Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,655 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 20:53, 04-10-13:

Για πενταήμερη: Ρώμη!! <3

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Detectiveal
H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε στις 23:22, 04-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
Ζούσα στο Εδιμβουργο και μου αρεσε πολυ, αν σου αρεσε η Σκωτια πιστευω θα σου αρεσει και η Ιρλανδια
Θα φροντίσω να την επισκεφτώ τότε!

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Για πενταήμερη: Ρώμη!! <3
Εκεί πήγαμε εμείς κ ήταν πολύ όμορφα, τέλεια αγάλματα, πίνακες κτλ. αλλά μας γύριζαν όλη μέρα! Ιδανικά για φίλους της τέχνης κ λάτρεις του ωραίου (κ του φαγητού)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 10:49, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ειδικά ο αρχαίος πολιτισμός της Τουρκίας είναι πολύ ωραίος. Θα δεις τις αρχαίες τουρκικές πόλεις που λέγονται Τροία, Έφεσος, Στρατονίκεια, Πέργαμος, Μίλητος, Αλικαρνασσός. Θα μάθεις για τους μεγάλους αρχαίους τούρκους που ονομάζονταν Όμηρος, Ηρόδοτος, Θαλής, Πυθαγόρας. Επίσης, αν πας εις-την-πόλη (= Ισταμπούλ), θα δεις το τούρκικο Αγιά-σοφιά τζαμί και τη μεγάλη του τουρκικού γένους σχολή.
Υ.Γ. Δεν είμαι εθνικιστής, αλλά...

Εγώ μιλούσα για την Αίγυπτο κυρίως αγαπητέ Δία απλά έτσι όπως διαμόρφωσα την πρόταση μου δεν φάνηκε καλά
Αμέσως να μας κάνεις παρατήρηση
Και όταν μιλάω για Τουρκία εννοώ κυρίως Κωνσταντινούπολη και Σμύρνη οι οποίες είχαν "κάποια ιστορία" αν και όχι τόσο μεγάλη όσο η Ελλάδα αλλά θέλω να τα επισκεφτώ γιατί επίσης εκεί ζούσαν χρόνια πριν Έλληνες και ακόμα ζουν κάποιοι αλλά όχι τόσοι όσο παλαιότερα......
Απαπα

Υ.Γ.Προς θεού δεν σε χαρακτήρισε κανείς εθνικιστή

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 12:36, 06-10-13:

Η Κωνσταντινούπολη και η Σμύρνη σαν πόλεις είναι απαίσιες. Και όπως είπε κι ο Δίας την Αγία Σοφία την έχουν κάνει τζαμί για να μην προσβάλλονται. Εγώ όταν είχα πάει Τουρκία το μόνο που μου άρεσε ήταν τα γλυκά.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:54, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Η Κωνσταντινούπολη και η Σμύρνη σαν πόλεις είναι απαίσιες. Και όπως είπε κι ο Δίας την Αγία Σοφία την έχουν κάνει τζαμί για να μην προσβάλλονται. Εγώ όταν είχα πάει Τουρκία το μόνο που μου άρεσε ήταν τα γλυκά.
Για την Πόλη δε θα συμφωνήσω με τίποτα. Η Σμύρνη, ναι είναι μια τσιμεντούπολη. Όμως, αν βγείς λίγο παραέξω υπάρχουν και άλλα για να δεις. Η αγιασοφιά σήμερα δεν είναι τζαμί, αλλά μουσείο υπό την προστασία της UNESCO. Υπάρχουν μέσα και τα μουσουλμανικά σύμβολα, αλλά και οι χριστιανικές αγιογραφίες. Για τα γλυκά θα συμφωνήσω απόλυτα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnnie Hunter
Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε στις 11:08, 17-10-13:

Θέλω να πάω στη Ρωσία και συγκεκριμένα στην Αγία Πετρούπολη και στη Μόσχα. Θέλω οπωσδήποτε να φορέσω το γούνινο ρώσικο καπέλο και την κάπα (γι' αυτό και θα πάω χειμώνα )

Да здравствует Россия!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:13, 17-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Η Κωνσταντινούπολη είναι πανέμορφη πόλη ρε συ, τι λες;
Εγώ όταν είχα πάει εντυποσιάστηκα πολύ θέλω να ξαναπάω!!

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 15:59, 26-01-14:

ΙΣΛΑΝΔΙΑ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:55, 26-01-14:

σκοπευω να παω φετος καιανυπομονω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 19:15, 26-01-14:

Περιμένουμε φωτορεπορτάζ!

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 19:27, 26-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Περιμένουμε φωτορεπορτάζ!
εννοειται...

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 20:14, 26-01-14:

Χώρο στις βαλίτσες σου έχεις?χιχιχι Αν θέλεις να μάθεις λίγα ισλανδικά πριν πας στείλε μου μήνυμα αν και οι περισσότεροι Ισλανδοί μιλάνε τόσο καλά αγγλικά που είναι σαν να είναι 2η μητρική γλώσσα.Περιμένω κ εγώ φωτο

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins έγραψε στις 01:17, 28-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Χώρο στις βαλίτσες σου έχεις?χιχιχι Αν θέλεις να μάθεις λίγα ισλανδικά πριν πας στείλε μου μήνυμα αν και οι περισσότεροι Ισλανδοί μιλάνε τόσο καλά αγγλικά που είναι σαν να είναι 2η μητρική γλώσσα.Περιμένω κ εγώ φωτο
E..ολο και θα σε βολεψω καπου στο σακιδιο μονο ελπιζω να μην εισαι πολυ βαρυς γιατι θα σε κουβαλαω στη πλατη μου για τα ισλανδικα..εχει καποιες ωραιες προτασεις στο οδηγο που χω παρει καλα ανυπομονω να τραβηξω φωτο...γενικα αυτη η απομονωση της Ισλανδιας με συγκινει ιδιαιτερα

Παράθεση

Vegasmaster (Σπύρος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vegasmaster
Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Vegasmaster έγραψε στις 13:00, 28-01-14:

Λας Βέγκας και Μακάο, στα μεγαλύτερα καζίνο του κόσμου..

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 13:44, 28-01-14:

Xαβάη

Κορέα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stelaraspistoli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stelaraspistoli
Ο stelaraspistoli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O stelaraspistoli έγραψε στις 16:14, 04-02-14:

θα ηθελα να παω στην ταιλανδη . τροπικο νησι αααααααααααααα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 16:49, 09-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από stelaraspistoli
θα ηθελα να παω στην ταιλανδη . τροπικο νησι αααααααααααααα
Η Ταυλάνδη δεν είναι νησί!

E..ολο και θα σε βολεψω καπου στο σακιδιο μονο ελπιζω να μην εισαι πολυ βαρυς γιατι θα σε κουβαλαω στη πλατη μου για τα ισλανδικα..εχει καποιες ωραιες προτασεις στο οδηγο που χω παρει καλα ανυπομονω να τραβηξω φωτο...γενικα αυτη η απομονωση της Ισλανδιας με συγκινει ιδιαιτερα
Θα πας με τουριστικό γραφείο ή τα' κλεισες μόνος σου?Αν θα είχες την καλοσύνη στείλε μου σε προσωπικό ΄μήνυμα τιμές ξενοδοχεία κτλ γιατί ψήνομαι όλο και περισσότερο.χιχιΜόλις γίνω 18 θα είναι το δώρο για την ενηλικίωσή μου!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 09-02-14 στις 17:02. Αιτία: Merge posts/ Συνεχόμενα μηνύματα.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:20, 11-02-14:

Εξωτερικο και συντομα αντε γιατι με τις υποχρεωσεις πολυ το καθυστερησαμε... Θελω να την κααανω!!! Το που δεν ξερω ακομα, ετσι κανω εγω αποφασιζω τελ ωρα.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 02:02, 11-02-14:

New York babe.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:24, 11-02-14:

Γιατι ακουω τελευταια κοσμο να εχει κολλησει με τη νεα υορκη; Δε λεω, καλη επιλογη ειναι αλλα υπαρχουν τοσα μερη που μπορει να ταξιδεψει κανεισ και η νεα υορκη δε λεει κατι μπροστα τους. Δε σας φτανει η βαβουρα η δικια μας, θελετε κι αλλη; :p

Εγω θα προτιμουσα στη θεση σας τιποτα μπαλι, μαλδιβες, η αλπεις.... Ησυχια και ηρεμια...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους