Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προσεχείς συναυλίες!

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:50, 19-07-14:

Κοριτσια, σορυ που επεμβαινω, αλλα γιατι δεν κανονιζετε μεταξυ σας να πατε? Δεν ειναι ντροπη! Κι εγω θυμαμαι ειχα θεμα καποτε ειτε με συναυλιες ειτε με ταξιδακια και ενω καπου ηθελα να παω, δεν ερχοταν η παρεα. Ευτυχως εγω ημουν (και ειμαι) τοσο κοινωνικη που παντα εβρισκα παρεα. Και καποτε ετσι καλη ωρα οπως εσεις, κανονισα κι εγω και περασαμε σουπερ. Μην τα χανετε αυτα, λογω συγκεκριμενης παρεας.
Πολυ φιλικα, ελπιζω να πατε και καλη διασκεδαση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,655 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 13:40, 19-07-14:

Bρε λέτε να το κανονίσουμε όλες μαζί εδώ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 14:33, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Πραγματικά αν ήταν ξέρω'γω Σεπτέμβριο και όχι 8/8 δεν είχα θέμα. Δυστυχώς δεν θα μπορέσω εκείνες τις μέρες.Για άλλη συναυλία στο κοντινό μέλλον είμαι διαθέσιμη.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,655 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 14:38, 19-07-14:

χαχα οκ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mary_lou thess
H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε στις 17:08, 19-07-14:

ο Γιαννης Χαρουλης ερχεται στη Θεσ/νικη στις 2/9

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 17:20, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από mary_lou thess
Αχ αλήθεια; Παίζει να είμαι τότε πάνω για σπίτι.

Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε στις 18:14, 19-07-14:

Πλάκα πλάκα, θα το ήθελα, αλλά δεν θα είμαι Αθήνα δυστυχώς...

Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 18:30, 19-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από mary_lou thess
Ναιιιι!!! Θα φροντίσω όμως να πάρω εισιτήριο εγκαίρως γιατί πέρισυ δεν είχα πάρει και τελικά έμεινα με την όρεξη...

Θανάσης Παπακωνσταντίνου 25 Αυγούστου στο φράγμα της Θέρμης!

Παράθεση

mary_lou thess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mary_lou thess
H mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 225 μηνύματα.

H mary_lou thess έγραψε στις 20:12, 19-07-14:

ναι!στο θεατρο Δασους! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩ!

Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 09:25, 21-07-14:

Σημερα εχει τον κλαψιαρη στη θηβα

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 21:39, 23-07-14:

Για Σεπτέμβρη που θα είμαι Αθήνα τι λέει το πρόγραμμα;

Αρχική Δημοσίευση από Hephaestus
Σημερα εχει τον κλαψιαρη στη θηβα
Χαχα για ποιον μιλάς;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 24-07-14 στις 16:00. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε στις 21:56, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Για Σεπτέμβρη που θα είμαι Αθήνα τι λέει το πρόγραμμα;
Lady Gaga

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 22:06, 23-07-14:

Ναι, θα τρέξω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 22:08, 23-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Χαχα για ποιον μιλάς;
Για τον πλουταρχο

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza έγραψε στις 22:20, 23-07-14:

Α ναι όντως Ξέρω βέβαια και πιο κλαψιάρηδες. Γονίδη ας πούμε...

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 18:14, 09-08-14:

Σε 2 ώρες,Παπακωνσταντίνου

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 18:17, 01-12-14:

The Black Keys

30/5, πόσο θα ήθελα να πάω να τους δω!
ένα από τα αγαπημένα μου, τραγούδια τους και φαντάζομαι πολλών ακόμα.
http://www.youtube.com/watch?v=6k8es2BNloE

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 16:10, 27-02-15:

Είδα αυτο.
Θα γίνει χαμός αν τελικά ερθει!!
(ναι τώρα το είδα εγώ το άρθρο με χρονοκαθυστερηση πάντα! )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:13, 27-02-15:

Θέλω και εγώ να πάω Black Keys, μάλιστα πέφτει και στα γενέθλια μου η μέρα.

Αλλά έκλεισα ήδη μερικά λάιβζ για φέτος (ψυχόδραμα ) και αμφιβάλλω αν με αφήσουν να περάσω όλη μου την άνοιξη Αθήνα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 17:03, 22-11-15:

Editors 4/12 πλησιάζει ο καιρός! θα πάει κανείς; Εγώ το σκέφτομαι αν και στο τέλος με βλέπω να μην πηγαίνω. Και φαντάζομαι θα ναι ωραία.

Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 17:51, 22-11-15:

Oι Scars of Tears από την Καστοριά στη Θεσσαλονίκη στις 5/12.

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 21:45, 27-11-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mάιρα
Editors 4/12 πλησιάζει ο καιρός! θα πάει κανείς; Εγώ το σκέφτομαι αν και στο τέλος με βλέπω να μην πηγαίνω. Και φαντάζομαι θα ναι ωραία.
5 Δεκεμβριου ερχονται Θεσσαλονικη! Θα παει κανενας? Εγω το ψηνω με μια φιλη μου αλλα δεν ξερω αν θα βρουμε εισητηρια,τελευταια στιγμη

Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 20:54, 19-01-16:

Oι Draconian παίζουν στις 12/2(την μέρα που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής ) στο Eightball στη Θεσσαλονίκη και δυο μέρες μετά στην Αθήνα.

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 01:33, 26-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
5 Δεκεμβριου ερχονται Θεσσαλονικη! Θα παει κανενας? Εγω το ψηνω με μια φιλη μου αλλα δεν ξερω αν θα βρουμε εισητηρια,τελευταια στιγμη
Πήγε κανένας Editors να μας πεί πως ήταν;

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Oι Draconian παίζουν στις 12/2(την μέρα που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής ) στο Eightball στη Θεσσαλονίκη και δυο μέρες μετά στην Αθήνα.

Draconian. :O Aν βρώ χρήμα θα πάω οπωσδήποτε.

Έρχονται και οι Tyr,30 και 31/1. Θεσσαλονίκη και Αθήνα αντίστοιχα.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:44, 03-03-16:

Sivert Høyem, 23 Απρίλιου (Σάββατο) στο Piraeus 117 Academy (προφανώς Αθήνα).

Ενδέχεται να πάω, δε ξέρω, με κόβω να μην προλαβαίνω τη τελευταία φάση της προπώλησης όπως το πάω
Έχει πάει κανείς να μου πει εμπειρίες;
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,108 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 20:11, 03-03-16:

ΙΑΜΧ 21 Μαρτιου,Piraeus 117 Academy.
Αποκλείεται να το χασω.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys έγραψε στις 10:14, 04-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
ΙΑΜΧ 21 Μαρτιου,Piraeus 117 Academy.
Αποκλείεται να το χασω.

Omg και αυτος θα έρθει;
Επίσης το καλοκαίρι θα μας κανουν την τιμή οι Muse, οι Sigur Ros και περιμένω να ανακοινωθούν ονόματα για το Plissken festival. Το σκέφτομαι σοβαρά να εγκατασταθω στην Αθήνα το καλοκαίρι.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 20:47, 04-03-16:

αυριο ολα τα διαμαντια ξερουμε που θα μαστε

να σας ρωτησω ρε παιδες, σε κλειστο συναυλιακο χωρο μετα απο καμια ωρα, η ζεστη που θα εκπεμπουν τα σωματα μας θα αναλογει σε κοντομανικο...σωστα? (ασχετη spotted)
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,108 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 21:10, 04-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
αυριο ολα τα διαμαντια ξερουμε που θα μαστε

να σας ρωτησω ρε παιδες, σε κλειστο συναυλιακο χωρο μετα απο καμια ωρα, η ζεστη που θα εκπεμπουν τα σωματα μας θα αναλογει σε κοντομανικο...σωστα? (ασχετη spotted)
Το λιγότερο σε κοντομάνικο.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 21:17, 04-03-16:

Το λιγότερο σε κοντομάνικο.
κοντομανικο it is then
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε στις 21:28, 04-03-16:

Καλά να περάσεις αύριο!!
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 21:45, 04-03-16:

Καλά να περάσεις αύριο!!
oh my!! ευχαριστω
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 14:34, 03-06-16:

http://www.youtube.com/watch?v=x-64CaD8GXw

Για να ετοιμαζόμαστε!!
Παράθεση

lkjhgfdsa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lkjhgfdsa
Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος . Έχει γράψει 694 μηνύματα.

O lkjhgfdsa Live Long and Prosper. έγραψε στις 15:28, 03-06-16:

Φέτος είναι και η τελευταία συναυλία των Scorpions στην Ελλάδα.
Μην τη χάσετε!
Βέβαια, και να τη χάσετε, cool, μπορείτε πάντα να πάτε σε κάποια από τις τελευταίες συναυλίες, που θα κάνουν στην Ελλάδα, τα επόμενα χρόνια.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,288 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 15:30, 03-06-16:

Scorpions θα πάω! δεν τους έχω δει ποτε Live
Παράθεση

lkjhgfdsa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lkjhgfdsa
Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τραπεζικός υπάλληλος . Έχει γράψει 694 μηνύματα.

O lkjhgfdsa Live Long and Prosper. έγραψε στις 15:45, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
Scorpions θα πάω! δεν τους έχω δει ποτε Live
Μην τη χάσεις!
Θα είναι η τελευταία τους!

On a serious sidenote (ή όπως θα έλεγε και κάποια: πάνω σε μία σοβαρή υποσημείωση), αν δεν τους έχεις δει ποτέ, οφείλεις να πας μια φορά.
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη presvis
Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε στις 18:32, 03-06-16:

Θα πάτε σε καμία συναυλία φέτος το καλοκαίρι; Έχετε να προτείνετε για την Αθήνα ;
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 18:40, 03-06-16:

Matala Beach Festival 2016 17,18 & 19 Ιουνίου
Εγώ λέω να πάω πάντως
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε στις 18:47, 03-06-16:

8/7/2016 Crystal Castles αλλη μια συναυλία που θα χάσω
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

O presvis έγραψε στις 18:59, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aye
Matala Beach Festival 2016 17,18 & 19 Ιουνίου
Εγώ λέω να πάω πάντως
Στην αθηνα ειναι?
Παράθεση

powerful_girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη powerful_girl
H powerful_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H powerful_girl ολα ηταν δικα σου απο παντα.... έγραψε στις 19:02, 03-06-16:

Σαββατο 23 Ιουλιου, Ejekt Festival , Day 2.... Muse <3 <3 <3 Ανυπομονωωωωωω
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

O presvis έγραψε στις 19:05, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από powerful_girl
Σαββατο 23 Ιουλιου, Ejekt Festival , Day 2.... Muse <3 <3 <3 Ανυπομονωωωωωω
Καλά να περάσεις
Παράθεση

powerful_girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη powerful_girl
H powerful_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

H powerful_girl ολα ηταν δικα σου απο παντα.... έγραψε στις 19:12, 03-06-16:

σ'ευχαριστω πολυυ
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 19:12, 03-06-16:

Έχουμε που έχουμε εξεταστική μέχρι τις 11/7, ας πάμε σε καμιά συναυλία.

Rockwave την Κυριακή, θα πάω αύριο για εισιτήριο
την Τρίτη Θανάση Παπακωνσταντίνου
συναυλία VIC, Αγγελακα κτλ στις 16/6
και ίσως 2 μέρες στο Ejekt Festival

Εντάξει, αυτό είναι πολύ. Μου είχε μείνει απωθημένο από τότε που έμενα επαρχία και δεν είχα πάει σε καμιά συναυλία. Δικαιολογούμαι.

Στα Μάταλα, στην Κρήτη. Είναι καλή φάση. Όλοι οι Κρητικοί που ξέρω το διαφημίζουν.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 03-06-16 στις 20:52. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 20:47, 03-06-16:

Τα Μάταλα είναι ένα χωριό στον νομό Ηρακλείου νότια της Κρήτης με μια καταπληκτική παραλία και σπηλιές. Ήταν παλιά στέκι των χίππηδων. Τις μέρες του φεστιβάλ μαζεύεται χιλιάδες κόσμος απ'όλο τον κόσμο. Είχα πάει μια μέρα και πέρσι, είναι τρομερή εμπειρία.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aye : 03-06-16 στις 20:51. Αιτία: προσθήκη εικόνας
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 16:42, 08-06-16:

Έρχονται οι Χατζηφραγκέτα στο Ηράκλειο. Σάββατο 2 Ιουλίου στο Τεχνόπολις.
Ανυπομονώ
Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 20:32, 09-06-16:

Η πρώτη μπάντα που πορώθηκα θα έρθει για μία ακόμα τελευταία φορά στην Ελλάδα, αλλά επειδή δεν είχα πάει καμία από τις προηγούμενες τελευταίες φορές τους , θα πάω φέτος, έχω κλείσει εισιτήριο εδώ και 1μιση μήνα (Scorpions , για όποιον ακόμα δεν κατάλαβε ) Ελπίζω να αξίζει!
Παράθεση

thanoukos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanoukos
Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O thanoukos έγραψε στις 22:29, 09-06-16:

Βεβαίως βεβαίως Παρασκευή 08 Ιουλίου Ejekt Festival 2016 - Day 1

Με James και φυσικά Crystal Castles!!!
  • Πλατεία Νερού, Φάληρο
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη allall1
Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 2 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε στις 00:02, 30-06-16:

ξερει κανεις αν εκτος απο ροκ φεστιβαλ στα χανια παιζει τιποτα καλο φετος στη κρητη , εννοω απο συναυλιες και τετοια
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

O Dimitris S έγραψε στις 10:48, 15-07-16:

Οι Testament έρχονται Αθήνα και Θεσσαλονίκη 25-26 Aυγούστου. Θα γίνει χαμός!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους