Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,790 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας;

Μπορει να υπάρξει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 452)
Ναι
286
63,27%
Όχι
166
36,73%

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:58, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Δηλαδή είναι πολύ κακό, αν στα πλαίσια μίας "φιλίας" ξυπνήσουν διαφορετικά συναισθήματα? Αυτό μας μετατρέπει αυτόματα σε γουρούνια/ες? (δεν βγάζω τις γυναίκες απέξω, γιατί όλο και κάποιον φίλο μας θα έχουμε "δει" λίγο πιο ερωτικά).
Για εμενα καθολου κακο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:07, 30-11-05:

Εμένα οι φίλες μου έγιναν στο τέλος κοπέλες μου! Μήπως σαν φίλος δεν είμαι καλός?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:13, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εμένα οι φίλες μου έγιναν στο τέλος κοπέλες μου! Μήπως σαν φίλος δεν είμαι καλός?
Μάλλον το αντίθετο!
Παρα ήσουν καλός!!!!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:18, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Μάλλον το αντίθετο!
Παρα ήσουν καλός!!!!
Μπα, απλά αυτές που διάλεγα για φίλες ήταν πολύυυυυυυυυ καλές! Τι να σου κάνει η φιλία όταν είσαι λιώμα και κοιμάστε "φιλικά" στο ίδιο δωμάτιο!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 15:48, 30-11-05:

Γιαννη το αν εισαι καλος φιλος φιλος δεν εξαρταται αν μετα συναψεις σχεση με αυτην που ηταν φιλη σου,αλλα το πως τους ειχες συμπεριφερθει οσο εισασταν φιλοι.
εχεμυθεια,εμπιστοσυνη,να εισαι κοντα τους κτλ κτλ.
Για αυτο και εγω εγραψα οτι δεν ειναι κακο απο μια φιλια να ξεκινησει σχεση και ουτε οτι αν συμβει αυτο σβηνει αυτοματα το οτι μεχρι την δεδομενη στιγμη μπορει να υπηρχε αληθινη φιλικα.
Παράθεση

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O yertle έγραψε: στις 08:08, 01-12-05:

οχι βρε crazyhelen δεν ειναι κακο, καθε αλλο. αλλα εσεις (οι γυναικες) δεν μας κατηγορειτε συνεχεια οτι ολο εκει το παμε και ολο το ερωτικο εχοθμε στο νου μας κτλ κτλ ?

επισης οταν δεν το κανουμε, δεν αρχιζετε το αλλο ποιημα "δεν υπαρχουν πια αντρες κτλ κτλ " ?? παραλληλα βεβαια κυκλοφορειτε στα bar με το υφος "ελα κοροιδο κανε την κινηση σου για να σε στειλω"

αβυσσος....
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:12, 01-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από yertle
...

αβυσσος....
...keep walking..
Παράθεση

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O yertle έγραψε: στις 12:24, 01-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
...keep walking..
...μονόδρομος.....
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:22, 01-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από yertle
οχι βρε crazyhelen δεν ειναι κακο, καθε αλλο. αλλα εσεις (οι γυναικες) δεν μας κατηγορειτε συνεχεια οτι ολο εκει το παμε και ολο το ερωτικο εχοθμε στο νου μας κτλ κτλ ?

επισης οταν δεν το κανουμε, δεν αρχιζετε το αλλο ποιημα "δεν υπαρχουν πια αντρες κτλ κτλ " ?? παραλληλα βεβαια κυκλοφορειτε στα bar με το υφος "ελα κοροιδο κανε την κινηση σου για να σε στειλω"

αβυσσος....

Δεν θέλει κόπο yertle μου.... Θέλει τρόπο.
Δεν μπορεί με το "καλησπέρα" να προσπαθείς να την ρίξεις στο κρεβάτι, αλλά ούτε να αγνοείς συστηματικά την ανάγκη της για σεξουαλικές περιπτύξεις λόγω Champion Leegue.
Μια μέση λύση....
Παράθεση

yertle

Νεοφερμένος

O yertle έγραψε: στις 17:13, 01-12-05:

αν της πω δηλαδη μια καλησπερα λιγο πριν την εναρξη του ματς, προλαβαινω να ικανοποιησω τις ορεξεις της στο ημιχρονο?

και αν ναι, ποιος μου εγγυαται οτι θα με αφησει να δω το δευτερο ημιχρονο ησυχος ?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 21:49, 01-12-05:

κι όμως το κατάφερα σε Πειραιώτη, φανατικό γάβρο

έχασε πολλούς αγώνες....
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 21:51, 01-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
κι όμως το κατάφερα σε Πειραιώτη, φανατικό γάβρο

έχασε πολλούς αγώνες....
Έεετσι!!Εγώ ευτυχώς ποτέ δεν είχα πρόβλημα γιατί και εγώ βλέπω μπάλα και ειδικά Champions Leauge φανατικά!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:26, 02-12-05:

Σας επαναφέρω στην τάξη....
Το θέμα μας δεν είναι ο γαύρος, αλλά η "φιλία" των δύο φύλων και το κατά πόσο μπορεί να αναπτυχθεί χωρίς να κρύβονται πιο "αμαρτωλά" αισθήματα!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:36, 03-12-05:

Ναι αμε... Εδω μολις ακουσα για καποια που κοιμαται με "το φιλο της το ταδε", αγκαλιτσα, χωρις να υπαρχει τιποτα ερωτικο μεταξυ τους, επειδη σε καποιον επρεπε να στραφει για παρηγορια...

Ποσο iq πρεπει να εχει καποιος, για να καταλαβει πως τα κουνελια δε κάνουν για φύλακες στα καροτα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:48, 03-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Ποσο iq πρεπει να εχει καποιος, για να καταλαβει πως τα κουνελια δε κάνουν για φύλακες στα καροτα?

Η καλύτερη φράση που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει κανείς!!!
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 12:12, 03-12-05:

Ναι αμε... Εδω μολις ακουσα για καποια που κοιμαται με "το φιλο της το ταδε", αγκαλιτσα, χωρις να υπαρχει τιποτα ερωτικο μεταξυ τους, επειδη σε καποιον επρεπε να στραφει για παρηγορια...

απόλυτα σωστός!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:37, 11-05-08:

Θέμα, δεύρο έξω από τον τάφο σου να μας πουν οι νέοι την άποψή τους!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 20:11, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Θέμα, δεύρο έξω από τον τάφο σου να μας πουν οι νέοι την άποψή τους!
Δεν είναι τυχαίο που έχει να το αγγίξει κάποιος αυτό το θέμα τόσο καιρό. Η φράση είναι κατατοπιστική και επαρκής...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fantasmenos : 11-05-08 στις 20:13. Αιτία: ξέχασα το επαρκής
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:33, 12-05-08:

Φυσικά και υπάρχει.
Το ζω εδώ και 25 χρόνια τώρα και είναι υπέροχο.....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:50, 12-05-08:

Και στα 25 χρόνια δεν βγήκε ούτε μία φορά κάτι το ερωτικό;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος