Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,815 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Hp Deskjet F4280

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 18:46, 14-11-11:

Γεια σας παιδιά, πήγα τα μελάνια του εκτυπωτή μου (Hp Deskjet F4280) να μου τα γεμίσουν και μου είπαν πως τα τσιπάκια μπορεί να λένε ότι τέλειωσε η μελάνη αλλά δεν πειράζει τίποτα, μετά από κάποιο καιρό μου βγάζει ότι τα μελάνια είναι αδεία και εκεί που λέει να επιλέξω ποιόν αριθμό φωτοτυπιών να βγάλω μου βγάζει ένα "E" (λογικά από το ERROR) και δεν βγάζει εκτυπώσεις, τι να κάνω;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 19:28, 14-11-11:

Τώρα μου λέει μελάνη μη συμβατή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:32, 14-11-11:

Προφανος το τσιπακι εμποδιζει τον εκτυπωτη να εκτυπωση. Αντιπειρατια και στα μελανια...
Δοκιμασε να τον απενεργοποιησεις και να τον ξαναενεργοποιησεις. Αν δεν πιασει δοκιμασε να βγαλεις τα μελανια και να τα ξανατοποθετισεις. Δεν υπαρχει καπια συγκεκριμενη λυση, θα πρεπει καθε φορα που θες να εκτυπωσεις να ξεγελας τον εκτυπωτη.

Αυτα απο δικη μου εμπειρια πριν αρκετα χρονια ομως με εναν αλλον hp, ισως να μην πιασει σε σενα.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 19:36, 14-11-11:

Όταν τα γεμίζεις πολλές φορές χαλάνε.. Και εγώ είχα δώσει τα μελάνια του εκτυπωτή μου για 3η φορά να μου τα γεμίσουν και μόλις τύπωσα δύο σελίδες μου έβγαλε το "Ε" (ναι, και εγώ HP Deskjet έχω)...

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 15:06, 15-11-11:

Τώρα πάω να τυπώσω και άμα του πω να μου τυπώσει ασπρόμαυρα κάνει πως τυπώνει αλλά δεν βγάζει τίποτα..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους