Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,077 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καταναλώνουν πιο πολύ οι γυναίκες;

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:01, 01-02-12:

παντως η αγορα ξερει οτι οποιος ασχολειται με γυναικα και παιδι,βγαζει πολλα λεφτα

αν δεν υπηρχαν οι γυναικες ποσα μαγαζια θα ειχαν κλεισει,ποσοι τομεις

ειδικα στα ρουχα πχ,,οι γυναικες ειναι πολυ καταναλωτικοτερες των ανδρων και εθιζονται στον καταναλωτισμο..

ολοκηροι οικονομικοι τομεις στηριζονται στις γυναικες,,
δεν θυμαμαι ομως αναλογα για τους ανδρες

και οι εταιριες προσπαθουν με νυχια και δοντια και μεσω καναλιων κλπ να κανουν τον ανδρα να αγορασει προιοντα ομορφιας ρουχα περισσοτερο

αλλα δεν βγαινει τελικα

οι ανδρες εθιζονται με γκατζετ ηλεκτρονικα κλπ,,αλλα αναγκαστικα πιο σπανια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 22:53, 01-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
παντως η αγορα ξερει οτι οποιος ασχολειται με γυναικα και παιδι,βγαζει πολλα λεφτα

ειδικα στα ρουχα πχ,,οι γυναικες ειναι πολυ καταναλωτικοτερες των ανδρων και εθιζονται στον καταναλωτισμο..

ολοκηροι οικονομικοι τομεις στηριζονται στις γυναικες,,
δεν θυμαμαι ομως αναλογα για τους ανδρες

και οι εταιριες προσπαθουν με νυχια και δοντια και μεσω καναλιων κλπ να κανουν τον ανδρα να αγορασει προιοντα ομορφιας ρουχα περισσοτερο

αλλα δεν βγαινει τελικα

οι ανδρες εθιζονται με γκατζετ ηλεκτρονικα κλπ,,αλλα αναγκαστικα πιο σπανια
Δεν στηρίζονται κ τόσοι πολλοί τομείς! Οι εταιρείες καλλυντικών κυρίως στηρίζονται στις γυναίκες. Κ δεν θα το αρνηθώ: σίγουρα έχουν τεράστια κέρδη.
Οι άντρες είναι λιγότερο καταναλωτικοί, με την έννοια ότι καταναλώνουν μικρότερες ποσότητες. Έτσι είναι, καταναλώνουν πιο σπάνια κ προτιμούν γκατζετ, ηλεκτρονικά κλπ. Άρα: καταναλώνουν εξίσσου (από άποψη τιμής-κόστους) ή μπορεί κ περισσότερο .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:59, 01-02-12:

Οι εταιρείες καλλυντικών κυρίως στηρίζονται στις γυναίκες. Κ δεν θα το αρνηθώ: σίγουρα έχουν τεράστια κέρδη.
η μοδα ρουχα κλπ..ειναι 90% γυναικες.

ολη η παγκοσμια βιομηχανια μοδας,πολυ χρημα.. προσπαθουν απεγνωσμενα να βαλουν και τους ανδρες στο παιχνιδι,,αυτο,αλλα δεν τραβαει με τιποτα,,μονο οι γκευ ανδρες μπαινουν..

οι γυναικες θελουν περισσοτερα προιοντα περιποιησης φροντιδας απο πλευρας υγειας μεχρι ομορφιας κλπ

αν περιμενανε οι βιομηχανιες καλυντικων και σαπουνιων σαμπουαν κλπ να ζησουν απο τους ανδρες θα ειχαν κλεισει απο καιρο
μονο κατι ξυραφια και after shave εχουν για ανδρες

μην πω για την κομμωτική κλπ,90% γυναικες παλι

οι διαφημισεις στην τηλεοραση,απευθυνονται 90% σε γυναικες ακομα και για ανδρικα προιοντα,,και οχι σε ανδρες..ποσα ανδρικα προιοντα βλεπουμ..ποσα γυναικεια.. απο σερβιετες με υπερηχητικα φτερα μεχρι βουρτσακια για βλεφαριδες καμηλας.

βασικα οι γυναικες εκ φυσεως λογω αναγκων -και λογω φροντιδας σπιτιου συχνα- ειναι πιο καταναλωτικα οντα..δεν ειναι κακο απαραιτητα,,απλα γεγονος

και απο οσο εχω δει σε ρευνες οι γυναικες ειναι πιο επιρρεπεις στον εθισμο στον καταναλωτισμο...

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:04, 26-03-12:

Αφού το εξήγησες και μόνος σου...οι γυναίκες κάνουν τα ψώνια συνήθως γιατί οι άντρες το βαριούνται. Οπότε οι διαφημιστές αλλά και οι εταιρείες κοιτάζουν να έχουν προιόντα που θα ελκύουν τις γυναίκες. Μετά έχουμε και το κλασσικό στερεότυπο της "ωραίας" που άντρες-γυναίκες το θέλουν, έτσι τι να κάνει η κακομοίρα, θα πάει κομμωτήρια, θα παστωθεί στις κρέμες, θα πάρει κι άλλα ρούχα, θα κάνει σολάριουμ, θα βάλει ψεύτικα νύχια, κλπ για να μην είναι η "ασχημη" της παρέας.
Μετά έχουμε αυτό με τα παιδιά...οι γονείς νομίζουν ότι αμα ξοδεύουν μια περιουσία σε βλακείες για το παιδί τους, γίνονται καλοί γονείς. Κάπως εξιλεώνονται για τα λάθη τους και παρέχουν "ο,τι καλύτερο μπορούν" στα παιδιά. Εξ άλλου, "αφού όλα τα παιδιά το έχουν, το δικό μου να μην έχει?"

Αλλά στην ουσία, αυτά δεν είναι ούτε για τις γυναίκες, ούτε για τα παιδιά. Είναι για τους άλλους. Οι γυναίκες τα κάνουν όλα αυτά για τους άντρες (και για τις άλλες γυναίκες, μην έχει η Κικίτσα καλύτερη μπούκλα από τη δικιά μου) και στα παιδιά το κάνουν από κοινωνική πίεση.

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 20:10, 26-03-12:

Προσθέστε στην λίστα και ότι αφορά το αδυνάτισμα... από δίαιτες, μέχρι παπούτσια και συσκευές γυμναστικής..
Ακόμα και όταν μπείτε σε ένα μαγαζί που πουλάει μπογιές θα δείτε ότι τα χρώματα απευθύνονται περισσότερο σε γυναίκες και όχι σε άντρες.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:20, 26-03-12:

Εγω παντως εχω ξεσκιστει στην οικονομια...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:57, 26-03-12:

Μα κολλάτε στα καλλυντικά που είναι εξαιρετικά οικονομικά εν συγκρίσει με ηλεκτρονικά, αλκοολ, μηχανές, αυτοκίνητα και εισιτήρια στα γήπεδα;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 21:16, 26-03-12:

Νομίζω πως δεν είναι ότι οι γυναίκες καταναλώνουν πολύ,αλλά καταναλώνουν πιο συχνά.
Αντίθετα ο άντρας καταναλώνει σπάνια,αλλά όταν καταναλώνει χαλάει 6 μηνιάτικα.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:38, 26-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Νομίζω πως δεν είναι ότι οι γυναίκες καταναλώνουν πολύ,αλλά καταναλώνουν πιο συχνά.
Αντίθετα ο άντρας καταναλώνει σπάνια,αλλά όταν καταναλώνει χαλάει 6 μηνιάτικα.
Κολλησε ο εγκεφαλος μου και εψαχνα τροπο να γραψω το ιδιο, καλυτερα δε θα μπορουσες να το πεις!

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 21:39, 26-03-12:

Εμένα δεν με πειράζει τόσο να καταναλώνει μια γυναίκα, αν μπορεί και καλύπτει τα έξοδά της πολύ καλά κάνει.

Αυτό που με στεναχωρεί είναι να καταναλώνει από μανία, απώλεια νοήματος και το κυριότερο να μην χαίρεται τα είδη που αγοράζει ή της χαρίζουν. Τόσα ωραία δώρα έχω κάνει σε πρώην - αρκετά τα πήραμε μαζί σε κοινό shopping - και ζήτημα να τα είδα μια φορά πάνω τους.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 21:41, 26-03-12:

αυτο το "τοσο ωραια δωρα εχω κανει σε πρωην" εισαι σιγουρος οτι τους αρεσαν;
το λεω γιατί εχω δει παρόμοια σκηνικά από την αλλη πλευρα. γενικά δε θελω να στεναχωρω τον αλλο και μετα αναρωτιεται τι συμβαινει

(ενταξει, για το κοινο shopping παω πασο)

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 21:46, 26-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
αυτο το "τοσο ωραια δωρα εχω κανει σε πρωην" εισαι σιγουρος οτι τους αρεσαν;
απόλυτα σίγουρος. για να αγοράσω ένα δώρο σε μια γυναίκα, στην κυριολεξία αυτομαστιγώνομαι. θα έχουμε εξαντλήσει όλες τις βιτρίνες την περιοχής που εξετάζουμε, θα έχουμε αναζητήσει όλα τα 'κλικ' και πιθανούς συνδυασμούς και μετά μπαίνουμε για τη 'λυπητερή'.

ένα άλλο κακό όμως είναι να πέσεις σε έξυπνη πωλήτρια. πας για ένα που της έχεις κάνει δώρο και φεύγεις με δέκα σακούλες που έκανε δώρο στον εαυτό της.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:43, 26-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
απόλυτα σίγουρος. για να αγοράσω ένα δώρο σε μια γυναίκα, στην κυριολεξία αυτομαστιγώνομαι. θα έχουμε εξαντλήσει όλες τις βιτρίνες την περιοχής που εξετάζουμε, θα έχουμε αναζητήσει όλα τα 'κλικ' και πιθανούς συνδυασμούς και μετά μπαίνουμε για τη 'λυπητερή'.

ένα άλλο κακό όμως είναι να πέσεις σε έξυπνη πωλήτρια. πας για ένα που της έχεις κάνει δώρο και φεύγεις με δέκα σακούλες που έκανε δώρο στον εαυτό της.
...
Θεωρώ πλέον τα ψώνια παρέα με άνδρα σπάσιμο νεύρων και των δυο, εκτός αν πρόκειται για κάποια κοινη αγορά, κάτι που θ'αγοραστεί και για τους δυο.. Περαν οτι χάνω το μπαλανς, πλεόν είμαι της άποψης τι δουλειά έχει ο άνδρας να με βλέπει να προβάρω ή τι προβάρω, προτιμώ να το δει ''έτοιμο'' και φορεμένο... Φυσικά όταν είναι επιθυμητή η συμβουλή μου και μου χει ζητηθεί γνώμη, εκεί αλλάζει και πηγαίνω

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε στις 12:40, 27-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
...
Θεωρώ πλέον τα ψώνια παρέα με άνδρα σπάσιμο νεύρων και των δυο, εκτός αν πρόκειται για κάποια κοινη αγορά, κάτι που θ'αγοραστεί και για τους δυο.. Περαν οτι χάνω το μπαλανς, πλεόν είμαι της άποψης τι δουλειά έχει ο άνδρας να με βλέπει να προβάρω ή τι προβάρω, προτιμώ να το δει ''έτοιμο'' και φορεμένο... Φυσικά όταν είναι επιθυμητή η συμβουλή μου και μου χει ζητηθεί γνώμη, εκεί αλλάζει και πηγαίνω
Εμένα πάντως μου αρέσει ως ένα σημείο.
Απλά βλέπω περισσότερο το κοινωνικό στοιχείο, τη βόλτα, την παρέα, την αισθητική και λιγότερο το αντικείμενο.
Μου αρέσει να μου δίνουν συμβουλές, ειδικά όταν υπάρχει συναίσθημα, γιατί έτσι καταλαβαίνω καλύτερα τα ιδανικά του άλλου.
Αν χαθεί το μπάλανς, εκεί ναι, αρχίζει και κουράζει...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη olga_serb
H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε στις 13:41, 27-03-12:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  difference-between-women-and-men.gif
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  57,1 KB  
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 13:18, 28-03-12:

Πέρα για πέρα αληθινό

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 14:59, 02-06-12:

Πρεπει να ισχυει αυτο...εγω παντως καταναλωνω πολυ δυστυχως!! ειναι εθισμος!!

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:35, 02-06-12:

Ναι!!!! Δίχως συζήτηση... ΝΑΙ!!!!

Όμως για να μην φαινόμαστε πάντα έμεις τα άπληστα πλάσματα αυτού του κόσμου, οι άντρες θα ψωνίσουν μία φορά, αλλά όταν το αποφασίσουν θα πρέπει να εξαφανιστούν όλες οι πιστωτικές του κόσμου!!!!!!!!!!!

Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 18:03, 06-06-12:

είναι πόροση τα ψώνια σε χαλαρώνουν

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 18:05, 06-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από mayram999
είναι πόροση τα ψώνια σε χαλαρώνουν
Πως είναι χαλαρωτικά όταν δεν πέφτει καρφίτσα στα εμπορικά; Πανηγύρι γίνεται. Να ταν ήσυχο μέρος να σε παραδεχόμουν.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 17:38, 05-06-13:

οι γυναικες ψωνιζουν παραπανω παραδεχτειτε το επιτελους

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 16:31, 06-06-13:

Εγω φετος αρχισα ευτυχως να συνηθιζω τα ψωνια και να κοιταω τις βιτρινες.. Γιατι μεχρι τωρα εβλεπα μαγαζι με ρουχα και παπουτσια και ετρεχα να ξεφυγω, ειδικα αμα ημουν με την μαμα.. Αντιθετως εμπαινα σε ολα τα καταστηματα ηλεκτρονικων και χαζευα με τις ωρες ολα τα προϊόντα, άσχετα αμα ηθελα να τα παρω ή οχι.

Τωρα μπορω να μπω και σε κανα μαγαζι με ρουχα να δω τι παιζει, αντε να παρω και καμια μπλουζα, αμα χρειαζομαι. Αλλα μεχρι εκει. Μετά πάω στα Public να διασκεδασω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 17:24, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris

οι γυναικες ψωνιζουν παραπανω παραδεχτειτε το επιτελους
Μη το λες αυτό, μπορεί οι γυναίκες να καταναλώνουμε πιο συχνά, αλλά σε θέμα κόστους της αγοράς ήμαστε τα ίδια, εμείς μπορούμε να βρούμε μπλούζα από επώνυμη εταιρία ακόμη και με 5 ευρώ, για το λόγο πως οι γυναίκες καταναλώνουν συχνά, εσείς όμως δε μπορείτε να βρείτε τόσο φτηνά ρούχα, για το λόγο πως ψωνίζετε δύο φορές το χρόνο (το πολύ!) ...
παρατήρησε το, ακόμη και σε μια απλή εταιρία ενδυμάτων, συγκριτικά τα αντρικά βγαίνουν πολύ πιο ακριβά

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:43, 06-06-13:

Παραδεχτείτε το, εσείς κρατάτε την οικονομία όρθια

Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 22:06, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Παραδεχτείτε το, εσείς κρατάτε την οικονομία όρθια
Είναι η οικονομία όρθια; εγώ την βλέπω να γέρνει λίγο...

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:18, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Maria Bluemind
Είναι η οικονομία όρθια; εγώ την βλέπω να γέρνει λίγο...

Γέρνει αλλά δεν πέφτει...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:24, 06-06-13:

Είμαστε πιο πολυέξοδες να το παραδεχτούμε αυτό

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πολύ τεμπέλης για να διαβάσει - Από sein1
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-14 στις 12:06.
    • Πιο πολύ την Κυριακή - Από Mitsos The Great
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-11 στις 02:41.
    • Φυσική Με δυσκολεύει πολύ. - Από kvgreco
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-08-09 στις 12:06.
    • To πολύ φαΐ - Από Pelagos
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-06 στις 11:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους