Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,313 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η φίλη του φίλου μού την πέφτει!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 08:23, 03-08-05:

Όχι σε μένα βρε κουτσομπόλιδες! Η κοπέλα του κολλητού σας, (η το ανάποδο) σας την πέφτει και πριν ΄πετάξετε ένα ξερό όχι σαν λέω ότι είναι κουκλάρα και είναι και ο τύπος σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Chris
H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε στις 08:40, 03-08-05:

Χα! Θράσσος!!!

Επειδή ξέρω να τιμάω τις φιλίες μου, κούκλος - ξεκούκλος, έχει απαγορευτικό!!!!!!!!

Ένα τεράστιο STOP!!

Και το μόνο που θα έκανα θα ήταν να ενημερώσω τη φίλη μου για το ποιόν έχει δίπλα της.. Θα τον έδινα στεγνά!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 08:47, 03-08-05:

Αφού φάει τα μπινελίκια της, της κάνω πρόταση μόνο για τρείο με τον φίλο μου!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:02, 03-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Αφού φάει τα μπινελίκια της, της κάνω πρόταση μόνο για τρείο με τον φίλο μου!

χαχαχαχαχα έγραψες!!!!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 09:16, 03-08-05:

Αναλογα πιου φιλου μου. Στην παρεα ειμαστε 4, αμα ειναι του πιο κολητου μου δεν εχει πολα, κατευθειαν στοπ και αναφορα στον φιλο μου, αμα ειναι καπιου απο τους αλλους, θα το σκευτω σοβαρα

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 10:55, 03-08-05:

Εαν ξέρω οτι ο φίλος μου την αγαπάει, δε θα κάνω τίποτα και φυσικά δε θα δώσω καμία αναφορά. Ας πρόσεχε. Χαφιές εγω δε θα γίνω! Εαν δεν την αγαπάει και την έχει μόνο για τον πεο, φυσικά και θα ορμήξω. Αν είναι κολλητός που να το λέει η ψυχή του όμως... και πάλι δε θα ορμούσα!

Είναι αυτό που λέω: "Στους πραγματικά καλούς (άρα και φίλους) με σένα, να είσαι 200 φορές καλός, στους αμφιταλαντευόμενους να κανεις σαν να μην υπάρχουν και στους κακούς...χάρισέ τους την Κόλαση. Και οι πραγματικά καλοί είναι ελάχιστοι.."

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,060 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 11:18, 03-08-05:

Θα την αγνοούσα

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:37, 03-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
, αμα ειναι καπιου απο τους αλλους, θα το σκευτω σοβαρα
Οκ , αν όμως αυτή μέτα την έπεφτε σε κάποιον άλλο φίλος σου;;;

Τέλοσπάντων, πότε δεν θα έκανα κάτι με κοπέλα που μου την πέφτει ένω έχει σχέση γιατί δεν απλώς δεν τις έχω εμπιστοσύνη , so simply

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:15, 03-08-05:

Μα αμα μου την πευτει ενω τα εχει με τον φιλο μου παει να πει οτι δεν μηλαμε για σοβαρι σχεση. Δλδ εγω θα το εβλεπα σαν μια σχεση, απλα οποτε θελω εχω, ποτε σοβαρα

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 23:39, 03-08-05:

Μου έχει τύχει..δεν έκανα ΤΙΠΟΤΑ...και τον έδωσα στεγνά...Είχα κρατήσει τα μηνύματά του και αυτά που του έστειλα ως απάντηση για να είμαι καλλυμένη...Η κολλητή μου θα με πίστευε και χωρίς αυτά βέβαια...Σόρρυ αλλά δεν ανέχομαι κανέναν να κοροιδεύει την φίλη μου και να παίζει μαζί μου!Είμαι κάθετη σε αυτό!Άλλωστε ο τύπος το είχε ξανακάνει αυτό σε άλλη φίλη της....

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 09:50, 04-08-05:

Με την προυπόθεση ότι μιλάμε για πραγματική φίλη κι όχι απλώς μια γνωστή θα τον έδινα στεγνά.Αν ήταν απλώς μια γνωστή μου θα του έλεγα όχι αλλά δεν θα έμπαινα στον κόπο να τον καρφώσω γιατί συνήθως οι ερωτευμένες γυναίκες πιστεύουν το άτομο που έχουν ερωτευτεί κι όχι τους γύρω ενώ μια φίλη θα ήξερε ότι της λέω αλήθεια.Θα τον έδινα όχι μόνο για να γλιτώσω τη φίλη μου απο μελλοντικά προβλήματα αλλά γιατί δεν μπορώ και τους τύπους που νομίζουν ότι θα πηδ*ξουν ότι κινείται,άνθρωπος που την πέφτει στη φίλη της κοπέλας του μόνο τέτοιος είναι και πιστεύει ότι η γοητεία που ασκεί είναι σημαντικότερη απο την σχέση των δυο φιλενάδων.Του αξίζει να σπάσει τα μούτρα του.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:32, 04-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Με την προυπόθεση ότι μιλάμε για πραγματική φίλη κι όχι απλώς μια γνωστή θα τον έδινα στεγνά.Αν ήταν απλώς μια γνωστή μου θα του έλεγα όχι αλλά δεν θα έμπαινα στον κόπο να τον καρφώσω γιατί συνήθως οι ερωτευμένες γυναίκες πιστεύουν το άτομο που έχουν ερωτευτεί κι όχι τους γύρω ενώ μια φίλη θα ήξερε ότι της λέω αλήθεια.Θα τον έδινα όχι μόνο για να γλιτώσω τη φίλη μου απο μελλοντικά προβλήματα αλλά γιατί δεν μπορώ και τους τύπους που νομίζουν ότι θα πηδ*ξουν ότι κινείται,άνθρωπος που την πέφτει στη φίλη της κοπέλας του μόνο τέτοιος είναι και πιστεύει ότι η γοητεία που ασκεί είναι σημαντικότερη απο την σχέση των δυο φιλενάδων.Του αξίζει να σπάσει τα μούτρα του.
με κάλυψε απόλυτα η αγαπητή και φίλτατη kleftra μας

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 12:26, 06-08-05:

Μπααα δεν θα έκανα τίποτα,
εδώ ημουν τρελά κολλημένη με ενα παιδί το πιο τρελό μου κόλλημα και δε έκανα κάτι γιατί τον ήθελε και ενός φίλου μου η αδερφή.ενώ με ήθελε και αυτός.
αν ήταν κολλητή μου(σπανίζουν στη σήμερον ημέρα) θα της το έλεγα γιατί δεν θα άξιζε να ήταν μαζί του.

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 13:00, 10-08-05:

Αμα ητανε ενος συγκεκριμενου φιλου μου δεν θα εκανα τπτ απολυτος, μονο θα την απεφευγα. Αμα ητανε καπιου αλλου και μου αρεσε θα το πρωχορουσα το θεμα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:49, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Αμα ητανε ενος συγκεκριμενου φιλου μου δεν θα εκανα τπτ απολυτος, μονο θα την απεφευγα. Αμα ητανε καπιου αλλου και μου αρεσε θα το πρωχορουσα το θεμα
Μπραβο αγορι μου. Και εγω αμα πας μια σελιδα πιο μπροστα τα ιδια εγραψα

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:05, 10-08-05:

να υποθέσω πως είστε κολλητοί και αναφέρεστε ο ενας στον άλλον η κάνω λάθος???

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:23, 10-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
να υποθέσω πως είστε κολλητοί και αναφέρεστε ο ενας στον άλλον η κάνω λάθος???
Δεν κανεις κανενα λαθος

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 22:02, 19-08-05:

δεν θα έκανα τίποτα. δεν θα θυσιάζα την φιλιά για μια κοπέλα όπως και να ήταν αυτή... Θα το έλεγα και στον φίλο μου τι έπαιξε γιατί για να μπει η άλλη στην όλη διαδικασία μάλλον δεν αξίζει και πολύ τον κόπο

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 22:18, 19-08-05:

Άμα ήταν του κολιτου μου δεν θα εκανα τιποτα και θα του το ελεγα, αν ηταν κανενος αλλου ισως να εκανα κατι, αμα ηταν καποιου που δεν τον γουσταρο καθολου και να μην μου αρεσε θα εκανα κατι μαζη της αλα θα φροντιζα πρωτα να το μαθει αυτος οτι κατι γινεται ... (Τελικα το pure evil δεν ειναι τιποτα μπροστα μου )

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 03:51, 24-08-05:

Τους γκόμενους των φίλων μου δεν τους βλέπω σαν άντρες, αλλά σαν κάτι το ουδέτερο, σαν αδέρφια. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο, θα αηδίαζα, θα εκνευριζόμουν και θα τον "έδινα"

Τώρα βέβαια, για να πούμε και την αλήθεια, ένας γκόμενος φίλης μου μια φορά που ήταν μεθυσμένος παρεκτράπηκε αρκετά... Ασ μην μπω σε λεπτομέρειες... Αλλά επειδή ήταν μεθυσμένος και δεν έχει ξανασυμβεί, το ξέχασα...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:29, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Αλλά επειδή ήταν μεθυσμένος και δεν έχει ξανασυμβεί, το ξέχασα...
το βλέπουμε

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 19:19, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
το βλέπουμε
Όταν λέω το ξέχασα εννοώ δεν το είπα σε κανένα από την παρέα και δεν το έκανα θέμα! Είπαμε συγχωρούμε αλλά δεν ξεχνάμε: "ο ανόητος δεν ξεχνά ούτε συγχωρεί, ο αφελής ξεχνά και συγχωρεί και ο έξυπνος συγχωρεί αλλά δεν ξεχνά..."

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 20:00, 24-08-05:

αυτό το 87% πότε λες να φορτώσει;

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 16:30, 26-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless

αυτό το 87% πότε λες να φορτώσει;
Μάλλον ποτέ! Ήδη έχω πάθει υπερφόρτωση!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:45, 23-07-07:

Στην παρουσα φαση δεν θα εκανα κατι για δυο λογους. Πρωτων εχω την κοπελα μου και δεν βρισκω λογο να παω με αλλη, ασε που δεν βρησκω καμια πιο καλη απο αυτην (παλι την δαγκωσα την λαμαρινα ε;....) και δευτερων δυο ειναι αυτοι που θα θεωρουσα φιλους μου, οποτε μιλαμε για αυτους, και δεν θα εκανα ποτε τπτ με κοπελα τους. Και φυσικα θα τους ελεγα τι εγινε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 18:00, 24-07-07:

Δεν υπαρχει "ΑΝ προκειται για καλο μου φιλο". Προκειται. Κολλητο λεει η ερωτηση.

Φυσικα δε θα εκανα κατι, γιατι αν ημουν κι εγω στη θεση του φιλου μου, δ εθα θελα κι αυτος να κανει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

evani

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evani
H evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H evani έγραψε στις 15:42, 11-05-11:

αν εχετε βγει εσεις με το αγορι σας εναν φιλο του και μια δικη σας καλη φιλη και αυτοι οι δυο να ηταν ελευθεροι..και σχεδον ολη την ωρα το αγορι σας και η φιλη σας να ειχαν κανει κομμα για ολα τα θεματα...δηλαδη επειδι καπνιζουν και οι δυο πολυ να λενε οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την αναγκη που νιωθει ενας καπνιστης και οτι 20-25 τσιγαρα την μερα δεν ειναι πολλα οτι το ζωδιο τους ειναι το καλυτερο η ας πουμε αμα κρυωνει η φιλη σου να της λεει το αγορι σου αμα θελει το μπουφαν του και ενω κρυωνεις και συ να σε ρωταει δευτερη και μετα αμα πεις οχι να λεει γελωντας παλι καλα η να μν σε παιρνει απο το χερι η αγκαλια στο δρομο ενω περπατατε οι τρεις σας η τελος αμα εσυ φορας δερματινο κολαν και ειστε σε ενα μαγαζι και ο φιλος σου κοιταξει μια αγνωστη που φοραει και αυτη δερματινο κολαν να λεει η φιλη σου οτι εχει δικιο ο φιλος σου που λεει οτι ειναι ωραια και μαλιστα να σ λεει η φιλη σου οτι μν ανησυχεις θα παρετε και σεις τετοιο...και για να μν σας ζαλιζω εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?οτι αρεσε ο ενας στον αλλο δλδ στο αγορι σου αρεσε η φιλη σου και το αντιθετο...οτι η συμπεριφορα του αγοριου σου ηταν απλα φιλικη και για να γινεται χαβαλες στην παρεα η οτι το αγορι σας ηταν ετσι γιατι ξερει οτι εσεις θα ζηλευατε...και αμα η φιλη σας εχει προιστορια σε αυτο το θεμα δλδ οτι η συμπεριφορα της παρεξειγηται συχνα και αλλεσ φιλες σας δεν την παιρνουν μαζι με τα αγορια τους τοτε θα πρεπει να προσεχετε παραπανω...?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:40, 11-05-11:

εγω ενα λεω : Μαλακιες

Δωσε του τελεσιγραφο¨''φιλε μου ή εμενα ή εκεινη''

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:00, 11-05-11:

evani: Ούτε ο ένας είναι εντάξει, ούτε ο άλλος. Εγώ θα ξέκοβα κι απ'τους δύο και θα τελείωνε εκεί η ιστορία. Απλά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:24, 11-05-11:

πάντως ο τίτλος είναι παραπλανητικός

το σωστό είναι : η φίλη μου την πέφτει στον φίλο μου
αν έμπαινε να ποστάρει η φίλη της , θα μπορούσε να πει ότι ο φίλος της φίλης της της την πέφτει ή αν έμπαινε ο φίλος της θα έλεγε ότι η φίλη της φίλης του είναι και 2 φορές δική του φίλη . Αλλά το η φίλη του φίλου μου την πέφτει δεν διευκρινίζει ποιανού φίλη είναι αυτή και πού την πέφτει . Βέβαια , για να έχεις φίλο , είσαι κοπέλα και αν στην πέφτει μια φίλη του ή μια φίλη σου , το θέμα αποκτά λεσβιακές προεκτάσεις . Εκτός αν δεν είσαι κοπέλα αλλά ομοφυλόφιλος , οπότε το θέμα αποκτά ομοφυλοφιλικό νόημα και όχι λεσβιακό (για τους άντρες έχει διαφορά) - εκτός και αν η φιλική σχέση δεν είναι ερωτική , αλλά σκέτη φιλική (για τις γυναίκες έχει διαφορά) . Οι παρενθέσεις είναι συμπεράσματα που έβγαλα από όσα διάβασα στα τόπικ <<η γνώμη του μάξιμου για την ομοφυλοφιλία>> και <<η γνώμη του επότε για την φιλία ανδρός-γυναικός>> . Τελικά , καταλήγω στην ανάγκη αλλαγής τίτλου , ή αλλαγής φίλων της evani . Αν δεν αλλάξει φίλους τελικά , τουλάχιστον άλλαξε άβαταρ γιατί την μπέρδευα με την φίλη μου την resident evil που η φίλη της η vkey είναι 2 φορές φίλη μου αλλά έχει πιο ωραίο άβαταρ .

άχρηστα ρολόγια που μαράθηκαν
άχρηστα ρολόγια που σταμάτησαν

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 20:25, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από evani
αν εχετε βγει εσεις με το αγορι σας εναν φιλο του και μια δικη σας καλη φιλη και αυτοι οι δυο να ηταν ελευθεροι..και σχεδον ολη την ωρα το αγορι σας και η φιλη σας να ειχαν κανει κομμα για ολα τα θεματα...δηλαδη επειδι καπνιζουν και οι δυο πολυ να λενε οτι εσυ δεν καταλαβαινεις την αναγκη που νιωθει ενας καπνιστης και οτι 20-25 τσιγαρα την μερα δεν ειναι πολλα οτι το ζωδιο τους ειναι το καλυτερο η ας πουμε αμα κρυωνει η φιλη σου να της λεει το αγορι σου αμα θελει το μπουφαν του και ενω κρυωνεις και συ να σε ρωταει δευτερη και μετα αμα πεις οχι να λεει γελωντας παλι καλα η να μν σε παιρνει απο το χερι η αγκαλια στο δρομο ενω περπατατε οι τρεις σας η τελος αμα εσυ φορας δερματινο κολαν και ειστε σε ενα μαγαζι και ο φιλος σου κοιταξει μια αγνωστη που φοραει και αυτη δερματινο κολαν να λεει η φιλη σου οτι εχει δικιο ο φιλος σου που λεει οτι ειναι ωραια και μαλιστα να σ λεει η φιλη σου οτι μν ανησυχεις θα παρετε και σεις τετοιο...και για να μν σας ζαλιζω εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?οτι αρεσε ο ενας στον αλλο δλδ στο αγορι σου αρεσε η φιλη σου και το αντιθετο...οτι η συμπεριφορα του αγοριου σου ηταν απλα φιλικη και για να γινεται χαβαλες στην παρεα η οτι το αγορι σας ηταν ετσι γιατι ξερει οτι εσεις θα ζηλευατε...και αμα η φιλη σας εχει προιστορια σε αυτο το θεμα δλδ οτι η συμπεριφορα της παρεξειγηται συχνα και αλλεσ φιλες σας δεν την παιρνουν μαζι με τα αγορια τους τοτε θα πρεπει να προσεχετε παραπανω...?

Η τελεία (.) είναι ένα "σημείον στίξεως", το οποίο προσφέρει στον αναγνώστη
τον απαραίτητο χρόνο ώστε να κατηγοριοποιήσει/αναλύσει τα όσα έχει ήδη διαβάσει,
είτε στην τελική, να πάρει μια ανάσα.
Η σωστή χρήση της θεωρείται προσόν. Η άλογη χρήση της, προσόν του τηλεγραφήματος
Ενώ η ελάχιστη χρήση της, θεωρείται δείγμα ελλιπούς ανάπτυξης των βασικών διεργασιών
της προσωπικότητας.
Εδώ θα βάλω μια τελεία (λολ) για να πω τα εξής.

Τι στην ευχή, δερμάτινο κολλάν;
Πόσοι κάγκουρες (και από τα δύο φύλα) κυκλοφορούν σε αυτή την δύσμοιρη πόλη τέλος πάντων;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 22:42, 11-05-11:

εσεις τι θα συμπερανατε απο αυτα..?
Πρέπει να χωρίσεις και να αλλάξεις παρέες

Επίσης, έχει δίκιο ο αποπάνως σχετικά με τις τελείες, από ένα σημείο και μετά μ'έπιασε ταχυκαρδία λέμε

Seriously, πόσων ετών είναι ο λεγάμενος και η φιλενάς και πόσο καιρό γνωρίζεστε - γνωρίζονται;

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 22:47, 11-05-11:

Οταν λες εχεις προιστορια; Ειναι γνωστο ξερω 'γω οτι παει και την πεφτει στα αγορια των φιλων της; Ή το λες απλα σαν υποθεση (που αμφιβαλλω). Αν οντως ισχυει, κατι θα ξερουν ολα τα αλλα κοριτσια που δεν την παιρνουν μαζι τους.

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
εγω ενα λεω : Μαλακιες

Δωσε του τελεσιγραφο¨''φιλε μου ή εμενα ή εκεινη''
Μετα υπαρχει περιπτωση να την βγαλει και τρελη και υστερικια και δεν συμμαζευεται. Χωρια που ακομα και αυτην να διαλεξει δεν της εξασφαλιζει κανεις πως δεν θα το ξανακανει.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 23:43, 11-05-11:

Ρε παιδια, ακομα και εαν η φιλη την πεφτει εστω και διακριτικα στον φιλο της κοπελας, το θεμα ειναι πως το αγορι το χειριζεται ολο αυτο.
Εαν δεν μπορει να την κρατησει σε αποσταση και να ειναι τυπικος μαζι της, τοτε υπαρχει προβλημα.
Ακομα και να μην ενδιαφερεται για τη φιλη, σιγουρα θα του αρεσει το "παιγνιδι" που γινεται. Κοινως, ικανοποιειται ο εγωισμος του και γι αυτο το διατηρει, συνεχιζει.
Επομενως, εαν η κοπελα διαισθανεται πως κατι τρεχει, για μενα θα πρεπει να μιλησει με το αγορι της, ωστε να γινουν ολα ξεκαθαρα.
Απο κει και περα, πραττει αναλογως.

Περι φιλης...Εαν καποια/καποιος δεν μπορει να σεβαστει τη σχεση σου, μακρια...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:58, 12-05-11:

Εμένα πάντως η συγκεκριμένη ιστορία μου έφερε στο μυαλό την συννημένη εικόνα.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  kelly-dylan-brenda-beverly-hills-90210.jpg
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  33,8 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evani

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H evani έγραψε στις 22:57, 12-05-11:

συμφωνω με την νεραιδα...αυτο εκανα του μιλησα και μου κανει οτι η φιλη μου ηταν αυτη που μου πηγαινει εκεινο το βραδυ κοντρα και οχι αυτοσ...οτι επισης του αρεσει που εγω δεν καπνιζω σε αντιθεση με την φιλη μου..και πιστευω για πλακα οτι το εκανε εγραψε στο κινητο του μπροστα μου σε μηνυμα μωρο μου τι κανεις σε θελω πολυ για να το στειλει στην φιλη μου και καλα και του κανω αντε να δω που θα το φτασεις και μου κανει εισαι χαζουλα και με πειραζε και ηταν τρυφερος και γενικα εληξε εκει το θεμα..

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:04, 12-05-11:

κοίταξες τις αναφορές παράδοσης του ;

Παράθεση

evani

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evani έγραψε στις 23:15, 12-05-11:

ναι μπροστα του πηρα το κινητο και κοιταξα και δεν το εχει το κινητο της ουτε αυτη το δικο της και το ειδε το κινητο της απο μενα για εκεινη την στιγμη μονο

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:22, 12-05-11:

θέλω να πιω δροσερά κοκτέιλς βλέποντας μια ταινία του ρένου χαραλαμπίδη ή του Αντώνη Καφετζόπουλου

αλλά δεν έχω σέικερ και τηλεόραση

Παράθεση

evani

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evani έγραψε στις 23:28, 12-05-11:

οριστε??

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:50, 16-05-11:

συμφωνω με την νεραιδα...αυτο εκανα του μιλησα και μου κανει οτι η φιλη μου ηταν αυτη που μου πηγαινει εκεινο το βραδυ κοντρα και οχι αυτοσ...οτι επισης του αρεσει που εγω δεν καπνιζω σε αντιθεση με την φιλη μου..και πιστευω για πλακα οτι το εκανε εγραψε στο κινητο του μπροστα μου σε μηνυμα μωρο μου τι κανεις σε θελω πολυ για να το στειλει στην φιλη μου και καλα και του κανω αντε να δω που θα το φτασεις και μου κανει εισαι χαζουλα και με πειραζε και ηταν τρυφερος και γενικα εληξε εκει το θεμα..
Δε θελω να σε στενοχωρησω...αλλα οταν υπαρχει "κοντρα" για ανουσια πραγματα, τοτε υποβοσκει κατι ερωτικο...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 17:28, 16-05-11:

Αν είχαν σχέση πολλά χρόνια, θα πήγαινα μαζί της αν ήξερα ή διαισθανόμουν ότι η σχέση τους έχει σοβαρά προβλήματα και θα αποτέλειωνα τη σχέση τους παίρνοντας την θέση του στα πλαίσια μιας σχέσης μόνο, όχι για μια ξεπέτα όμως. Αν δεν υπήρχαν εγγυήσεις ότι θα τον αντικαταστήσω, δεν θα το έκανα γιατί δεν μου αρέσει να χρησιμοποιούμαι.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:30, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Αν είχαν σχέση πολλά χρόνια, θα πήγαινα μαζί της αν ήξερα ή διαισθανόμουν ότι η σχέση τους έχει σοβαρά προβλήματα και θα αποτέλειωνα τη σχέση τους παίρνοντας την θέση του στα πλαίσια μιας σχέσης μόνο, όχι για μια ξεπέτα όμως. Αν δεν υπήρχαν εγγυήσεις ότι θα τον αντικαταστήσω, δεν θα το έκανα γιατί δεν μου αρέσει να χρησιμοποιούμαι.
Eγγυησεις βρε Δοκτωρα μου σε θεματα καρδιας ποτε δεν εχεις...
Πως γινεται να περιμενεις κατι τετοιο?!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:01, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Eγγυησεις βρε Δοκτωρα μου σε θεματα καρδιας ποτε δεν εχεις...
Πως γινεται να περιμενεις κατι τετοιο?!

Εγγύηση είναι το ένστικτο μου. Ξεχωρίζω εύκολα την πόρνη και την τσούλα από την Πόρνη. Είναι και ζήτημα πείρας. Αν και αποκλείω να είχα έναν φίλο που να είχε σχέση με τσούλα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:29, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Εγγύηση είναι το ένστικτο μου. Ξεχωρίζω εύκολα την πόρνη και την τσούλα από την Πόρνη. Είναι και ζήτημα πείρας. Αν και αποκλείω να είχα έναν φίλο που να είχε σχέση με τσούλα.
Εαν εχεις αλαθητο ενστικτο, ωστε να το θεωρεις εγγυηση, τοτε πρεπει να εισαι πολυ τυχερος...

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 18:40, 16-05-11:

τετοια αστεια εγω προσωπικα δεν τα σηκωνω ουτε απο φιλες ουτε απο τον φιλο μου. στο χερι σου ειναι να κοψεις τη φορα της φιλης σου και αν ο φιλος σου θελει την παρεα της τοτε να παει να την βρει μονος του. αν εσυ κοψεις γεφυρες επικοινωνιας μαζι της τοτε θα δεις και αντιδραση. τωρα αν εισαι εσυ χαζουλα (ζηλιαρα δηλ.) ή αυτοι ανωριμοι ή αναισθητοι αυτο θα το δειξει η πορεια.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους