Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Samsung G600

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 16:18, 19-09-07:

http://www.mobile-phones-uk.org.uk/samsung-g600.htm

Το εχει κανενας? Εχετε ακουσει γνωμες?

Το βρισκω 50 λιρες σε προγραμμα 200 λεπτα-400 μην το μηνα, με 20 λιρες/μηνα.

Τι λετε?

Καμια αλλη προταση?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 16:23, 19-09-07:

στο στυλακι αυτο πιστευω ενα κινητακι της νοκια οπως αυτο ειναι οτι πρεπει
http://www.myphone.gr/devices/preview-296.html , ερχεται σε λιγο στα μαγαζια .εγω αυτο θα παρω μετα απο πολυ ψαξιμο..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 17:01, 19-09-07:

Είδα και αυτό που λέει ο διαβολάκος και κυκλοφόρησε, αλλά εγώ περιμένω αυτό από Samsung. Αναλόγως πόσο θα έχει όταν βγει, θα δω ποιό θα πάρω.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 17:51, 19-09-07:

Για την τιμη του ειναι πολυ καλο.
Εξαιρετικη οθονη και καμερα κι εχει και διαφορα καλα επανω του.εχει και καλη κατασκευη και ο sliding μηχανισμος του ειναι μια χαρα.
Το μονο που ισως να σε προβληματισει ειναι η μπαταρια του που με τα 880 mAh που εχει φανταζει "λιγ"η για ενα κινητο με οθονη 16.000.000 χρωματων, καμερα 5Mp κτλ κτλ.
Βεβαια αν ηταν και 3G και ειχε και irda θα ηταν καλυτερα, αλλα ενταξει...ζουμε και χωρις αυτα.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 20:45, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Για την τιμη του ειναι πολυ καλο.
Εξαιρετικη οθονη και καμερα κι εχει και διαφορα καλα επανω του.εχει και καλη κατασκευη και ο sliding μηχανισμος του ειναι μια χαρα.
Το μονο που ισως να σε προβληματισει ειναι η μπαταρια του που με τα 880 mAh που εχει φανταζει "λιγ"η για ενα κινητο με οθονη 16.000.000 χρωματων, καμερα 5Mp κτλ κτλ.
Βεβαια αν ηταν και 3G και ειχε και irda θα ηταν καλυτερα, αλλα ενταξει...ζουμε και χωρις αυτα.
Βασικα δυο ειναι αυτα που με προβληματιζουν, το φλας που δεν ειναι πολυ καλο και η μπαταρια. Αλλα το εχω ερωτευτει γμτ, και ειναι πολυ φτηνο για το τι ειναι! Για το 3G ξερω οτι αλλους μπορει να τους χαλαει που δεν εχει, αλλα εγω γενικα δεν χρησιμοποιω ΠΟΤΕ ιντερνετ απο κινητο, ουτε email ουτε τπτ.
Οποτε ουσιαστικα με mp3 player και 1GB μνημη (ανεφερα οτι περιλαμβανεται στην τιμη, καθως και bluetooth handset?) και 5Mp καμερα με 3x zoom, νομιζω ειμαι πολυ καλα.
Ασε που ξεφορτωθηκαν τα ενοχλητικα πληκτρα αφης!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:53, 19-09-07:

Aυτο για τα πληκτρα αφης ξαναπεστο...
Γενικα παντως προσωπικα το θεωρω πολυ καλη προταση multimedia κινητου και σε πολυ καλη τιμη.
Αν και γνωμη μου ειναι πως με :5MP καμερα, MP3 player και εγγραφη video σε VGA αναλυση (τρελο respect εδω) καλο ειναι να παρεις και καμια εξτρα καρτα μνημης.
(Για τπ φλας θα σε γελασω αλλα κατι θα ξερεις που το λες.)

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε στις 21:17, 19-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Aυτο για τα πληκτρα αφης ξαναπεστο...
Γενικα παντως προσωπικα το θεωρω πολυ καλη προταση multimedia κινητου και σε πολυ καλη τιμη.
Αν και γνωμη μου ειναι πως με :5MP καμερα, MP3 player και εγγραφη video σε VGA αναλυση (τρελο respect εδω) καλο ειναι να παρεις και καμια εξτρα καρτα μνημης.
(Για τπ φλας θα σε γελασω αλλα κατι θα ξερεις που το λες.)
Δεν εχω ιδιαιτερες γνωσεις πανω στα φλας, αλλα διαβασα καπου πως δεν ειναι πολυ καλο για βραδινες φωτογραφιες. Αλλα τελος παντων, εχω και ψηφιακη εαν θελω να κανω τον φωτογραφο. Για να βγαλω την κολλητη μου π.χ. που τα εχει πιει και χορευει σαν τρελη στον club ωστα να την κοροιδευω την επομενη μερα ειμαι σιγουρη οτι θα κανει τη δουλεια του.

Εχω ερωτευτει.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:13, 20-09-07:

Δε μπορώ να εκφράσω άποψη για το αν είναι καλή συσκευή καθ΄όσον δεν την έχω δεί ποτέ απο κοντά.
Μπορώ όμως να πω ότι είναι πολύ όμορφο.

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 13:00, 20-09-07:

εγω το βρισκω λιγο καπως σχεδιαστικα.πιστευω οτι το samsung u600 ειναι πολυ πιο ομορφο

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε στις 13:16, 20-09-07:

Ειναι καπως πιο λεπτο, αλλα περιπου το ιδιο. Ασε που το g600 δεν εχει και τα πληκτρα αφης.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 18:07, 23-09-07:

Μιας και το δσυνατο σημειο του G600 της samsung ειναι η καμερα του, ριξε μια ματια στο παρακατω link οπου θα δεις δειγματα απο την καμερα στις φωτογραφικες της δυνατοτητες, αλλα και στα video που μπορει να τραβηξει.

**Samsung G600ʼs 5Mpix camera**

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Από Apple σε Samsung - Από Volkswagen Fan
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-17 στις 10:20.
    • [Android] Samsung Galaxy 550 - Από !dreamer!
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-11 στις 14:06.
    • Samsung SGH-D880 - Από borat
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-05-09 στις 15:09.
    • [Symbian] Samsung SGH-i560 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-02-08 στις 21:11.
    • Σχετικά με το SAMSUNG E-900 - Από fenia_
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-02-07 στις 18:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους