Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι δεν θα συγχωρούσατε στον σύντροφο σας;

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 22:02, 26-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Επιμένω ... : Επίσης δεν άθλιο κάποιος να μην σε απατήσει μονο και μονο επειδή φοβάται και όχι επειδή δεν θέλει;
Είναι, αλλά πιστεύω ότι ο καθένας μας με την συμπεριφορά του βάζει όρια. Δεν μπορώ δηλαδή να γίνομαι χαλί να με πατήσει ο άλλος, να μην βάζω όρια και να περιμένω ο άλλος να με σεβαστεί. Αν δείξεις ότι δεν ήταν και τίποτα το σπουδαίο και το ξεπέρασες τόσο εύκολα ο άλλος θα καταλάβει ότι μπορεί να το επαναλάβει χωρίς ιδιαίτερο κόστος. Δεν θα κάτσει να σκεφτεί ότι ήταν λάθος και ότι αν ξαναγίνει θα σε χάσει. Αν καταλάβει ότι αυτό που έγινε έχει επιπτώσεις και κόντεψε να σε χάσει, δεν θα τολμήσει καν να σκεφτεί να το ξανακάνει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:04, 15-10-07:

Δεν θα συγχωρούσα με τιποτα την απάτη, ήτε σωματική ήτε ψυχολογική, με τίποτα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ ότι πάει με άλλη γυναίκα, όπως και ότι καμακώνει ή λέει ψέματα σε μένα για άλλες γυναίκες, με τρομάζει αυτού του ίδους η απάτη και εξαπάτηση με ψέμα, δεν το μπορώ, δεν το θέλω με τίποτα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 17:10, 23-12-07:

Την απατη, την υποκρησια, καποιο χονδρο ψεμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 17:27, 23-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Δεν θα συγχωρούσα με τιποτα την απάτη, ήτε σωματική ήτε ψυχολογική, με τίποτα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ ότι πάει με άλλη γυναίκα, όπως και ότι καμακώνει ή λέει ψέματα σε μένα για άλλες γυναίκες, με τρομάζει αυτού του ίδους η απάτη και εξαπάτηση με ψέμα, δεν το μπορώ, δεν το θέλω με τίποτα
και εγώ δεν συγχωρούσα με τίποτα την απιστία.Με τρομάζει η σκέψη κ μόνο,με τρελαίνει.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 17:31, 23-12-07:

Οτιδήποτε μου έθιγε την αξιοπρέπεια.

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 20:46, 23-12-07:

Την απιστία ειτε ψυχική ειτε σωματική, το ψέμα, να μου κρατήσει κάτι κρυφό και γενικά να κάνει κάτι εις βάρος μου και τις σχέσεις μας που θεωρώ ότι τα πάραπανω που ανέφερα είναι τα πιο βασικά/σημαντικά!

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 23:33, 03-01-08:

Προδοσία (σε όλες τις μορφές της).

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:43, 04-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Αυτό. Και το ψέμα. Ειδικά το χαζό ψέμα με βγάζει από τα ρούχα μου!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:02, 04-01-08:

δεν θα μπορούσα να είμαι με κάποιον που έχει ακραίες απόψεις. Πολιτικές, θρησκευτικές... οτιδήποτε.

Για όλα τα άλλα πλέον λέω ότι υπό συνθήκες ΠΙΘΑΝΟΝ να έβαζα νερό στο κρασί μου [ακόμα και αν με είχε απατήσει]

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:11, 04-01-08:

A, την απάτη είναι πολύ πιθανό κι εγώ να την συγχωρούσα. Την θεωρώ σχεδόν αυτονόητη μετά από αρκετά χρόνια σχέσης και μπορώ να την θεωρήσω αδυναμία. Αλλά μιλάω για απλή απάτη κι όχι για παράλληλη σχέση, εκεί εξαρτάται και από άλλα πολλά και το πιο πιθανό είναι πως θα έφευγα

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:15, 04-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
A, την απάτη είναι πολύ πιθανό κι εγώ να την συγχωρούσα. Την θεωρώ σχεδόν αυτονόητη μετά από αρκετά χρόνια σχέσης και μπορώ να την θεωρήσω αδυναμία. Αλλά μιλάω για απλή απάτη κι όχι για παράλληλη σχέση, εκεί εξαρτάται και από άλλα πολλά και το πιο πιθανό είναι πως θα έφευγα
ε ναι... προφανώς! Παραλληλη σχέση πιστεύω ότι ακόμα και να ήθελα δεν θα κατάφερνα να τη συγχωρήσω...

Παράθεση

Γλυκα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γλυκα
H Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Γλυκα Im back έγραψε στις 15:38, 04-01-08:

Το ΨΕΜΑ...

Παράθεση

nefnef (Νεφέλη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nefnef
H Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H nefnef έγραψε στις 21:39, 06-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Και ότι τον έριχνε στα μάτια μου... γιατί αν δεν εκτιμάς το σύντροφό σου, ου... ζόρι μεγάλο!!!

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 01:06, 07-01-08:

Παλαιότερα, ήμουν πολύ αυστηρή κ έλεγα πως δεν συγχωρώ τίποτα. Τώρα είμαι πιο ανεκτική κ πολύ πιο ανθεκτική σε πολλά πράγματα. Δεν λέω ότι θα συγχωρούσα μια κατ' επανάληψη κ εις βάρος μου πράξη, αλλά ίσως να την συγχωρούσα αν ήμουν με τη σχέση μου για καιρό, σήμαινε πολλά για μένα, αν το συζητούσα μαζί του κ αν καταλάβαινα πως ήταν απλά μια έκρηξη. (ίσως λέω ίσως!)

Παράθεση

santibel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη santibel
H santibel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H santibel έγραψε στις 20:28, 12-02-08:

ελεγα την απιστια...μαλιστα ημουν και πολυ απολυτη σε αυτο αλλα.....εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λες....ειμαι 4 χρονια μαζι του,εχω φαει το κερατο της ζωης μου....και ειμαι ακομα εκει....αξιοπρεπεια....εγωισμος τι ειναι αυτα???εχω φτασει επιπεδο πατωματος....περιμενω την μερα που θα ανοιξω τα ματια μου και θα πω ΕΩΣ ΕΔΩ!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:49, 12-02-08:

No way δε θα συγχωρούσα την απιστία...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

giannis.@ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giannis.@
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O giannis.@ έγραψε στις 18:15, 08-04-08:

Δεν θα της συγχωρουσα με τιποτα αν επετρεπε στον εραστη της να φορα τις
παντοφλες μου...

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 12:14, 11-04-08:

Την απιστία...και άν έφταιγα εγώ, για να πράξει κατά αυτό τον τρόπο, θα προτιμούσα να μου το πεί και απλά να χωρίσουμε!!!

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 00:43, 23-04-08:

δεν θα συγχωρούσα ποτέ την απιστία ή αν με κτυπούσε , θα τον έστελνα πακέτο στη μαμά του

Παράθεση

Adamoulis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Adamoulis
Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Adamoulis έγραψε στις 16:29, 23-04-08:

να με απατούσε

Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xanp
H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε στις 20:28, 23-04-08:

την απιστία και εγώ

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:34, 23-04-08:

την απιστία και το να μου συμπεριφέρεται άσχημα (βίαια κλπ)

Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dalcfu
H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε στις 20:58, 23-04-08:

Την απιστία, τη χειροδικία και τη δημόσια προσβολή.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους