Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,146 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ύψος στα 19

Fani93

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fani93
H Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Fani93 έγραψε στις 19:58, 16-02-12:

Καλησπερα! η ερωτηση μου ειναι απλη αν και δεν ξερω αν καποιος απο εδω μεσα ξερει να μου απαντησει ΣΙΓΟΥΡΑ, και το λεω γιατι εχει τυχει να ακουσω διαφορα.. λοιπον, γινομαι 19 τον αλλο μηνα και αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιος τροπος να ψηλωσω 2-3 ποντους... θα μου πειτε "τωρα το θυμηθηκες κοπελα μου?" και θα εχετε και δικιο. δεν εχω καποιο κομπλεξ με αυτο, ειμαι 1.62, απλα χρειαζομαι αυτους τους ποντους για μια δουλεια... ευχαριστω προκαταβολικα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 20:10, 16-02-12:

Αν δεν κανω λαθος οι γυναικες ψηλωνουν μεχρι τα late 20s.
Δεν ειμαι ειδικος,αλλα θα σου προτεινα να εχεις μια διατροφη πλουσια σε ασβεστιο,καθως κανει καλο στα κοκκαλα(πως νομιζεις οτι εφτασα 2,00 )
Και να κρεμιεσαι στον μονοζυγο.
Για μοντελο πας??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

H Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Fani93 έγραψε στις 20:16, 16-02-12:

σε ευχαριστω πολυ! μοντελο με 1.62 υψος? οχι, για αεροσυνοδος

επισης μια γνωστη ηθελε να μπει στην αστυνομια και την εκοψαν στο υψος για 1,5 εκατοστο. την επομενη χρονια πηγαινε για καποιους μηνες και εκανε φυσιοθεραπειες και πηρε 3 ποντους! εχετε ακουσει κατι παρομοιο? τι σου κανουν δηλαδη στις φυσιοθεραπειες?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 16-02-12 στις 20:17. Αιτία: merge συνεχομενων ποστς.Παταμε το κουμπακι "επεξεργασια" για να προσθεσουμε κειμενο.
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 20:27, 16-02-12:

Δεν το έχω ξανακούσει αυτό και δεν το πιστεύω. Το ύψος έχει σχέση με ορμόνες, τι να κάνουν οι φυσικοθεραπείες? Αμα είναι να ψηλώσεις, θα ψηλώσεις. Οσο για το "οριο", κι εγώ θύμα του είμαι με το 1.68 μου. Βέβαια πως γίνεται να έχω βρει μπάτσους λίγο πιό κοντούς από μένα είναι άλλο θέμα. Οι αεροσυνοδοί νομίζω είναι πιό χαλαροί στο μέτρημα, όχι? Δεν σε κόβουν στον πόντο δηλαδή...Τι όριο εχουν?

Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

H Fani93 έγραψε στις 20:32, 16-02-12:

πρεπει να φτασω τα 2.12 με το χερι σηκωμενη στις μυτες.. και φτανω μεχρι το 2.10
κοιτα, δεν ξερω με ποιον ακριβως τροπο τους πηρε. εμενα μου ειπε με φυσιοθεραπειες..

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 20:43, 16-02-12:

Πάρε μαθήματα μπαλέτου για να πατάς καλύτερα στις μύτες μήπως και καταφέρεις να φτάσεις το 2.12 Πιο εφικτό μου φαίνεται αυτό, παρά το να βάλεις μερικούς πόντους με μπασκετ, μονόζυγο, κτλ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

H Fani93 έγραψε στις 20:50, 16-02-12:

ετσι κι αλλιως χρειαζομαι ελαχιστο υψος..υποθετω πως οταν ψηλωνεις μεγαλωνουν και τα χερια-ποδια σου, ετσι? εε αν παρω 1 ποντο σε υψος και κατι χιλιοστα στο χερι ξερω γω, ΙΣΩΣ κατι να γινει... εχω απογοητευτει πολυ παντως

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 21:14, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αν δεν κανω λαθος οι γυναικες ψηλωνουν μεχρι τα late 20s.
nooot!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 22:31, 16-02-12:

You are the doc.

Ξερω οτι μερικοι αστροναυτες στη νασα που ειναι οριακα στα υψη,κανουνε επι ωρα επιτοπου πηδηματακια για να συμπιεστει η σπονδυλικη τους στηλη.Το αντιθετο θα μπορουσε να εφαρμοστει και με το μονοζυγο.
Οστοσο δεν γνωριζω κατα ποσο τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και τι επιπτωσεις εχει στη γενικη υγεια του ανθρωπου.

Παντως δεν χρειαζετε να απογοητευεσε αν δεν τα καταφερεις...Ξερω..Μπορει να μοιαζει με το τελος του κοσμου για σενα αλλα δεν ειναι!!

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 23:36, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
You are the doc.

Ξερω οτι μερικοι αστροναυτες στη νασα που ειναι οριακα στα υψη,κανουνε επι ωρα επιτοπου πηδηματακια για να συμπιεστει η σπονδυλικη τους στηλη.Το αντιθετο θα μπορουσε να εφαρμοστει και με το μονοζυγο.
Οστοσο δεν γνωριζω κατα ποσο τα αποτελεσματα ειναι μονιμα και τι επιπτωσεις εχει στη γενικη υγεια του ανθρωπου.

Παντως δεν χρειαζετε να απογοητευεσε αν δεν τα καταφερεις...Ξερω..Μπορει να μοιαζει με το τελος του κοσμου για σενα αλλα δεν ειναι!!
άσχετο, αλλά γνωρίζω ότι το πρωί όταν ξυπνάμε είμαστε πιο ψηλοί σε σχέση με το βράδυ γιατί κατά την διάρκεια της ημέρες πιέζονται οι σπόνδυλοι

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:23, 17-02-12:

Τακούνια
Δυστυχώς ο Προκρούστης μας άφησε χρόνους

Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

H Fani93 έγραψε στις 14:28, 18-02-12:

θα ξεκινησω μονοζυγο και οτι γινει.. δεν εχω να χασω κατι νομιζω (εκτος απο το χρονο μου )
ευχαριστω για τις απαντησεις!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι ύψος έχετε; - Από The Stand
      Το θέμα έχει λάβει 729 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-12-17 στις 17:00.
    • Ύψος και ανησυχίες - Από tweetyslvstr
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-15 στις 21:29.
    • Eισαγωγή με ύψος - Από oasis
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Στρατιωτικές-Αστυνομικές Σχολές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-04-15 στις 20:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους