Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,817 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με Νokia C5-03 και καρτοκινητή cu

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη θρυαλλίδα
H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 20:47, 29-12-11:

προσφατα πηρα καρτα cu οταν το βαζω στο κινητο μου ομως (nokia C5-03)μου βγαζει οτι ειναι ''εκτος συνδεσης''και δεν με αφηνει να πληκτρολογησω το πιν οπως λενε οι οδηγιες....το δοκιμασα ομως σε ενα παλιο sony ericson του αδελφου μου και ολα λειτουργουσαν μια χαρα και ενεργοποιηθηκε η καρτα μου οταν ομως το βαλα στο κινητο μου παλι το ιδιο προβλημα μπορει να με βοηθησει καποιος?ειναι επειγοον!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα με καρτοκινητή. - Από aegloswen
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-10 στις 20:26.
    • Καρτοκινητή Q - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-09 στις 19:59.
    • Νokia N95 vs Q TEK 9000 - Από ditr
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-08-07 στις 12:58.
    • Η φτηνοτερη καρτοκινητη στα sms - Από tsus
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-06 στις 15:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους