαναν. Σε μία φάση δηλαδή σαν εμένα, μόνο σε διαφορετικό βαθμό τελικά. Από αυτό καταλαβαίνεις ότι αυτοί είναι πράγματι άρρωστοι ψυχολογικά και ίσως να μην μπορούσαν να κάνουν καν αλλιώς. Αναφέρομαι στους υποστηρικτές του "Ας τον σκοτώσουμε, γιαυτούς πρέπει να υπάρχει θανατική ποινή κλπ". Δεν τους δικαιολογώ βεβαίως, απλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να τιμωρηθούν με φυλάκή. Είναι άρρωστοι και πρέπει να τους κλείσουνε ψυχιατρείο ως επικίνδυνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης

wtf!
WTF


Έχεις καλοριφέρ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
^Και με το παραπάνω θυμήθηκα αυτό που λένε οι γιαγιάδες, "Να φοράς πάντα καθαρό βρακί, μπορεί να πάθεις κάτι και να πρέπει να πας στο νοσοκομείο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ναι,κυκλοφορώ με τα εσώρουχα και με μπανίζει η γειτόνισσα απ'απέναντι κάθε απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλησπέρα!!Ακούστε τι έπαθα πριν μερικές μέρες!Ήταν αργά το βράδυ, ήμουν σπίτι και κυκλοφορούσα λόγω ζέστης και συνήθειας πιο χαλαρά, γυμνός δηλαδή πριν πάω για ύπνο ! Ξαφνικά άκουσα κάτι γελάκια και τι να δω; Είχα ξεχάσει μία κουρτίνα ανοιχτή και μία φοιτήτρια από απέναντι με 3 φίλες της καθόντουσαν και με χάζευαν! Ένιωσα πολύ περίεργα! Εγώ έκανα ότι δεν τις κατάλαβα και συνέχισα κανονικά να κάνω βόλτες! Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και κιόλας! Σας φαίνεται περίεργο , έχετε πάθει ποτέ κάτι παρόμοιο; Προβληματίζομαι που μου άρεσε, γιατί σκέφτομαι μήπως είμαι επιδειξίας και δεν το ξέρω; Θυμάμαι τις ιστορίες που λένε διάφορες για αυτούς με τις καμπαρντίνες και νιώθω λίγο περίεργος που μου άρεσε το σκηνικό που σας είπα!γνώμες?

Έχεις ακούσει για τον γυμνό γείτονα στα Φιλαράκια;
Πρόσεξε μήν γίνεις σαν αυτόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.

αν φτασω στο σημειο να εχω χτυπησει σε τετοιο σημειο ποθ να χρειαζομαι βοηθεια απο τριτο, τοτε το γυμνο θα με πειραξει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οι παρθένοι δεν σπάνε εύκολα το προφίλ τους για να γυρνάνε έτσι μέσα στο σπίτι τους.
Πάντως προτιμώ να κυκλοφορεί κάποιος γυμνός παρά με το βρακί του που το θεωρώ αηδιαστικό.
Και άντε να σου κάτσει αυτός κάπου. Αλλά και πάλι προτιμώ κώλο παρά βρακί.
Τώρα αν είναι κανά τεραστίων διαστάσεων μποξεράκι το δέχομαι γιατί το λες και πυτζάμα του στυλ.
Ούτε καν άνετο δεν το θεωρώ. Ακόμη και το καλοκαίρι μωρέ παιδί μια κάποια σαβρακοφανέλα του μπαμπά την φοράς. Δεν γυρνάς σαν τον αδαμ.

Πιστεύω ότι οι περισσότεροι μεγαλώσαμε με τον φόβο της γύμνιας. Δεν πρέπει να δούμε τον μπαμπα και την μαμα γυμνούς και άλλα τέτοια και αν κατα λάθος συμβεί κάναμε κάτι κακό. Πιστεύω όμως ότι τα παιδια γίνονται κομπλεξικα με αυτό τον τρόπο. Διαβασα ενα άρθρο που λεει ότι πρεπει να φερόμστε φυσιολογικα στο θεμα αυτο και έχει πολύ ωραίες συμβουλές που θα τις ακολουθησω και εγω στα παιδια μου
https://www.dromostherapeia.gr/paidi...-na-eimai-gimnos-i-mprosta-sto-paidi-mou.html
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θεωρείται έτσι κουλ ξέρωγω.
Σε κάποια προφίλ έχεις σεβασμό. Ο σεβασμός χτίζεται και απο την σοβαρότητα. Στο μυαλό μου δεν μπορεί να χτιστεί το προφίλ του σοβαρού πατέρα που όταν σε φωνάζει χρήζει τον σεβασμό σου όταν αυτό πραγματοποιείται με το πουλί του έξω.
Γενικά δεν μπορώ να το νιώσω αυτό. Γονείς να απελευθερωθούν του στυλ και να γυρνάνε γυμνοί. Έτσι δλδ θα διδάξουν την άνεση στα παιδιά τους. Προχωρημένες απόψεις μη λογικές.
Χάθηκα, δε ξέρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

darkstarm

Νεοφερμένος

Η darkstarm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το να κυκλοφορείς όπως σε γέννησαν, δεν πάει να πει ότι θεωρήσαι απελευθερωμένος ή κουλ άμεσα. Το μυαλό μπορεί να συντηρεί άπειρα "σκαλώματα" πάραυτα.
Συν του ότι, χειμώνα δεν το συζητώ, με τέτοιο κρύο να βάλω τον εαυτό μου σε τέτοια δοκιμασία - εκτός και αν ανακάλυψα πηγή πετρελαίου κάτω από το σπιτι και το διαμέρισμα είναι μόνιμα σε θερμοκρασία χαμαμ.
Ποτέ δεν με τράβηξε η ιδέα του εντελώς τσιτσιδιού. Και αν έμπαινα σε σπίτι και έβλεπα τον/την/τους του σπιτιού γυμνούς, μια που θα έμπαινα, μια που θα έβγαινα.
Οπότε ας βάλω μόνη μου την ταμπέλα μου, αλλά που δεν εμπεριέχει ούτε συντηρητισμό, ούτε σκάλωμα, αλλά "άποψη", ότι το γυμνό είναι ωραίο, όμως δεν είναι για όλες τις περιστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή μένω ακόμα με το σόι μόνο αν τύχει και μείνω μόνος μου κυκλοφορώ με το μποξεράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κανένα, να τον/την δουν άλλοι να κυκλοφορεί έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εγω κυκλοφορω γυμνος μεσα στο σπιτι, ειναι ο καλύτερος τρόπος να βγουν ολοι οι άλλοι έξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top