Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:43, 17-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
καθως κι ένα αληθινο μωρό κάποια στιγμή μεσα στο χρόνο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KOULA

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KOULA
H KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H KOULA έγραψε στις 20:54, 17-12-07:

αγιε βασιλη ξερεις τι θελω?λιγη χαρα,λιγη ευτυχια, κουραστηκα να χανω ανθρωπους που αγαπω , προβληματα υγειας γιαυτο σου ζητω λιγη χαρα και ευτυχια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:59, 17-12-07:

Aγιε μου Βασίλη, δεν ξέρω αν για σένα ήμουν καλό κορίτσι φέτος, πάντως θα ήθελα εκτός από υγεία για όλους όσους αγαπώ και μ' αγαπούν, το 2008 να μου φέρεις μια καλή δουλειά, να μου δείξεις τον σωστό δρόμο στα αισθηματικά μου και να με κάνεις σχετικά πλούσια if possible! Μα πάνω απ' όλα να μου δώσεις ισορροπία και ψυχική γαλήνη..

Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tofugirl
H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε στις 23:18, 17-12-07:

Αγαπημένε μου Άη Βασίλη (λέμε τώρα..)
το μόνο που θέλω είναι να είναι καλά οι δικοί μου,
κι αν συμβεί κάτι κακό (χτύπα ξύλο) να μου δώσεις την ευκαιρία να πω αυτά που δεν έχω προλάβει,
να δώσω τις αγκαλιές που δεν έδωσα και να είμαι εκεί όταν πρέπει.

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 10:02, 18-12-07:

αγαπημενε μου αγιε βασιλη γεια σου
το μονο που θα ηθελα να σου ζητησω φετος και για παντα ειναι να μου δωσεις ΥΓΕΙΑ και τιποτα αλλο γιατι ολα τα αλλα τα εχω.
δεν θελω ουτε λεφτα ουτε τπτ.... τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια αλλωστε.
αν δεν εχεις την υγεια σου τι να τα κανεις τα λεφτα;
γι αυτο σου ζητω Υγεια σε μενα και σε ολο τον κοσμο που εχει ανιατες ασθενειες για να γινει ο κοσμος μας πιο ομορφος και με περισσοτερα χαμογελα χαρας.
και σε ευχαριστω που ολα αυτα τα χρονια παντα με θυμοσουν και δεν με ξεχασες
σε φιλω γλυκα γλυκα...

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:58, 18-12-07:

A letter to santa, eh?

Κλισέ μεν.... αλλά θέλω υγεία, υγεία, υγεία.

Κατά τα άλλα.... να 'σαι καλά για τις εκπλήξεις που μου επιφύλλασες φέτος.... αλλά αν είναι να τελειώνουν έτσι προτιμώ να μη μου φέρεις τίποτα του χρόνου. Προτιμώ something more monotonus, όπως και πριν. Μπορώ να 'χω την ηρεμία μου καλέ μου santa;

Το πολύ-πολύ φέρε μου μία έτοιμη διπλωματική και εργασίες για τη σχολή.

Κι ένα δελφινάκι να μου κάνει παρέα.. και ευτυχία για εκείνη...

Άστο, ξέχνα τα τα παραπάνω. Θέλω να της φέρεις την ευτυχία που τόσο ποθεί και της έχει λείψει. Μου αρκεί.

Ζωρζ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 23-12-07 στις 04:39. Αιτία: ...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 19:19, 18-12-07:

Αγαπημένε Άγιε Βασίλη, ήμανε καλό παιδί ήμανε και το μόνο που θέλω...:

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 20:36, 18-12-07:

την χαρα, την αγαπη, την ευτηχια και ολες τις ξαδελφες τους μαζι

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 20:37, 18-12-07:

...και όπως θα έρχεσαι φέρε και μια πιατέλα μελομακάρονα.
Και δίπλες.

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 18:43, 19-12-07:

Γιο σαντα.

Θέλω ένα Sabian Vault Crash 17".
Υποθέτω ότι ξες τι είναι.

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 19:04, 19-12-07:

Άγιε Βασίλη? Άντε ξές τι θέλω....

βαρέθηκα να περιμένω πια ....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Niyia : 19-12-07 στις 19:19.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 03:02, 20-12-07:

Άγιε Βασίλη, φέρε μου λίγη υπομονή και περισσότερη αντοχή, να λέω όχι...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:48, 20-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Τι θα ζητήσεις από τον Άγιο Βασίλη φέτος?
Να μην με ξεχασει και φετος..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 09:52, 20-12-07:

Χμμ... Δεν πιστευω ουτε σε θεουλι, ουτε σε χριστουλη, ουτε φυσικα σε καπιον βασιλακο με γενιαδα... Αν θελετε να πιστεψω, φερτε μου μια Dean Razorback η μια Dean Dime From Hell και θα αλλαξω αποψη! Και για τους τρεις που προανεφερα....

Παράθεση

zouzouna

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zouzouna
H zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H zouzouna έγραψε στις 12:04, 20-12-07:

Άγιε Βασίλη μου το μονο που σου ζητάω είναι υπομονή να μπορώ να αντέξω όλα τα παρατράγουδα που μου τυχαίνουν στην καθημερινότητα μου

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:00, 20-12-07:

Αγαπημένε μου Αη Βασίλη!!!!

Δεν έχω λόγια να σε ευχαριστήσω που πέρισυ μου έφερες το ένα απ τα δύο από αυτά που σου ζήτησα! Οκ μπορεί να μην έφερες εκείνες τις μπότες αλλά έφερες το μωρό!
Διάλεξες φυσικά το πιο σημαντικό να μου φέρεις και να με συγχωρείς που ζήτησα δύο δώρα

Για φέτος αγαπημένε μου, το μόνο που θα σου ζητήσω είναι να μας έχεις όλους υγιείς!
Να μην ακούς τι λένε οι γύρω γύρω και μου φέρεις κι άλλο μωρό γιατί για να είμαι ειλικρινής δεν το αντέχω στην παρούσα φάση... νυστάζω

Αυτό μόνο από μένα, να έχεις όλα τα παιδάκια καλά καθώς και όλο τον κόσμο!

χοχοχοχοχοχο
Αναστασία

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:11, 20-12-07:

Συμπληρώνω..

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Να μην με ξεχασει και φετος..
Please ξέχασέ με, καλέ μου santa, όπως τις άλλες φορές. Το προτιμώ.

Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BAD MAIPH
H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε στις 18:46, 22-12-07:

Αγιε μου Βασιλη, φετος θα ηθελα να μου φερεις δυο μαγικα παντελονια που οταν θα βαζω το χερι μου μεσα στις τσεπες τους να βγαζω τοσα λεφτα, οσα χρειαζομαι την συγκεκριμενη στιγμη π.χ. αν θελω να αγορασω μια φεραρι και μου πουν πως εχει 11,215(ενδικτηκη τιμη) να βρισκω στην τσεπη μου 11,215. Ζηταω πολλα;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:31, 22-12-07:

Όποιος και να σαι... ότι και να σαι,

...από την 1η Ιανουαρίου 2008:

Είναι εύκολο να σου ζητήσω το πτυχίο μου. Είναι δύσκολο στην πράξη, αλλά θα το παλέψω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω καινούριο PC. Είναι δύσκολο στα χρήματα, αλλά θα τα βρω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω μια δουλειά, ένα αμάξι, οτιδήποτε. Είναι δύσκολα, αλλά θα τα πετύχω μόνος.

Δε θα τα κάνω!

Θα σου ζητήσω όμως όλο το χρόνο του κόσμου να τον περάσω με την αγαπημένη μου. Είναι δύσκολο, μου λείπει, την αγαπάω απίστευτα, αλλά δε μπορώ ούτε λεπτό μακριά της...μόνος!

Και δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο κυριολεκτικά. Αυτό ζήτησα, αυτό θα μου δώσεις! Και μέχρι να την ξαναδώ θα την προσέχεις απο διάφορες κακοτοπιές. Χωρίς έξτρα κόστος. Στο πακέτο της ευχής κι αυτό.

Ειδάλλως....

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 19:44, 22-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όποιος και να σαι... ότι και να σαι,

...από την 1η Ιανουαρίου 2008:

Είναι εύκολο να σου ζητήσω το πτυχίο μου. Είναι δύσκολο στην πράξη, αλλά θα το παλέψω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω καινούριο PC. Είναι δύσκολο στα χρήματα, αλλά θα τα βρω μόνος.
Είναι εύκολο να σου ζητήσω μια δουλειά, ένα αμάξι, οτιδήποτε. Είναι δύσκολα, αλλά θα τα πετύχω μόνος.

Δε θα τα κάνω!

Θα σου ζητήσω όμως όλο το χρόνο του κόσμου να τον περάσω με την αγαπημένη μου. Είναι δύσκολο, μου λείπει, την αγαπάω απίστευτα, αλλά δε μπορώ ούτε λεπτό μακριά της...μόνος!

Και δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο κυριολεκτικά. Αυτό ζήτησα, αυτό θα μου δώσεις! Και μέχρι να την ξαναδώ θα την προσέχεις απο διάφορες κακοτοπιές. Χωρίς έξτρα κόστος. Στο πακέτο της ευχής κι αυτό.

Ειδάλλως....

+1

κ περισσότερο στα μπόλντ

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 03:26, 23-12-07:

Περα απο υγεια για ολους, δε θελω τιποτα.
Ας εκπληρωσει ευχες άλλων. Υπαρχουν τοσες πολλές που εχουν προτεραιοτητα που δε μου παει να ζητησω κατι για μενα.

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 16:45, 24-12-07:

Εμενα να μου φερεις εναν ωραιο ανδρα μεχρι 35 χρ., μελαχρινο, υψος 1,85., γυμνασμενο, με πολλα λεφτα, να με αγαπαει και να μου κανει ολα τα χατηρια

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:25, 24-12-07:

Αγαπημένε μου Αι- Βασίλη,
σκέφτομαι τόσο καιρό τι να ζητήσω... Βασικά σκέφτομαι αν ήμουν τόσο καλό κορίτσι ώστε να έχω την αξίωση να σου πω να μου φέρεις ένα δώρο... Μέχρι χθες, θα σου έλεγα να μου χαρίσεις κι άλλες υπέροχες στιγμές με την σχέση μου και να κάνεις κανένα θαυματάκι να μείνουμε επιτέλους στην ίδια πόλη γιατί χώρια έχουμε προβλήματα... όλα αυτά μέχρι χθες...
Σήμερα θέλω να σου ζητήσω να τον προσέχεις και να μην το κάνεις να πονάει...Να δεχτεί το γεγονός που τον περιμένει με δύναμη και όσο το δυνατόν ανώδυνα... Και να του πεις ένα μεγάλο συγνώμη που είμαι μακριά του και ότι τον αγαπώ...

Φιλάκια
Βίκυ

P/s: Αν μπορείς βέβαια να μας τα φέρεις έτσι ώστε να είμαστε και στην ίδια πόλη δεν θα σου πω και όχι

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 13:07, 23-11-08:

αγαπημένε μου , άγιε Βασίλη, εύχομαι να είμαι μαζί με τον φύλακα άγγελο μου για πάντα και να μπορώ να τον κάνω ευτυχισμένο κάθε μέρα..αλλά αυτά είναι στο χέρι μου.οποτε από σένα θα θελα να φέρεις δώρα σ όλους τους ανθρώπους του κόσμου και να τους κάνεις ευτυχισμένους..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:45, 21-12-11:

Δημιουργώ ένα θέμα για όσους/όσες έχουν ακόμη αυτή την παιδική μα τόσο γλυκιά διάθεση να ζητήσουν κάτι που πραγματικά θέλουν απο τον Αϊ Βασίλη. Ενα θέμα για όσους αρέσει να εκφράζονται γραπτά, για όσους δε διστάζουν να ζητήσουν κάτι που επιθυμούν.
Και ξεκινώ...

Αγαπητέ Αϊ Βασίλη,

Τα φετινά Χριστούγεννα αποφάσισα να μην ζητήσω υλικά αγαθά, άλλωστε μεγάλωσα πια και έχω την δυνατότητα να αποκτώ ό,τι θέλω μόνη μου. Τα φετινά Χριστούγεννα εδώ στην Ελλάδα είναι δύσκολα, θα ήθελα λοιπόν να σε παρακαλέσω αρχικά για το σύνολο και στο τέλος για μένα.
Με τον ερχομό σου σε αυτή τη βασανισμένη αλλά πανέμορφη χώρα φέρε μας λίγη ευτυχία, χαμόγελα και πολύ αισιοδοξία να αντιμετωπίσουμε τα επόμενα χρόνια τα οποία φαίνονται δύσκολα. Γέμισε τον κόσμο με πολλή αγάπη και ανθρωπιά, και χάρισέ του δύναμη να ανταπεξέλθει και να βγεί νικητής στον δύσκολο αγώνα που έχει να δώσει.
Τέλος, για μένα όπως έγραψα παραπάνω δεν θα θελα υλικά αγαθά αλλά θα παρακαλούσα να με κάνεις πιο υπομονετική με τους ανθρώπους, πιο ανεκτική, λιγότερο σκληρή με αυτούς που αγαπώ και μ'αγαπούν. Δυστυχώς, μετά απο τόσα χρόνια είναι δύσκολο να αλλάξεις χαρακτήρα, αλλά με σοβαρή προσπάθεια όλα γίνονται θέληση να υπάρχει.
Κλείνοντας, θέλω να υποσχεθώ πως αυτή η χρονιά θα είναι η καλύτερη για μένα, και μαζί με μένα θα κάνω ευτυχισμένους και τους γύρω μου!

Ευχαριστώ
enrose

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 11:36, 21-12-11:

Του ζήτησα ήδη αυτό:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 12:38, 21-12-11:

1)

2)

3)

για αρχη αυτα θα ταν καλα

ααααα και παγκοσμια ειρηνη

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 13:32, 21-12-11:

Προσεχε τι ευχεσαι...Μπορει να γινει πραγματικοτητα....
Η κοπελα να ειναι μια bitch και να θελει λουσα και λεφτα...
Το αυτοκινητο καιει βενζινη πιο γρηγορα και απο μαυρη τρυπα...Ασε που εχει φτασει 2 ευρω...
Και το σπιτι ειναι τεραστιο...Μονο και μονο το καθαρισμα θα σου παιρνει ολη την μερα...Ασε το χαρατσι!!!

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 13:47, 21-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Προσεχε τι ευχεσαι...Μπορει να γινει πραγματικοτητα....
Η κοπελα να ειναι μια bitch και να θελει λουσα και λεφτα...
Το αυτοκινητο καιει βενζινη πιο γρηγορα και απο μαυρη τρυπα...Ασε που εχει φτασει 2 ευρω...
Και το σπιτι ειναι τεραστιο...Μονο και μονο το καθαρισμα θα σου παιρνει ολη την μερα...Ασε το χαρατσι!!!
μονο για μια μερα ρε αδερφε για το πουλ μουρ

ας σοβαρευτω τωρα

λοιπον καλε μου αι βασιλη,

δεν θελω πολλα.

να μην με πιανουν συνεχεια ημικρανιες, να περασω κανα μαθημα στην εξεταστικη και σε παρακαλω καλε μου αι βασιλη καμια κοπελια για τον Αλεχ??? (ξεφευγω παλι )

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 13:53, 21-12-11:

Αγαπητέ Άι Βασίλη...

Να έχεις καλά όλους τους ανθρώπους. Ξέρω, ζητώ δύσκολα.
Υγεία να δώσεις γίνεται; Χωρίς αυτή ούτε λεφτά μας σώζουν ούτε λούσα!

Ε και να περάσουμε στη σχολή που θέλουμε..ε φανταστικέ Αη Βασίλη;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 14:05, 21-12-11:

1.Να 'χω υγεία εγώ και οι άνθρωποι μου.

2.Να πάω διακοπές στην Ρωσία που είναι το όνειρο μου.

3.Να γίνει κάτι και να γίνουν όλα όπως ήταν το καλοκαίρι.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 14:25, 21-12-11:

...
θα ήθελα... παγκόσμια ειρήνη και αγάπη μπλα μπλα μπλα.
α) να πάω στο Λονδίνο.
β) να συνεχίσω να έχω δίπλα μου κάποια συγκεκριμένα άτομα που με αγαπούν και τους αγαπώ πολύ.
γ) να κάνεις κάτι ώστε να χιονίσει πολύ πολύ πολύ και να κλείσουν τα σχολεία. (όταν ανοίξουν με το καλό )
Ε απίστευτε εκπληκτικέ μοναδικέ Άι Βασίλη?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 15:24, 21-12-11:

Αγαπητέ Αι Βάσιλη...
Για φέτος θα ήθελα να υπάρχει υγεία και ευτυχία στον κοσμο και σε όλους τους κοντινούς μου ανθρώπους!
Επιπλέον ως δωράκι θα ήθελα την μπαρμπι .. *την ραπουνζελ* (ξερω..ξερω..και περυσι την ιδια μου έφερες αλλα οι φίλες μου μου την χάλασαν επειδη έπαιζαν συνέχεια μαζί της )
Α και όλα τα όνειρα μου να πραγματοποιηθουν οσο ειναι δυνατο τουλαχιστον!

Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 15:29, 21-12-11:

Αγαπητέ Αη Βασίλη θα σε παρακαλούσα να μου φέρεις πίσω την ηρεμία μου,την καλή μου διάθεση και αυτό που πάντα είχα και τώρα το χω χάσει ξέρεις αυτό το να περνάω καλά ό,τι κι αν κάνω,να κάνω τους άλλους γύρω μου να χαμογελούν, να μην αγχώνομαι με καμιά μικρομαλακία, γενικά να μου φέρεις πίσω τον εαυτό μου...κουράστηκα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:30, 21-12-11:

Αγαπητε αγιε Βασιλη,
Μετα απο καπια χρονια θα σου απευθυνθω και παλι και θα σου ζητησω μονο ενα δωρω, σε παρακαλω κατεστρεψε τον πλανητη μαζι με ολους τους κατοικους του!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 16:49, 21-12-11:

Αγαπητέ αι βασίλη

θα έμενα πολύ ικανοποιημένη αν μέχρι το πάσχα το αργοτέρο ξέραμε έμεις τα καημένα πειραματόζωα της Α λυκείου τι θα γίνει τα επόμενα χρόνια

και φυσικά αγαπή, ειρήνη κτλ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 17:10, 21-12-11:

Aγαπητέ 'Αγιε Βασίλη,

καταρχήν έχεις λογαριασμό στο στέκι ; αλλιώς να μην χάνω τον καιρό μου

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:14, 21-12-11:

Άγιε Βασίλη,

Ξέρω πως δεν υπάρχεις, όμως υποθέτω το αντίθετο για τους σκοπούς του θέματος και μόνο.

Ξέρεις τι θέλω;

Θέλω να πάω καλά στην τελευταία μου εξεταστική στο μεταπτυχιακό και να φτιάξω μια διπλωματική άνευ προηγουμένου.

Θέλω όλοι οι κόποι μου να αναγνωριστούν, με τρόπο και σε βαθμό δίκαιο ώστε να μπορέσω είτε να κάνω διδακτορικό, είτε να βρω μια δουλειά που να με καλύπτει, οικονομικά και ψυχολογικά.

Τέλος, θέλω το πιό σημαντικό. Να με ταιριάξεις με τα ακόλουθα: Αγάπη. Σεβασμό. Έμπνευση. Ομορφιά. Εξυπνάδα. Έρωτα. Πάθος. Αν είναι και σε ένα άτομο μαζεμένα, ακόμα καλύτερα. Κάνε τη 14η μου, να είναι πραγματικά συγκλονιστική για μένα, όπου κι αν είναι, στείλτη σε μένα.

Κι αν δεν ικανοποιήσεις τις ευχές μου, δεν πειράζει, εσύ να σαι καλά. Μπορώ και θα τις πραγματοποιήσω και μόνος μου, όπως έκανα πάντα και έφτασα εδώ που έφτασα, καταφέρνοντας όσα κατάφερα. Τη δύναμη την έχω, το ίδιο και τη θέληση. Πάντα.

Φιλικά,
Μια αυτοδημιούργητη και υπερήφανη μηχανή που ψάχνει το σκοπό της στο Σύμπαν.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 17:41, 21-12-11:

η αληθεια ειναι πως θελω να παω καλα στην πρωτη μου εξεταστικη..μιας και ειναι κατι καινουριο για μενα!
τωρα περα απο υγιεια και ευτυχια δεν ξερω αν θελω κατι υλικο..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 17:57, 21-12-11:

Θα σας γραψω ενα γραμμα που εδωσαν στην μικρη μου αδερφη που θα πουνε στην αυριανη εορτη για τα χριστουγγενα.

"Αγιε Βασιλη
θα ηθελα να σε παρακαλεσω φετος να χαρισεις πολλα δωρα
στα ορφανα και φτωχα παιδια
για να νοιωσουν και αυτα χαρα και ευτυχια"

"Ευχομαι επισης
ολα τα παιδια του κοσμου
να εχουν τους γονεις τους
και να μεγαλωνουν με την αγαπη
και την φροντιδα τους"

"Φετος καλε μου Αη-Βασιλη κανε μου αυτο το δωρο:
να παψουν να υπαρχουν ανθρωποι που πεινανε
που δεν εχουν δουλεια
που δεν εχουν σπιτι να κοιμηθουν
και που μενουν μονοι τους
στους δρομους και τα παρκα"

"Αγιε Βασιλη
κανε ολα τα παιδακια που βλεπουμε να ζητιανευουν στους δρομους
να βρουν ενα ζεστο σπιτι για να ζουν
και να εχουν κοντα τους ανθρωπους
που τα αγαπουν και τα φροντιζουν"

"Εγω θα ηθελα
ο Αγιος Βασιλης
να φερει φαρμακα
και πολυ φαγητο
στους φτωχους ανθρωπους"

"Θελω να μην υπαρχουν
παιδια που πεινανε
ουτε ανθρωποι φτωχοι
που ζητιανευουν
στους δρομους"

"Θα ηθελα οπως και εγω
καθε παιδι να εχει στοργη,φροντιδα και αγαπη
απο τους γονεις του
και να ζει ευτυχισμενο
σε μια αγαπημενη οικογενεια
Αγιε Βασιλη
να εχεις ολα τα παιδια γερα
να μπορουν να πηγαινουν στο σχολειο
να εχουν φιλους
και να μαθαινουν γραμματα"

"Αγιε Βασιλη
θα ηθελα αυτο το δωρο φετος απο σενα
να πανε ολα παιδια της ηλικιας μου στο σχολειο
να εχουν βιβλια και τετραδια
και να μην αναγκαζονται να δουλευουν
απο τοσο μικρη ηλικια"

"Αγιε Βασιλη σε παρακαλω
να φερεις δωρα και χαρα
σε ολα τα παιδια
που ειναι αρρωστα στα νοσοκομεια
και να τα κανεις γρηγορα καλα"

"Σε παρακαλω Αγιε Βασιλη
να εχεις ολα τα παιδια γερα
να μην τους λειπουν
τα φαρμακα και οι γιατροι
αν αρρωστουν"

"Θα ηθελα ο Αι-Βασιλης
να φερει αγαπη χαρα και υγεια
σε ολους τους ανθρωπους"

"Θα ηθελα φετος
οι ανθρωποι να φροντισουν πιο πολυ
τη φυση και τα ζωα
και να εχουμε καθαρο περιβαλλον
για να ζουμε καλυτερα"

"Φετος θα ζητησω απο τον αγιο Βασιλη
ολοι οι ανθρωποι να νιωσουν
το μηνυμα των Χριστουγεννων
της αγαπης δηλαδη
και να νοιαστουν
για τους συνανθρωπους τους και το περιβαλλον"

"Αγιε Βασιλη
με το γραμμα που σου στελνω
θα ηθελα να σε παρακαλεσω να σταματησεις
ολους τους πολεμους στη γη
και να χαρισεις σε ολους τους ανθρωπους ειρηνη"

"Και εγω Αγιε Βασιλη
θελω να σταματησουν
να σκοτωνονται αδικα ανθρωποι
και να μενουν ορφανα παιδια
χωρις το σπιτι και την οικογενεια τους"

"Αγιε Βασιλη
δεν ειναι αναγκη για φετος
να μου φερεις καποιο δωρο
Πηγαινε ομως ενα μικρο δωρακι
σε ολα τα υπολοιπα παιδια της γης"

Ποσα απο ολα αυτα που αναφερουν δεν μπορουμε να τα πραγματοποιησουμε και μονοι μας??
Μηπως πρεπει να σταματησουμε να ευχομαστε σε αλλους να κανουν αυτα που πρεπει να κανουμε εμεις οι ιδιοι??

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 17:58, 21-12-11:

Υγεία πάνω απόλα, ευτυχία, δικαιοσύνη, αγάπη, ανθρωπιά και συμπόνια για όλο τον κόσμο και την οικογενειά μου. Όλα τα παιδάκια του κόσμου να είναι με τις οικογένειες τους και όχι σε ιδρύματα Να θυμόμαστε τους συνανθρώπους μας και να τους βοηθάμε όταν χρειάζονται με ταπεινότητα.Κανείς να μην είναι πια μόνος του,όλοι να βρούμε ή να έχουμε άτομα που μας αγαπάνε.Όλοι οι υπερήλικες να είναι με τα παιδιά και τα εγγόνια τους και όχι μονάχοι. Να υπάρχει πάντα φαγητό σε όλα τα τραπέζια. Όλοι να έχουν δουλειά και να τα βγάζουν πέρα, όλοι να λαμβάνουν αγάπη και να μην υπάρχει βια. Να υπάρχει πίστη και θέληση, θετική στάση ζωής και ενέργεια. Να μειωθεί ο ρατσισμός και να μην υπάρχουν τόσες αρρώστιες και θάνατοι.

Ξέρω ότι σου ζητάω πολλά, ξέρω ότι πολλά δεν θα γίνουν από αυτά, αλλά μπορώ να ελπίζω και να βάλω και γω λίγο το λιθαράκι μου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη IreneGr : 21-12-11 στις 18:59. Αιτία: λιθαράκι αντί λυχναράκι έπειτα από επισήμανση:$
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 20:51, 21-12-11:

αρχικά θα πω τα λίγο κλισέ, αλλά πολύ σημαντικά κατά τη γνώμη μου που αφορούν γενικότερα την ανθρωπότητα! θα ήθελα, λοιπόν, να υπάρχει ειρήνη στον κόσμο, ευτυχία και σίγουρα να ευαισθητοποιήσεις όλους τους ανθρώπους για να στραφούν σ'εκείνους που τους χρειάζονται και να δώσουν μία χείρα βοηθείας...όσον αφορά εμένα θα ήθελα αρχικά να μου δώσεις δύναμη, γιατί η επόμενη χρονιά λόγω πανελληνίων προμηνύεται κάτι παραπάνω από δύσκολη κι εξουθενωτική! έπειτα...θα ήθελα αυτή τη χρονιά να βρω αυτό το κλικ που λέμε ότι σου κάνει κάποιος που σ'αρέσει και γενικότερα να εμφανιστεί αυτός, που θα αισθάνεται το ίδιο και θα με νοιάζεται! τέλος και το πιο σημαντικό θα ήθελα να είναι υγιή τα κοντινά κι αγαπημένα μου πρόσωπα και ακόμα και του χρόνου, που θα υπάρχει πίεση να μη χάσω την επαφή με κάποιους εκλεκτούς φίλους! αυτα!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:52, 21-12-11:

Μόνο ΥΓΕΙΑ θέλω για εμένα και για όλο τον κόσμο!

Εύχομαι σε όλους μας ένα ευτυχισμένο 2012 με ΥΓΕΙΑ πάνω απόλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 10:12, 24-12-11:

να περάσω φέτος στις πανελλαδικές ...θεε μου!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 10:28, 24-12-11:

Θέλω να μου φέρεις τον κλώνο της Emiliana Torrini για μία εορταστική αγκαλίτσα!

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 11:29, 24-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Θέλω να μου φέρεις τον κλώνο της Emiliana Torrini για μία εορταστική αγκαλίτσα!
Μονο για μια εορταστικη αγκαλιτσα?? Τετοιες μοιραζει ο Αι Βασιλης στις πλατειες αμα θες!!!

Παράθεση

Effy18

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Effy18
H Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Effy18 έγραψε στις 14:30, 24-12-11:

Θέλω ένα capo για την κιθάρα!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:39, 24-12-11:

Εγώ Άγιε Βασίλη θα ήθελα κινητό, λαπτοπ, δωροεπιταγή αξίας 3000ευρώ από τα ΙΚΕΑ μιας και το δωμάτιο ακόμα το φτιάχνω, δωροεπιταγή αξίας 2000ευρώ για οποιαδήποτε άλλη σπατάλη και μερικά δωράκια από σένα για οικογένεια/φίλους από μένα.
Αυτά.
Ευχαριστώ.

P.S: θα σου έχω βάλει μελομακάρονα και μπισκότα με γάλα για να διαλέξεις όποια προτιμάς.

Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 16:42, 24-12-11:

χμμμμ ευχες ευχες ευχες! let me think!

1.

2. 2-3 νέους φίλους
3. Κανένα καλό βιβλιαράκι να έχω να διαβάζω
4. και φυσικά υγεία και ευτυχία, για εμένα, τους φίλους μου, την οικογένεια μου και γενικότερα για όλο τον κοσμο!

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 16:59, 24-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vasool
χμμμμ ευχες ευχες ευχες! let me think!

1.
Για το 1. πες του Αη Βασίλη να περάσει από μένα πρώτα για οδηγίες.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  guitar-tornado.jpg
Εμφανίσεις:  51
Μέγεθος:  545,7 KB  
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους