Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,722 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 424 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Web Cam Progs..

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Sleepyhead έγραψε: στις 20:58, 22-10-07:

Καησπερα,θα ηθελα να μου προτεινετε προγραμματα για καμερα..
Ποιο χρησιμοποιητε κτλ..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:04, 22-10-07:

Τι ακριβώς θέλεις; Το μήνυμα σου δεν με βοηθάει και πολύ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 21:06, 22-10-07:

Βασικά το προγραμμα είναι μεσα στο cd με τη webcam
Εγω χρησιμοποιω το VLounge με μια
webcam.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:49, 22-10-07:

Μάλλον θα εννοεί κάποιο cam video recorder (εγώ δεν έχω τέτοιο πράμα... ).
Παράθεση

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Sleepyhead έγραψε: στις 00:34, 23-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Μάλλον θα εννοεί κάποιο cam video recorder (εγώ δεν έχω τέτοιο πράμα... ).
Ναι κατι τετοιο..να βιντεοσκοπεις η για φωτογραφιες απο την καμερα..
ειχε ενα η καμερα αλλα δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:27, 23-10-07:

Eίχα βρει ένα κάποια στιγμή που με είχε ικανοποιήσει, αλλά δυστυχώς τώρα δεν θυμάμαι όνομα. Θα κοιτάξω στο πισί του σπιτιού αν το έχω ακόμα κι αν το βρω θα ενημερώσω!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:57, 23-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Eίχα βρει ένα κάποια στιγμή που με είχε ικανοποιήσει, αλλά δυστυχώς τώρα δεν θυμάμαι όνομα. Θα κοιτάξω στο πισί του σπιτιού αν το έχω ακόμα κι αν το βρω θα ενημερώσω!
Για ενημέρωσε, για ενημέρωσε!
Παράθεση

Sleepyhead

Νεοφερμένος

O Sleepyhead έγραψε: στις 22:03, 25-10-07:

Καγιρουλα μας ξεχασες...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:32, 25-10-07:

Δεν σε ξέχασα, απλά δεν το βρίσκω.. ήταν κάτι σαν το μσν να καταλάβεις, αλλά είχε πολλές δυνατότητες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος