Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,063 εγγεγραμμένα μέλη και 3,063,762 μηνύματα σε 93,788 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 826 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Αγαπημένα Καλλυντικά

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 12:28, 01-07-13:

αν ποτε βρεθειτε γερμανια δοκιμαστε οπωσδηποτε αυτα τα body butter!!μυριζουν τελεια..ειναι υπεροχα..και παμφθηνα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 01-07-13 στις 15:19. Αιτία: Διόρθωση λινκ εικόνας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GTR-890
Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 179 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε στις 17:59, 02-01-17:

Ποια είναι οι διάφορα των 2 αυτων ??:

1)https://www.nivea.gr/shop/nivea-care...999500044.html

2)https://www.nivea.gr/shop/nivea-creme-421631450044.html

Ποια απο τα 2 κανει για το δέρμα για να είναι απαλό ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

καμουφλάζ

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καμουφλάζ
Ο καμουφλάζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O καμουφλάζ έγραψε στις 21:53, 02-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890

Τσάμπα λεφτά, η...βιολογική κρέμα στο πρόσωπο της/του, αφού ξεραθεί και μετά ξεπλυθεί με χλιαρό νεράκι κάνει το δέρμα...βελούδο
Παράθεση

Nina-nana

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nina-nana
H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 1,381 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε στις 12:08, 03-01-17:

Για το πρόσωπο, η πρώτη.

Για τα χέρια, μπορείς να βάλεις και τη δεύτερη.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,343 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:11, 03-01-17:

Η πρώτη είναι πιο απαλή, λιγότερο λιπαρή.
Η δεύτερη είναι η κλασική παλιά Nivea, μόνο για το σώμα.
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 18:29, 04-01-17:

Λατρευω mascara της maybelline new york...Eίναι απλα τέλειες..Εγω εχω μεγαλες βλεφαριδες και οταν βαζω ολοι μου λενε αν φορω ψευτικες..Απο την αλλη οι φιλες μου που εχουν κανονικες τις κανει πιο μεγαλες απο οτι ειναι..Εξαισια δουλεια..Πιστευω οτι ειναι η καλυτερη εταιρεια για mascara αποδεδειγμενα..Και δευτερη η L'Oreal..Eπισης πολυ καλη δουλεια..Τωρα στα κραγιον εχω καταπληκτικα της λορεαλ,της radiant ,seventeen στα lip gloss kai make up radiant estee lauder ..Αμα εχεις λεφτα για ξοδεμα ολλα μπορεις να δεις και να δοκιμασεις απ ολες τις εταιρειες.Παντως εγω τωρα τελευταια εχω αρχισει και ψαχνομαι για πιο επαγγελματικα προιοντα..Και φυσικα αυταπου ειναι εκτος ελλαδος και ειναι πολυ καλυτερα..Τα ισπανικα κραγιον ΚΙΚΟ αλλο πραγμα!
Παράθεση

Nina-nana

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nina-nana
H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 1,381 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε στις 21:10, 04-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Λατρευω mascara της maybelline new york...Eίναι απλα τέλειες..Εγω εχω μεγαλες βλεφαριδες και οταν βαζω ολοι μου λενε αν φορω ψευτικες..Απο την αλλη οι φιλες μου που εχουν κανονικες τις κανει πιο μεγαλες απο οτι ειναι..Εξαισια δουλεια..Πιστευω οτι ειναι η καλυτερη εταιρεια για mascara αποδεδειγμενα..
Συμφωνώ. Για την τιμή της είναι κορυφαία.
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GTR-890
Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 179 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε στις 23:51, 09-01-17:

Και τη βάζω το πρωι τη κρέμα(προσώπου) το βράδυ μετα το μπάνιο ?
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,343 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:56, 09-01-17:

Και τη βάζω το πρωι τη κρέμα(προσώπου) το βράδυ μετα το μπάνιο ?
Ενυδατική είναι, όποτε θέλεις, αρκεί να έχει προηγηθεί καθαρισμός του προσώπου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένα αντικείμενα! - Από ALEX_
      Το θέμα έχει λάβει 67 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-01-11 στις 22:37.
    • Καλλυντικά με επικίνδυνα χημικά... - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-09 στις 17:27.
    • Tα αγαπημένα σας RSS feeds! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-05 στις 22:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους