Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,674 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,297 μηνύματα σε 91,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ας κρίνουμε το κομμάτι

jrot6

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη jrot6
Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε στις 11:49, 09-02-09:

Ακούσματα:Punk,Punk-rock,Alternative,Indie,Ska,Reggae,Greek DIY punk,Trip-hop,Electronic.

Αποψη για το
World to be ashes:Καλο ηταν..Πιο πολυ μου αρεσαν τα φωνητικα της κοπελας..Το videoclip παιρνει 0/10..Δεν μπορω αλλο μαλιαδες να χτυπιουνται..

Για το τραγουδι ενα 7/10

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 12:44, 09-02-09:

Ακουσματα μου : κλασικη, οπερα, rock , blues, jazz, metal (επιλεκτικά), ατμοσφαιρικη, soundtracks, ποπ.

ειλεικρινα προσπαθω να καταλαβω τι θελουν να πουν με αυτη τη μουσικη και φωνη. ... δεν τους καταλαβαινω. τους αποριπτω απο την πρωτη νοτα... και αυτο με τσαντιζει.
1/10

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,380 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 00:25, 05-04-09:

Aκούσματά μου : blues,metal,rock,soundtracks,classical,instrumental,celtic,etc

Αποψη για την συμμετοχη 3 Cruachan - Ride on : Eιχα ακουσει κομματια απο Cruachan παλαιοτερα, αλλά δεν ειχα ενθουσιαστει. Αυτο ομως δεν ηταν κακο. Τα ανδρικά φωνητικά υστερουσαν των γυναικειων δυστυχως. Απλο, μελωδικό, χωρίς πρωτοτυπιες αλλα και χωρις "παραφωνιες".
Τελικά : 7/10

--------------------------

Αποψη για την συμμετοχη 39) Gallhammer - World to be ashes : Ακουω 1η φορα το συγκροτημα. επομενως το εψαξα λιγακι. Ιαπωνικο που σχηματιστηκε το 2003 μετα απο επιρροη απο τους Σουηδους Hellhammer. Η μουσική μπορει να ειναι μια προσπαθεια για κατι...αλλά δε ξερω για ΤΙ ακριβως, μια και δε μου ακουστηκε καν "νεος ηχος". Τα φωνητικά οκ. Μονοτονο ομως και μουσικα (το γραφει οποιοσδηποτε σε 1 ωριτσα) και τραγουδιστικά. Θα το ακουσεις μια φορα ετσι να ξερεις τι ειναι, και ποτέ ξανά. Εκεινο που μου αρεσε πολυ ειναι ομως οι στιχοι. Γιαυτο παιδια να τους βαζετε ! Ειναι βασικο κομματι ενος τραγουδιου!
Τελικά : 3/10 (για τους στιχους περισσοτερο, και λιγο επειδη ειναι all-female band και ειμαι αγορακι )

==========================================

C - ΜΕΤΟΧΕΣ :

43rd Νεραιδα----------------------(2η)
44th Lorien------------------------(3η)
45th Roumana---------------------(2η)
46th Εδαδ-------------------------(2η)
47th Γιωργος---------------------(2η)
48th Tsipouro---------------------(2η)

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ :

1 )
BLACKFIELD - Hello ========================================>(Niya)
2 ) GARY JULES - Mad World ==================================>(Lorien)
3 ) LYNYRD SKYNYRD - Simple Man =============================>(shaman)
4 ) PANTERA - Art Of Shredding ================================>(Dark Kronos)
5 ) METALLICA/BOB SEGER - Turn The Page ======================>(Niya)
6 ) PRAYING MANTIS - Nowhere to hide ==========================>(weak and powerless)
7 ) KID DAKOTA - Ten Thousand Lakes ===========================>(QsLv)
8 ) DEMONS AND WIZARDS - Fiddler on the green =================>(Idril)
9 ) ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - Κεμάλ ================================>(MonaXoS)
10) WONDERLAND - Sol Sepry ===================================>(Αρκτούρος)
11) VNV NATION - Beloved ======================================>(Corpse Bride)
12) MAZZY STAR & CHEMICAL BROTHERS - Asleep from a Day =======>(Εδαδ)
13) BLACK LABEL SOCIETY - Suicide Messiah ======================>(Dark Kronos)
14) ANATHEMA - One last goodbye===============================>(Chimera)
15) RADIOHEAD - Creep ========================================>(Angie_An n )
16) 21 AGAINST - 4 o clock ======================================>(Monaxos)
17) LOREENA McKENNIT - Highwayman ===========================>(Lorien)
18 )JAMES - Senorita ===========================================>(Niyia )
19 ) MUSE - City Of Dellusion====================================>(fandago)
20 ) TINDERSTICKS - Are you trying to fall in love again?=============>(Chimera)
21 ) CELTIC FROST - Return to the Eve============================>(Tetragrammaton)
22 ) ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - Αύγουστος=============================> (Neraida)
23 ) COCOROSIE - Beautiful Boys==================================> (diotima)
24 ) RADIOHEAD - Nobody Does It Better============================> (io-io)
25 ) BUSTED - Sleeping With The Light On==========================> (BrokenHeart)
26 ) LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love=============================> (Dark Kronos)
27 ) WITHIN TEMPTATION - Ice queen==============================> (Corpse Bride)
28 ) JAMES - Sometimes==========================================> (Monaxo s)
29 ) MGMT - Time To Pretend=====================================> (stavros_)
30 ) BORIS BREJCHA - Die Milchstrasse=============================> (superstarr)
31 ) EUSTATHIA - I Miss You ========================================> (fandago)
32) GHEORGHE ZAMFIR - The Lonely Sheppard=======================> (roumana)
33) TYPE O NEGATIVE - Anesthesia===================================> (Lorelai)
34) DELERIUM ft SARAH MacLACHLAN - Silence=========================> (Γιωργος)
35) AE - Οι στιχοι μας ποτέ δε σταματάνε==============================> (Bill Slayer)
36) AΛΚΗΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ - Μωρό==================================> (papas)
37) EINSTRURZENDE NEUBAUTEN - Die Interimsliebenden==============>(Tetragrammaton)
38 ) CRUACHAN - Ride On=========================================>(μάρα_κουταμάρα)
39) GALLHAMMER - World to be ashes=================================>(Tsipouro)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 15-04-09 στις 01:19. Αιτία: Παραγγελιά ;)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 02:49, 05-04-09:

Ξαναβάλε με αλλή μια Lory.

Btw, όντως οι στίχοι του κομματιού χτυπούν πολύ δυνατά, όμως προσωπικά δε με έχουν συγκινήσει όσο στίχοι άλλων κομματιών που έχω ακούσει, γι αυτό και δεν τους έβαλα στην αρχή.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 03:28, 12-04-09:

Σε εβαλα.

Νεραιδαααααα !! Πες Αλ εύρει !

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:43, 15-04-09:

Αντε να σας κανω τη χαρη να βαλω...

Wenn du lachst - Juli
http://www.youtube.com/watch?v=LX6D82iPeo0

ενας ενας, μη σπρωχνεστε

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 01:24, 15-04-09:

Aκούσματά μου : blues,metal,rock,soundtracks,classical,instrumental,celtic,etc

Αποψη για την συμμετοχη 40)Juli - Wenn du lachst - : Προσφατα γνωρισα το συγκροτημα, και οτι εχω ακουσει, μαρεσε. Ειναι ποπ,μπαλαντες,ροκ, προσεγμενα. Και τραγουδαει μια χαρα κ η τραγουδιστρια. Δε ξερω τι λεει εδω, αλλά ειναι γλυκο και μελαγχολικο, και σα να μου βγαζει καποιο παραπονο.
Τελικά : 7/10

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 15-04-09 στις 01:39.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 06:47, 15-04-09:

Ακουσματα μου : κλασικη, οπερα, rock , blues, jazz, metal (επιλεκτικά), ατμοσφαιρικη, soundtracks, ποπ.
Σχολια για το Wenn du lachst - Juli
Μου άρεσε η φωνή (αισθησιακή) η μελωδία μονότονη ωστόσο όχι κουραστική, δεν κατάλαβα τι έλεγε (δεν ξέρω γερμανικά) και έτσι φανταζόμουν τι θα μπορούσε να πει, δεν κοίταξα τις εικόνες του κιλπ για να μην επηρεαστώ… την ξανακούω άνετα…
8/10

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 09:15, 15-04-09:

Ακούσματα: Extreme metal, Doom - Doom/Death, Experimental, Avantgarde, Underground hip-hop, Dark Industrial, Techno Industrial, Gothic Rock, Trance, Psytrance, Electro και άλλα.
Wenn du lachst - Juli: Είχα ψάξει για το group μια φορά που το πρότεινες στην παρουσίαση καλλιτεχνών νομίζω και είχα ακούσει το κομμάτι. Όμορφο, δυστυχώς έχω ξεχάσει τα γερμανικα που κάποτε ήξερα οπότε δεν κατάλαβα τον στίχο. Βαθμός: 8/10.

Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη jrot6
Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε στις 11:11, 15-04-09:

Ακούσματα:Punk,Punk-rock,Alternative,Indie,Ska,Reggae,Greek DIY punk,Trip-hop,Electronic.

Αποψη για το
Wenn du lachst - Juli
:Πολυ ωραια φωνη..Ωραια μελωδια αλλα λιγο μονοτονη..Τα γερμανικα μου αρεσουν πολυ στη μουσικη αλλα δεν καταλαβαινω χριστό..

Μου αφησε μια αισθηση ναι μεν,αλλα..Αν και πιστευω οτι το αδικω χωρις να ξερω τους στιχους του βαζω ενα 6,2/10..

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 02:35, 17-05-09:

next?

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 10:35, 17-05-09:

rascal...υπαρχει μια σειρα.
Next ειναι ο Lorien.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:37, 17-05-09:

Ω ναι Λορυ ιζ νεξτ!

Αλλα βρε αχρηστα Στεκο-κορμια, πως σνομπαρατε ετσι το σονγκ μου?!!!!
Χαμενα!

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 17:47, 17-05-09:

Sorry δεν πολυκαταλαβα πως λειτουργει το θεμα ακριβως. Ας σβησει καποιος τα μυνηματα μου και αν εχει ορεξη ας μου εξηγησει... Ευχαριστω.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 11:55, 18-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Sorry δεν πολυκαταλαβα πως λειτουργει το θεμα ακριβως. Ας σβησει καποιος τα μυνηματα μου και αν εχει ορεξη ας μου εξηγησει... Ευχαριστω.
Δηλώνουμε συμμετοχή, μπαίνουμε στη λίστα αναμονής, περιμένουμε την σειρά μας αρκετές εβδομάδες… ούτε ΙΚΑ να ήταν…
Μέχρι να έρθει η σειρά σου να βάλεις τραγούδι, μπορείς να σχολιάσεις τα προηγούμενα των άλλων.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 18-05-09 στις 12:01.
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 15:18, 18-05-09:

Μπορω να εχω λοιπον ενα χαρτακι με τον αριθμο της σειρας μου.
Και sorry που διεκοψα τη ροη του θεματος με τα ασχετα μυνηματα μου...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 22:20, 21-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Μπορω να εχω λοιπον ενα χαρτακι με τον αριθμο της σειρας μου.
49.
(παρακαλω.)

44th Lorien( κάποια στιγμή θα δει ότι είναι next)--(3η)
45th Roumana---------------------(2η)
46th Εδαδ-------------------------(2η)
47th Γιωργος---------------------(2η)
48th Tsipouro---------------------(2η
49th rascal_gd--------------------(1η)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 16:17, 23-05-09:

Lorien σε περιμενουμε κι απ'αυτο το θεματακι

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 11:25, 28-05-09:

Συγνωμη που αργησα παιδιά. Εστειλα πμ στον εαυτο μου για να μην ξεχαστω, αλλά δε μου απαντησα.

Διαλεξα κατι διαφορετικό. Ειναι κομμάτι από soundtrack ταινίας. Που γενικά παραηταν καλο για την ταινια (Mission Impossible 2). Το συγκεκριμενο, ειναι σε συνεργασια με καποια φωνητικά της Lisa Gerard με την οποια εχει συνεργαστει ξανα ο Hans Zimmer που εγραψε τη μουσικη. Ειναι ενα κομμάτι που με συγκινει καθε φορα που το ακουω.

http://www.youtube.com/watch?v=j3iAzdbg3mo

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 11:31, 31-05-09:

… το κομμάτι είναι υπέροχο.
Μελωδικό, ήρεμο, συναισθηματικό, η φωνή της αυστραλιανής τραγουδίστρια είναι ξεχωριστή, συνοδεύεται ή μάλλον συνοδεύει άψογα την μελωδία, κάπως σκοτεινή, λυπημένη, ωστόσο όχι βαριά… το συναίσθημα που σου αφήνει είναι μια περίεργη απελευθέρωση των συναισθημάτων καταπιεσμένα για πολύ καιρό.
Το έχω ήδη στα my favorite και ναι, θα την ξανακούσω…
10 ʽ από μένα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:43, 31-05-09:

Ζγουαο.. Το κομματι ειναι απιστευτο. Βγαζει κατι πολυ συγκινητικο οντως :X
Δεν μπορω να το σκεφτω ως ost για το mission impossible βεβαια :p
Μ'αρεσε πολυ, 9

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 04:16, 07-07-09:

Το κομματι ηταν για μια σκηνη οπου ενας χαρακτηρας του εργου εκανε μια θυσια για εναν αλλο. Και νομιζω ο Ζίμερ το απεδωσε τελεια με τη μελωδια και ενορχηστρωση αυτη. Σπαρακτικό...

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 13:45, 04-07-10:

Καλο το soundrack...αλλα μια και δεν ειμαι και πολυ φαν τραγουδιων χωρις στιχο θα εβαζα ακριβως τα μισα..δηλαδη 5/10
ειναι (σαν) να λειπει κατι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:37, 05-07-10:

Μάλλον είναι η σειρά μου να βάλω τραγούδι να το σχολιάζετε.
Ας πούμε…
... No One Is Alone (με την Bernadette Peters
).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 12:58, 09-07-10:

καλο ειναι αλλα δεν τρελενομαι κι ολας δεν ειναι η μουσικη που ακουω βασικα 7.5/10 θα εβαζα

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 07:15, 10-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
δεν ειναι η μουσικη που ακουω βασικα

…αυτό έψαχνα. Κάτι που δεν ακούτε πολύ συχνά.
(ήμουν διχασμένη αν πρέπει να βάλω αυτό ή κάποιο κομμάτι από το West Side Story. Τελικά αποφάσισα να βάλω κάτι λιγότερο γνωστό.)

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 17:57, 01-05-11:

Αν θελετε σχολιαστε αυτο (καινουργιο κολλημα)

http://www.youtube.com/watch?v=HYc7U...layer_embedded

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 18:17, 01-05-11:

what about this?

http://youtu.be/Np-VZsjpjao

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:24, 01-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Αν θελετε σχολιαστε αυτο (καινουργιο κολλημα)

http://www.youtube.com/watch?v=HYc7U...layer_embedded
Φρίκη. Αυτοκτονία.

Συμπαθητικό για την κατηγορία του, αλλά μέχρι εκεί. Κανένας ενθουσιασμός, μέτριο άκουσμα, για μένα και λίγο άχρωμο με στίχους που δεν μου λένε τίποτα.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 18:42, 01-05-11:

Δεν υπάρχουν λόγια για τα διάφανα.

Παράθεση

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 19:11, 01-05-11:

Ναι ναι! Θα συμφωνήσω

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 10:53, 07-07-11:

http://www.youtube.com/watch?v=7S9KQ...eature=related

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,862 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 23:24, 23-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=pj4vIV9w-54

Παράθεση

Λινα.Μ (Αγγελικη...)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Λινα.Μ
H Αγγελικη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Λινα.Μ έγραψε στις 14:56, 26-09-11:

Δεν ακουω ραψωδο φιλολογο μονο μερικα κομματια αλλα πιστευω αντικειμενικα οτι εχει καποιους ωραιους στιχους...Αν ακουγα ραπ θα τον προτιμουσα σιγουρα. Το συγκεκριμενο κομματι ειναι σκετο καλο.

Σορρυ αλλα δεν ειναι ΚΑΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥ αρα δεν μπορω να κρινω...αλλα υποκειμενικα δεν μου αρεσει...Υγεια!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 26-09-11 στις 18:40. Αιτία: merge
Παράθεση

nex.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nex.
Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O nex. έγραψε στις 21:38, 03-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από superstarr
Για την ιστορια, το κομματι ανηκει στην κατηγορια minimal techno και οχι trance.
ειναι minimal σκετο θα μου επιτρεψεις

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,558 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:48, 03-11-11:

πολυ ωραιο

Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 21:58, 03-11-11:

1)http://www.youtube.com/watch?v=KtJZAJEtfmk

2)http://www.youtube.com/watch?v=sqoFoIh5k7Y ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩ

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 23:32, 03-11-11:

εγκρινω το 2ο

http://www.youtube.com/watch?v=lDpnjE1LUvE

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:36, 04-11-11:

http://www.youtube.com/watch?v=IIG-J...eature=related

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 00:55, 04-11-11:

Εγκρινω το πρωτο

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 18:09, 13-12-12:

Αν το έλεγε αυτό πχ η Μπεζαντάκου θα ήταν trash, επειδή όμως το λένε οι Μπλε θεωρείται ψαγμένο.
Μερικές φορές αυτή η ψευδοκουλτούρα χτυπάει κόκκινο.
http://www.youtube.com/watch?v=ro1mXQlQY8M

Μου λες να βάλω χρώμα
Να γίνω πιο φαντεζί
Λίγο πιο τρέντι ρούχα
Να βγούμε έξω μαζί
Χωρίς να θέλω δείχνω
Το μέσα έξω φοράω
Μόνο το μαύρο χρώμα
Μονάχα αυτό προτιμάω

Στα μαύρα έχω ντυθεί
Μου πάει το μαύρο πολύ
Στα μαύρα έχω ντυθεί
Βάλε τα ίδια κι εσύ

Ακμή στο πρόσωπό μου
Έλεγα πάντα ποτέ
Η παρακμή μ’ αγγίζει
Και πλημμυρίζω στο ναι
Απ’ όλα αυτά που είδα
Απ’ όλα αυτά που θα δω
Παγκόσμια ψυχή μου
Μπορεί και να τρελαθώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:33, 22-12-12:

Μερικά κομμάτια δεν είναι πολύ looser;;;
Πολύ κλαψομ...
Ότι τι ;
Πήρε την κιθάρα της , έκατσε σε μια γωνίτσα και έπνιξε τον πόνο της;
Είμαι σίγουρη ότι το τραγούδι αυτό γράφτηκε μέσα σε ένα απόγευμα.
Έτσι μεγαλουργούν οι μεγάλοι καλλιτέχναι. Ερήμην τους.
Μέσα από τον πόνο....
Μου τη σπάει αυτό το τραγούδι.
http://www.youtube.com/watch?v=j02T_VeJve8

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:04, 22-12-12:

Και εμένα, βασικά δεν μου αρέσει καθόλου η φωνή της ή η προφορά της δεν ξέρω...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:09, 27-12-12:

Μηπος το θεμα να επεστρεφε στην αρχικη του φιλοσοφια;

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:29, 22-12-14:

https://www.youtube.com/watch?v=-I23wSXZi3U
Ένα τουρκικό μπαγλαμαδάκι, συντρόφια! Πώς σας φαίνεται; Εγώ πάντως το άκουσα και ξετρελάθηκα, αν και νομίζω ότι αντιγράφουν την Ελλαδάρα μας....
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 18:15, 23-12-14:

πως κρινετε αυτο?
https://www.youtube.com/watch?v=n6ZaFfPXmyU

εγω αυτο το καιρο εχω φαει κολλημα με αυτα
https://www.youtube.com/watch?v=dyx3-CI0DtA
https://www.youtube.com/watch?v=YphbwBc2cRc
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:13, 23-12-14:

Όλα πολύ ωραία, αλλά ιδιαίτερα το τελευταίο, του Μαζωνάκη, του οποίου είμαι fun προ εικοσαετίας. Συντρόφια, τα εθνίκ σας αρέσουν;
Aπολαύστε ένα αραβικό.
https://www.youtube.com/watch?v=DJztXj2GPfk
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 23-12-14 στις 23:18.
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,634 μηνύματα.

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 00:55, 24-12-14:

http://www.youtube.com/watch?v=9DvRCykzHy4
Ήταν , είναι και νομίζω θα είναι το αγαπημένο μου τραγούδι.Δε ξέρω για ποιο λόγο μου αρέσει τόσο πολύ. Με έχει στιγματίσει από το γυμνάσιο χωρίς να το χω συνδέσει με κάποιο συγκεκριμένο γεγονός ή πρόσωπο.Αν το βάλω να παίζει δε μπορώ να το κλείσω. Kαι με άλλα του συγκροτήματος έχω αγάπη αλλά αυτό για μένα είναι μοναδικό.

http://www.youtube.com/watch?v=Pgum6OT_VH8 Και αυτό το λατρεύω.Με κάνει πάντα να νιωθω καλύτερα. Υπέροχοι οι Μuse.

Ποια η γνώμη σας γι 'αυτά;
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 08:11, 24-12-14:

Ειναι πολυ ωραια τραγουδια οντως.
Εγω εχω φαει κολλημα με αυτα
https://www.youtube.com/watch?v=6Hxz6qJi-9k Eιναι του joe cocker
https://www.youtube.com/watch?v=cIQW...dex=30&list=WLTo ακουγα περυσι συνεχεια στο ραδιοφωνο
Και ενα πιο mainstream https://www.youtube.com/watch?v=CR6M...dex=31&list=WL
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,541 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 11:43, 24-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
http://www.youtube.com/watch?v=9DvRCykzHy4
Ήταν , είναι και νομίζω θα είναι το αγαπημένο μου τραγούδι.Δε ξέρω για ποιο λόγο μου αρέσει τόσο πολύ. Με έχει στιγματίσει από το γυμνάσιο χωρίς να το χω συνδέσει με κάποιο συγκεκριμένο γεγονός ή πρόσωπο.Αν το βάλω να παίζει δε μπορώ να το κλείσω. Kαι με άλλα του συγκροτήματος έχω αγάπη αλλά αυτό για μένα είναι μοναδικό.

http://www.youtube.com/watch?v=Pgum6OT_VH8 Και αυτό το λατρεύω.Με κάνει πάντα να νιωθω καλύτερα. Υπέροχοι οι Μuse.

Ποια η γνώμη σας γι 'αυτά;
To πρώτο είναι κλασικό κομμάτι αλλά για εμένα,θα έλεγα ότι το δεύτερο ήταν και θα είναι πάντα το αγαπημένο μου. Έχει μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου,επίσης χωρίς συγκεκριμένο λόγο
Κάποια τραγούδια μου προκαλούν κάτι, είναι μοναδικά για εμένα,χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Παραδείγματα: αυτό, ειδικά αυτό και ένα πιο παλιό που το έχω συνδέσει με κάποια συγκεκριμένα γεγονότα.αα,και αυτό.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 24-12-14 στις 12:11.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους