Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έκπληξη σε μια φίλη;

supar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη supar
Ο supar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O supar έγραψε στις 17:57, 18-12-11:

Γεια σας, θέλω ιδέες για μια φίλη.
Ήρθα από το μακριά όπου μένω χωρίς να το ξέρει για να με δει, όμως δεν ξέρω πως να της εμφανιστώ. Σπίτι της μένει με τους δικούς της. Είναι κοπέλα που μου αρέσει κιόλας. Γι' υτό θέλω μια όμορφη έκπληξη να της εμφανιστώ ))

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 18:07, 18-12-11:

Δες, αν δεν έχει η ίδια κανονίσει να βγει έξω, δύσκολα να την βγάλεις εσύ χωρίς να καταλάβει ότι έχεις πάει εκεί...

Οπότε, αν έχετε κοινούς φίλους, το εκμεταλλεύεσαι για να την πάνε σ' ένα μέρος που εγκρίνεις, ή αν βγει αυτή από μόνη της κάπου(όπου δεν ελέγχεις το περιβάλλον)... Εσύ το πολύ πολύ να την βγάλεις στο μπαλκόνι της, όπου δεν είναι και πολύ κακή ιδέα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους