Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 10 7.9%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 58 45.7%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 4 3.1%
  • Ανεξάρτητοι Έλληνες

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 8 6.3%
  • Χρυσή Αυγή

    Ψήφοι: 11 8.7%
  • Δημοκρατική Αριστερά

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημοκρατική Συμμαχία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δημιουργία Ξανά!

    Ψήφοι: 7 5.5%
  • Δράση - ΦΙΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.

    Ψήφοι: 5 3.9%
  • Κοινωνική Συμφωνία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ένωση Κεντρώων

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κόμμα Πειρατών

    Ψήφοι: 3 2.4%
  • ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 1 0.8%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 2 1.6%
  • Λευκό/Άκυρο/Αποχή

    Ψήφοι: 3 2.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βρείτε τις διαφορές.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βρείτε τις διαφορές.






Η μικρη σημαια εχει διαφωρα στην γωνια στην οποια την περνει ο ανεμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για πες και σε εμάς.

Αμέ γιατί όχι.Δημοκρατική Αριστερά θα ψήφιζα λοιπόν εαν βρισκόμουν Ελλάδα.Με ψήνουν πολύ οι θέσεις της για το standing της Ελλάδας στην Ευρώπη που είναι σχεδόν πανομοιότυπες με το πως οραματίζομαι και γω τη γεννέτειρα μου μέσα στο Ευρωπαικό οικοδόμημα.Οκ δε συμφωνώ στα πάντα και σε μερικά διαφωνώ είναι η αλήθεια αλλά μάλλον από το χώρο της Αριστεράς είναι το κόμμα με το οποίο οριακά συμφωνώ περισσότερο.Τα εσωτερικά της Ελλάδας δε με αφορούν και ιδιαίτερα είναι η αλήθεια ,το καλό είναι πως ο μπρο μου που είναι Ελλάδα ενώ δε ψηνόταν να ψηφίσει (και τον έψησα εγώ καλά) υποσχέθηκε σήμερα θα πάει να ψηφίσει εξ ονόματος μου ΔΗΜΑΡ.Όποτε μια χαρά θα ψηφίσω κ γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αμέ γιατί όχι.Δημοκρατική Αριστερά θα ψήφιζα λοιπόν εαν βρισκόμουν Ελλάδα.Με ψήνουν πολύ οι θέσεις της για το standing της Ελλάδας στην Ευρώπη που είναι σχεδόν πανομοιότυπες με το πως οραματίζομαι και γω τη γεννέτειρα μου μέσα στο Ευρωπαικό οικοδόμημα.Οκ δε συμφωνώ στα πάντα και σε μερικά διαφωνώ είναι η αλήθεια αλλά μάλλον από το χώρο της Αριστεράς είναι το κόμμα με το οποίο οριακά συμφωνώ περισσότερο.Τα εσωτερικά της Ελλάδας δε με αφορούν και ιδιαίτερα είναι η αλήθεια ,το καλό είναι πως ο μπρο μου που είναι Ελλάδα ενώ δε ψηνόταν να ψηφίσει (και τον έψησα εγώ καλά) υποσχέθηκε σήμερα θα πάει να ψηφίσει εξ ονόματος μου ΔΗΜΑΡ.Όποτε μια χαρά θα ψηφίσω κ γω :P

Συγνώμη που θα φανώ ο κακός της παρέας αλλά καλύτερα να μην μπορέσεις να ψηφίσεις. Η ΔΗΜΑΡ είναι ακριβώς όπως το ΠΑΣΟΚ, κάνει κουτοπόνηρες δηλώσεις και δεν είναι ξεκάθαρο. Είμαι 100% πεπεισμένος ότι αν εξαρτώταν αυτό την ΔΗΜΑΡ, θα ψήφιζε το μνημόνιο και όσα μνημόνια της έδιναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρένος Χαραλαμπίδης: Κατεβαίνω υποψήφιος με τον Σαμαρά



Κατεβαίνω υποψήφιος για τον Α. Σαμαρά όχι ακριβώς με τη ΝΔ.
Είναι ένας άνθρωπος που τον θαυμάζω καταρχήν σαν θέση ζωής. Είναι ένας άνθρωπος που κατάφερε να σηκωθεί από τον πολιτικό του τάφο.
Ξέρετε τι σημαίνει 15 χρόνια να είσαι στον πάτο και να επιβιώνεις να παίρνεις την αρχηγία ενός κόμματος και να διεκδικείς την πρωθυπουργία;
Αυτό δείχνει ένα άνθρωπο που ξέρει πολύ καλά να παλεύει.
Και αν αυτή τη στιγμή η Ελλάδα που πρέπει να ηγηθεί πρέπει να επιλέξουμε κάποιον που ξέρει να παλεύει.
Τώρα χρειάζονται οι Έλληνες να παλέψουν.
Οι γονείς μου είναι εργάτες συνταξιούχοι. Δεν αντέχω να βλέπω τον φόβο στα μάτια των γονέων μου.
Για αυτό και νιώθω μια ηθική ανάγκη να εμπλακώ.
Δεν έχω το δικαίωμα να μην ελπίζω.
Η απελπισία θα μας οδηγήσει στην απελπισία.
Πρέπει να σωθεί ο τόπος μας.
Πιστεύω ότι ο Α. Σαμαράς είναι τιμονιέρης.
Θέλω να πιστεύω και να ελπίζω να πάρει αυτοδυναμία η ΝΔ.
Σημασία έχει να συνεννοηθούμε μεταξύ μας. Όσες φορές το κάναμε καταφέραμε θαύματα.
Δεν έχω ανάγκη τη Βουλή. Αν δω ότι τα πράγματα δεν είναι όπως πίστευα θα τους χαιρετήσω….
δεν του τοχα,,
τον νομιζα για αριστερο οπως και οι περισσοτεροι καλλιτεχνες ηθοποιοι κλπ

και καταλαβαινω απολυτα το πρωτο τονισμενο που λεει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ένας ακόμη προδότης, βολεμένος, ή απλώς προπαγανδισμένος από την πλύση εγκεφάλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
απογοητεύτηκα από τον Ρένο, πρώτα κάνει την μαλακία του ΑΝΤ1 και μετά κατεβαίνει με την ΝΔ
τον συμπαθούσα κάποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε,,ευκολη κριτικη

αυτα που λεει για το Σαμαρα εχουν ουσια

αλλα ευκολα τα πεταμε στα σκουπιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ε,,ευκολη κριτικη

αυτα που λεει για το Σαμαρα εχουν ουσια

αλλα ευκολα τα πεταμε στα σκουπιδια

:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Ο ΑΡΧΙΠΡΟΔΟΤΗΣ Ε ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ....

ΕΛΕΟΣ. Ξεπουλάνε την πατρίδα, μας αναγκάζουν να ζούμε σε χαμηλότερο βιοτικό επίπεδο, παραδίδουν την κυριαρχία της παρίδας για την οποία ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ και ΣΚΟΤΩΘΗΚΑΝ ΈΛΛΗΝΕΣ και τώρα επειδή κάποιος έγραψε 2-3 ΜΑΛΑΚΙΕΣ θα πειστούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο ΑΡΧΙΠΡΟΔΟΤΗΣ
γιατι?

ο μητσοτακης και ο καραμανλης ο γερος τον πεταξαν εξω απο την κυβερνηση το 93,,αυτος παραιτηθηκε απο βουλευτης
τελικα η κυβερνηση μητσοτακη επεσε

δες βαθυτερα τα πραγματα

τελικα απο το 90 και μετα αυτος δεν φταιει σε τιποτα για τη σημερινη οικονομικη κατασταση γιατι ηταν στην απεξω

οποτε,,μην το βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι με τους παμπαλαιους του πασοκ

ολα στο ιδιο τσουβαλι τα βαζουμε,,ευκολος θυμος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ξέρω τι έγινε.



Εντωμεταξύ αυτοί που τον έβριζαν τον έκαναν αρχηγό του κόμματος.

Βλέπω έκοψες καταπληκτικά το κομμάτι που λέω ότι παραδίδει "έννομα" και χωρίς όπλα την πατρίδα σε ξένους. Νομίζω ότι εσύ χάνεις την ουσία και δεν βλέπεις βαθιά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν εκοψα τιποτα..


δες αυτα

και γω ετσι προδοτη τον ελεγα πριν την εκλογη,,μετα ακουσα τα λογια του εψαξα ειδα,,και αλλαξα γνωμη

και ειδικα βλεποντας την κορη του μητσοτακη και τον χαρακτηρα,,καταλαβα ακομα περισσοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω ότι ξεκινάμε και υποστηρίζουμε κάποιον που ψηφίζει την ιδιωτικοποίηση της... Ελλάδας!

Ο πολιτικός λόγος είναι φτιαγμένος για να πείθει, να κάνει πλύση εγκεφάλου. Από τις πράξεις και τις υπογραφές βλέπουμε τι είναι ο καθένας, και ο Σαμάρας πούλησε τον ελληνικό λαό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αγγελε, μπορει να ητανε στην απ'εξω τοσα χρονια, μπορει να μην εχει φαει οσο εχουν φαει αυτοι του πασοκ, τι παει να πει ομως αυτο; Αφου εχει φανει οτι και αυτος μια απο τα ιδια ειναι, επειδη δεν εφαγε ακομα πρεπει να τον αφησουμε να φαει; Στιριζει και προωθει μια κατασταση η οποια μονο ζημιωγωνα ειναι για την χωρα και τους πολιτες και επιμενει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πολυ απλοικα τα λετε παντως..

τοσες δυναμεις απο μεσα και κυριως απεξω πιεσαν αφορητα..

τοσο πολυπλοκα θεματα

και βλεπω αφορισμους..

θελετε να ψηφισετε καποιον που λεει πχ οτι ολα ειναι καλα και οτι δεν πρεπει να κοψουμε τιποτα?

ολα θελουν ενα μετρο

η πολιτικη ειναι πολυ πιο πολυπλοκη απο οτι φαινεται

και πανω απο όλα προτιμω να κρινω χαρακτηρες και οχι ταμπελες

ολα θα φανουν,,δεν εχει νοημα να προσπαθω να σας πεισω για κατι που ουτε και γω ειμαι σιγουρος
απλα ελπιζω

παντως δεν ψαχνω ουτοπιες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
πολυ απλοικα τα λετε παντως..
Απλοϊκά είναι.

τοσες δυναμεις απο μεσα και κυριως απεξω πιεσαν αφορητα..
Έχει καμιά σημασία αν ξεπουλάς την πατρίδα με ή χωρίς πίεση?

τοσο πολυπλοκα θεματα
Sorry αλλά είναι η δουλειά τους. Και πληρώνονται με το αζημίωτο ενώ μας κόβουν μισθούς.


θελετε να ψηφισετε καποιον που λεει πχ οτι ολα ειναι καλα και οτι δεν πρεπει να κοψουμε τιποτα?
Κανένας δεν το λέει αυτό. Όταν λες να κόψουμε? Πιστεύεις ότι "κόβοντας" από τους απλούς πολίτες πετυχαίνεις τίποτα? :confused:


και πανω απο όλα προτιμω να κρινω χαρακτηρες και οχι ταμπελες
Ναι πολύ χαρακτήρας ο Σαμαράς. Όχι στα μνημόνια γιατί φοράει παντελόνι, εκλογές τον Νοέμβρη, μετά λέει εκλογές τον Δεκέμβρη, μετά συνεργάζεται με ΠΑΣΟΚ και λέει εκλογές τον Φεβρουάριο, ψηφίζει ΝΑΙ σε ΟΛΑ στο 2ο μνημόνιο. Μέσα σε μισό χρόνο είδαμε πόσο σπαθί είναι τα λόγια του και πόσο μη κωλοτούμπας είναι.


παντως δεν ψαχνω ουτοπιες ..

Τι ελπίζεις ρε μεγάλε, ένα καλύτερο τρίτο μνημόνιο που θα αφανίσει το ελληνικό κράτος και δημόσιο? Αυτά που γράφετε μένουν και όσοι υποστηρίζουν τέτοιες πολιτικές θα στιγματιστείτε στο μέλλον, αν περάσει αυτή η πολιτική και μας καταστρέψει...

Πόσα επιχειρήματα θες για να καταλάβεις ότι ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ffs μπερδεύτικα πάλι!Από την μια οριακά η ΔΗΜΑΡ με καλύπτει περισσότερο στον πολιτικό της λόγο (τουλάχιστον για τα πράγματα που με αφορούν) από την άλλη αν η συσπείρωση του ΣΥΡΙΖΑ που ήταν και η δεύτερη επιλογή μου είναι τόσο μεγάλη ειδικά στα μεγάλα αστικά κέντρα το σκεπτικό μου εαν ψήφιζα θα ήταν να δωθεί ισχυρότερη φωνή σε ένα κόμμα της Αριστεράς που έχει καλές πιθανότητες να μπεί αρχικά στη βουλή και δεύτερον να κυβερνήσει σε μια κυβέρνηση συνεργασίας.Έτσι μου ρχεται να πάρω αεροπλάνο και να κατέβω να ψηφίσω μα τον ανύπαρκτο θεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μία εικόνα είναι ίση με χίλιες λέξεις λένε...
Εδώ και κάτι ώρες..κυκλοφορεί η ακόλουθη φωτογραφία στα ελληνικό ίντερνετ,που μας καλεί να σκεφτούμε σοβαρά τί θα κάνουμε την Κυριακή που μας έρχεται.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Βεβαια merc το ιδιο επρεπε να σκεφτουν οταν ψηφιζαν και οι δικοι μας τοτε που ημασταν κι εμεις μωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βεβαια merc το ιδιο επρεπε να σκεφτουν οταν ψηφιζαν και οι δικοι μας τοτε που ημασταν κι εμεις μωρα.

Ναι αλλά τότε ζούσαν καλά όσο τους δάνειζαν οι τράπεζες, γέμιζε το δημόσιο και η πλειοψηφία ζούσε χαλαρά, προπαγανδισμένη μεν από την TV.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top