Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,221 μηνύματα σε 74,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φίλοι και ερωτικές σχέσεις

Θα πηγαίνατε με "πρώην" φίλου σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
Ναι, αν δεν είχαν κατι ιδιαίτερο, γιατί όχι;
7
7,69%
Αποκλείεται!
30
32,97%
Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!
47
51,65%
Δεν ξέρω/δεν απαντώ
2
2,20%
Καλά μύγα σε τσίμπησε;
5
5,49%

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 20:08, 17-11-11:

βασικα εγω πιστευω οτι οσο και να τον εχεις ξεπερασει τον αλλον,θα σε πειραξει εστω και στο ελαχιστο οταν θα τον δεις με καποια αλλη,ποσο μαλλον αν αυτη η αλλη ειναι η κολλητη σου!και υπαρχουν περιπτωσεις που η φιλες δεν το σκεφτονται καν και προσπαθουν να δωσουν ελαφρυντικα στον εαυτο τους(εχω ζησει παρομοια κατασταση..)γιαυτο κι εγω δεν νομιζω να εκανα κατι με τον πρωην μιας φιλης μου...δεν θα διακινδυνευα καν τη φιλια μας(βεβαια εξαρταται κι απ'το τι φιλη ειναι,μπορει να ειναι απλα μια καλη γνωστη)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 20:27, 17-11-11:

Εξαρταται απο το ποσο μου αρεσει και το ποσο τον εχει ξεπερασει η φιλη μου, ποσο θα την πειραξει δηλαδη οταν το μαθει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 14:35, 18-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από lol <3
Εγω δεν ειμαι σαν κατι αλλα τσουλακια,γι'αυτο δεν εχω κανει τιποτα ακομα...Και εχω τα κολπακια μου για να κραταω τα αγορια κοντα μου....ετσι ειμαι στην δευτερη σχεση μου..

Δεν χρειαζετε να ξερω τι ειναι για να κανω σχεση...
Νταξει ρε παιδί μου, δεν σε είπα τσουλάκι, αλλά όταν έχεις σχέση όλο και κάτι κάνεις, δεν μένεις στα φιλάκια. Τι κολπάκια έχεις; (I lol'd at that). Κόψε λίγο το ύφος, καλά σου λένε. Αυτό που έχεις τώρα, δεν χαρακτηρίζεται καν σχέση.
Τέλος παντων, εμένα μου έκανε εντύπωση που δεν ήξερες τι σημαίνει η λέξη, ειδικά αφού έχεις και... "κολπάκια".

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:42, 18-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Νταξει ρε παιδί μου, δεν σε είπα τσουλάκι, αλλά όταν έχεις σχέση όλο και κάτι κάνεις, δεν μένεις στα φιλάκια. Τι κολπάκια έχεις; (I lol'd at that). Κόψε λίγο το ύφος, καλά σου λένε. Αυτό που έχεις τώρα, δεν χαρακτηρίζεται καν σχέση.
Τέλος παντων, εμένα μου έκανε εντύπωση που δεν ήξερες τι σημαίνει η λέξη, ειδικά αφού έχεις και... "κολπάκια".
Ω κομ ον. Είναι 14. Στα 14 μόνο φιλιά και κάνα χούφτωμα στον πωπό παίζουν (ντάξ, δε λέω, υπάρχουν και πιο προχωρημένοι), τουλάχιστον εγώ αυτά θυμάμαι και αυτό αποκαλούν σχέση, δεν γδύνονται με τη μία, είναι οι πλατωνικές που λέμε, αθώες και γούτσου γούτσου, ματς μουτς κτλ.
Τη φάγατε τη κοπέλα πάντως, μια απορία είχε και τη πήρατε από τα μούτρα!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 19:27, 18-11-11:

όχι δεν θα το έκανα..
είτε τον γούσταρε, είτε τα είχανε κανονικά, δεν θα της έκανα κάτι τέτοιο..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lol <3

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lol <3
H lol <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H lol <3 έγραψε στις 20:58, 19-11-11:

κοιτα εγω οταν λεω τσουλακια δεν εννοω στην ηλικια σου...εννοω στην δικια μου...και δεν το ειπα με κακια,σορρυ αν ετσι το καταλαβες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 11:21, 21-11-11:

Εξαρτάται τις ειδικές περιστάσεις.. μπορεί ναι, μπορεί όχι!

Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 21:20, 10-12-11:

Εδώ και σχεδόν ένα χρόνο την έχω πατήσει με ένα παιδί. Για την ακρίβεια, είναι φίλος του αδερφού μου, κάνουν πολύ παρέα, έρχεται συχνά σπίτι και έτσι. Τον γνώρισα πριν από 1,5 χρόνο και στην αρχή μου περνούσε αδιάφορος και τσακωνόμασταν συνέχεια για διάφορους λόγους, από τις ομάδες μέχρι την μουσική. Τα πρώτα σημάδια "ανάκαμψης" ας πούμε ήταν όταν βρεθήκαμε με κοινή παρέα σε μια συναυλία. Δεν μιλάγαμε, λόγω των "διαφορών" που είχαμε, αλλά όσο πέρναγε η ώρα έσπασε ο πάγος και βρεθήκαμε μέχρι και αγκαλιά σε ένα κομμάτι. Μετά πήγαμε όλοι μαζί σαν μια αγαπημένη παρέα έξω για ποτό και από εκεί και πέρα άλλαξαν τα πάντα. Με κοίταγε συνέχεια, ότι έλεγα το σχολίαζε καυστικά, μιλάγαμε και μέσω κοινωνικών δικτύων, συνήθως για ηλίθια θέματα όπως εργασίες, μουσική, πως περνάγαμε το καλοκαίρι με τον παππού και την γιαγιά στο χωριό κλπ κλπ. Αργότερα τα βλέμματα έγιναν πιο έντονα, οι συζητήσεις γινόταν όλο και πιο σοβαρές, οι προτάσεις για έξοδο αυξάνονταν, αλλά δεν έκανα τίποτα λόγω του ότι μια φίλη μου τον ήθελε τότε, και εγώ θεωρούσα τα πάντα λογικά, αφού είχαμε γίνει φίλοι. Μετά από λίγο καιρό, ο αδερφός μου τσακώθηκε μαζί του (για άγνωστο λόγο) και εκείνος συνέχισε να μου μιλάει όπως πριν. Ενώ όλα κυλούσαν υπέροχα και ήμασταν φιλαράκια ωραία και καλά, με είδε μία μέρα μαζί με έναν φίλο μου ενώ πηγαίναμε για μάθημα και σταμάτησε να μου μιλάει, έτσι ξαφνικά. Μετά από λίγο καιρό, τα έφτιαξε με την φίλη μου που ενδιαφερόταν και τα χάλασαν μέσα σε ένα μήνα. Τότε κατάλαβα πως όλα όσα γινόταν δεν ήταν τυχαία, και άρχισα να κολλάω. Με τούτα και με κείνα, τα έντονα βλέμματα συνεχίζονται και σήμερα, τα πειράγματα επίσης, όταν είμαστε οι δυο μας υπάρχει μια αμηχανία, η σελίδα μου στο facebook είναι γεμάτη από like του και τα "καψούρικα" στάτους μου με ένα αστείο και σαρκαστικό σχόλιο του από κάτω. Δεν ξέρω τι να κάνω πια! Έχω σκαλώσει και από την στιγμή που δεν κάνει καμία κίνηση δεν κάνω ούτε και εγώ. Αλλά δεν μπορεί να συνεχιστεί έτσι για πάντα...

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 21:22, 10-12-11:

οχι πια φιλοι μονο σεξ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ωρορα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερωτικές σχέσεις - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 1239 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-17 στις 21:07.
    • Χρήμα και ερωτικές σχέσεις - Από cortomaltese
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-17 στις 18:57.
    • Φίλοι, φιλίες & κοινωνικές σχέσεις - Από Rossettitalia
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-03-16 στις 19:23.
    • Ερωτικές σχέσεις - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 193 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-11 στις 21:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους