Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 20:07, 20-12-11:

Που άραγε θα θέλατε να πάτε διακοπές? Πάσχα,Χριστούγεννα,Καλοκαίρι,Απόκριες,25η,28η κ.α.

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gkm

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gkm
Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O gkm έγραψε στις 21:17, 20-12-11:

Las Vegas ένα μήνα τον ιούλιο να ξελαμπηκάρω! 4500 ευρω ολο το πακέτο σε παντάστερο ξενοδοχείο τιποτα...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 14:06, 21-12-11:

Ρωσία...χειμώνα καλοκαίρι!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 14:08, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Ρωσία...χειμώνα καλοκαίρι!
Και εγω...Εχω να παω απο τοτε που εφυγα 3 ετων...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 14:08, 21-12-11:

1) αυστραλια

2)ελβετια (ξανα)

3)να γυρισω τις κυκλαδες με ιστιοφορο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 14:11, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Και εγω...Εχω να παω απο τοτε που εφυγα 3 ετων...

Ο μπαμπάς μου είναι από Ρωσία και πραγματικά την έχω λατρέψει αυτήν την χώρα!Θέλω να την επισκεφτώ απίστευτα πολύ μιας και δεν έχω πάει ποτέ...

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:22, 21-12-11:

Βαρκελωνη

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 14:47, 21-12-11:

εγώ προσωπικά θέλω να πάω στα νησιά γκαλαπάγκος

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 09:28, 10-03-12:

Θελω Nεα Υορκη!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 09:44, 10-03-12:

Και ποιος δε θα θελέ!
Αν και θέλω να ταξιδέψω πολύ θέλω πάααρα πολύ να πάω Νέα Υόρκη(κατα την άνοιξη) και Σκωτία(το φθινόπωρο.
Και ΘΑ ΠΑΩ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 09:53, 10-03-12:

Ιταλία...

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 11:15, 10-03-12:

Κυθηρα!!

Και μετα στο Σκουταρι το χωριο της γιαγιας μου, στη Μανη!

Τοσες ομορφιες εχουμε!Ας μεινουμε Ελλαδα και ας τις απολαυσουμε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 10-03-12 στις 11:46. Αιτία: Προσθηκη εικονωνν
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 11:20, 10-03-12:

Εδώ:

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 13:05, 10-03-12:

χμμ... παράλια της μεσογείου και εξωτικά νησία του ειρηνικού για το καλοκαίρι, ευρωπαικές πρωτέυουσες και Νέα Υόρκη για το χειμώνα!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 13:28, 10-03-12:

ΙΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! και αμοργο

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 14:01, 10-03-12:

Mάλτα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 16:19, 10-03-12:

Αν υπάρχει καλή παρέα πάω παντού.Θα θελα να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο όμως ακόμα και με interrail, θαταν πολύ ενδιαφέρον

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 16:28, 10-03-12:

Εμένα το όνειρό μου είναι να πάω στο Λονδίνο στην Αγγλίαααα!!! <3<3<3

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:56, 10-03-12:

Όπου πηγαίνω κατ' αρχήν θέλω να έχει θάλασσα που μου αλλάζει πάντοτε τη διάθεση και με ηρεμεί.
Για ποιο μέρος δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να υπάρχει όπως ειπώθηκε από την IreneGr καλή παρέα, γιατί από την παρέα εξαρτάται στον μεγαλύτερο βαθμό αν θα περάσεις καλά ή όχι.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:42, 10-03-12:

Φετος αν ολα πανε κατ'ευχήν, θ'ανέβω Βόρεια και φυσικά- οπως κάνω κάθε χρόνο για μερικές μέρες- θα κατασκηνώσω μέσα στο καταπράσινο έχοντας κοντά μου γαλαζοπράσινα νερά, στα οποία μαντέψτε! Θα βουτάω! Ναι ναι ναι Ναιιι!!!!!

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 18:45, 10-03-12:

Θέλω νὰ πάω στὴν Κάρπαθο...

Ἐκεῖ ἔκανα τὴ θητεία μου καὶ δὲν μπόρεσα νὰ τὴ δῶ ὅπως θὰ ἤθελα. Μπορεῖ νὰ μὴν εἶναι τὸ πιὸ τουριστικὸ νησὶ, ἀλλὰ ἔχει ἀπίθανες παραλίες καὶ κάποια ὡραῖα χωριά (Ὄλυμπος, Μενετές, Διαφάνι)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 10-03-12 στις 20:59.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:55, 10-03-12:

Φέτος? Στην Κύπρο!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 22:19, 10-03-12:

θα ήθελα πολύ να πάω σε κανα Τόκυο ή κανα Πεκίνο!!!! Κάτι διαφορετικό από Ευρώπη, να δω κάτι άλλο.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:23, 11-03-12:

Καλοκαίρι και Ελλάδα τα έχω απολύτως συνδεδεμένα, ενώ προτιμώ χειμώνα να κάνω διακοπές εκτός πλαισίου μου, εκτός συνόρων

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 15:25, 11-03-12:

καλοκαιρι στις μαλβιδες ή στην χαβαη και χειμωνα παρισι-λονδινο ή καπου αλλου στην ευρωπη.

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 12:28, 16-03-12:

αν και δεν εχω βγει απο την ελλαδα θα ηθελα σε κπ διακοπες -οχι απαραιτητα κ μονο με την αυστηρη εννοια πχ Πασχα- να παω σε Βρετανια ειδικα ουαλια/σκωτια ή Ιρλανδια ή Δανια...
ασχετο αλλα εχει ποτε κανεις σας γυρισει χωρες με σακιδιο κλπ; ειναι βλεπω πολυ διαδεδομενο στο εξωτερικο.

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 12:43, 16-03-12:

Στο Πήλιο.

Οσες φορες και να παω δε το χορταίνω με τίποτα. Και χειμώνα και καλοκαίρι.

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 21:34, 16-03-12:

Στην αγγλία.

Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Shadowfax
Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,041 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε στις 22:32, 16-03-12:

Καλά δεν πολυέχει νόημα να μιλάς για διακοπές όταν, well, μένεις στο κέντρο τους. Και ειδικά φέτος, μ' ένα χρόνο να 'χει μεσολαβήσει, άλλες ηλικίες, άλλες εμπειρίες, άλλη φάση γενικά, θα ξαναορίσουμε το νησί φίλε, απ' την αρχή.

Ρόδο θα κάτσω. Μετά την εξεταστική βασικά θα μετακομίσω, θα αράξω λίγο εδώ και μετά θα κοιτάξω να μαζέψω λεφτά. Από του χρόνου, πολλλλυυυυυύ μακροπρόθεσμο όμως, απλή ιδέα τίποτ' άλλο, λέω να ξεκινήσω να βγαίνω προς τα έξω κάπως, κάνα interrail αν συμφέρει ή κάτι αντίστοιχο. Θα δούμε όμως, θα δούμε, για φέτος παίζουν άλλα.

Οπότε ναι, γενικά θέλω ν' αρχίσω σε κάνα χρόνο να γυρίζω την Ευρώπη για αρχή. Όχι συγκεκριμένος προορισμός στο μυαλό μου, ξανά ό,τι βολεύει/συμφέρει/είναι λίγο τρελό και λοιπά.

Soon. Almost.

Παράθεση

petra15

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη petra15
H petra15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H petra15 :) έγραψε στις 22:54, 16-03-12:

σαν τα νησιά της ελλάδας..δεν έχει τίποτα καλύτερο!!
κρήτη...και κεφαλλονιά...και σκόπελο θα ήθελα να πάω..φοβερά νησιά

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ciela : 16-03-12 στις 22:59. Αιτία: greeklish
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 08:46, 17-03-12:

Φέτος μ εχει πιάσει η εξής τρέλα. Σκηνή, πέντε αλλαξιές, μαγιό και άραγμα σε μια ερημική παραλία ενός νησιού που δεν θα το ξέρει ουτε ο Θεός.
Αρνούμαι να πάω οπουδήποτε έχει κοσμοπλημμύρα. Αρνούμαι να βάφομαι, και να με νοιάζουν οι γύρω μου.
Θα παω για μένα και μόνο, για να ξεκουραστώ και να ξεφύγω απο το καυσαέριο, τη φασαρία και τους δήθεν.

Ανάφη, μμμμμ δεν ξέρω, κάπου θα βρώ να κατασκηνώσω

Παράθεση

petra15

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη petra15
H petra15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H petra15 :) έγραψε στις 11:49, 17-03-12:

το καλύτερο που μπορείς ...μακριά από όλα..και από όλες τις φασαριες...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 01:38, 18-03-12:

Οπουδήποτεεεεεεεεε μακριάάά από την Αθήνα, αρκεί να ξεφύγω, να ηρεμήσω κι αυτές τις 10-15 μέρες να τις απολαύσω ΟΛΕΣ χωρίς να μου λείψει το σπιτάκι μου, χωρίς να προβληματίζομαι και να χαλιέμαι για τίποτα.
Εύχομαι το καλοκαίρι που έρχεται να κάτσει φέτος και να γίνει το αναθεματισμένο ταξίδι.
Κάπου ήρεμα, που δε θα τύχει να συναντήσουμε γνωστούς, που θα' μαστε μόνοι, ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΙ.
Αυτό. :/
Αμέν.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 02:07, 18-03-12:

Ισπανία

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 02:28, 18-03-12:

φετως κεφαλονια..

πεντακάθαρη θάλασσα, και δασώδεις καταπράσινες εκτάσεις,
το ιόνιο πάντα αποπνέει κάτι απο όμηρο..
είναι λές και απο το βάθος, θα φανεί το πλοίο του οδυσσέα

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 22:52, 18-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
φετως κεφαλονια..

πεντακάθαρη θάλασσα, και δασώδεις καταπράσινες εκτάσεις,
το ιόνιο πάντα αποπνέει κάτι απο όμηρο..
είναι λές και απο το βάθος, θα φανεί το πλοίο του οδυσσέα
Aν θες καταπράσινες δασώδεις εκτάσεις, ΜΗΝ πας στην Κεφαλλονιά.
Είναι το μοναδικό νησί του Ιονίου, που το λες ξερό σε σχέση με τα υπόλοιπα. Αν το συγκρίνεις βέβαια με τις Κυκλάδες τότε ναι, μπορείς να το πεις καταπράσινο!
Η Κεφαλλονιά με απογοήτευσε.. τόσο που δε θέλω να ξαναπάω ποτέ

Ζάκυνθος, Ιθάκη, Λευκάδα και βόρεια Κέρκυρα αυτά μάλιστα!

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 01:03, 20-03-12:

Σ ένα εξωτικό νησί ...... Χαβάη ... ή στα νησάκια Fiji που βυθίζονται....

Mια είκονα........... χίλιες λέξεις!!!!!

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Blue_Coral_Reef_Coastline_Of_Fiji.jpg
Εμφανίσεις:  109
Μέγεθος:  72,0 KB

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:20, 20-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa

Συνημμένο Αρχείο 43472

(...)

κλικ

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 02:48, 20-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa

Συνημμένο Αρχείο 43472
Και γω θα'θελα!!!

Τώρα που το σκέφτομαι θα μου άρεσε πολύ να πάω και Κωνσταντινούπολη

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 08:00, 21-03-12:

Καλημέρααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

......Μα δεν είναι πραγματικά απίστευτο????!!!!

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 18:10, 22-03-12:

Κοπεγχάγη, Σίδνευ ή... ΑΒΑΝΑ<3

Παράθεση

semeon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη semeon
H semeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H semeon έγραψε στις 19:57, 22-03-12:

Γιατί όχι Κέρκυρα;;

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 23:44, 22-03-12:

Seattle, Kαμμένα βούρλα(σπίτι μου σπιτάκι μου πόσο μου λειπεις )

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:49, 22-03-12:

... Στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 12:42, 23-03-12:

Αν τα καταφέρω και πάω διακοπές φέτος το καλοκαίρι (που χλωμό το βλέπω αλλά υγεία να έχουμε και όλα καλά) θα το σκεφτώ για Σκιάθο ή Σαντορίνη ή Ανδρο. Αλλά Σκιάθο θέλω κυρίως!

Παράθεση

zaratoustras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zaratoustras
Ο zaratoustras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O zaratoustras who dares win! έγραψε στις 21:05, 23-03-12:

χειμώνα εντος συνόρων καιμακτσαλαν ξανθη ιωαννινα , εκτός συνόρων ελβετία καναδά νορβηγία.καλοκαίρι εντός συνόρων κεφαλλονιά ρόδο σκιάθο και εκτός συνόρων αίγυπτο ισπανία βραζιλία!

Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη loco13
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε στις 18:13, 24-04-12:

πρώτα με γονείς για χαλάρωση από το στρες των Πανελληνίων και μετά με την παρέα Πάρο για τρελό ξεσάλωμα!!!

Παράθεση

supergirl1996

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη supergirl1996
H supergirl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H supergirl1996 δεν αντέχω άλλο έλα,έλα πάρε με αγκαλία έγραψε στις 18:25, 01-06-12:

σκέφτεστε να πάτε διακοπές φετος?και αν ναι,που?

Σημείωση:
Τα μηνύματα 48 και 49 προήλθαν από το συγχωνευμένο θέμα "Διακοπές.."

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 02-06-12 στις 08:59. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συνένωσης Θεμάτων
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:08, 01-06-12:

Εδώ άλλοι δεν έχουν να φάνε, για διακοπές είμαστε τώρα;

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 15:55, 03-06-12:

Αμα υπηρχαν λεφτα σε ενα νησακι και κατα προτιμηση σαντορινη!!!!!!αλλα που τετοια τυχη....διακοπες στο σπιτακι μας φετος

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους