Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,219 μηνύματα σε 75,342 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 251 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

LibreOffice vs. OpenOffice.org

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:41, 18-02-12:

Λίγο πολύ όλοι οι λάτρες της πληροφορικής έχουν πάρει γραμμή την διάσπαση της ομάδας του OpenOffice.org και ότι δημιουργήθηκε το LibreOffice. Θα έλεγα πιο όμορφο, ρομαντικό, ελπιδοφόρο project μάλλον είναι το LibreOffice αφού η Oracle εκτός τον άλλον έχει να νοιαστεί και για τον εσωτερικό ανταγωνισμό που της προκαλεί το OpenOffice.org

Σήμερα χρειάστηκε να εγκαταστήσω μια σουίτα γραφείου και δεν ήξερα πια να επιλέξω. Μετά από τόσο καιρό νομίζω λογικά έχει ξεκαθαριστεί πιο team είναι πιο δυνατό, αν το OpenOffice.org ή το LibreOffce έχει "καλύτερα" χαρακτηριστικά και πιο αναπτύσσετε πιο γρήγορα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 21:01, 18-02-12:

To libreoffice μου φαίνεται ότι αναπτύσσεται πιο γρήγορα και έχει καλύτερα χαρακτηριστικά (έκδοση 3.5)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:34, 19-02-12:

Να υποθέσω όμως ότι ακόμη να υποστηρίξει docx, xlsx ή pptx όπως και το OpenOffice.Org. Σωστά;
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 20:56, 19-02-12:

τα υποστηρίζει αλλά όπως και το openoffice, τα documents που έχουν δημιουργθεί στο MS office δεν τα δείχνει ορισμένες φορές καλά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • LibreOffice - Από g1wrg0s
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-13 στις 23:56.
    • OpenOffice.org - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-12 στις 15:21.
    • OpenOffice Database - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-11 στις 16:35.
    • OpenOffice.org vs Microsoft Office: Όνειρο ή πραγματικότητα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 62 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-10 στις 20:38.
    • Ελληνικό λέξικο για το openoffice 2 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-01-06 στις 22:31.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα