Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,308 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 18:21, 24-12-11:

Αγαπητέ άϊ Βασίλη (να σε λέω Βασίλη σκέτο; το άϊ θέλει διαλυτικά και μου παίρνει ώρα να το γράψω...)

Θέλω το νέο έτος να μου φέρεις πίσω στο στέκι τον Sid (self-instructive depressing - μην μπερδευτείς!)

Τι άλλο;

Είμαι σίγουρη οτι κάτι ξεχνάω....

Βρε γαμώτο, εδώ το είχα....

Α ναι!

Υγεία!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 22:25, 24-12-11:

Πολυαγαπημένη ελπίδα των παιδιών, Αϊ Βασίλη, ένα πράγμα μόνο σου ζητώ.
Μη σβήσεις σαν ελπίδα από τα μάτια των παιδιών.
Και αυτό γιατι γα όλο τον κόσμο η μοναδική ελπίδα είναι τα παιδιά.
Και μόνο παιδιά που δεν έχουν χάσει την ελπίδα τους μπορούν να αναζητήσουν και να παλέψουν με την αγνότητα τους για το καλό όλων μας.

Είμαι σίγουρος ότι μ’ακούς. Αλλά και αν ακόμα εσύ δεν με ακούσεις, θα με ακούσουν λίγα παιδιά και ένα μονάχα από αυτά να μη ξεχάσει τα λόγια μου, πάλι η ευχή μου θα έχει πραγματοποιηθεί.
Εστω και σε ένα μόνο παιδί…

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 23:18, 24-12-11:

Αγαπητε Αι Βασιλη
Εχω τοσα πολλα να σου γραψω...μα τοσο λιγο χρονο μιας και θελει ο μπαμπας το λαπτοπ.Καλε μου αγιε βασιλη εγω δε θελω υλικα αγαθα.Υγεια να εχει η οικογενεια μου και ολος ο κοσμος....Μακαρι τα πραγματα στη χωρα μας να καλυτερεψουν αλλα δε το βλεπω,δυστηχως.Αγαπη και ομονοια μεταξυ μας να υπαρχει.

Και να...και κατι αποκλειστικα προσωπικο:ευχομαι τα επομενα Χριστουγεννα να τα περασω με ενα προσωπο που αγαπω αφανταστα και που μου λειπει...επισης αφανταστα.

δε νομιζω να ειμαι πολυ απαιτιτικη

Με αγαπη και αισιοδοξια ,Ελενα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 03:19, 25-12-11:

μμ βρηκα τι να ζητησω περα απο τα κλασσικα..να φυγουν επιτελους αυτα τα σπυρακια απο το προσωπο

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 03:36, 25-12-11:

Χαρα και υγεια για ολη μου την οικογενεια και τα ατομα που αγαπω και απο κει και περα τα υπολοιπα τα βρισκουμε!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πουλάκι
H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε στις 10:37, 25-12-11:

Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη,

Φέτος, δεν θα ζητήσω ούτε κινητό, ούτε καινούριο PC, ούτε το νέο nintendo 3DS και γενικά τίποτα ακριβό... (από θέμα χρημάτων)
Σε παρακαλώ, φέρε μου εκείνο το αγόρι από την δίπλα τάξη που μου αρέσει εδώ και δυο χρόνια...
Το ξέρω, είναι ακριβό δώρο (από θέμα συναισθημάτων) όμως... Please!
Κι επειδή δεν πρόλαβα να σου γράψω πριν τα Χριστούγεννα και τώρα γύρισες ήδη σπίτι σου, έλα την Πρωτοχρονιά!
Αυτά...
Με αγάπη,
Πουλάκι (Χριστίνα... Γιορτάζω κιόλας βρε Άγιε, κάνε μου την χάρη!)

Παράθεση

yellow.morning

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη yellow.morning
H yellow.morning αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H yellow.morning έγραψε στις 12:02, 25-12-11:

Το καινουριο macbookαιρ να με περιμένει κατω απο το δέντρο, και να περιμένει να γίνει όλο δικό μου!!!!

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 12:18, 25-12-11:

Υγεια καλε μου Αγιε...τιποτε αλλο....

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 16:57, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Για το 1. πες του Αη Βασίλη να περάσει από μένα πρώτα για οδηγίες.
LUCKY YOU!

Παράθεση

Lacrimos@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lacrimos@
H Lacrimos@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Lacrimos@ έγραψε στις 19:37, 25-12-11:

Αγαπητέ Αι Βασίλη αν και θα μπορουσα κάλλιστα να ζητήσω ένα κινητό, ένα καινούριο λάπτοπ ή ενα φόρεμα π.χ δεν θα το κανω. Το μόνο που θα ήθελα να μου φέρεις με το νέο έτος είναι οι φίλοι μου που φεύγουν όλοι μαζί τώρα τελευταία και δεν είμαι σίγουρη αν φταίω εγώ γι αυτό. Επίσης θα ήθελα να με βοηθήσεις να μεινω ετσι οπως ειμαι: Με τα αστεία τα κόμπλεξ και τα άγχη μου γιατί αντιθέτως απο τους γύρω μου δεν θελω να αλλάξω...Ελπίζω το 2012 να ειναι πολύ καλύτερο σε όλους τους τομείς (και να μην καταστραφεί ο κόσμος)...Αυτά (τα λίγα)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 19:42, 25-12-11:

υγεια αγιε μου σε παρακαλω....και φερε τον κοντα μου αν δεν ειναι πια τοσο δυσκολο...παρακαλω...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 19:58, 25-12-11:

Αι-Βασιλη,σου ειχα στειλει ενα γραμμα με μηνυματα μικρων παιδιων...Αφου τα Χριστουγεννα ηρθαν και δεν πραγματοποιηθηκαν...Θα υποθεσω οτι μαλλον δεν υπαρχεις...Η υπαρχεις και απλα δεν δινεις δεκαρα...
Οποτε δεν θα κανω καποια ευχη...Μονο μια παρακληση: "Σταματα να ζητας απο τα παιδακια να ειναι καλα ολο τον χρονο για να παρουν ενα δωρο(το οποιο παρεπιπτοντως δεν φερνεις καν εσυ) και στο τελος να τα αδειαζεις για μια αμελητεα αταξια...Επισης σταματα να ζητας απο το ανθρωπινο ειδος να στηριζεται σε εσενα για να λυσει τα προβληματα του...Αφου προφανως δεν εισαι ικανος να τα λυσεις...Και αστους να τα καταφερουν μονοι τους...Δεν σε εχουμε αναγκη"
Αυτα....

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 21:19, 25-12-11:

Αγαπητέ Άγιε, φέτος ήμουν πολύυυ καλό παιδι και για αυτό θέλω να μου κάνεις την χάρη από εδώ και πέρα να έρχεσαι και σε μερικές ακόμα γιορτες εκτός από τα Χριστούγεννα! Αυτή τη φορά δεν ζητάω τίποτα άλλο(τιμή γνωριμίας). Τα λέμε την πρωτοχρονιά.
Σοφι

Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 21:38, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αι-Βασιλη,σου ειχα στειλει ενα γραμμα με μηνυματα μικρων παιδιων...Αφου τα Χριστουγεννα ηρθαν και δεν πραγματοποιηθηκαν...Θα υποθεσω οτι μαλλον δεν υπαρχεις...Η υπαρχεις και απλα δεν δινεις δεκαρα...
Οποτε δεν θα κανω καποια ευχη...Μονο μια παρακληση: "Σταματα να ζητας απο τα παιδακια να ειναι καλα ολο τον χρονο για να παρουν ενα δωρο(το οποιο παρεπιπτοντως δεν φερνεις καν εσυ) και στο τελος να τα αδειαζεις για μια αμελητεα αταξια...Επισης σταματα να ζητας απο το ανθρωπινο ειδος να στηριζεται σε εσενα για να λυσει τα προβληματα του...Αφου προφανως δεν εισαι ικανος να τα λυσεις...Και αστους να τα καταφερουν μονοι τους...Δεν σε εχουμε αναγκη"
Αυτα....
εντάξει το παρακάνεις λίγο. για όλους ο άη βασίλης ήταν μια ευχάριστη ανάμνηση των παιδικών μας χρόνων.
ένας μυθος που μας έκανε να νιώθουμε όμορφα. ανεξάρτητα άν τα μπισκότα τα έτρωγαν οι γονείς μας, εμείς χαιρόμασταν με το όλο σκηνικό.
και στην τελική αυτό είναι που έχει σημασία.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη olga_serb
H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε στις 23:06, 25-12-11:

"Δεν υπάρχει τίποτε πιο θλιβερό σ' αυτόν τον κόσμο από το να ξυπνάς τα Χριστούγεννα το πρωί και να μην είσαι παιδί." ~Erma Bombeck~

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 20:25, 27-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από olga_serb
"Δεν υπάρχει τίποτε πιο θλιβερό σ' αυτόν τον κόσμο από το να ξυπνάς τα Χριστούγεννα το πρωί και να μην είσαι παιδί." ~Erma Bombeck~
σώστη! αμα εισαι μεγάλη θα πρέπει να μαγειρέψεις και μετα να πλύνεις μια ντουζλινα πιάτα!

Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,081 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 11:38, 28-12-11:

Υγεία, λιγότερο εγωισμό, λιγότερη ματαιοδοξία, να εκλείψουν αν γίνεται τα "εγώ ξέρω τα πάντα, κρίνω τους πάντες (πάντα με κακία) & εγώ έχω πάντα δίκιο", και εννοείται ................. επιτυχία στις Πανελλήνιες!

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 12:02, 30-12-11:

Ψυχική υγεία και ηρεμία γιατί τα μυαλά μας πολτοποιούνται μέρα με τη μέρα.Α θέλω να μπορώ να αποστηθίζω καμιά δεκαριά σελίδες βιολογία σε καμιά ωρα χωρίς να τις ξεχνάω μετά.Γίνεται;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 12:26, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Ψυχική υγεία και ηρεμία γιατί τα μυαλά μας πολτοποιούνται μέρα με τη μέρα.Α θέλω να μπορώ να αποστηθίζω καμιά δεκαριά σελίδες βιολογία σε καμιά ωρα χωρίς να τις ξεχνάω μετά.Γίνεται;
Tο ίδιο για την Ιστορία.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 12:40, 30-12-11:

Άγιε Βασίλη,
να υπάρχουν περισσότερες ημέρες ουσιαστικής γιορτής και ευτυχίας στη ζωή όλων των ανθρώπων...
και να μην μας τρώει, το άγχος, ο φόβος, τα αδιέξοδα και η συνήθεια της καθημερινότητας....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,081 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 13:11, 30-12-11:

......αν είναι δυνατόν, να είναι οι καλές στιγμές περισσότερες!

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 01:58, 01-01-12:

Πάει ο παλιός ο χρόνος... Και παίρνει μαζί του όλα αυτά που πέρασαν, ευχάριστα & δυσάρεστα.
Νέα χρονιά, νέο ξεκίνημα, καινούριες ελπίδες κι αναζωογονημένα όνειρα.
Εύχομαι το 2012 να είναι μια τυχερή χρονιά, για όλους μας. Να μας χαρίσει υγεία, όλα τα άλλα βρίσκονται. Ωστόσο, μακάρι να μας φέρει κι αγάπη, χαρά, τύχη, χρήματα και σιγουριά σε όλους. Να αναστηθεί το χαμόγελο στα χείλη των ανθρώπων (κι ας μην έχει προορισμό, κι ας πέσει στο κενό), να ζεσταθούν οι παγωμένες καρδιές των ανθρώπων, να δοθεί σ' αυτούς που αγωνίζονται, η ζωή που τους αξίζει. Να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες με υπομονή. Να μπορούμε να ζούμε χωρίς "πρέπει", αλλά με ένα μεγάλο "θέλω". Να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι, με γεμισμένες ψυχές. Να πιστέψουμε τον άνθρωπο, που ίσως έρθει να μας κρατήσει σφιχτά το χέρι σ' εκείνη τη δύσκολη στιγμή.
Ας υποδεχτούμε το νέο χρόνο με χαμόγελο κι αισιοδοξία, πως θα φέρει κάτι το καλύτερο.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 16:41, 15-12-13:

Αγαπητέ Αγιε Βασίλη αφου δεν προλαβαινεις να τα κανεις όλα εσυ, μήπως θες εξτρα βοήθεια απο τα ξωτικά;;;...
Να δωσουμε ολοι μαζι ενα χερι βοηθειας μπας και αλλαξει η τύχη... γιατι το 13 μας εκατσε στο σβέρκο....
με τα οικονομικά μετρα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mr.magic

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη mr.magic
Ο mr.magic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O mr.magic έγραψε στις 17:56, 15-12-13:

εμμμ...
θα ήθελα...

ένα ps4
παιχνίδια για το ps4
μια τηλεόραση πλάσμα
ένα laptop
ένα tablet
και....10000000000000 ευρώ για να τα πάρω!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:20, 15-12-13:

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 21:36, 15-12-13:

σε παρακαλώ μη ξαναμπείς απτην καμινάδα και φρακάρεις και τρέχουμε όπως πέρσι.με εκτιμηση τ.φ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:38, 15-12-13:

Ένα ρολογάκι μου λείπει, άντε και κανα ρουχαλάκι...
και αυτοκίνητο θέλω βασικά... τρέχα γύρευε

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 21:44, 15-12-13:

Εγώ θα ήθελα να ζητήσω κανα βιβλίο, που είναι και πιο οικονομικό..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 23:06, 15-12-13:

-Μπαμπά εσύ τι ζήτησες από τον Άγιο Βασίλη;
-Το ίδιο που ζητάω κάθε χρόνο γιε μου, την ευτυχία σου.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη italian
Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε στις 11:30, 30-12-13:

Άγιε μου Βασίλη ,

Έστω και καθυστερημένα αλλά πριν την έλευση του νέου έτους, σου στέλνω τούτο δω το γράμμα σε ηλεκτρονική μορφή εξπρές κούριερ με την ελπίδα να προλάβεις να με εξυπηρετήσεις, καθότι ως παιδί δεν σε είχα απασχολήσει απ'ότι θυμάμαι, δόξα τω θεώ είχα την τύχη να έχω τα σημαντικότερα (αλλά και αρκετά ασήμαντα) πράγματα.

Για το 2014 λοιπόν, δώσε σε όσους τα χρειάζονται περισσότερο τα απαραίτητα υλικά αγαθά και για τον εαυτό μου θα ζητήσω ψυχική και σωματική Υγεία, ξέρω ζητάω πολλά ήδη, καθαρό μυαλό και περισσότερη ειλικρίνεια και συνέπεια στους ανθρώπους που συναναστρέφομαι. Α και αν τυχόν σου περισσέψει λίγη καλοτυχία, βάλτην στον σάκο με τα δώρα (όχι με τ'άπλυτα πέρυσι έκανα το λάθος να την πλύνω στους 90 βαθμούς μαζί με τα λευκά, άστα είχα βάλει και λευκαντικό αλλά άσπρη μέρα δεν είδα)

Ευχαριστώ και Καλή Χρονιά με Υγεία σε σένα και σε όλον τον κόσμο που θα καταφέρεις να επισκεφτείς ή όχι.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:18, 30-12-13:

[εμπνευσμένη από τον italian]

Αγαπητέ Άη-Βασίλη,
δώσε σε όσους λείπει την κοινωνική συναίσθηση και ευαισθησία μπας και σταματήσω να κατεβάζω καντήλια για τον κόσμο που ζούμε.

Ευχαριστώ.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 14:11, 30-12-13:

Βιβλία, ρούχα, εισητήρια για συναυλίες στο εξωτερικό ειδικότερα, όλα τα cd από ξένες μπάντες. Αυτά για την ώρα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mάιρα : 30-12-13 στις 19:56.
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 15:02, 30-12-13:

Αγαπητε Αγιε Βασίλη.. Εγω ένα ταξιδάκι θέλω, τίποτα περισσότερ.. Μικρό, 15-20 μερούλες μωρέ... Ρώμη, Φλωρεντία, Μιλάνο, Νάπολι, όπου θέλεις εσύ.. Ετσι για να μην σε ταλαιπωρώ κιόλας χρονιάρες μέρες...

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 15:08, 30-12-13:

Χιόνι θέλω.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:20, 30-12-13:

μεγάλη κουβέντα είπες...

Παράθεση

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη a.tsikaderis
Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O a.tsikaderis έγραψε στις 15:27, 30-12-13:

Αγαπητέ Αϊ-Βασίλη,

Αυτό που θα ήθελα για φέτος δεν κοστίζει τίποτα,
είναι πάντοτε χρήσιμο και παραμένει ανεκτίμητο!
Δώσε λίγο περισσότερο γέλιο σ' εμάς και τους γύρω μας!

Να περνάς καλά. Φιλιά στον Ρούντολφ.

Υ.Γ.:Ααα και αν θυμηθείς μοίρασε και
λίγη κατανόηση σε κάποιους..

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 17:03, 30-12-13:

Ρε Άγιε...
Κανένα φράγκο για το νοίκι παίζει?
Φιλάκια στην σεξουαλική κοιλίτσα σου..

Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 22:48, 30-12-13:

Το "Πνεύμα των Χριστουγέννων" μας κάνει όλους καλύτερους ανθρώπους, πιο αισιόδοξους, πιο δυνατούς. Εγώ θέλω απλά να είμαστε έτσι όλο το χρόνο, όχι μόνο αυτές τις μέρες.

ΥΓ(και σημαντικότερο όλων): στείλε και κανα ψιλό γιατί μεγάλωσα και δεν βγαίνω για κάλαντα πια (όχι ότι έπαιρνα και πολλά τότε που έβγαινα και τα έλεγα αλλά λέμε...), κόψαν και τα δώρα μειώθηκαν και λεφτά που παίρνουμε εμείς τα μικρά του σπιτιού

Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 22:59, 03-12-15:

Αγαπητε Αγιε Βασιλη,
Θα ηθελα μερικα βιβλια:
Ρωμαίος & Ιουλιετα
Το φαντασμα της Οπερας
Λογικη & Ευαισθησια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,390 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 23:10, 03-12-15:

Παίδες σε ποια ηλικία τα παιδιά καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για ένα τεράστιο ψέμα ο αι βασίλης; Το καταλαβαίνουν μόνοι τους ή πρέπει να τους το φέρουμε με το μαλακό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 23:20, 03-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Παίδες σε ποια ηλικία τα παιδιά καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για ένα τεράστιο ψέμα ο αι βασίλης; Το καταλαβαίνουν μόνοι τους ή πρέπει να τους το φέρουμε με το μαλακό;
Τεράστιο ψέμα ο Αι Βασίλης? Τι θες να πεις?

Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 00:21, 04-12-15:

Aγαπητε Αγιε μου Βασιλη, πολυ σε θερμοπαρακαλω...

Δεν θεώ ουτε υλικα αγαθα ουτε κινητα ουτε λαπτοπ ουτε αλλες τετοιες μαλακιες(ευτυχως εγω δεν ειμαι κινητο ζομπι σαν αυτα που βλεπω καθημερινα στους δρομους)...

Μονο μια τοση δα χαρη σου ζηταω και αν μπορεις υλοποιησετε την...

ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ το ανθρωπινο ειδος!!! Κανε να χαθει ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ αυτο το γαμημενο κωλοειδος που μονο να καταστρεφει ξερει αυτον τον κοσμο και να τρωγεται ο ενας με τον αλλον....Θέλω να μάθω ότι όλη η ανθρωποτητα ψώφησε με τον πιο ευφανταστο τροπο(πχ με φολλα) και τότε, ήρεμος πια, να "ησυχασω" και εγω, ξεροντας οτι αυτος ο πλανητης θα εξελιχθει φυσιολογικά χωρις "καρκινωματα".....Θα εξαφανιστει που θα εξαφανιστει σε μερικες δεκαετιες το ανθρωπινο ειδος(ειτε απο πυρηνικη καταστροφή ειτε απο το λιωσιμο των παγων ειτε απο την τρυπα του οζοντος ειτε απο τον ιο του AIDS και ο καταλογος δεν εχει τελειωμο), εεε ας το επισπευσουμε τουλαχιστον μπας και δει ασπρη μερα ο πλανητης....

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:33, 04-12-15:

O AI Bασίλης υπάρχει γιατί μου πραγματοποιησε την περσνινή ευχή μου.

Παράθεση

nikgal

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikgal
Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O nikgal έγραψε στις 20:43, 05-12-15:

Αι Βασιλη σε παρακαλω φερε μ μια κοπελα γιατι εχει αρχισει να φενεται η διαφορα αναμεσα στο δεξι και το αριστερο χερι...

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,474 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 22:18, 05-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από nikgal
Αι Βασιλη σε παρακαλω φερε μ μια κοπελα γιατι εχει αρχισει να φενεται η διαφορα αναμεσα στο δεξι και το αριστερο χερι...
Θεός!!!
Αν υπάρχει (κι έχει αίσθηση του καλού χιούμορ), σίγουρα θα πραγματοποιηθεί η ευχή σου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους