Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xrhstoszzn
Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O xrhstoszzn έγραψε στις 18:44, 09-12-11:

τι θα κανατε αν μαθανετε αυτο για τον φιλο σας?θα τον χωριζατε?θα τον αφηνατε να σας εξηγησει?? θα ειχατε προβλημα??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:51, 09-12-11:

Δεν ειμαι κοριτσι, αλλα θα σου πω την γνωμη μου. Καταρχας ειναι πολλες οι παραμετροι στην ερωτηση.
1ον και κυριοτερον..Τι εννοεις με τον ορο τραβεστι,γιατι χωραει πολλες εννοιες...Αντρας που εκανε αλλαγη φυλου(ολο το πακετο πανω-κατω), η κατι ενδιαμεσο(καταλαβαινεις φανταζομαι).
2ον Το ηξερε η το καταλαβε στην πορεια?? Καμια φορα ορισμενοι πειραματιζονται με διαφορα(δεν σημαινει οτι το κανουν επι μονιμου βασεως..απλως εξερευνουνε πραγματα)
3ον Εγινε οταν ησασταν μαζι η πριν ??
Αυτα για αρχη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O xrhstoszzn έγραψε στις 19:00, 09-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Δεν ειμαι κοριτσι, αλλα θα σου πω την γνωμη μου. Καταρχας ειναι πολλες οι παραμετροι στην ερωτηση.
1ον και κυριοτερον..Τι εννοεις με τον ορο τραβεστι,γιατι χωραει πολλες εννοιες...Αντρας που εκανε αλλαγη φυλου(ολο το πακετο πανω-κατω), η κατι ενδιαμεσο(καταλαβαινεις φανταζομαι).
2ον Το ηξερε η το καταλαβε στην πορεια?? Καμια φορα ορισμενοι πειραματιζονται με διαφορα(δεν σημαινει οτι το κανουν επι μονιμου βασεως..απλως εξερευνουνε πραγματα)
3ον Εγινε οταν ησασταν μαζι η πριν ??
Αυτα για αρχη
οχι απλα ερωτηση κανω να δω τι λενε οι κοπελες πανω στο θεμα ,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 19:03, 09-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrhstoszzn
οχι απλα ερωτηση κανω να δω τι λενε οι κοπελες πανω στο θεμα ,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος
Θα με πείραζε!!

Ίσως να μην τον χώριζα για αυτόν το λόγο.
Αλλά θα με πείραζε υπερβολικά πολύ! Σε σημείο να ξενερώσω τόσο που να μην τον θέλω και σεξουαλικά μετά.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 19:05, 09-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Θα με πείραζε!!

Ίσως να μην τον χώριζα για αυτό το λόγο.
Αλλά θα με πείραζε υπερβολικά πολύ! Σε σημείο να ξενερώσω τόσο που να μην τον θέλω και σεξουαλικά μετά.
ποιος ο λογος???αφου μερικες τραβεστι μπορουν να ειναι πολυ ομορφες και ειναι σαν γυναικες

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 19:09, 09-12-11:

Ο καθενας στο κρεβατι του κανει οτι θελει
Εαν ειναι bisexual το αγορι τι θα κανατε??

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 19:49, 09-12-11:

Τρίο;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,020 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 20:00, 09-12-11:

Υπάρχει σχετικό θέμα εδώ.

-petros

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 20:01, 09-12-11:

ποιος ο λογος???αφου μερικες τραβεστι μπορουν να ειναι πολυ ομορφες και ειναι σαν γυναικες
αν το κατάλαβε στην πορεία (δλδ τον/την γνώρισε φλερτάρανε και όταν γνωριστήκανε συνειδητοποίησε ότι είναι τραβεστί) τότε δεν θα το έκανα θέμα.
Όπως λες κι εσύ κάποιες τραβεστί είναι πολύ όμορφες και πραγματικά δεν μπορείς να το καταλάβεις παρά μόνο αν ...περάσεις στα ενδότερα
ΑΝ λοιπόν δεν είχε παει (όπως λέει ο τίτλος) αλλά είχε φλερτάρει κτλ θα ήμουν οκ

Αν όμως το έκανε εν γνώση του τότε το πιο πιθανό είναι ότι θα ξενέρωνα. Τώρα άμα τα είχαμε 5 χρόνια ξέρω γω και το μάθαινα δεν ξέρω τι θα έκανα, αν το μάθαινα σε σχετικά αρχή τότε νομίζω θα ξενέρωνα. Δεν με νοιάζει τι επιλέγει να κάνει κανείς στο κρεββάτι του, αλλά το τι κάνω εγώ στο δικό μου με ενδιαφέρει και δεν θα μπορούσα να βρεθώ σε αυτό με κάποιον που θα είχε κάνει αυτές τις επιλογές στη ζωή του.

Αν τα είχαμε πολλά χρόνια και το μάθαινα μετά πιθανόν άλλα πράγματα να με συγκρατούσαν από το να χωρίσω αλλά σίγουρα δεν θα ήταν εύκολο να το ξεπεράσω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 09-12-11 στις 21:19. Αιτία: συντακτικό
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 22:43, 09-12-11:

καλα δεν περιμενα οτι θα σας πειραζε τοσο πολυ... αφου ειναι λογικο να υπαρχει ελξη μιας και αυτες ειναι ολοιδιες σαν τις γυναικες οχι ολες βεβαια αλλα υπαρχουν μερικες που δεν σου περναει απο το μυαλο καν...και δεν σημαινει καποιος οτι ειναι bi η gay επειδη πηγε με καποια τραβεστι... μαλλον ομως καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 23:01, 09-12-11:

καλα δεν περιμενα οτι θα σας πειραζε τοσο πολυ... αφου ειναι λογικο να υπαρχει ελξη μιας και αυτες ειναι ολοιδιες σαν τις γυναικες οχι ολες βεβαια αλλα υπαρχουν μερικες που δεν σου περναει απο το μυαλο καν...και δεν σημαινει καποιος οτι ειναι bi η gay επειδη πηγε με καποια τραβεστι... μαλλον ομως καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα
Έχεις πάει με τραβεστί?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 23:02, 09-12-11:

μπορει ναι μπορει οχι....γιατι τι σημασια εχει?

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 23:15, 09-12-11:

μπορει ναι μπορει οχι....γιατι τι σημασια εχει?
To να υπάρχει έλξη με κάποια που νομίζεις ότι είναι γυναίκα,από το να πηγαίνεις με:
,τραβεστι εννοω να εχει σιλικονατο στηθος να εχει παρει ορμονες αλλα να μην εχει αφαιρεσει το πεος
Aφού έχεις δεί τι έχει "εκεί" κάτω. Ε ναί απέχει πολύ!

Όχι ότι κρίνω κάποιον που πάει οr sth,δικαίωμά του.
Απλά δεν μπορείς να λές ότι "καποια πραγματα εμεις οι αντρες πρεπει να τα κραταμε κρυφα".
Ι mean, δεν ξέρω και πολλούς άντρες-άντρες να έχουν τέτοια μυστικά!

Anywayz.

Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 23:27, 09-12-11:

δηλαδη ειναι καπως να πηγαινεις με μια γυναικα τραβεστι η οποια ειναι πιο ομορφη απο πολλες γυναικες και σε αφηνει να την παρεις απο πισω ενω αλλες γυναικες ουτε να το σκεφτουν ξεροντας τι μανια εχουμε εμεις οι αντρες με την πισω πορτα...και αντρες-αντρες εινα αυτοι που πανε μονο με γυναικες δηλαδη οι αντρες bi και οι αντρες gay δεν ειναι αντρες ειναι πισωγλεντηδες και δεν πρεπει να λεγονται αντρες μαλιστα...

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 23:49, 09-12-11:

xrhstoszzn εγώ δεν θα προβώ σε χαρακτηρισμούς. Ούτε θα βάλω ποσόστωση στον...ανδρισμό κανενός.
Αυτό που λέω είναι ότι ακόμα κι αν μιλάμε για ...πίσω πόρτες (στο μεταξύ [και άσχετο] αλλά αυτή η έκφραση για κάποιο λόγο ανέκαθεν μου φαινόταν πολύ αστεία ) ναι, ο σύντροφός μου δεν θα μου άρεσε να έλκεται ή έστω να μην έχει πρόβλημα να πάει με μια ...πίσω πόρτα η οποία μπροστά είναι ...σφραγισμένη.
Δεν θα ήθελα ο άνδρας ο οποίος κοιμάται μαζί μου να μην έχει πρόβλημα να .. λειτουργήσει απλώς και μόνο επειδή υπάρχει μια ...τρύπα διαθέσιμη ανεξάρτητα από το πώς είναι το ... υπόλοιπο πακέτο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 23:58, 09-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
xrhstoszzn εγώ δεν θα προβώ σε χαρακτηρισμούς. Ούτε θα βάλω ποσόστωση στον...ανδρισμό κανενός.
Αυτό που λέω είναι ότι ακόμα κι αν μιλάμε για ...πίσω πόρτες (στο μεταξύ [και άσχετο] αλλά αυτή η έκφραση για κάποιο λόγο ανέκαθεν μου φαινόταν πολύ αστεία ) ναι, ο σύντροφός μου δεν θα μου άρεσε να έλκεται ή έστω να μην έχει πρόβλημα να πάει με μια ...πίσω πόρτα η οποία μπροστά είναι ...σφραγισμένη.
Δεν θα ήθελα ο άνδρας ο οποίος κοιμάται μαζί μου να μην έχει πρόβλημα να .. λειτουργήσει απλώς και μόνο επειδή υπάρχει μια ...τρύπα διαθέσιμη ανεξάρτητα από το πώς είναι το ... υπόλοιπο πακέτο.
χαχαχα αν ομως η μπροστινη πορτα ειχε γκρεμιστει και τωρα πια ηταν τρυπα τοτε θα ειχες προβλημα?με λιγα λογια σας πειραζει που πηγε με μια γυναικα που εχει πεος?αν δεν ειχε πεος και ειχε νινακι θα σας πειραζε?

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 00:06, 10-12-11:

χαχαχα αν ομως η μπροστινη πορτα ειχε γκρεμιστει και τωρα πια ηταν τρυπα τοτε θα ειχες προβλημα?με λιγα λογια σας πειραζει που πηγε με μια γυναικα που εχει πεος?αν δεν ειχε πεος και ειχε νινακι θα σας πειραζε?
ε αποφάσισε... την έκανε την εγχείρηση ή όχι?
Μας αλλάζεις συνέχεια τα δεδομένα

Κοίτα, προσωπικά, δεν θα συγκλονιζόμουν κιόλας αλλά δεδομένου οτι ..τεχνικά το "πακέτο" που θα είχε μπροστά του θα ήταν αμιγώς γυναικείο ναι δεν θα είχα θέμα πιστεύω.

Ο καθένας έχει τις απόψεις του και τις "κόκκινες γραμμές του" και η δική μου είναι ότι δεν με ενδιαφέρει ερωτικά ένας bisexual.
Στο θέμα των τραβεστί που δεν έχουν υποστεί εγχείρηση αλλαγής φύλου δε, μου φαίνεται ακόμα πιο άσχημο και προσωπικά ακόμα και αν κάποιος από τους άντρες φίλους μου μου έλεγε μια τέτοια εμπειρία ΔΕΝ θα μου άρεσε. Ένας κολλητός μου δεν θα με ενοχλούσε or s'th να είναι bi αλλά στο θέμα τραβεστί στήθος-πέος σετάκι μου φαίνεται αρκετά διαστροφικό για τα δικά μου γούστα και τη δική μου ιδιοσυγκρασία.

Αν το έκανε κάποιος κολλητός μου δεν θα μου έπεφτε λόγος προφανώς, αλλά για τον άντρα που βάζω στο κρεββάτι μου δεν θα προτιμούσα να έχει και τέτοιες προτιμήσεις.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 00:21, 10-12-11:

ναι εχεις δικιο ο καθενας εχει τις προτιμησεις του σε καταλαβαινω...ουτε εμενα θα μου αρεσε μια bisexual γυναικα να ειναι κοπελα μου αν και η megan fox η amber heard και angelina jolie ειναι bi καλα σε αυτες δεν θα ελεγα οχι αλλα θα επρεπε να με παρακαλεσουν λιγο. Και δεν εχω παει με τραβελι ουτε τρανσεξουαλ εδω καλα καλα δεν εχω παει με γυναικα αλλα που θα παει δεν θα βρω μια? μετα θα της δειξω εγω απλη ερωτηση κανω παντως...

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 14:06, 15-12-11:

τραβεστι ή τρανσεξουαλ?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:57, 17-01-12:

O κολλητός μου το ειχε κάνει στο στρατό. Ηξερε ότι είναι (παιδιά, μην λέμε βλακείες. Μπορεί να είναι ωραίες και τα σχετικά, αλλά φαίνεται. Μπαμ κάνει) αλλά ήταν πολύ καιρό....χωρίς και τι να κάνει, αυτό βρήκε. Ντρέπεται κάθε φορά που τον πειράζουμε, κι ας έχουν περάσει δέκα χρόνια. Επειδή είχαμε την απορία τι βρήκε (γιατί του άρεσε περισσότερο από γυναίκες) μας είπε ότι η συγκεκριμένη κατηγορία κάνει πολύ καλό σεξ. Δεν τον θεωρώ γκέι, απλά πιστευω ότι όντως αυτα τα άτομα (για τραβεστί μιλάω πάντα) μιας και έχουν τον ίδιο...εχμ...εξοπλισμό, ξέρουν καλύτερα τι να κάνουν με το στόμα τους. Επίσης, παρέχουν πιό στενό μέρος και γενικά δημιουργούν την ψευδαίσθηση μιας γυναίκας που ξέρει ακριβώς τι θέλει ένας άντρας στο σεξ.
Τώρα αν το έκανε η σχέση μου θα με πείραζε το ίδιο όσο να είχε πάει με βιζιτούδες. Γενικά, με πειράζει να έχει πάει με πολλές (ο,τι και να ναι) αλλά εγώ είμαι και παράξενη με αυτά. Οχι ότι θα τον ήθελα παρθένο, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ότι έχουν περάσει αρκετές από το κρεβάτι του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:21, 17-01-12:

ελα φιλε πες την αληθεια εχεις λερωμενη την φωλια σου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 17:24, 17-01-12:

Γενικος κανονας ειναι οτι το ερωτικο παρελθον του καθενος ειναι.... παρελθον.
Τουτεστιν δεν αφορα νεους συντροφους στο βαθμο βεβαια που δεν εχει να κανει με την ερωτικη τους ζωη.
Στην τελικη η μιση ελλαδα γενικα μιλωντας εχει παει με τραβεστι καποτε στη ζωη του, (δεν χρειαζεται να το μαθει ολος ο ντουνιας αυτο) τι σημαινει αυτο?

Για να μην με ρωτησετε,
το εχω κανει και αυτο, και δεν εχω κανενα λογο να ντραπω και οποιος ξενερωνει
ειναι δικο του θεμα και οχι δικο μου. Οπως δεν κρινω επιλογες αλλων που κανανε στη ζωη τους ετσι δεν αφορουν και οι επιλογες οι δικες μου που εκανα στη ζωη μου.

Τελος κακως ο κοσμος κρυβεται ενοχα για οτι εχει κανει στη ζωη του μηπως φαει διαπομπευση, εκτος αν εκρινε οτι η τοτε επιλογη ειναι λαθος, αλλα δεν νομιζω...
Οι πιο πολλες ενοχες στη ζωη μας υπαρχουν γιατι δηθεν θα μας κρινουν οι Χ γυρω μας αρνητικα. Ετσι αναπαραγουμε ενα ατερμονο ανοικτο κυκλο ο οποιος λειτουργει σαν σπειρωμα μεσα μας με αποτελεσμα να μας τρωει ολο και απο λιγο.
Μην φοβαστε τι θα πουν οι γυρω σας, ειτε θα σας αποδεχτουν για οτι ειστε στη ζωη οποτε θα εχετε κοσμο διαμαντι διπλα σας ειτε θα σας χλευασουν και αυτο σημαινει οτι κανατε λαθος επιλογη.....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 04:12, 15-04-12:

αγαπητέ φίλε threadsetter ΚΡΑΖΕΙ από χιλιόμετρα ότι έχεις πάει με τραβεστί που είχε πέος και θες να κόψεις γυναικείες αντιδράσεις. Για να μιλήσω λοιπόν συγκεκριμένα, προτείνω σε κάποια υποψήφια κοπέλα σου να μην το αναφέρεις. Οπως θα κατάλαβες ήδη το 80% (για να μην πω παραπάνω) θα ξενέρωνε σεξουαλικά στην καλύτερη και θα σε χώριζε στη χειρότερη.
Αν έχω πέσει έξω τότε καλού κακού ας πω και την άποψή μου στο γενικό θέμα. Προσωπικά, ως γυναίκα, θα αμφισβητούσα τον 'προσανατολισμό' του. Για ποιο λόγο θα ήθελε να πάει κάποιος με τραβεστί με τη δικαιολογία ότι 'οι γυναίκες δε γουστάρουν πρωκτικό σεξ'? Ελπίζω να μην ακούγεται μόνο σε μένα περίεργο.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 05:18, 15-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από elise.
Προσωπικά, ως γυναίκα, θα αμφισβητούσα τον 'προσανατολισμό' του.
Καλά εσύ ως γυναίκα ''αμφισβήτησε'' τον προσανατολισμό του.Newsflash όμως, κάποιος άντρας που είναι ασφαλής με τη σεξουαλικότητα του αμφιβάλω if he would even bat an eyelid επειδή εσύ ή οποιαδήποτε γυναίκα αμφισβητούσε τον προσανατολισμό του όποιος και να ήταν αυτός.

Πάντως εγώ στο φτερό θα πήγαινα με ένα σεξουαλικά θελκτικό transgender άτομο και θα το έλεγα άνετα.

Παράθεση

Πικάπα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πικάπα
Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Πικάπα έγραψε στις 21:36, 18-04-12:

είναι όντως ξεκάθαρο πως ο author προσπαθεί να κόψει γυναικείες αντιδράσεις μουχοχοχο!
Πάντως θα πω και 'γω την άποψή μου, αν μου 'λεγε κάτι τέτοιο θα πάθαινα αρκετό σοκ (το μανάρι).... αυτό γιατί μου φαίνεται πολύ ιδιαίτερο να έχεις την ικανότητα να γουστάρεις και άντρες και τρανς κ'απ'όλα και ! (μιλώντας πάντα για τρανς που είναι γυναίκες και όχι crossdressers και τέτοια)
Ίσως ξενέρωνα λίγο στην ιδέα, αλλά κάνει το θέμα πιο "challenging" ρε φίλε!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:20, 20-04-12:

Τον σταυρό μου κι εμετό
Ελπίζω να μη μου τύχει

Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελική!!!
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε στις 15:28, 20-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τον σταυρό μου κι εμετό
Ελπίζω να μη μου τύχει
χαχαχαχα
Τέλειοο
Το έθεσες τέλεια...
Και εγώ μια τέτοια αντίδραση πιστεύω θα είχα...Μαζί βέβαια και το τρέξιμο χιλιόμετρα μακριάααα του

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 15:34, 20-04-12:

μπορει να πηγε και να μην το ηξερε

Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη MakingMirrors
H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H MakingMirrors White Horse έγραψε στις 16:08, 20-04-12:

Θα χαιρόμουνα γιατι καταρχας για να μου το πει παει να πει πως δεν ειναι κομπλεξικος σε οτι εχει να κανει με το σεξ !!! Σε δευτερη φαση πιστευω πως ειναι οκει ενας ανθρωπος να εχει εμπειριες και να πειραματιζεται!!! Επίσης προκειται για τρανς-γυναικες !!

Αρχική Δημοσίευση από ciela
τραβεστι ή τρανσεξουαλ?
ουσιαστικα, δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα, προκειται για τρανς γυναικες, τα γεννητικα σου οργνανα δεν καθοριζουν το φυλο σου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 20-04-12 στις 16:12. Αιτία: Συνένωση διαδοχικών αναρτήσεων
Παράθεση

yohanna

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη yohanna
H yohanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H yohanna έγραψε στις 17:02, 20-04-12:

αυτό που θα προβλημάτιζε εμένα είναι ότι συνήθως οι τρανσέξουαλ έχουν ενεργητικό ρόλο.....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ciela : 20-04-12 στις 17:34. Αιτία: greeklish
Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 17:31, 25-04-12:

χμμμ...δηλαδη αμα πηγαινε ενας αντρας με μια τρανσεξουαλ θα νομιζατε οτι ειναι γκει η και εγω δεν ξερω τι?Με το στραπον θα ειχατε το ιδιο θεμα ?ο αντρας θα πρεπει μονο να δινει και η γυναικα να δεχεται?τι ακριβως σας πειραζει ?οτι η τρανσεξουαλ εχει πεος και εσεις δεν εχετε?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:38, 25-04-12:

Γενικά μας πειράζει κάπως να ξέρουμε ότι έχει πάει με πολλές και αν κάποιες ήταν τρανσέξουαλ, μας προβληματίζει γιατί ίσως να νιώσουμε ότι μας "λείπει" κάτι που ίσως να θέλει. Ασε που αυτή η ομάδα φημίζεται για kinky sex και πάλι μπορεί να νιώσουμε μειονεκτικά ή ακόμα και να φοβηθούμε για αρρώστειες.
Να στο θέσω αλλιώς, αν η κοπέλα σου είχε πάει με τρανσέξουαλ, πως θα σου φαινόταν?

Παράθεση

gt1212

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gt1212
Ο gt1212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O gt1212 έγραψε στις 17:49, 25-04-12:

Αν είχα αγόρι σημαίνει ότι δε θα είχα πρόβλημα

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 18:54, 25-04-12:

πλαστική.

Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

O xrhstoszzn έγραψε στις 19:25, 25-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Γενικά μας πειράζει κάπως να ξέρουμε ότι έχει πάει με πολλές και αν κάποιες ήταν τρανσέξουαλ, μας προβληματίζει γιατί ίσως να νιώσουμε ότι μας "λείπει" κάτι που ίσως να θέλει. Ασε που αυτή η ομάδα φημίζεται για kinky sex και πάλι μπορεί να νιώσουμε μειονεκτικά ή ακόμα και να φοβηθούμε για αρρώστειες.
Να στο θέσω αλλιώς, αν η κοπέλα σου είχε πάει με τρανσέξουαλ, πως θα σου φαινόταν?
τρανσεξουαλ αντρα?αμα εμοιαζε πολυ αντρας ισως να μην ειχα τοσο πολυ προβλημα,αλλα εχεις δικιο ετσι που εθεσες την ερωτηση ειναι καπως περιεργο η αληθεια ειναι...

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:23, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Οχι ότι θα τον ήθελα παρθένο, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ότι έχουν περάσει αρκετές από το κρεβάτι του.
ελα ρε γιατι αν εχει παει με πολλες
θα δειχνει οτι ξερει τι κανει
οτι εχει εμπειριιιιααα

Αρχική Δημοσίευση από MakingMirrors

ουσιαστικα, δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα, προκειται για τρανς γυναικες, τα γεννητικα σου οργνανα δεν καθοριζουν το φυλο σου
τελικα ομως τι καθοριζει το φυλο
το μυαλο?
τα γεννετικα οργανα ?
μηπως ειναι εντελως βιολογικο το ζητημα ?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 03-05-12 στις 18:53. Αιτία: Συνένωση συνεχόμενων αναρτήσεων
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:30, 03-05-12:

το μυαλο?
τα γεννετικα οργανα ?
το dna..

και γεννετικα κανεις ακομα δεν εχει αλλαξει φυλο απο οτι ξερω

γιαυτο και οι τραβεστυ λεγονται τραβεστυ και οχι γυναικες ή αντιστοιχα ανδρες..

γιατι παραμενουν γεννετικα το προηγουμενο φυλο,,που μοιαζει ομως εξωτερικα με το επομενο

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:39, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το dna..

και γεννετικα κανεις ακομα δεν εχει αλλαξει φυλο απο οτι ξερω

γιαυτο και οι τραβεστυ λεγονται τραβεστυ και οχι γυναικες ή αντιστοιχα ανδρες..

γιατι παραμενουν γεννετικα το προηγουμενο φυλο,,που μοιαζει ομως εξωτερικα με το επομενο
οχι ρε αγγελε αλλο εννοω
αν καποιος π.χ νιωθει αντρας ενω ειναι γυναικα
ειναι θεμα μυαλου? ειναι βιολογικο ? ειναι κοινωνικο?

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 18:39, 03-05-12:

θεμα μυαλου ειναι

καταλαβαινω τι λες

αλλα απο τη στιγμη που το σωμα του τα κυτταρα του δεν συμφωνουν με το μυαλο του

εχει σοβαρο προβλημα

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:53, 03-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σαρα3701
Η παρουσία χρωμοσώματος Y. Τελεία. Εάν αναφέρεσαι στο "μυαλό", δώσε πρώτα τον δικό σου ορισμό Άντρας/Γυναίκας, για να ξέρουμε σε τι πλαίσιο αναφερόμαστε.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 01:42, 04-05-12:

θεμα μυαλου ειναι

καταλαβαινω τι λες

αλλα απο τη στιγμη που το σωμα του τα κυτταρα του δεν συμφωνουν με το μυαλο του

εχει σοβαρο προβλημα
με αυτη τη λογικη ομως δεν υπαρχει ελευθερια σκεψης και βουλησης αλλα βιολογικος καθορισμος μονο στον οποιο δεν μπορουμε να παρεμβουμε..

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 08:02, 04-05-12:

η φυση ειναι ετσι,,
εκτος αν κανουμε γεννετικη μεταλλαξη με γονιδια κλπ..
που ισως γινει καποτε

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 12:50, 04-05-12:

η φυση ειναι ετσι,,
εκτος αν κανουμε γεννετικη μεταλλαξη με γονιδια κλπ..
που ισως γινει καποτε
Συνεπως , συμφωνα με αυτα που λες , αν καποιος ειναι αντρας και θελει να γινει γυναικα και κανει εγχειριση αλλαγης φυλου
θα ειναι ακομα αντρας απλα θα εχει αλλαξει εξωτερικα ...
δεν νομιζω πως ισχυει...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:57, 04-05-12:

αν καποιος ειναι αντρας και θελει να γινει γυναικα και κανει εγχειριση αλλαγης φυλου
θα ειναι ακομα αντρας απλα θα εχει αλλαξει εξωτερικα ...
δεν νομιζω πως ισχυει...
μα αυτο ισχυει

η τραβεστυ εχει dna ανδρα

και για να μοιαζουν με γυναικες παιρνουν γυναικειες ορμονες για μια ζωη γιατι ο ανδρικος τους οργανισμος εχει ταση αλλαγης

η εγχειρηση αλλαγης φυλου απλα αλλαζει τα γεννητικα οργανα,,με καποια που ποτέ δεν θα λειτουργησουν οπως τα γυναικεια απλα θα μοιαζουν..

κοινως για να το πουμε απλα

κανεις ανδρας δεν εγινε γυναικα και καμια γυναικα ανδρας..

απλα μενεις στην γκριζα ενδιαμεση ζωνη των τραβεστυ,,και ποτε δεν μπαινεις σε κανενα φυλο
οι ιδιοι οι τραβεστυ ξερουν και το λενε οτι ποτέ δεν θα γινουν γυναικες
http://www.athensbars.gr/mina-orfano...-eimai-gynaika
Για την ιδιαιτερότητά της μίλησε ο πρωταγωνίστρια των «Βασιλιάδων», Μίνα Ορφανού, σε συνέντευξή της.
«Εγώ σαν Μίνα γύρισα και αποκάλυψα και είπα από την αρχή ποια είμαι. Δεν κρύβομαι ποτέ. Δεν δήλωσα ποτέ ότι είμαι γυναίκα και ξαφνικά βγαίνει κάτι αντίθετο από αυτό που είπα. Από την αρχή είπα ποιος είμαι σαν άνθρωπος και από εκεί και πέρα υπάρχει μόνο η Μίνα Ορφανού. Το παρελθόν δεν το σκαλίζω πια», είπε στην «Ελεύθερο τύπο».

Μάλιστα, συμπλήρωσε ότι η οικογένειά της είναι χαρούμενη με την καριέρα της στην τηλεόρασ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους