Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,021 μέλη και 2,415,937 μηνύματα σε 75,326 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 615 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνατε πρόσφατα για πρώτη φορά;

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:10, 05-01-12:

Εγώ σήμερα έπλυνα μόνη μου το αυτοκίνητο! Εβαλα 2 τεράστιες μπαλαντέζες για το πιεστικό, το σαπούνισα, το ξέβγαλα, το στέγνωσα και μετά έβαλα σκούπα εσωτερικά. Στο τέλος πέρασα και τα πλαστικά με λαδάκι.
Ετσι κι αλλιώς στο πληντύριο το πήγαινα μια φορά το εξάμηνο (τσιφούτα γαρ) αλλά τώρα που δεν μένω πιά σε ψηλό όροφο, είπα να δοκιμάσω και το ερασιτεχνικό τζαμπέ καθάρισμα. Μια χαρά βγήκε και πολύ πιο γρήγορα από τους επαγγελματίες.
Εσείς κάνατε κάτι πρόσφατα για πρώτη φορά?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:12, 05-01-12:

Έκανα ένα ταξίδι στην Ευρώπη με τρένο. Ένα EuroCity, το οποίο πέρασε από υπέροχα μέρη, μεταξύ άλλων από τις χιονισμένες Άλπεις. Πολύ ευχάριστο ταξίδι, ήταν σκέτη απόλαυση. Σου δίνει αρκετό χρόνο να κοιτάς το τοπίο απ' έξω και να χαθείς στις σκέψεις σου.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:42, 05-01-12:

Έγινα συντονίστρια της γιόγκας του γέλιου σε ομάδα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 22:56, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Έγινα συντονίστρια της γιόγκας του γέλιου σε ομάδα
Διαφώτισέ με περί του θέματος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 23:54, 05-01-12:

Σκι σε βουνο του εξωτερικου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 00:03, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Σκι σε βουνο του εξωτερικου

νταξ ρε συ, από ένα βουνό της νάουσσας να κατέβαινες σκί-ζοντας, θα έφτανες κάποια στιγμή πέρα από τα σύνορα

υγ.
τι έκανες πρόσφατα πρώτη φορά
ειπα ευχες για το νεο ετος
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 00:11, 06-01-12:

Πήγα σε ξένη χώρα και απέβαλα όλα τα ταμπού μου εκεί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 00:12, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
ειπα ευχες για το νεο ετος
Τις άλλες χρονιές έριχνες κατάρες?
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:14, 06-01-12:

Δε μπορώ να το πω, είναι πολύ προσωπικό.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:20, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Διαφώτισέ με περί του θέματος.
Kλικ εδώ για πληροφορίες.
Έχω παρακολουθήσει σεμινάριο πριν 2 χρόνια για να γίνω συντονίστρια, αλλά ποτέ δεν το είχα πάρει απόφαση πραγματικά να συντονίσω μια ομάδα. Ε το έκανα πρώτη φορά πριν δύο εβδομάδες και νομίζω πως πλέον θα το κάνω μια φορά την εβδομάδα γιατί άρεσε σχεδόν σε όσους συμμετείχαν
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 00:43, 17-02-12:

Εκλεισα την τηλεοραση...

Βασικα καηκε μονη της και δεν ξανανοιξε...Παιρνει και πρωτοβουλιες!!!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 18:33, 17-02-12:

Βασικα δεν έκανα είδα...
Και ναι είναι γεγονός είδα πρώτη φορα χθες στην ζωή μου μεθυσμένο άνθρωπο
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:28, 17-02-12:

Δεν το χω κανει ακομα αλλα με αφορμη αυτη τη συζητηση...ενα ενα μου ρχονται στο μυαλο...

Πρεπει να αδειασω το τασακι απο το αυτοκινητο μου...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 20:18, 22-02-12:

Καλά, δεν το έχεις αδειάσει ποτέ? Ελπίζω να μην καπνίζεις ή να είναι καινούριο το αυτοκίνητο.
Εγώ έμαθα να κάνω σιάτσου! Καλά, όχι τέλεια, απλά έκανα 10 ώρες μάθημα και ξέρω τα βασικά. Οπότε πριν λίγες μέρες έκανα σιάτσου στο boyfriend. Αντε, πείτε καμιά ιδέα γιατί θέλω να κάνω διαφορετικά πράγματα συνέχεια.
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:25, 22-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Καλά, δεν το έχεις αδειάσει ποτέ? Ελπίζω να μην καπνίζεις ή να είναι καινούριο το αυτοκίνητο.
Κι εγω αυτο θα σκεφτομουν...χα,χα!Σωστη η σκεψη σου...Δυστυχως καπνιζω και δυστυχως το αμαξι μου δεν ειναι καινουριο...ισως θα επρεπε να το πω αλλιως...Πρεπει να αδειασω τη σταχτοθηκη μου για πρωτη φορα μεσα στην εβδομαδα (αντε στις δυο)...Φανταζεσαι, ομως, θεαμα που θα ηταν σε διαφορετικη περιπτωση????
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 20:29, 22-02-12:

ειδα την Νατασσα Μποφιλιου απο κοντα.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 21:09, 22-02-12:

Πήγα στο εργαστήριο και στο μάθημα σε πανεπιστήμιο του εξωτερικού και χωρίς να είμαι εγγραμένη
Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε: στις 21:25, 22-02-12:

Πήγα σε ένα μέρος με ιδιαίτερη συναισθηματική σημασία, απλά και μόνο γιατί είδα τυχαία το λεωφορείο να περιμένει σταματημένο με ανοιχτές τις πόρτες.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 16:28, 02-03-12:

1. Σήμερα καθάρισα πρώτη φορά το μπάνιο μου χρησιμοποιώντας μόνο μαγειρική σόδα, υγρό σαπούνι για τα χέρια και ξύδι. Από άποψη απολύμανσης ανησυχώ λίγο, αλλά από άποψη αποτελέσματος και μυρωδιάς (να μην αναφέρω τα γάντια που δεν έβαλα που τα μισώ) ..σούπερ! Επίσης πριν μια εβδομάδα έφτιαξα υγρό πιάτων με πράσινο σαπούνι, σόδα, νερό και ξύδι το οποίο καθαρίζει απίστευτα!
2. Αγόρασα γάλα από βουβάλι (πολύ ωραίο, αλλά έχει 7% λιπαρά) και κρέμα γάλακτος από αμύγδαλα, ενώ έφτιαξα και γάλα αμυγδάλου - πανεύκολο, άκρως υγιεινό και πάρα πολύ οικονομικό.
3. Έφτιαξα χειροποιήτους κύβους από ζωμό κοτόπουλο και μάλλον τις επόμενες μέρες θα φτιάξω και κύβους λαχανικών.
4. Ξεκίνησα γυμναστική κάθε μέρα στο σπίτι, κάτι εικοσάλεπτα προγράμματα και έχω ήδη δει αποτελέσματα
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:03, 06-03-12:

Εφτιαξα κολοκυθόσουπα πικάντικη σούπερ γευστική (οδηγίες και συνταγή πολύ σύντομα!) και νουντς με σως σόγιας και λαχανικά (νι δεν είχα ξανακάνει ).
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια