Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,285 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 199 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Αγαπημένα Καλλυντικά

Soraya

Νεοφερμένος

H Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Soraya έγραψε: στις 15:50, 28-09-07:

Το προβλημα που εχω και αποφευγω τις σκιες σε σκονη ειναι οτι σχεδον παντα πεφτουν κοκκοι σκιας της ωρα που την εφαρμοζω και μου χαλανε το υπολοιπο μακιγιαζ.
Για αυτο τι λυση υπαρχει? Επισης προτιματε να τη βαζετε με πινελο ή με το δαχτυλο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:38, 28-09-07:

Μπορείς να απλώνεις μία διαφανή ή μπεζ βάση πιο πριν, σαν κρεμώδη σκιά ένα πράγμα!
Εία μία της fresh line, τέλεια... και η Mac έχει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:17, 28-09-07:

Μπορείς επίσης να βάζεις παραπάνω πούδρα κάτω από τα μάτια (αλλά να γίνεσαι σαν φάντασμα σχεδόν ) και όταν τελειώσεις με την εφαρμογή να αφαιρείς την εξτρά ποσότητα πούδρας με ένα μικρό, όχι πολύ μαλακό, πινέλο!
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 00:03, 29-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Γτ δε λέμε κ αγαπημένα αρώματα? π.χ. εγώ φοράω εδώ κ 4 χρόνια το Moschino i love love που είναι σαν το Light Blue D&G.
τώρα πρόσεξα ότι υπάρχει άλλο θέμα για τα αρώματα... σορρυυυυυυ
(συγχωρούμαι έτσι? )
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:08, 29-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
τώρα πρόσεξα ότι υπάρχει άλλο θέμα για τα αρώματα... σορρυυυυυυ
(συγχωρούμαι έτσι? )
Χμμμμ... άντε θα σε λυπηθώ και δεν θα σε βάλω να γράψεις εκατό φορές το "Φοράω εδώ και 4 χρόνια το Moschino I love love" για να μη ξεχάσεις το τραγικό λάθος που έκανες..
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 11:56, 30-09-07:

ΛΟΛ kajira
ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 07:46, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Soraya
Το προβλημα που εχω και αποφευγω τις σκιες σε σκονη ειναι οτι σχεδον παντα πεφτουν κοκκοι σκιας της ωρα που την εφαρμοζω και μου χαλανε το υπολοιπο μακιγιαζ.
Για αυτο τι λυση υπαρχει? Επισης προτιματε να τη βαζετε με πινελο ή με το δαχτυλο?
επισης, μπορεις να κανεις τα εξης:
1. ή να βαζεις μια ποσοτητα της σκιας στο χερι σου (στο σημειο πανω απο τον αντιχειρα, δεν ξερω πώς λεγεται ) και απο εκει να την ανακατευεις με το πινελακι και να βαζεις μετα στο ματι σου
2. ή να παρεις το ειδικο πινελο της mac για απομακρυνση των κοκκων σκιας που πεφτουν στο υπολοιπο προσωπο καταλαθος

επισης, σκια παντα με πινελο για καλυτερη εφαρμογη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:40, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
επισης, μπορεις να κανεις τα εξης:
1. ή να βαζεις μια ποσοτητα της σκιας στο χερι σου (στο σημειο πανω απο τον αντιχειρα, δεν ξερω πώς λεγεται ) και απο εκει να την ανακατευεις με το πινελακι και να βαζεις μετα στο ματι σου
2. ή να παρεις το ειδικο πινελο της mac για απομακρυνση των κοκκων σκιας που πεφτουν στο υπολοιπο προσωπο καταλαθος

επισης, σκια παντα με πινελο για καλυτερη εφαρμογη
Evouli, μάλλον πρέπει να πάρεις τον τίτλο της make-up artist του forum μας.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:43, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Evouli, μάλλον πρέπει να πάρεις τον τίτλο της make-up artist του forum μας.
Παράθεση

Soraya

Νεοφερμένος

H Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Soraya έγραψε: στις 02:34, 03-10-07:

thanks!

εχω αρκετα πινελα μακ, αλλα οχι το συγκεκριμενο. Κανει δουλεια? Δηλαδη ειναι πιο αποτελεσματικο απο το να απομακρυνω τους κοκκους που πεφτουν με καποιο αλλο πινελο που ηδη εχω και που ειναι για αλλη χρηση?
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 07:58, 03-10-07:

να σου πω την αληθεια κι εγω δεν το εχω αυτο το πινελο
το εχει ομως μια φιλη μου που εχει τρελα με αυτα και μου ειπε οτι οντως κανει καλη δουλεια και ειμαι ενα βημα πριν απο το να παω να το παρω..

A flat, fan-shaped brush of soft synthetic fibre/goat hair blend. Can be used for featherweight application and blending of pigments and powders or as a tool to gently clear the skin of any excess product.
18.5 cm
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evouli : 03-10-07 στις 08:04.
Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 08:35, 03-10-07:

Από κρέμες προσώπου τώρα τελευταία έχω κολλήσει με μία σειρά της Lancome, δε θυμάμαι το όνομά της, είναι σε ασημί μπουκαλιάκια. Ειδικά των ματιών είναι σούπερ.

Από καλλυντικά γενικώς κι εγώ έχω τρέλα με τα προϊόντα Mac, όπως επίσης και με τα πινέλα των ματιών που είναι σούπερ.

Από μανό έχετε δοκιμάσει τα προϊόντα της essie;
Δεν πωλούνται σε καταστήματα, όπως Hondos κλπ, αλλά σε κομμωτήρια.
Δεν είναι ευρείας κατανάλωσης, αλλά είναι εκπληκτικά και τα χρώματα και η ποιότητά τους.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:49, 03-10-07:

Επιβεβαιώνω για τα μανώ Essie. Φοβερά χρώματα και ποιότητα!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 08:58, 03-10-07:

νομιζω οτι τα χρησιμοποιουν εκει που κανω μανικιουρ.. αν δεν κανω λαθος και ειναι οντως αυτα, επιβεβαιωνω και εγω..
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 11:37, 12-10-07:

ναι, τελικα επιβεβαιωνω οντως.. μολις εβαψα τα νυχακια μου με το atlantis pearl της essie και ειναι υπεροχα!!!! (και τα νυχια και το χρωμα)
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:40, 12-10-07:

ναι, τελικα επιβεβαιωνω οντως.. μολις εβαψα τα νυχακια μου με το atlantis pearl της essie και ειναι υπεροχα!!!! (και τα νυχια και το χρωμα)
Εσυ βαφεις τα νυχια σου στο γραφειο? Ντροπη!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 11:41, 12-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Εσυ βαφεις τα νυχια σου στο γραφειο? Ντροπη!

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ.......
Παράθεση

charlotte

Νεοφερμένος

H charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H charlotte έγραψε: στις 12:55, 16-10-07:

να σου πω την αληθεια κι εγω δεν το εχω αυτο το πινελο
το εχει ομως μια φιλη μου που εχει τρελα με αυτα και μου ειπε οτι οντως κανει καλη δουλεια και ειμαι ενα βημα πριν απο το να παω να το παρω..

A flat, fan-shaped brush of soft synthetic fibre/goat hair blend. Can be used for featherweight application and blending of pigments and powders or as a tool to gently clear the skin of any excess product.
18.5 cm
Εγώ είμαι αυτή???
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:57, 16-10-07:

νι...

πες μας, πες μας, δωσε μας τα φωτα σου...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:01, 16-10-07:

ποιας εταιριας ειναι?
εκτος αν καπου το εχεις γραμμενο και δεν το βλεπω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους