Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,768 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πως γίνεται η απομακρυσμένη σύνδεση;

koulee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη koulee
Ο koulee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O koulee έγραψε στις 11:03, 13-10-07:

καλημέρα...
παιδιά ψάχνω καιρό να βρω κάπουν να μου εξηγήσει ένα προς ένα τα βήματα που κάνουμε για απομακρυσμένη σύνδεση των windows,όταν θέλουμε να μπούμε απο ένα pc σε ένα άλλο..τι πρέπει να ρυθμίσω στο pc που θέλω να μπω και τι ρυθμίσεις στο άλλο απο όπου θα μπω...για να καταλάβεται θέλω απο το pc της δουλειάς θέλω να μπω στο pc στο σπίτι...εαν συμβεί τι δυνατότητες έχω να κάνω??? πχ μπορώ να μεταφέρω αρχεία???ή να ακούσω μουσική??κτλ...
σας παρακαλώ επειδή είμαι και λίγο άσχετος όποιος γνωρίζει ας κάνει όσο πιο λεπτομερή περιγραφή....
Υ.Σ αν κάποιος φυσικά γνωρίζει κάποιον άλλον τρόπο <δλδ κανένα πρόγραμμα> ας το περιγράψει με εκείνο αρκεί να γίνει δουλειά..
thanks εκ των προτέρων...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 11:22, 13-10-07:

Αρχικά δες εδώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:28, 13-10-07:

Η συνέχεια εδώ
http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4231

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους