Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 600 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μόδα: Την ακολουθείτε;

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:40, 06-08-05:

Πραγματι αυτος ο "αντιμοδισμος" καταλιγει και αυτο μοδα, αλλα και παλι δεν ειναι μαδα καθως δεν ειναι στην μοδα, απλα εχει καπιους οπαδους, αρα ειναι απλα ενα στυλ. Παντος εγω δεν ειμαι κατα του να βαλω κατι που ειναι στην μοδα, αμα μου αρεσει θα το παρω και θα το βαλω, απλα δεν εχει τυχει ποτε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 16:07, 06-08-05:

Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τα γούστα μου, και μπορεί να συμπέσουν με τη μόδα (και καλά... ) Όλη η μπουγάδα μου είναι μαύρη (εκτός από τα jeans μου). Αποκλείεται να φορέσω πχ ροζ (επειδή ειναι στη μόδα) Ίλεος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:20, 06-08-05:

πορτοκαλί και καναρινί rulez ρεεεε
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:23, 06-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τα γούστα μου, και μπορεί να συμπέσουν με τη μόδα (και καλά... ) Όλη η μπουγάδα μου είναι μαύρη (εκτός από τα jeans μου). Αποκλείεται να φορέσω πχ ροζ (επειδή ειναι στη μόδα) Ίλεος
Ποσο μιαζουμε ρε συ...
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 16:28, 06-08-05:

Τα μαύρα ρούχα είναι διαχρονικά. Κι ας με λένε μοναχό, επαινίτη, χήρο κλπ...
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 17:49, 06-08-05:

Το ιώδες είναι το νέο μαύρο..
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 08:04, 07-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Τα μαύρα ρούχα είναι διαχρονικά. Κι ας με λένε μοναχό, επαινίτη, χήρο κλπ...
φυσικα τα μαυρα ειναι διαχρονικα γιαυτο και ειναι παντα στη μοδα, οπως και το navy blue
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:11, 07-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Το ιώδες είναι το νέο μαύρο..
Ποιό είναι το ιώδες????
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 11:51, 07-08-05:

Δεν ακολουθώ τη μόδα εκτώς απο όσο μου επιβάλλει η προσφορά στα μαγαζιά που ολα σχεδον ακολουθούν τη μοδα. Και αυτό το φαινόμενο είναι πολύ πιο έντονο στα γυναικεία απ' ότι έχω καταλάβει.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:49, 09-08-05:

Εγώ δεν ακολουθώ την μόδα
αγοράζω ότι μου αρέσει και μου πηγαίνει, μπορεί να εχω κάποια ρούχα της μόδας αλλά μου άρεσαν και τα πήρα όχι επειδή έιναι της μόδας.
Οι τσιγγάνικες φούστες ας πούμε δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί να τις αγοράσω??
δεν έχω τρέλλα με τα ρούχα οπότε....
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 13:15, 10-08-05:

Αμα μου αρεσει το στυλ της μοδας το ακολουθω, αλλιως φοραω τα δικα μου
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 17:26, 23-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Αμα μου αρεσει το στυλ της μοδας το ακολουθω, αλλιως φοραω τα δικα μου
Ποτέ δεν ήμουν Fashion victim αν και τα ρούχα είναι μια από τις αδυναμίες μου!!Απλώς πάντοτε προσαρμόζω τα διάφορα κομμάτια στο δικό μου στυλ.
Γιατί όπως και να έχει αν και το ντύσιμο σαφώς δεν κάνει τον άνθρωπο αλλά είναι στοιχείο της προσωπικότητας του.Δηλαδή εννοώ ότι κάποιος που ακολουθά τυφλά την μόδα για μένα δεν έχει προσωπικότητα και χάνεται στο σύνολο σε αντίθεση με άλλους που βάζουν την προσωπική τους πινελια στο ντύσιμο..
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:04, 15-10-06:

γενικότερα,όχι δεν είμαι τόσο "τρελαμένη" με τη μόδα ώστε να ξέρω απ'έξω και ανακατωτά κάθε νέα τάση της,απλά φροντίζω να ενημερώνομαι για τα βασικά..από'κει και πέρα όμως,φροντίζω τα ρούχα που φοράω,πάνω απ'όλα να αρέσουν σε εμένα και να τα φοράω εγώ αντί να φοράνε αυτά εμένα,μόνο και μόνο επειδή μπορεί να είναι στη μόδα...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 18:17, 15-10-06:

Είμαι πολύ παλαβή με ρούχα, παπούτσια, κοσμήματα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν ακολουθώ φανατικά την μόδα. Έχω δικό μου στυλ, μου αρέσει να "ανακατεύω" ρούχα και αν γουστάρω κάτι θα το φορέσω ακόμα και αν μου πουν ότι είναι πολύ περασμένης μόδας. Βασικά αυτά που απεχθάνομαι είναι τα υπερβολικά κυριλέ ή ξέκ... ρούχα. Τέτοια δεν βάζω και σε δεξίωση(που λέει ο λόγος).
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:22, 16-10-06:

Ακριβως τα απο πανω
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:30, 08-05-07:

Ακόμα δεν έχω βρεί γυναίκα να μου μιάζει στο στίλ, είμαι άλλο ανέκδοτο εγώ, δεν μπορώ με τίποτα την μόδα, ότι φορούσα στο λύκειο φοράω και τώρα, δεν μπορώ τα στάνταρ και την ομοιότητα με τους άλλους, το στύλ μου είναι ανεκτήμητο και μοναδικό, άντε να δώ αν ποτέ βρεθεί άνθρωπός να μου μοιάζει εμφανισιακά
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 10:13, 02-02-10:

δεν είμαι φανατική της μόδας. μ αρέσει να παίρνω κομμάτια από την μόδα τα οποία θα τα συνδυάσω με δικό μου στυλ και όχι να ακολουθώ κατα κανόνα τη μόδα. μ αρέσει πάντως που βλέπω ότι η μόδα επαναλαμβάνεται ..
Παράθεση

fanouria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 16:27, 25-03-10:

ούτε εγώ είμαι φανατική της μόδας .ότι ρούχο αγοράζω φροντίζω να μου αρέσει και μπορώ να το
φοράω για πολύ καιρό ή για χρόνια .
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:31, 15-05-10:

Έχω περάσει πολλές φάσεις στην ζωή μου και ως παιδί μέσα στην μέση της εφηβείας έκανα ότι μπορούσα για να είμαι στην μόδα. Δεν το αρνούμαι και δεν έχω πρόβλημα να το ομολογήσω γιατί πλέον το έχω ξεπεράσει. Μπορεί να λατρεύω να ψωνίζω ρούχα ωστόσο πλεόν δεν ψωνίζω για να ψωνίσω αλλά ξέρω το "γιατί" πίσω από κάθε αγορά μου.

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 16:44, 15-05-10:

Μόδα = συρμός!
Έχω εντελώς δική μου άποψη από styling μαλλιών, καθημερινό ντύσιμο, μέχρι ....επίσημο ένδυμα!

.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σπουδές σχετικά με την μόδα - Από Anna1992
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-10-17 στις 13:21.
    • Η μόδα του περιθωρίου - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 119 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-12 στις 15:50.
    • Μόδα στα σχολεία - Από Χαρουμπίτας
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-04-11 στις 20:09.
    • Piercings: απλά μόδα; - Από Mr. Crowley
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-11 στις 15:25.
    • Εξομολόγηση: Μόδα, ή εσώτερη ανάγκη; - Από Great Chaos
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-08 στις 16:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους