Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Άη Βασίλη,

ξέρω τι περνάς και δε θα σε κουράσω. Έχω κάνει κι εγώ Άη Βασίλης και ξερω...

Θα 'θελα δύο εισιτήρια για Νεα Ζηλανδία και ένα μήνα διακοπές από τη δουλειά μου για να πάω.
Αν δε μπορείς αυτά τα Χριστούγεννα, δε πειράζει ας είναι και του χρόνου, αλλά μη με ξεχάσεις σε παρακαλώ...Μπορεί να μεγάλωσα αλλά δε μου αξίζει κι εμένα ένα δωράκι που σε πιστεύω ακόμα;;)

Σε φιλώ γλυκά και σένα και τα ελάφια σου.
Τις ευχές μου στα ξωτικά σου και καλό κουράγιο!

Υ.Γ. Φέτος δεν έχει κουλουράκια εντάξει; Δίαιτα άγιέ μου....τα κοψομέσιασες τα ελάφια!
Θα σου αφήσω γαλά με 1% λιπαρά και ένα γιαουρτάκι με φρούτα. Αν θες ξύπνα με να σου πω μια καλησπέρα ναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγώ αγαπημένε μου αγιούλη δεν θα σε βάλω σε έξοδα...
μόνο ένα πραγμα θέλω...
θα μου φέρεις τον μπαμπάκα μου;;;;
μ;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ που θέλω πολλά πραματάκια πειράζει..?? :redface:

..αφού πάντα ήμουν καλό νινί και με είχε κακομάθει ο καλός μου αγιούλης... :angelnot:

μμμ..για να δω λοιπόν..:hmm:

μετά από πολλή ώριμη -κυρίως..!:P- σκέψη,κατέληξα ότι θέλω τα εξής:
-
playstation3
-καινούριο mp3 player
-ένα ταξιδάκι πολλών ημερών Ισπανία ή Γαλλία (disneyland για να είμαι πιο σαφής..:P)
-το μαξιλαράκι "Hello Kitty" που έχω μπανίσει τόσο καιρό..:baby:
..και...χμμ...:redface: για το τέλος....
..μπορώ να έχω τον Αλιάγα σε συσκευασία έκπληξη με κόκκινη κορδέλα..?? :inlove::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
λεφτα, λεφτα , λεφτα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Εγω αγιε μου βασιλη θελω υγεια πανω απ ολα και ολα τα αλλα τα βρισκω και μονη μου....Εε ενταξει τωρα και λιγα δωρακια κατω απ το δεντρο δεν θα με χαλαγαν....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Εγώ Άγιε Βασίλη μου θέλω να μου πεις 6 νουμέρακια.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.

...ξέεεερεις.....αυτά του ΛΟΤΤΟ ....που κερδίζουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αγαπημενε μου Α.Βασιλη...
Τωρα που φτιαγνεις την λιστα σου,οταν συναντησεις το ονομα μου, μην παρεις τιποτα βιαστηκες αποφασεις...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΛΑ!!!!!!!!
:whistle: :angelnot: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
εγώ αγαπημένε μου αγιούλη δεν θα σε βάλω σε έξοδα...
μόνο ένα πραγμα θέλω...
θα μου φέρεις τον μπαμπάκα μου;;;;
μ;;;;;
:'( :console: :kissing:

Εγώ Αη συνονόματε, μόνο ευτυχία θέλω από 'δω και πέρα. :)

(Σαν υποψήφια σε καλλιστεία ακούγομαι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Άγιε Βασίλη...
Μία δουλειά μπορώ να έχω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
εγω απο τον αι βασιλη θελω την αγαπη και να μην μενω μονη μου ευχομαι να μην με ξεχασει υλικα αν ζητουσα θα ζηταγα λεφτα να βοηθησω τους φτωχους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γίνεται να δω για 10 λεπτά το μωρό μου σήμερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
τι σε κραταει και δεν βλεπεις το μωρο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αγαπημενε μου Α.Βασιλη...
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΛΑ!!!!!!!!
:whistle: :angelnot: :P

και η κορη μου τα ιδια λεει...(εκανε μια λιστουλα μικρη και εκεινη :P)

τελικα εγω, Αη. Βασιλη, θελω μονο υγεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ, Άγιε μου Βασίλη, θέλω να κάνεις πράξη αυτά που έδειχνες σε αυτούς με τα πράσινα και τα κίτρινα κασκώλ τις προάλλες... ε?

τί? δεν θυμάσε???
χμ... κάτσε να σου θυμήσω τι τους έλεγες...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Άγιε μου Βασίλη,

το ξέρεις ότι ήμουν πολύ καλό παιδάκι φέτος(ούτε την καθηγήτρια του διδακτορικού μου έβρισα, ούτε τους φίλους μου που με' περναν στις 3 το πρωϊ να μου πούν τον πόνο τους:) ). Κατ' αρχήν τα κυριότερα: Χαρά, ευτυχία και υγεία για όλο τον κόσμο(και μέσα και έξω από το στέκι). Και άγιέ μου,προσπάθησε να θυμηθείς τις χώρες του τρίτου κόσμου:) .
Και μια προσωπική χάρη:
Κάνε η ζωή μου πίσω στην πατρίδα να είναι όπως την ονειρεύομαι(καλά αν το κώτερο δεν έρθει αμέσως δεν με πειράζει να περιμένω μέχρι του χρόνου:D )

Με αγάπη,
Μια(λίαν συντόμως)πρώην ξενιτευμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλέ μου Άγιε δε θα σε κουράσω..............θέλω να κερδίσω 1.000.000 ευρώ στο τζόκερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Αη Βασίλη

Δεν ξέρω αν θα με θυμηθείς μιας που έχω να σου γράψω καμια 30αριά χρόνια και βάλε.... πάντως για να σου δώσω ένα hint είμαι εκείνο το κοριτσάκι που ήθελε τις κόκκινες μπότες και την κούκλα μωρό με τη βαλιτσούλα του τα Χριστούγεννα του 76.
Με θυμήθηκες? Ελπίζω πως ναι, γιατι καταρχας .. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αναδρομικά που μου τα είχες φέρει!

Αγαπημένε μου θα αναρωτιέσαι γιατί δεν σου έγραφα τόσα χρόνια και που χάθηκα....
Πολύ φοβάμαι ότι μετά τα Χριστούγεννα εκείνα, σε ένα καυγά που είχα με την αδερφή μου, μου είπε το μεγαλιώδες ψέμμα ότι δεν υπάρχεις κι ότι τα δώρα κάτω απ το δέντρο τα άφηνε η μαμά....
Εγώ την πίστεψα και δε με ένοιαζε μιας που από τότε και μέχρι σήμερα κάθε χρόνο είχα δώρα κάτω απ το δέντρο.... θεωρούσα ότι μου τα άφηνε η μαμά...
Φέτος όμως όπως θα ξέρεις η μαμά έφυγε κι εγώ έμεινα να στεναχωριέμαι ότι δεν θα βρω δωράκια....
Τότε ήρθε η αδεφή μου και μου μαρτύρησε ότι τότε παλια μου είχε πει ψέμματα κι ότι υπάρχεις!
Δε μπορώ να σου περιγράψω τη χαρά μου! Ελπίζω να μην λάβεις υπόψη σου το ότι βούτηξα την αδερφή μου απ το μαλλί και την έκανα να γονατίσει ως το πάτωμα - όπως παλιά - για το ψέμμα της αυτό.
Κατά τα άλλα ήμουν καλός άνθρωπος....
οπότε νομίζω ότι δικαιούμαι να σου ζητήσω πάλι τα δωράκια μου!
Για φέτος λοιπόν, θα ήθελα μπότες με γούνα γιατί οι μπότες που πήρα καλές είναι αλλά δεν είναι για τα μεγάλα κρύα, καθως κι ένα αληθινο μωρό κάποια στιγμή μεσα στο χρόνο.
Αγαπημένε μου δεν έχεις παράπονο ε? Εκανα 30 χρόνια να σου γράψω κι όμως παλι τα ίδια σου ζητάω!

Θα σου αφήσω γάλα και κουλουράκι στο τραπεζακι μπροστα στο τζάκι και υπόσχομαι να μην το ανάψω την προηγούμενη βραδυα! Το καθαρίσαμε φέτος το καλοκαίρι και δεν θα λερωθείς καθόλου!
Σε ευχαριστω πολύ αγαπημένε μου και πολλά πολλά πολλά φιλια!!!

χοχοχοχοχοχοχο
Α.Σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
με εκανες και συγκινηθηκα και με γεμισες αναμνησεις πολυ ωραιες σου ευχομαι ο αι βασιλης να στα φερει τα δωρα σου μακαρι να μου εφερνε και μενα δωρα αλλα πολυ δυσκολο αλλα εγω θα τον περιμενω και ας θα ειμαι μονη μου που ξερεις τι μπορει να γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
εγω θελω ο Αη βασιλης να δωσει σε ολους ο,τι επιθυμουν.και φυσικα να μη ξεχασει και μενα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top