Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,185 μηνύματα σε 74,657 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλλιτέχνες: Εμφάνιση ή Έργο;

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:36, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Σε τι σου θυμιζει ο Anthony τον Kurt;; (κι εγω τους αγαπω και τους δυο!)
Με ρώτησαν όλοι όσους το είπα Στη φάτσα και στη φωνή... Δεν ξέρω... μου φέρνουν ομοιότητες... Οχι στη χροιά, όχι στο λαρύγγι. Στο πάθος, στο ύφος, στο στυλ... Τι να πεις, άβυσσος η ψυχή και τα μάτια του καθενός μας.... Ο,τι θέλουμε βλέπουμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 17-02-12 στις 11:40. Αιτία: Οι παρούσες αναρτήσεις έως και την αρ. 8 προέρχονται από το θέμα "Προσεχείς συναυλίες"
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 14:38, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Με ρώτησαν όλοι όσους το είπα Στη φάτσα και στη φωνή... Δεν ξέρω... μου φέρνουν ομοιότητες... Οχι στη χροιά, όχι στο λαρύγγι. Στο πάθος, στο ύφος, στο στυλ... Τι να πεις, άβυσσος η ψυχή και τα μάτια του καθενός μας.... Ο,τι θέλουμε βλέπουμε
Μαλλον Ειναι αναλογα και με το ποιος σου αρεσει.. Ας πουμε εμενα ο Kurt στο στιλ μου θυμιζει τον Παυλο Σιδηροπουλο..μην ψαχνεις να βγαλεις ακρη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:06, 17-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Ας πουμε εμενα ο Kurt στο στιλ μου θυμιζει τον Παυλο Σιδηροπουλο..μην ψαχνεις να βγαλεις ακρη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 09:49, 18-01-12:

Name:  images.jpg
Views: 700
Size:  7,1 KB Name:  images2.jpg
Views: 701
Size:  8,0 KBName:  images3.jpg
Views: 702
Size:  8,8 KB

Μπορώ να προσθέσω και τον δικό μου κούκλο μαζι με τους άλλους δύο?
Ελπίζω ο Anthony να έχει ξυρίσει αυτό το απαίσιο μουστάκι μέχρι τον Σεπτέμβρη... Οπως και να χει θα είμαστε όλοι εκεί!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 02-03-12 στις 11:42. Αιτία: Μεταφορά εικόνων
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:38, 18-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Πάντως εμένα ο boyfriend που ταυτιζόταν από μικρός με τον Cobain (του έμοιαζε κιόλας αρκετά) απεχθάνεται τον τραγουδιστή των red hot chili peppers! Εμένα πιό πολυ σε Iggy Pop μου κάνει.
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  21e9esx.jpg
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  7,6 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 02-03-12 στις 11:43. Αιτία: Μεταφορά εικόνας
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 21:37, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από enrose

Μπορώ να προσθέσω και τον δικό μου κούκλο μαζι με τους άλλους δύο?
Ελπίζω ο Anthony να έχει ξυρίσει αυτό το απαίσιο μουστάκι μέχρι τον Σεπτέμβρη... Οπως και να χει θα είμαστε όλοι εκεί!!
1. Θα προτιμουσα να ειχες προσθεσει τον Axl
2. Ελα μωρε δεν ειναι και τοσο χαλια το μουστακι.. εμενα δε με ενοχλει
3. 228 μερες!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 22:15, 19-01-12:

Όνομα:  Anthony-Kiedis-2011-anthony-kiedis-24875618-900-600.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  105,3 KB χάλια είναι το μουστάκι

Όνομα:  anthony.jpg
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  37,7 KB ενω το μουσάκι.....

Χαχχαχα όπως και να χει είναι πολυ ωραίος τύπος. (αλλά όχι σαν τον jim)
Επισης έχει φωνάρα, κορμάρα, και πολλά ακόμη σε άρα (αλλά όχι σαν τον jim)

Οπως και να χει εχω μεγάλη αγωνία να τους δω απο κοντά και φυσικά να τους ακούσω!

http://www.youtube.com/watch?v=rn_YodiJO6k&ob=av2e

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 02-03-12 στις 11:44. Αιτία: Μεταφορά εικόνων
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 23:09, 28-01-12:

η καλυτερη περιοδος του anthony ηταν το 2001-2-3. τωρα το νεο του λουκ ειναι απλα.... δεν ξερω πως να το πω. σαν κανενας μορμονος ειναι με το μουστακι :Ρ παρολα αυτα ομως, we're looking forward to the chili peppers concert (ακομα και χωρις τον λατρεμενο frusciante)! YAAA

ειναι λιγο off topic, αλλα πιστευω πως στους τρεις θεους πρεπει να προστεθει και ενας τεταρτος! (για οσους δεν τον ξερουν, ειναι ο eddie vedder των pearl jam )

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:17, 28-02-12:

Όνομα:  417196_3440800902222_1336532114_33470741_877527392_n.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  64,0 KB

Ειμαι ερωτευμενη redface:

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 22:08, 02-03-12:

Η αλήθεια είναι ότι κυρίως από τη δεκαετία του 60 άρχισαν σιγά σιγά...να προσπαθούν οι καλλιτέχνες να συνδυάζουν εμφάνιση και έργο.....
Ίσως γιατί το απαιτούσαν οι καιροί, η τηλεόραση, το cinema....οι μάνατζερς...τα περιοδικά....
Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο Έλβις Πρίσλεϊ όπου με το λίκνισμα των γοφών του έκανε τα κορίτσια να λιώνουν στο άκουσμα της φωνής σε συνδυασμό με την ομορφιά του...αργότερα κατάντησε καρικατούρα του εαυτού του.....

Δεν ήταν σπουδαίος ηθοποιός...όμως οι εταιρείες επένδυαν πάνω του ...κυρίως για την ομορφιά του και την υστερία που προκαλούσε στα κοριτσόπουλα της δεκαετίας του 60....
Υπήρξε θύμα της εμφάνισης του....αλλά κάποια σπουδαία τραγούδια του παρέμειναν διαχρονικά....και συνεχίζει να προκαλεί υστερία.... για το image του.... στους οπαδούς του....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους