Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,075 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Inline skating

Νικολέττα Π. (Νικολέττα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νικολέττα Π.
H Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H Νικολέττα Π. έγραψε στις 17:59, 27-11-11:

Και ναι λοιπον εχθές αγόρασα τα πρώτα μου πατίνια!!!!! Δηλαδή δώρο μου τα έκαναν αλλά δεν έχει σημασία.... Εχώ ολόκληρο τον εξοπλισμό αλλά μου λείπει κάτι πάρα πολύ σημαντικό και αυτό είναι ένας δάσκαλος. Οπότε σκέφτηκα μηπως κανένας απο εδώ την παρέα γνωρίζει τουλάχιστον τα βασικά και μου ρίξει τα φώτα του... Ούτε πως να σταματάω δεν ξέρω και η Δημητσάνα είναι όοοοοοολο κατηφόρες... Οπότε βοήθεια!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 01:44, 28-11-11:

Για να σταματήσεις, υπάρχουν 2 τρόποι:
1. χρησιμοποιείς το φρένο
2. στρέφεις τα πόδια σου προς τα μέσα

Προσπάθησε να προσέχεις το κέντρο βάρος σου για να μη φύγεις προς τα πίσω

Άλλα πράγματα δεν θυμάμαι να σου πω γιατί έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που έκανα βόλτες με πατίνια
Ξεκίνα με βολτες στο σπίτι σου και στους γύρω δρόμους μέχρι να μάθεις να ελέγχεις το κέντρο βάρους σου και μετά πήγαινε σε δρόμους με ελάχιστη κίνηση.

Ζήλεψα και ψήνομαι να αγοράσω πατίνια, αλλά με τέτοιο καιρό που να κάνω βόλτες; Ίσως αρχίσω το πατινάζ στον πάγο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 00:24, 13-06-12:

Λοιπόν, αν και με κανά χρόνο καθυστέρηση....

Εγώ ξεκίνησα πρόσφατα μαζί με κάτι φίλους. Γίνονται δωρεάν μαθήματα στο ΟΑΚΑ και μάλιστα στην αρχή μπορείς να δοκιμάσεις με πατίνια από εκεί, χωρίς να έχεις δικά σου. Έχει για όλες τις ηλικίες, από παιδιά μέχρι 40άρηδες+ ! Και το κυριότερο, πολύ καλό κλίμα και παρέα.
Περισσότερα εδώ ή pm. Αξίζει τρελά πάντως, συνεχώς έρχονται καινούργια άτομα και μαθαίνουν και σχεδόν αμέσως.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:30, 13-06-12:

Έχω κάνει τα δύο πρώτα μαθήματα. Από το πρώτο μάθημα ξετρελάθηκα...

Δυστυχώς όμως δεν έχω δικά μου πατίνια, οπότε η προπόνηση πάει με βήματα...χελώνας!

Και η μόνη λύση για να μάθεις είναι η καθημερινή εξάσκηση.

Τι πατίνια έχετε;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:30, 13-06-12:

Ποσο περιπου κανει ενα ζευγαρι ρολερς; Εχω ακουσει πως το ταβανι ειναι πολυ ψηλα, αλλα ενα ζυεγαρη για αρχαριο, που μπορε να το κρατισει ομως και αν γουσταρει και ασχολιθει για αρκετο καιρο ποσο περιπου μπορει να κοστισει;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:32, 13-06-12:

Οι τιμές ξεκινάνε από 70 ευρώ...Αυτά τα πατίνια λογικά είναι fitness (μαλακά δηλαδή), και εύκολα ξεχειλώνουν με αποτέλεσμα να μην κρατάνε καλά το πόδι. Αλλά λογικά θα τα κρατήσεις αρκετό καιρό (ανάλογα με τις προπονήσεις που κάνεις).

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 00:36, 13-06-12:

Άμα ψάξεις στο site που σου έβαλα στο link θα δεις. Έχει και με 70-80€ για να ξεκινήσεις. Εγώ έδωσα 100€ και τα πήρα σε προσφορά. Όχι fitness, freestyle καλύτερα. Σίγουρα πάντως όχι aggressive για αρχή...

Έχω αυτά, αλλά σε μαύρο κόκκινο, όχι μαύρο ροζ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed

O Zed Lie to me... έγραψε στις 01:53, 29-08-12:

Μιας και δεν το είχα αναφέρει, υπάρχει επίσης κι η ομάδα της Ώθησης στην μαρίνα Φλοίσβου και έχει και αυτή δικό της site για όποιον ενδιαφέρεται. Συναντήσεις έχουν ξεκινήσει και στο ΟΑΚΑ και στο Φάληρο.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 21:24, 18-03-14:

Και γω έχω ρολλερς, ωραία είναι. Ειδικά αν έχεις και καμία/κανένα φίλη/φίλο και πηγαίνετε μαζί βόλτες με τα πατίνια. Βασικά για αρχή ίσως θα έπρεπε να δοκιμάσει κανείς με τις τέσσερις ρόδες, αυτά που είχαν παλιά και μετά να πάρει κανονιά με τις τρεις. Εχω κάνει απόπειρα να προσπαθήσω να μάθω κιόλας, πήγα μέχρι το σαλόνι κρατώντας σε κάθε χέρι από ένα σκουπόξυλο. Καλά τα πήγαινα δεν λέω αλλά θέλει μεγαλύτερο χώρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους