Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,185 μηνύματα σε 74,657 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2012 )

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:03, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
μπορεί να μην είναι τέλη δεκεμβρίου, αλλά δε βαριέσαι.
Πάμε για το 2012 δυναμικά σε έναν μήνα πάνω κάτω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:09, 28-11-11:

1) Υγεία!!
2) Δίαιτα!!
3) Να περάσω Αγγλική
4) Να βελτιωθώ σαν άνθρωπος, I guess

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:18, 28-11-11:

Βασικά, να επιβιώσουμε .....

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwnnaki (ιωαννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iwnnaki
H ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H iwnnaki 6/4/2011 <3 έγραψε στις 17:20, 28-11-11:

να βγαλω κανενα καλο βαθμο στο τριμηνο γτ δν εχω καμια ορεξη τη μουρμουρα της μανας μου!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:41, 28-11-11:

Heyyy, είναι περσινό αυτό το θέμα. Εκτός κι αν αλλάξει ο τίτλος και γίνει κάτι πιο γενικό.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:46, 28-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Heyyy, είναι περσινό αυτό το θέμα. Εκτός κι αν αλλάξει ο τίτλος και γίνει κάτι πιο γενικό.
Moved.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 18:04, 28-11-11:

Γενικός στόχος: τα πρόβατα να φάνε τους λύκους!

Τους προσωπικούς μου θα τους γράψω αργότερα...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 18:22, 28-11-11:

Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..

Πλέον...

Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 17:03, 29-11-11:

το 5ο δεν το βλέπω να γίνεται....

1)να γράψει η αδερφή μου καλά στις πανελλήνιες
2)να βγάλω καλό βαθμό στο τέλος
3)να μάθω να κάνω κανένα φαγητό της προκοπής

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:05, 29-11-11:

νεος στοχος:
να πάψει ο κόσμος να λέει βλακείες στον εαυτό του, πως τάχαμου κάτι θα αλλάξει φέτος

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 17:24, 29-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
νεος στοχος:
να πάψει ο κόσμος να λέει βλακείες στον εαυτό του, πως τάχαμου κάτι θα αλλάξει φέτος

δεν ειναι κακο να βαζεις στοχους μερικες φορες,ακομα κι οταν δεν πραγματοποιουνται

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 956 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 20:33, 29-11-11:

Το μόνο που εύχομαι είναι να έχω καλή διάθεση και υγεία -εγώ και οι άνθρωποί μου.
Όλα τ' άλλα θα τα παλέψουμε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 20:36, 29-11-11:

καλά να είμαστε και στόχους θα βάλουμε..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 20:54, 29-11-11:

Nα περάσω στη σχολή που θέλω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manolakis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manolakis
Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O manolakis έγραψε στις 21:07, 29-11-11:

Πρώτα από όλα να έχω υγεία εγώ και όλος ο κόσμος,αλλά δυστυχώς αυτό δεν είναι στόχος αλλά αποτέλεσμα και δυστυχώς τους παράγοντες
που το καθορίζουν κατά μεγάλο βαθμό δεν τους ελέγχουμε.
Σαν στόχους θα ήθελα να προσαρμοστώ καλύτερα στην σχολή μου σαν πρωτοετής,και να καταφέρω να περάσω τα μαθήματα καταρχήν.
Να ταξιδέψω σε περισσότερα μέρη από πέρυσι.
Να μάθω καλύτερα την τέχνη της επικοινωνίας.
Να κάνω περισσότερη γυμναστική μέσω κολυμβητηρίου.
Να διαβάσω περισσότερα βιβλία από πέρυσι.
Και μέσα από μικρά και μεγάλα πράγματα να είμαι καλύτερος του χρόνου από φέτος.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:16, 29-11-11:

Στοχος: Να έχω πιεί πάνω από χίλιους φραπέδες μέχρι το 2013.
dream large!.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 29-11-11 στις 21:30.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 21:51, 29-11-11:

να μοιασω στο ινδαλμα μου την τιτανομεγιστη:

Παράθεση

Erida (Αρτεμις)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Erida
H Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Erida Melancholia έγραψε στις 22:00, 29-11-11:

Εγω και οι ανθρπωποι που αγαπω να εχουν υγεια και να'ναι ασφαλεις.
Να γινω πιο δυνατη και να αποκτησω αυτοπεποιθεση

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:41, 30-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
να μοιασω στο ινδαλμα μου την τιτανομεγιστη:

μπορεις να το καταφερεις ευκολα

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 03:08, 30-11-11:

1) Να δώσω επιτέλους την δέουσα προσοχή στην σχολή μου, γιατί παρατράβηξε το θέμα...

2) Να κάνω κάτι με το μυαλό μου, γιατί έχει σοβαρά προβλήματα...

3) Να ελέγχω καλύτερα τα νεύρα μου...

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 07:57, 25-01-12:

Υγεία! υγεία! υγεία..... απαραίτητο πάντα για όλους τους άλλους στόχους.....
Στόχοι μάλλον να γίνομαστε καλύτεροι και πιο ευτυχισμένοι.... να έχουμε μια γεμάτη ζωή.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 08:53, 25-01-12:

Imagine and dream....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 18:10, 25-01-12:

Υγεία.
Απεξάρτηση από σχέσεις - δηλητήριο.
Νέα επαγγελματικά ξεκινήματα.
Ιππότης σε άσπρο άλογο (όχι άλλο χρώμα, μόνο άσπρο μου κάνει )

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:20, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Υγεία.
Απεξάρτηση από σχέσεις - δηλητήριο.
Νέα επαγγελματικά ξεκινήματα.
Ιππότης σε άσπρο άλογο (όχι άλλο χρώμα, μόνο άσπρο μου κάνει )
Χοχο...Εσεις οι γυναικες...Δηλαδη αν σου ερθει και ειναι σε μαυρο θα του πεις οχι??.

Ον.Απεξαρτηση απο συγγενεις-δηλητηριο.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:50, 25-01-12:

Υγεία θέλω και τίποτα άλλο για το 2012!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:44, 11-02-12:

Δύναμη να αντέξουμε τις δύσκολες μέρες που θα ρθουν...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 11:53, 11-02-12:

Νεοι στοχοι:Πανω απ'όλα υγεια,ευτυχια και τα υπολοιπα θα ερθουν.
Και επειδη τα ονειρα ειναι δωρεαν,ευχομαι η ΑΕΚ να βρει λυση στα προβληματα της και να επιστρεψει ξανα εκει που της αρμοζει,αλλα και να κατακτησει το φετινο πρωταθλημα....,αλλα και αυτο που ξεκινα του χρονου...
με προπονητη τον Τσακ Νορρις και βοηθο εμενα...

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lolarikos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lolarikos
H Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Lolarikos έγραψε στις 18:50, 17-02-12:

να γινω ronnie coleman σε ασπρη εκδοση...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 18:58, 17-02-12:

Εδώ που φτάσαμε, εύχομαι απλά να' χω ακόμα στέγη και φαγητό μέχρι τα επόμενα Χριστούγεννα.
Υγεία είναι αυτονόητο. Αλλά αν δεν έχεις τα παραπάνω, πού να την βρεις την υγεία.

Αυτά λοιπόν και καμιά δουλειά βρε αδερφέ γιατί όχι.

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 02:33, 16-04-12:

Να είμαι περισσότερο αισιόδοξη γιατί δεν παλεύεται

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 64 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-17 στις 17:42.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2016) - Από libre
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-16 στις 11:19.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2014) - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-14 στις 22:03.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2013 ) - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-13 στις 00:20.
    • Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2011 ) - Από Eupatridis
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-11 στις 06:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους