Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψάχνω μαγαζί με ...

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 17:53, 17-10-07:

αλήθεια ασχολείστε καθόλου με τις χάντρες στον ελεύθερο χρόνο σας???

εμένα μου αρέσει πολύ να κατασκευάσω βραχιολάκια, κολιέ, καρφίτσες από χάντρες , είτε είναι αγοραστές είτε αν τις φτιάξω μόνη μου...

ξέρετε που μπορώ να βρω και να αγοράσω χάντρες...χονδρική... και όχι από τα 3-4 γνωστά χαντράδικα στο μοναστηράκι???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 17:59, 17-10-07:

ειχα την ιδια απορια..

εφτιαξα κατι λιγα το καλοκαιρι,μου αρεσαν πολυ και θελω να κανω κι αλλα..αλλα κι εγω μονο αυτα στο μοναστηρακι ξερω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 18:00, 17-10-07:

Χάντρες;;; Πω, πω τι μου θύμησες τώρα!!! Στο δημοτικό είχα φάει κόλλημα και εφτιαχνα με χάντρες είτε βραχιόλια είτε κολιέ! Θυμάμαι οτι είχε ένα μαγαζί στην Γλυφάδα κοντά στο εμπορικό που έχει το bowling αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα!Πουθενά αλλού δεν ξερω!

Καλή επιτυχία πάντως!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 18:04, 17-10-07:

πάντως υπάρχει και ένα χαντράδικο στην νέα ιωνία, διπλα από το μαγαζί του μπαμπά μου... αλλά με τσαντίζει η ιδιοκτήτρια...

ψάχνω μαγαζί για χοντρική ...γιατί στα άλλα θες να αγοράσεις μία χάντρα και δίνεις 50 λεπτά.... ειναι "του ματς" για να φτιάξεις κάτι...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 19:52, 17-10-07:

Ασχολιόμουν κι εγώ για μια εποχή αλλά σταμάτησα και λόγω τιμής (έλεος πήγαινα σε ένα χαντράδικο στο μοναστηράκι και μου τον πιάνανε τον απαυτό ). Επίσης, μια που το έφερε η κουβέντα, θέλω να φτιάξω μια θήκη για καπνό, ξέρετε πού μπορώ να βρω τα υλικά; Μου είπαν οτι πουλάνε σε μαγαζιά με χάντρες αλλά δεν ξέρω σε ποιό να πάω και νομίζω οτι σε εκείνο που πήγαινα δεν είχε.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 20:01, 17-10-07:

Σήμερα που είχα πάει για δουλειά της εταιρείας από την Πραξιτέλους είδα ένα τεράστιο Χαντράδικο που ίσως να πουλάει και χονδρική. Αν τύχει να ξαναπεράσω από εκεί θα ρωτήσω...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:03, 17-10-07:

Ναι πρέπει να έχει στην Πραξιτέλους. Θα πάω κι εγώ καμιά μέρα...

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 20:17, 17-10-07:

Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 08:21, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Molka
Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..
άντε καλέ1 ξέρεις να φτιάχνεις κροκοδειλάκια! είχα ψιλομάθει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε στις 15:02, 18-10-07:

Ναι αμέ!! Ήξερα πάρα πολύ καλά, θυμάμαι πώς το άρχιζα, αλλά μετά, μαύρο σκοτάδι.. Ήταν μεγάλη επιτυχία τα κροκοδειλάκια μου πάντως! Να σας πω βρε παιδιά, είμαι ελαφρώς off-topic, αλλά με τις χειροτεχνίες έχει σχέση κι αυτό. Έχετε πάρει είδηση κάτι μακρουλά σκοινάκια που πουλάνε στα περίπτερα, που τα χρησιμοποιείς για να φτιάξεις διάφορες αηδίες-μπρελοκάκια; Για να σας κατατοπόσω ελαφρώς, είναι σαν αυτά που φτιάχνουν οι άντρηδες στο στρατό με κορδόνια από τα αλεξίπτωτα ή τα παπούτσια τους (αναλόγως το θάρρος ) και που πιο παλιά τα έφτιαχναν με χρωματιστά κορδόνια παπουτσιών!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:10, 18-10-07:

Τα παιδιά στο σχολείο τα ονομάζουν scoobidoo Μολκα.

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε στις 15:45, 18-10-07:

Ναι ε; Ωραίο.. και να σου πω, το πόιντ μου βασικά δεν ήταν αν τα ξέρετε, αλλά ξεχάστηκα.. αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι που μπορώ να βρω οδηγίες χρήσης, δεν ξέρω καν πώς να το ψάξω στον Γούγλη..

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 16:09, 18-10-07:

@Molka: http://www.yoarra.nl/eng/

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 16:29, 18-10-07:

Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε στις 16:30, 18-10-07:

Ευχαριστώ πολύ adespotoooooooo!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 16:46, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!
αλήθεια που θα αρχίσεις>? ενδιαφέρομαι

Παράθεση

Ξένια4039

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ξένια4039
H Ξένια4039 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ξένια4039 έγραψε στις 20:58, 18-01-08:

λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.Επισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 21:15, 18-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Μάνια
λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.Επισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα
ωχ πολυ ενδιαφερον αυτο!! ευχαριστουμε!

Παράθεση

ioannachr

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioannachr
H ioannachr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ioannachr έγραψε στις 14:25, 29-08-08:

Λοιπόν μου φαίνεται ότι θα βοηθήσω αρκετά μιας και ασχολούμαι χρόνια!! Όλα τα χαντράδικα που πουλάνε χονδρική είναι στο κέντρο, στις οδούς Μιλτιάδου, Πραξιτέλους, και Λεοχάρους! Έχει και ορισμένα στην Κολοκοτρώνη και Καραγιόργη Σερβίας αλλά πιο ακριβά! Ορισμένα ονόματα είναι Diva, Marabu, Κόσμημα Νικόλης Group και πολλά αλλά πιο μικρά!. Όλα είναι τιμές χρονδρικής και καμία μα καμία σχέση με το μοναστηράκι! Ελπίζω να βοήθησα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-08-08 στις 14:50. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

stellaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stellaki
H stellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H stellaki έγραψε στις 09:35, 29-09-08:

γεια χαρα!
υπαρχει το www.trifin.gr οπου μπορειτε να βρειτε κρυσταλλακια για διαφορα φω μπιζου και διακοσμησεις! οι αγορες γινονται ηλεκτρονικα αλλα και απο το καταστημα στη Θεσ/νικη.
ελπιζω να βοηθησα!!χχιχιχι
στελλακι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 14:52, 06-10-08:

τσάι, φαντάζομαι όλοι ξέρετε αυτό το ρόφημα, αλλά αλήθεια ξέρετε κάποιο μαγαζί- καφετέρια που να σερβίρουν διάφορες ποικιλίες τσαγιού. έχω φάει κόλλημα, γιατί πέρσι μια γνωστή με είχε πάει σε ένα αντίστοιχο μαγαζί στην Βαρκελώνη και θα ήθελα να βρω κάτι αντίστοιχο

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:54, 06-10-08:

Ζωγια, στη Θεσσαλονικη :p

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 14:56, 06-10-08:

Δεν ξέρω εξειδικευμένο μαγαζί, αλλά στο Χαλάνδρι το Pralina και το Petit Fleur έχουν πολλά είδη τσαγιού.

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 12:04, 14-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Η πρώτη μου σκέψη, το τσάι όπερα και το υπέροχο περιβάλλον

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 07:59, 16-10-08:

To Παραμύθι στην οδό Κύπρου στη Γλυφάδα.

Παράθεση

^^ποντικάκι^^ (θεανώ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ^^ποντικάκι^^
H θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H ^^ποντικάκι^^ Ο κόσμος δημιουργείται σύμφωνα με σένα! έγραψε στις 20:30, 01-11-08:

δεν είμαι από αθήνα αλλά καθώς έκανα βόλτα σε διάφορα μέρη είδα ένα μαγαζί σε 2 διαφορετικά μέρη που μου έκανε εντύπωση...
το λένε coffeeway και το είδα καθώς περνούσα απο την ακκαδημίας την πρώτη φορά κάπου κοντά στην ιπποκράτους και από την πάνω πλευρά του δρόμου στο κέντρο...
την δεύτερη φορά ήταν σήμερα το μεσημέρι στο παγκράτι υμμητού με ευτυχίδου γωνία....
έχει πολλά τσάι και πιστεύω θα σου αρέσει...περίεργα και ωραία

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 23:22, 01-11-08:

Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε ποικιλίες τσαγιού;

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 23:56, 01-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride

αν και εμενα μ αρεσει η σοκολατα καραμελα...

Παράθεση

^^ποντικάκι^^ (θεανώ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ^^ποντικάκι^^
H θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H ^^ποντικάκι^^ Ο κόσμος δημιουργείται σύμφωνα με σένα! έγραψε στις 14:24, 02-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε ποικιλίες τσαγιού;
αυτό το μαγαζί που λέω το coffeeway είναι μαγαζί για να μπορείς να αγοράσεις ό,τι πικοιλία τσαγιού θέλεις!
ουσιαστικά δεν είναι καφετέρια ή κάτι τέτοιο...
και από ό,τι είδα έχει γαμάτα πράγματα....

Παράθεση

gilaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gilaki
H gilaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H gilaki έγραψε στις 08:56, 27-11-08:

βασικα δε θυμαμαι πως ακριβως λεγεται ο δρομος αλλα απο τις 3 οδους της πλ Συνταγματος ειναι η πρωτη απο δεξια, οχι η Μητροπολεως οχι η Ερμου η αλλη... εκει εχει κατι χαντραδικα...ριξε μια ματια

Παράθεση

georgiapan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgiapan
H georgiapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H georgiapan έγραψε στις 23:03, 02-12-08:

ευχαριστω αλλα ενδιαφερομαι για οn line αγορες

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:00, 10-12-08:

έπεσα πάνω σε μία διαφήμιση στο facebook και βρήκα αυτό το ενδιαφέρον κι είπα να στο δείξω
http://www.totsai.gr/
ψήνομαι άσχημα να κάνουμε μια συναντησούλα εκεί

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 10:43, 10-12-08:

ΤΡΈΛΑ κουε! μέσα!

Παράθεση

Absent Minded (Τζένη Μπότση)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Absent Minded
Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Absent Minded ξύνει τη μύτη του... έγραψε στις 11:41, 10-12-08:

Το "Chocolate" στη γλυφάδα όταν παραγγέλνεις τσάι σου φέρνει διάφορες γεύσεις να διαλέξεις. Επίσης το παγωτομανία έχει αρκετές γεύσεις τσάι να διαλέξεις. Λίγες από αυτές βέβαια αξίζουν...
Και το χειμερινό ... έχει κάτι περίεργες γεύσεις τσάι οι οποίες επίσης δε μου άρεσαν. Το μαγαζί τώρα δε θυμάμαι πως λέγεται είναι στην παραλιακή λίγο πιο κάτω από τα αστέρια εκεί που είναι ένα συγκρότημα από κέντρα. Δίπλα στο καλοκαιρινό ακάνθους. Τώρα πως λέγεται μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή

Παράθεση

popi13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη popi13
H popi13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H popi13 =] έγραψε στις 12:24, 15-02-09:

ψαχνω βραχιολακια πανινα καρο σαν το πανι του πικνικ...τα χω δει να πολυφοριουνται αλλα δεν τα βρισκω πουθενα σε καποιο μαγαζι.........

http://i366.photobucket.com/albums/o...alitsa/bra.jpg <-------ετσι ειναι πατηστε το λινκ να τα δειτε.Αν ξερετε καποιο μαγαζι στον Πειρεα πειτε μου σας παρακαλω....Ευχαριστω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη popi13 : 15-02-09 στις 18:29.
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 23:53, 15-02-09:

Νομίζω δεν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί.

Επείδη είχε τύχει να περνάω με μια φίλη μου από το Σύνταγμα (στην Ερμού) από κάποιον που πουλούσε τέτοια βραχιολάκια ίδια. Αλλά ήταν πλανόδιος, δεν ήταν σε μαγαζί. (Το θυμάμαι που είχε λυσάξει να πάρει κανα-δύο τέτοια). Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα όμως. Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.

Μπορεί αν πας σε πλανόδιους να έχουν και στον Πειραιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 19:03, 16-02-09:

Στο Μοναστηράκι;

Παράθεση

popi13

Νεοφερμένος

H popi13 =] έγραψε στις 19:14, 16-02-09:

ευχαριστω πολυ παιδια να'στε καλα!!!!!!!!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:54, 16-02-09:

Πόπη, επειδή η κόρη μου απ' ό,τι κατάλαβα είναι στην ηλικία σου και φοράει τέτοια βραχιολάκια, θα σου πω το μυστικό: Είναι απλή κορδελίτσα που μπορείς να βρεις σε κάθε κατάστημα που πουλάει είδη ραπτικής. Πωλείται με το μέτρο και σε διάφορα χρώματα.
Στο μοναστηράκι, σε καταστήματα με χάντρες, πωλούν και τέτοια κομμάτια κορδελίτσας, αλλά σίγουρα θα σου βγει πιο φτηνά αν αγοράσεις με το μέτρο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

popi13

Νεοφερμένος

H popi13 =] έγραψε στις 23:46, 16-02-09:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Γενικά όλους σας ευχαριστώ.Πήγα ήδη σε κατάστημα ραπτικής και πήρα πολλά σχέδια..γιούπιιι

ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ
και πάλι χίλια ευχαριστώ.

τα ψαχνα μανιωδώς και δε τα έβρισκα πουθενά,άσε που όποια συμμαθήτρια μου ρώταγα καμιά δε μου έλεγε, βλέπεις όλες κοιτάνε να φοράνε μοναδικά κομμάτια...ΕΛΕΟΣ...
αλλά τελικά με τη βοήθεια σας τα βρήκα..

Ο θεός μαζί σας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 17-02-09 στις 00:55. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:34, 18-02-09:

Ψάχνω βραχιολάκια πάνινα καρό σαν το πανί του πικνίκ...

Ε πάρε το πανί του πικνίκ, και κόψε δυο λωρίδες.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

porto

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη porto
Ο porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O porto έγραψε στις 22:38, 02-07-09:

Παιδιά καλησπέρα ,
Ειμαι νεος χρήστης στο φορουμ σας και ζητω την βοηθηα σας .
Θελω να αγορασω χαντρες για να φτιαχνω μονος μου κομπολοια .
Ξερει καποιος κανενα καταστημα που πουλαει χαντρες ?
Δεν ψαχνω χαντρες πλαστικες η κοκαλινες , ψαχνω κατι καλυτερο και δεν μπορω να βρω ..
Ευχαριστω εκ των προτερων ...

Παράθεση

Estartu (τρελή κι αλλοπαρμένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Estartu
H τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

H Estartu (e)friends call me "Jok" .... έγραψε στις 10:11, 06-07-09:

κατεβαίνοντας την Λέκκα από Σύνταγμα προς Μοναστηράκι έχει κάμποσα μαγαζιά που
πουλάνε διαφόρων ειδών χάντρες - εξερεύνησε επίσης και τις παρόδους μέχρι την
Ευαγγελιστρίας

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:43, 06-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από porto
Παιδιά καλησπέρα ,
Ειμαι νεος χρήστης στο φορουμ σας και ζητω την βοηθηα σας .
Θελω να αγορασω χαντρες για να φτιαχνω μονος μου κομπολοια .
Ξερει καποιος κανενα καταστημα που πουλαει χαντρες ?
Δεν ψαχνω χαντρες πλαστικες η κοκαλινες , ψαχνω κατι καλυτερο και δεν μπορω να βρω ..
Ευχαριστω εκ των προτερων ...
Ριξε μια ματια σε αυτην τη σελιδα: http://www.hantrestoukosmou.gr/index...emart&Itemid=1

Βασικα, εαν ψαξεις και μονος σου λιγο στο ιντερνετ, φανταζομαι οτι θα βρεις κι αλλες εταιριες...

Παράθεση

porto

Νεοφερμένος

O porto έγραψε στις 11:32, 06-07-09:

ευχαριστω πολυ παιδια , αυτες τις μερες θα ειμαι κεντρο και θα ριξω μια ματια !!!

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 14:35, 06-07-09:

Έχεις κοιτάξει στα καταστήματα με χάντρες της οδού Ηφαίστου στο Μοναστηράκι? 2-3 από αυτά έχουν μεγάλη ποικιλία και έχω δει και ενδιαφέρουσες murano.

Παράθεση

porto

Νεοφερμένος

O porto έγραψε στις 22:25, 06-07-09:

Σας ευχαριστώ πολυ για τις πληροφοριες που δίνετε .
Μενω μεσογεια (Πορτο Ραφτη ) και θα πρεπει να κατεβω στο κεντρο ,
και δεν εινει ευκολο να ψαχνω στα τυφλα , για αυτον τον λογο ζητησα την βοηθια σας
και πιστευω οτι με κατατοπισατε αρκετα για το που θα κοιταξω .
Σας ευχαριστω παρα πολυ ....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους