Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,075 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι ραδιοφωνικοί σταθμοί και το είδος μουσικής τους

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 18:28, 07-10-07:

οφειλω να ομολογησω οτι δεν εψαξα ιδιαιτερα για να δω αν υπαρχει παρομοιο θεμα..αν υπαρχει κατατοπιστε με..

Ψαχνω να βρω ραδιοφωνικους σταθμους που να παιζουν ρεμπετικα και παλια λαικα...Εχω λιστα με ολους τους ραδιοφωνικους σταθμους της αθηνας αλλα δε ξερω ποιος παιζει τι...
Ξερει κανεις κατι παραπανω...?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Αρκτούρος
Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 463 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε στις 19:39, 07-10-07:

Δες εδώ για όλους τους σταθμούς σε όλη την Ελλάδα.

Στη Θεσσαλονίκη ένας τέτοιος σταθμός που ψάχνεις είναι ο 103.5 fm, όνομα δεν ξέρω, αλλά γνωρίζω ότι μεταδίδεται live και από internet.. Υπάρχει link στην ιστοσελίδα που σου έδωσα πιο πάνω.. Άλλους σταθμούς με τέτοια μουσική δεν ξέρω, γιατί δεν ακούω.. τέτοια μουσική

Edit: O σταθμός που σου είπα στη Θεσσαλονίκη για λαϊκά είναι ο 105.8 fm και όχι ο 103.5 που σου είπα πριν.. sorry..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αρκτούρος : 07-10-07 στις 22:34.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 02:09, 08-10-07:

πολύ βαριά μας προέκυψε η paty...!!!

ps. Αστα αυτά... απο 15 του μήνα θα ακούς εμένα !!!

Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 13:27, 08-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Δες εδώ για όλους τους σταθμούς σε όλη την Ελλάδα.

Στη Θεσσαλονίκη ένας τέτοιος σταθμός που ψάχνεις είναι ο 103.5 fm, όνομα δεν ξέρω, αλλά γνωρίζω ότι μεταδίδεται live και από internet.. Υπάρχει link στην ιστοσελίδα που σου έδωσα πιο πάνω.. Άλλους σταθμούς με τέτοια μουσική δεν ξέρω, γιατί δεν ακούω.. τέτοια μουσική

Edit: O σταθμός που σου είπα στη Θεσσαλονίκη για λαϊκά είναι ο 105.8 fm και όχι ο 103.5 που σου είπα πριν.. sorry..
Εχω λιστα με τους σταθμους...αλλα δεν ξερω τι μουσικη παιζει ο καθενας(εκτος απο αυτους που ακουω φυσικα)..και εκτος αυτου..μου ανοιγει η σελιδα αλλα μετα παω να ανοιξω εναν οποιοδηποτε σταθμο και δεν ανοιγει..
Οσο για το σταθμο, οποιος και να ειναι δε πιανει αθηνα
Ευχαριστω παντως για τη λιστα με τους σταθμους!Ειναι πιο κατατοπιστικη απο αυτη που ειχα!

Αρχική Δημοσίευση από Founes
πολύ βαριά μας προέκυψε η paty...!!!

ps. Αστα αυτά... απο 15 του μήνα θα ακούς εμένα !!!
Καλε!!!!!δεν ακουω εγω τετοια!!! εσενα θα ακουω!!!!ντοντ γουορι!!!

ο παππουλης μου μου ζητησε γιατι θελει να ακουει στο ραδιο τετοια τραγουδια
Αλλα δεν εχω ιδεα...μια φορα ειχα πετυχει τυχαια οποτε ξερω οτι υπαρχει τετοιος σταθμος μονο που δε ξερω ποιος...

Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Αρκτούρος
Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 463 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε στις 14:33, 08-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
Εχω λιστα με τους σταθμους...αλλα δεν ξερω τι μουσικη παιζει ο καθενας(εκτος απο αυτους που ακουω φυσικα)..και εκτος αυτου..μου ανοιγει η σελιδα αλλα μετα παω να ανοιξω εναν οποιοδηποτε σταθμο και δεν ανοιγει..
Οσο για το σταθμο, οποιος και να ειναι δε πιανει αθηνα
Ευχαριστω παντως για τη λιστα με τους σταθμους!Ειναι πιο κατατοπιστικη απο αυτη που ειχα!

Απλά νόμισα πως ήθελες να ακούς από internet, γι'αυτό και σου πρότεινα σταθμό από εδώ πάνω...
Δεν νομίζω να μην ανοίγουν οι σελίδες με τον κάθε σταθμό.. Για προσπάθησέ το λιγάκι..

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 00:22, 24-02-09:

Μιας και το θέμα αναφέρεται γενικά στους ραδιοφωνικούς σταθμούς και το είδος της μουσικής θα ήθελα να παραθέσω μία σελίδα που συγκεντρώνει σταθμούς που παίζουν πιο βαριά πράγματα. Τώρα με το ίντερνετ έχουμε πρόσβαση παντού!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:29, 01-03-12:

Ζητω τη βοηθεια κυριως των Αθηναιων...Please απαντηστε μου...μην με κλ.....

Στον Real fm ειναι μια εκπομπη που την παρουσιαζει καποιος Αποστολης και κανει τον gay (δεν ξερω αν ειναι οντως) και εχει τρελο γελιο. Παιρνουν τηλ διαφοροι και λεει ο καθενας ο,τι του κατεβει και αυτος απανταει αναλογα. Εμεις εδω στην επαρχια, οταν συνδεεται ο Real fm με καποιον τοπικο σταθμο τον ακουμε μαγνητοσκοπημενο. Συνηθως τον πετυχαινω κατα τη μια το μεσημερι , οταν ειμαι στο αυτοκινητο και γελαω μονη μου. Τον ακουτε καθολου στην Αθηνα? Αν ναι ποιες μερες και ωρες παιζει ζωντανα ή και σε εσας ειναι μαγνητοσκοπημενα τα τηλεφωνηματα γιατι ετσι ειναι το στυλ της εκπομπης?
Γενικα τι ξερετε για αυτην την εκπομπη και αυτον τον Αποστολη? Ειναι καποιος γνωστος δημοσιογραφος ή καποιος απο την Ελληνοφρενεια που σπαει πλακα? Κανει και καμια αλλη εκπομπη εκτος απο αυτην?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:54, 01-03-12:

Μα καλα κανεις δεν ακουει Real fm εκει καααααατω? Γιαντα δεν μου απαντατε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 01-03-12 στις 18:14.
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 18:26, 02-03-12:

Eδώ θα βρεις όλο το πρόγραμμα του σταθμού
Μπορείς να ακούς την εκπομπή που σε ενδιαφέρει και μέσω internet, μιας και είσαι στην επαρχία.

Πάντως μαγνητοσκοπημένα είναι απ΄όσο ξέρω τα τηλεφωνήματα στην εκπομπή Ελληνοφρένεια

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:33, 03-03-12:

Thank you Ηρω!!!

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 04:32, 12-12-12:

Ρε παιδια, γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη δεν ειναι αυτο το πραγμα. Ειχα και χαλια μερα και ηταν ο,τι χειροτερο να ακουω αυτο το αισχος. Επαιζε ενα εκτρωμα που ελεγε "φωτια με φωτια". Μετα επαιζε Καρρα...
Και μια και επιασα το ραδιοφωνο, δεν ειναι πολυ εκνευριστικος σταθμος ο athens deejay;;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 11 έως 19 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα " Ντέρτι fm"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 14-12-12 στις 21:09. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 10:14, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από anisixos
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη δεν ειναι αυτο το πραγμα. Ειχα και χαλια μερα και ηταν ο,τι χειροτερο να ακουω αυτο το αισχος. Επαιζε ενα εκτρωμα που ελεγε "φωτια με φωτια". Μετα επαιζε Καρρα...
Και μια και επιασα το ραδιοφωνο, δεν ειναι πολυ εκνευριστικος σταθμος ο athens deejay;;

OH MY GOD
Τον Καρρά και τον Κιάμο μη τους πιάνεις στο στόμα σου!!!

Φιλαράκι, μήπως εσύ έχεις τελικά το πρόβλημα; Διαβάζω και σ' αυτό το τόπικ οτι έχεις πρόβλημα με τους συμφοιτητές σου. Εδώ τώρα γράψεις οτι έχεις πρόβλημα με τη μουσική στα ταξί. Να το κοιτάξεις...
Κ εμένα μου τι σπάει μερικές φορές η μουσική που ακούω στα σούπερ-μάρκετ (αυτές οι κλασσικές αηδίες που βάζουν παντού), αλλά δε θα μπω να το γράψω σε φόρουμ.

Και τι θες να ακούνε ρε φίλε; Justin Bieber; Οι περισσότεροι είναι μεγάλης ηλικίας άνθρωποι, και θέλουν να ακούν ελληνικά τραγούδια.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 10:59, 12-12-12:

derti και δεν ειμαι καλα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε στις 13:41, 12-12-12:

ντερτι=εμετος

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 17:17, 12-12-12:

γιατι σχεδον ολοι οι ταξιτζηδες ακουνε ντερτι;;
Σημερα παλι πηρα ταξι και ειχε ντερτι και μου ερχοταν να ξερασω. Δεν παλευεται αυτη η "μουσικη". Γιατι σιγουρα μονο μουσικη
γιατι έτσι
από τα αθλητικά πιο καλα παντως

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:24, 12-12-12:

Αν δε σου αρέσει το ραδιο στο ταξί να ακούσεις απ'το κινητό σου.
Α,και λίγα τα λόγια σου για τον Κιάμο

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:26, 13-12-12:

Να υποθέσω ότι εσύ μεγάλωσες ακούγοντας Σοπέν και στο τσακίρ κέφι Μπαχ, με την οικογένειά σου να κάνει σκληρές οικονομίες για να επισκέπτεται το Μέγαρο Μουσικής, την Όπερα και, μία φορά τον χρόνο, την Σκάλα του Μιλάνου;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 01:29, 13-12-12:

νοιώθω περίεργα..αλλά για μια φορά βρίσκω λογική σε κάτι που λες!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 01:33, 13-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
νοιώθω περίεργα..αλλά για μια φορά βρίσκω λογική σε κάτι που λες!
Ξάπλωσε, θα σου περάσει.

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 04:19, 15-12-12:

Να υποθέσω ότι εσύ μεγάλωσες ακούγοντας Σοπέν και στο τσακίρ κέφι Μπαχ, με την οικογένειά σου να κάνει σκληρές οικονομίες για να επισκέπτεται το Μέγαρο Μουσικής, την Όπερα και, μία φορά τον χρόνο, την Σκάλα του Μιλάνου;
ακριβως.

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 06:45, 15-12-12:

ε καλά τι περιμένεις να ακούσεις κι εσύ, crust punk? αφού οι περισσότεροι είναι τυρόβλαχοι

έχω πετύχει και μεταμεσονύχτια κούρσα να χει βάλει atlantis fm και να μας μιλάει για μπουρδέλα. δε νομίζω ότι πάει με τη μουσική .

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:33, 15-12-12:

να υποθέσω οτι είσαι παιδί της κόρης του Ωνάση και σου απαγόρευε ο παππούλης να ακούς ροκ και λαϊκά;

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:15, 15-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre

να υποθέσω οτι είσαι παιδί της κόρης του Ωνάση και σου απαγόρευε ο παππούλης να ακούς ροκ και λαϊκά;
Να υποθέσω ότι όποιος μεγάλωσε με λίγο αντισυμβατικά μουσικά ακούσματα είναι άξιος ειρωνείας;

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:17, 15-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Evangeline_
Να υποθέσω ότι όποιος μεγάλωσε με λίγο αντισυμβατικά μουσικά ακούσματα είναι άξιος ειρωνείας;
υπέθεσέ το.
μέχρι και εγώ που μεγάλωσα με ροκ,άμα μου βάλεις δημοτικά θα τα ακούσω.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:19, 15-12-12:

Ακου Iconoclast να τελιωνει η υποθεση...
Η ακομα καλητερα, αφου εχεις τοσους προβληματισμους να εκθεσεις, γιατι δεν κανεις μια δικη σου εκπομπη, να εκθεσεις τους προβληματισμους σου και να βαλεις και την μουσικη που θεωρεις καταληλη;
Αντε, γιατι απο γκρινια ολοι ξερουμε, απο πραξεις ομως;

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:20, 15-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
υπέθεσέ το.
μέχρι και εγώ που μεγάλωσα με ροκ,άμα μου βάλεις δημοτικά θα τα ακούσω.
Είναι υπόθεσε.
Εγώ δεν μίλησα για το πόσο σωστό ή λογικό είναι να κρίνεις κάποια ξένα για σένα μουσικά ακούσματα, αλλά για το πόσο λογικό είναι να κρίνουν οι άλλοι κάποιον ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορεί να συμβαδίσει με το (συνηθισμένο; ) δικό τους γούστο.

Και ήμαρτον που μου βάζεις στην ίδια μοίρα τα δημοτικά με τον Κιάμο.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:20, 15-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από _Evangeline_
Είναι υπόθεσε.
Εγώ δεν μίλησα για το πόσο σωστό ή λογικό είναι να κρίνεις κάποια ξένα για σένα μουσικά ακούσματα, αλλά για το πόσο λογικό είναι να κρίνουν οι άλλοι κάποιον ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορεί να συμβαδίσει με το (συνηθισμένο; ) δικό τους γούστο.

Και ήμαρτον που μου βάζεις στην ίδια μοίρα τα δημοτικά με τον Κιάμο.
έστω.
Δεν τα βάζω στην ίδια μοίρα,απλώς προτιμώ τον Κιάμο σε σχέση με τα δημοτικά,αλλά στο θέμα.
Αυτό που είπες βρίσκει εφαρμογή στις παρέες που συνήθως ακούνε και διαφορετικά είδη μουσικής.
Και λέει η χ "Πω ακούς τέτοιες **" σνομπάροντας την άλλη και ανοίγει ο καυγάς.
Όπως δεν είναι όλοι οι λαϊκοί τραγουδιστές ίδιοι,δεν είναι ούτε οι ροκάδες,ούτε οι μεταλάδες και πάει λέγοντας.
Δε μπορούμε να κρίνουμε κάποιον ούτε επειδή ακούει Μπίμπερ ή Πυργάκη.
Ούτε επειδή δεν έχουμε τα ίδια μουσικά γούστα.
Γιατί όποιος ακούει καψουροτράγουδα δε μπορεί να είναι ντε και καλά ερωτευμένος όπως ούτε αυτός που ακούει μέταλ φρικιό.

αυτά.

Παράθεση

Inna De (Τζιτζι)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Inna De
H Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Inna De έγραψε στις 12:04, 16-02-14:

Εδω στην Αθηνα αμα βαλω ραδιοφωνο συνηθως βαζω 92.3-92,9-93,2-94,9-95,2-96,3-96,9-102,2-106,2....αυτα τ λιγα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους