Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,866 μηνύματα σε 75,403 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 647 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πρόθεση ψήφου εκλογών Ιούνιου 2012

Αν γίνουν εκλογές τον Ιούνιο, τί θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)
Νέα Δημοκρατία
10
7,94%
ΣΥ.ΡΙΖ.Α
57
45,24%
ΠΑ.ΣΟ.Κ
4
3,17%
Ανεξάρτητοι Έλληνες
7
5,56%
Κ.Κ.Ε.
8
6,35%
Χρυσή Αυγή
11
8,73%
Δημοκρατική Αριστερά
3
2,38%
Οικολόγοι Πράσινοι
0
0%
ΛΑ.Ο.Σ.
0
0%
Δημοκρατική Συμμαχία
0
0%
Δημιουργία Ξανά!
7
5,56%
Δράση - ΦΙΣ
0
0%
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
5
3,97%
Κοινωνική Συμφωνία
0
0%
ΟΧΙ (Δημοκρατική Αναγέννηση - ΕΠΑΜ)
0
0%
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
0
0%
Ένωση Κεντρώων
3
2,38%
Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας
0
0%
Κόμμα Πειρατών
3
2,38%
ΚΟΙΝΩΝΙΑ
0
0%
ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1
0,79%
ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ
1
0,79%
Άλλο κόμμα
2
1,59%
Λευκό/Άκυρο/Αποχή
4
3,17%

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,430 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 17:35, 06-05-12:

ΚΑΙ ΤΗ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Θα υπάρξουν τηλεοπτικοί σταθμοί που θα δείξουν τον ΣΥΡΙΖΑ δεύτερο κόμμα στις 7 το απόγευμα; Θα υπάρξουν λέει το ρεπορτάζ μας. Με οριακή διαφορά από το ΠΑΣΟΚ. Εδώ δεν μας επιτρέπεται να δώσουμε αριθμούς. Οι ίδιοι τηλεοπτικοί σταθμοί θα δώσουν τη ΝΔ πρώτη αλλά με...
χαμηλότερο ποσοστό από τη δική μας εκτίμηση. Μένει όλα αυτά να αποτυπωθούν και στην επίσημη καταμέτρηση...
http://fimotro.blogspot.com/2012/05/blog-post_1066.html

χαμος χαμος χαμος χαμος
Αλλάζει το σκηνικό τοπιό της χώρας γίενται χαμός
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,430 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 17:38, 06-05-12:

Μεγάλλη ήττα για το ΠΑΣΟΚ απαγορεύουν στα στελεχη να εμφανίζονται στα τηλεοπτικά πάνελ πριν μιλήσει ο Βενιζέλος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 17:54, 06-05-12:

3ο Κόμμα το ΠΑΣΟΚ

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:04, 06-05-12:

Εκανα λαθος στις προβλεψεις μου τις αρχικες παρόλα αυτά στα τελευταία ποστ και το σχέδιο μου εδειξα το αποτελεσμα

ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ, ΔΕ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,435 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:05, 06-05-12:

ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΡΙΖΑ ΑΠΟ ΝΕΟΛΑΙΑ, ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΝΔ.

Αρχική Δημοσίευση από tsakos
Εκανα λαθος στις προβλεψεις μου τις αρχικες παρόλα αυτά στα τελευταία ποστ μου εδειξα το αποτελεσμα
Μα το αποτέλεσμα δεν βγήκε! Και θα είναι σίγουρα πιο κοντά σε αυτό που είπα εγώ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 06-05-12 στις 18:07. Αιτία: Συνένωση συνεχόμενων αναρτήσεων

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:06, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Μα το αποτέλεσμα δεν βγήκε! Και θα είναι σίγουρα πιο κοντά σε αυτό που είπα εγώ.
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 18:08, 06-05-12:

Εχω παθει πλακα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:08, 06-05-12:

η Γεννηματα κανει δηλώσεις

ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,435 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:08, 06-05-12:

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 5ο-6ο ΚΟΜΜΑ.

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:13, 06-05-12:

Πρέπει να μπουν ΛΑΟΣ και οικολόγοι στη Βουλη. Όσο περισσότερα κόμματα στη Βουλή τόσο καλύτερα.

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:14, 06-05-12:

Έτσι, έτσι!
Γουστάρω!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 18:15, 06-05-12:

Βρε ο Συριζα....
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,864 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 18:17, 06-05-12:

Λέτε να σπάσει επιτέλους ο δικομματισμός? και αν η νδ έχει ποσοστό κάτω από 25% θα είναι πραγματικά έκπληξη
βέβαια ο ενθουσιασμός μετριάζεται με το κόμμα που βλέπω να μπαίνει στη βουλή και αναρωτιέμαι τι μυαλά κουβαλάμε..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 18:18, 06-05-12:

Και το μέγα ερώτημα είναι:Τί θα γίνει την επόμενη μέρα; Σχήματίζεται κυβέρνηση;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 18:20, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Λέτε να σπάσει επιτέλους ο δικομματισμός? και αν η νδ έχει ποσοστό κάτω από 25% θα είναι πραγματικά έκπληξη
βέβαια ο ενθουσιασμός μετριάζεται με το κόμμα που βλέπω να μπαίνει στη βουλή και αναρωτιέμαι τι μυαλά κουβαλάμε..
δικομματισμός τέλος. ήμουν στην εφορευτική μέχρι το μεσημέρι και το μόνο κόμμα που ακουγόταν είναι ο σύριζα.

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 18:22, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Και το μέγα ερώτημα είναι:Τί θα γίνει την επόμενη μέρα; Σχήματίζεται κυβέρνηση;
Πολλα παιζουν τωρα.Ακομα ειναι πολυ νωρις να πει κατι οποιοσδηποτε.

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:29, 06-05-12:

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΣΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ

Παίζει το ΣΥΡΙΖΑ να είναι πρώτο κόμμα.
Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ

Προσωπικά δε θα ήθελα να εγκαταλήψουμε σαν χώρα το ΕΥΡΩ
ΘΛΙΒΟΜΑΙ και είμαι πιο συντηριτικός και θα ήθελα να ακολουληθεί για λίγα χρονια ακόμα σκληρη πολιτική.

Ηθελα να τιμωρηθούνε τα 2 μεγάλα κόμματα και μαλλον αυτο έγινε αλλά φοβάμαι την ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
Θα ξαναγίνουν εκλογές το πρόβλημα είναι αν θα μας κάνουν την χαρη οι Ευρωπαίοι να μας περιμένουν.

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 18:33, 06-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsakos
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΣΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ

Παίζει το ΣΥΡΙΖΑ να είναι πρώτο κόμμα.
Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ
ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ

Προσωπικά δε θα ήθελα να εγκαταλήψουμε σαν χώρα το ΕΥΡΩ
ΘΛΙΒΟΜΑΙ και είμαι πιο συντηριτικός και θα ήθελα να ακολουληθεί για λίγα χρονια ακόμα σκληρη πολιτική.

Ηθελα να τιμωρηθούνε τα 2 μεγάλα κόμματα και μαλλον αυτο έγινε αλλά φοβάμαι την ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
Θα ξαναγίνουν εκλογές το πρόβλημα είναι αν θα μας κάνουν την χαρη οι Ευρωπαίοι να μας περιμένουν.
Επ βλέπω να παίρνεις πίσω τα λόγια σου. Τι γίνεται πάλι έκανες λάθος?
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 18:34, 06-05-12:

Δε προβλεψα τις εκλογές αλλά προβλεψα την νικήτρια τoυ master chef junior
Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Επ βλέπω να παίρνεις πίσω τα λόγια σου. Τι γίνεται πάλι έκανες λάθος?
μαν βλεπω το exit poll προσωπικά (και συμφωνα με τα ποσοστά υπαρχει πιθανότητα να βγει συριζα πρώτο) δε τα περιμενα και το είπα.
Θλίβομαι για το μέλλον της χώρας μου. Ουτε και εσυ δε προβλεψες σωστα
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 18:35, 06-05-12:

Την άλλη φορά σταμάτα να μας τα πρήζεις τουλάχιστον.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια