Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,709 μηνύματα σε 74,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Art attack

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 14:44, 28-10-07:

Είχα δει παλιά μια παιδική εκπομπή (με χαρτοκοπτικές κατασκευές και τέτοια, μια με έναν αμερικάνο παρουσιαστή αν θυμάστε) που εξηγούσε πως γίνεται αυτό και παρέθετε απλές κατασκευές.
To art attack λες? Μέτρησες Πέτρο...

Σόρρυ για το off-topic

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 14:47, 28-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
To art attack λες? Μέτρησες Πέτρο...

Σόρρυ για το off-topic
Ναι αυτό πρέπει να 'ταν.

-petros

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 16:22, 28-10-07:

Το Art Attack ήταν κορυφή!!!!

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 17:02, 28-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Το Art Attack ήταν κορυφή!!!!

Έχω κάνει κουμπαρά, καθρέφτη και κάμποσες ακόμα κατασκευές με βάση τα όσα έλεγε ο μέγιστος Νιλ, αν θυμάμαι καλά.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:56, 28-10-07:

Κι εγώ το λάτρευα το Art Attack, πολύ καλή εκπομπή.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:53, 28-10-07:

Εμενα ποτε δεν με αφηνε η μαμα μου να τα κανω ολα αυτα για να μην λερωσω....

Αλλα βγαινουμε off... δεν κανουμε ενα slpit να μιλισουμε εκει τα art attackοπλικτα;

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:44, 29-10-07:

Πω, πω τι μου θυμησατε τωρα!!! Το Art attack μου άρεσε πάρα πολύ! Αν και δεν είχα κάνει καμία κατασκευή το παρακολουθούσα ανελλιπώς! Εμένα μου άρεσαν πάρα τα μεγάλα σχέδια που έκανε σε διάφορα γήπεδα και από μακρία φαινόντουσαν σαν ζωγραφιές!!! Κάθε φορά που το έβλεπα μαγευόμουν !

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 12:38, 29-10-07:

Το λάτρευα, περίμενα πώς και πώς να έρθει η ώρα να το δώ, όλοι μαζί το βλέπαμε

Είναι κάτι που με έκανε να γελάω και να θέλω να εκφραστώ μέσω της τέχνης, κρίμα που δεν το βλέπουμε πιά, κρίμα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:38, 29-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Πω, πω τι μου θυμησατε τωρα!!! Το Art attack μου άρεσε πάρα πολύ! Αν και δεν είχα κάνει καμία κατασκευή το παρακολουθούσα ανελλιπώς! Εμένα μου άρεσαν πάρα τα μεγάλα σχέδια που έκανε σε διάφορα γήπεδα και από μακρία φαινόντουσαν σαν ζωγραφιές!!! Κάθε φορά που το έβλεπα μαγευόμουν !
Και εμενα μου αρεσαν παραπολυ αυτα τα μεγαλα

@Mania περσυ το καλοκαιρι παντος το εχδειχνε, κατα τις 4 το πρωι....

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 21:02, 29-10-07:

Ναιιιιιιιιιιιιι Art Attack!

Όντως το έδειχνε κάποιο διάστημα πέρυσι, και δείχνανε μάλιστα και τα πιο καινούρια επεισόδια, όπου ο Νιλ είχε πάψει να έχει το χαρακτηριστικό του μαλλί

Τι καταπληκτική εκπομπή! Εγώ ελάχιστα πράγματα μπορούσα να κάνω, γιατί ποτέ δεν κατάλαβα τι σόι κόλλα χρησιμοποιούσε και τα έκανε όλα σαν μπετόν αρμέ Σχολική κόλλα δεν την έλεγε;

Αργότερα ο φάδερ μου είπε ότι μπορώ να τα κάνω και με αλευρόκολλα, αλλά τότε δεν προλάβαινα, είχα αγγλικά-γαλλικά και της Παναγιάς τα μάτια να κάνω! Και μπάι δε γουέι, πόσους τόνους πωλόχαρτο μπορεί να είχε χαλάσει για όλες αυτές τις κατασκευές;;

Και εντάξει, εννοείται ότι λάτρευα τις γιγαντιαίες "ζωγραφιές" του

Παράθεση

christos4 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christos4
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O christos4 έγραψε στις 03:31, 06-07-10:

υπάρχουν κάπου επεισόδια?? (ελληνικά ή αγγλικά)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 03:35, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Και εμενα μου αρεσαν παραπολυ αυτα τα μεγαλα

@Mania περσυ το καλοκαιρι παντος το εχδειχνε, κατα τις 4 το πρωι....

λολ

και το απόγευμα τι έβαζε το χαζοκούτι ; πρωτάθλημα πόκερ ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Short attack - Από Shadowfax
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-13 στις 14:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους