Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,684 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψάχνω μαγαζί με ...

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 17:53, 17-10-07:

αλήθεια ασχολείστε καθόλου με τις χάντρες στον ελεύθερο χρόνο σας???

εμένα μου αρέσει πολύ να κατασκευάσω βραχιολάκια, κολιέ, καρφίτσες από χάντρες , είτε είναι αγοραστές είτε αν τις φτιάξω μόνη μου...

ξέρετε που μπορώ να βρω και να αγοράσω χάντρες...χονδρική... και όχι από τα 3-4 γνωστά χαντράδικα στο μοναστηράκι???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:59, 17-10-07:

ειχα την ιδια απορια..

εφτιαξα κατι λιγα το καλοκαιρι,μου αρεσαν πολυ και θελω να κανω κι αλλα..αλλα κι εγω μονο αυτα στο μοναστηρακι ξερω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 18:00, 17-10-07:

Χάντρες;;; Πω, πω τι μου θύμησες τώρα!!! Στο δημοτικό είχα φάει κόλλημα και εφτιαχνα με χάντρες είτε βραχιόλια είτε κολιέ! Θυμάμαι οτι είχε ένα μαγαζί στην Γλυφάδα κοντά στο εμπορικό που έχει το bowling αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα!Πουθενά αλλού δεν ξερω!

Καλή επιτυχία πάντως!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:04, 17-10-07:

πάντως υπάρχει και ένα χαντράδικο στην νέα ιωνία, διπλα από το μαγαζί του μπαμπά μου... αλλά με τσαντίζει η ιδιοκτήτρια...

ψάχνω μαγαζί για χοντρική ...γιατί στα άλλα θες να αγοράσεις μία χάντρα και δίνεις 50 λεπτά.... ειναι "του ματς" για να φτιάξεις κάτι...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 19:52, 17-10-07:

Ασχολιόμουν κι εγώ για μια εποχή αλλά σταμάτησα και λόγω τιμής (έλεος πήγαινα σε ένα χαντράδικο στο μοναστηράκι και μου τον πιάνανε τον απαυτό ). Επίσης, μια που το έφερε η κουβέντα, θέλω να φτιάξω μια θήκη για καπνό, ξέρετε πού μπορώ να βρω τα υλικά; Μου είπαν οτι πουλάνε σε μαγαζιά με χάντρες αλλά δεν ξέρω σε ποιό να πάω και νομίζω οτι σε εκείνο που πήγαινα δεν είχε.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:01, 17-10-07:

Σήμερα που είχα πάει για δουλειά της εταιρείας από την Πραξιτέλους είδα ένα τεράστιο Χαντράδικο που ίσως να πουλάει και χονδρική. Αν τύχει να ξαναπεράσω από εκεί θα ρωτήσω...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 20:03, 17-10-07:

Ναι πρέπει να έχει στην Πραξιτέλους. Θα πάω κι εγώ καμιά μέρα...
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 20:17, 17-10-07:

Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 08:21, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Molka
Για μερικά φεγγάρια ήξερα πώς να φτιάχνω κροκοδειλάκια-μπρελόκ με χάντρες.. Μια φόρα τον χρόνο με πιάνει τρέλα με τις χάντρες και πηγαίνω και τα σηκώνω τα μαγαζιά στο Μοναστηράκι.. Μετά μου περνάει για ένα χρόνο.. Οπότε δεν ξέρω για καλύτερες τιμές..
άντε καλέ1 ξέρεις να φτιάχνεις κροκοδειλάκια! είχα ψιλομάθει αλλά δεν θυμάμαι καθόλου
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 15:02, 18-10-07:

Ναι αμέ!! Ήξερα πάρα πολύ καλά, θυμάμαι πώς το άρχιζα, αλλά μετά, μαύρο σκοτάδι.. Ήταν μεγάλη επιτυχία τα κροκοδειλάκια μου πάντως! Να σας πω βρε παιδιά, είμαι ελαφρώς off-topic, αλλά με τις χειροτεχνίες έχει σχέση κι αυτό. Έχετε πάρει είδηση κάτι μακρουλά σκοινάκια που πουλάνε στα περίπτερα, που τα χρησιμοποιείς για να φτιάξεις διάφορες αηδίες-μπρελοκάκια; Για να σας κατατοπόσω ελαφρώς, είναι σαν αυτά που φτιάχνουν οι άντρηδες στο στρατό με κορδόνια από τα αλεξίπτωτα ή τα παπούτσια τους (αναλόγως το θάρρος ) και που πιο παλιά τα έφτιαχναν με χρωματιστά κορδόνια παπουτσιών!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:10, 18-10-07:

Τα παιδιά στο σχολείο τα ονομάζουν scoobidoo Μολκα.
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 15:45, 18-10-07:

Ναι ε; Ωραίο.. και να σου πω, το πόιντ μου βασικά δεν ήταν αν τα ξέρετε, αλλά ξεχάστηκα.. αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι που μπορώ να βρω οδηγίες χρήσης, δεν ξέρω καν πώς να το ψάξω στον Γούγλη..
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:09, 18-10-07:

@Molka: http://www.yoarra.nl/eng/
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:29, 18-10-07:

Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 16:30, 18-10-07:

Ευχαριστώ πολύ adespotoooooooo!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 16:46, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Κι εγώ ψάχνω για χονδρική. Αλλά επειδή μάλλον θα αρχίσω μαθήματα κοσμήματος και θα πρέπει να αγοράζω υλικά θα μου πουν πιθανώς εκεί!
αλήθεια που θα αρχίσεις>? ενδιαφέρομαι
Παράθεση

Ξένια4039

Νεοφερμένος

H Ξένια4039 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ξένια4039 έγραψε: στις 20:58, 18-01-08:

λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.Επισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:15, 18-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Μάνια
λοιπον ισως μπορω να σας βοηθησω με τις χάντρες... ξεφυλλιζοντας ενα περιοδικο βρηκα ένα μαγαζί που λεγεται Kinitro είναι στην οδο ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΕΡΒΙΑΣ 11 ΑΘΗΝΑ και υποκαταστημα εχει ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 18 ΑΘΗΝΑ. ΤΗΛ: 210-3257640-1.
δεν εχω παει ακομα αλλα συντομα θα το επισκεφτω.Επισης μια μέρα ειχα χαθει στα στενα μεταξυ Ψυρρη και πλατειας Κουμουνδούρου(ουτε καν ξερω πως βρεθηκα εκει) και είχε πολλα μικρα μαγαζακια που πουλουσαν χάντρες με το κιλο. αλλα δεν ξερω τωρα που ακριβως βρίσκονται. Αν τα βρείτε μου λέτε κ μενα
ωχ πολυ ενδιαφερον αυτο!! ευχαριστουμε!
Παράθεση

ioannachr

Νεοφερμένος

H ioannachr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ioannachr έγραψε: στις 14:25, 29-08-08:

Λοιπόν μου φαίνεται ότι θα βοηθήσω αρκετά μιας και ασχολούμαι χρόνια!! Όλα τα χαντράδικα που πουλάνε χονδρική είναι στο κέντρο, στις οδούς Μιλτιάδου, Πραξιτέλους, και Λεοχάρους! Έχει και ορισμένα στην Κολοκοτρώνη και Καραγιόργη Σερβίας αλλά πιο ακριβά! Ορισμένα ονόματα είναι Diva, Marabu, Κόσμημα Νικόλης Group και πολλά αλλά πιο μικρά!. Όλα είναι τιμές χρονδρικής και καμία μα καμία σχέση με το μοναστηράκι! Ελπίζω να βοήθησα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 29-08-08 στις 14:50. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

stellaki

Νεοφερμένος

H stellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H stellaki έγραψε: στις 09:35, 29-09-08:

γεια χαρα!
υπαρχει το www.trifin.gr οπου μπορειτε να βρειτε κρυσταλλακια για διαφορα φω μπιζου και διακοσμησεις! οι αγορες γινονται ηλεκτρονικα αλλα και απο το καταστημα στη Θεσ/νικη.
ελπιζω να βοηθησα!!χχιχιχι
στελλακι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια