• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

H όσφρηση τρελάθηκε

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εδώ και λίγο καιρό, έχω τα ακόλουθα ανησυχητικά συμπτώματα: βρίσκομαι καπού έξω και ξαφνικά μου μυρίζει κάτι πολύ έντονα. Δεν ξέρω τι είναι, από που προέρχεται, ούτε καν αν τρώγεται, κλπ. Ομως ξέρω ότι μου είναι κάτι γνώριμο και αρχίζω να συνδέω αυτό το άρωμα με παλιότερες περιόδους στη ζωή μου ή μέρη. Ακόμα και τότε όμως δεν μπορώ να προσδιορίσω καν τι είναι αυτό που μου μυρίζει. Είναι βερνίκι? Κολώνια? Καθαριστικό? Γλυκο? Δεν έχω την παραμικρή ιδέα! Ξέρω όμως ότι το έχω ξαναμυρίσει πριν από χ χρόνια, που έμενα στην ψ περιοχή. WTF? Tι έχει η μύτη μου? Εχω ακούσει ότι έτσι ξεκινάει το Αλτσχαιμερ, πρώτα λέει ξεχνας μυρωδιές. Αλλά τόσο μικρή Αλτσχάιμερ ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν είσαι η μόνη που έχει θέμα με την όσφρηση, μόνο που εγώ καταλαβαίνω αμέσως τι είναι. Αντιμετωπίζω τεράστιο πρόβλημα απο τα τρόφιμα μέχρι τα αρώματα. Ειδικά με τα αντρικά τρελαίνομαι...:P :redface:
Ξερεις τι είναι να περπατώ στο δρόμο και να μυρίζω τα φαγητά των σπιτιών? Θάνατος.
Τις προάλλες μύρισα το χταποδάκι της μανούλας απο το γκαράζ!! Ήμουν σίγουρη οτι το είχε φτιάξει εκείνη!!
Να σου πω την αλήθεια όμως μ αρέσει που μπορώ και τα μυρίζομαι ΟΛΑ απο μακρυά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εδώ και λίγο καιρό, έχω τα ακόλουθα ανησυχητικά συμπτώματα: βρίσκομαι καπού έξω και ξαφνικά μου μυρίζει κάτι πολύ έντονα. Δεν ξέρω τι είναι, από που προέρχεται, ούτε καν αν τρώγεται, κλπ. Ομως ξέρω ότι μου είναι κάτι γνώριμο και αρχίζω να συνδέω αυτό το άρωμα με παλιότερες περιόδους στη ζωή μου ή μέρη. Ακόμα και τότε όμως δεν μπορώ να προσδιορίσω καν τι είναι αυτό που μου μυρίζει. Είναι βερνίκι? Κολώνια? Καθαριστικό? Γλυκο? Δεν έχω την παραμικρή ιδέα! Ξέρω όμως ότι το έχω ξαναμυρίσει πριν από χ χρόνια, που έμενα στην ψ περιοχή. WTF? Tι έχει η μύτη μου? Εχω ακούσει ότι έτσι ξεκινάει το Αλτσχαιμερ, πρώτα λέει ξεχνας μυρωδιές. Αλλά τόσο μικρή Αλτσχάιμερ ρε παιδιά?

Μηπως να βαζατε νεες μυρωδιες στην ζωη σας... ?
:whistle:

.. τα μυρίζομαι ΟΛΑ απο μακρυά...

:hmm::hmm: το εξυπνο πουλακι απο την μυτουλα πιανεται..
το νου σου !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Αυτές οι μυρωδιές υπάρχουν στην πραγματικότητα ή μόνο εσύ τις μυρίζεις; :hmm:
Όταν σου ξανά συμβεί ρώτα κάποιον κοντινό σου αν μυρίζει το ίδιο.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτές οι μυρωδιές υπάρχουν στην πραγματικότητα ή μόνο εσύ τις μυρίζεις; :hmm:
Όταν σου ξανά συμβεί ρώτα κάποιον κοντινό σου αν μυρίζει το ίδιο.

-petros

Είμαι μόνη μου όσες φορές μου έχει συμβεί, οπότε μπορεί να έχω αρχίσει να τα χάνω :confused:
Αλλά είναι πολύ έντονες...δεν ξέρω, είπα να δω μπας και συμβαίνει σε κανέναν αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top