Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,221 μηνύματα σε 74,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 14:28, 27-02-12:

Γεια σας παιδιά, κατέβασα το Skype για το κινητό μου Sonny Ericsson xperia neo v (android) και ενώ πριν λίγες μέρες έκανα καννονικά κλήση βίντεο με τον φίλο μου, σήμερα καθός πατάω video>front ή back camera δεν κάνει τίποτα.. Φτέω εγώ ή ο φίλος μου;, πως φτιάχνει;;;;
Επήσεις κάθε τόσο κόβει την κλήση, εμένα μου λέει κατεφθείαν calling, μετα calling failed και ώταν ξαναπατάω εγώ κλήση τότε ο φιλος μου απαντάει......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KingFox : 27-02-12 στις 15:20.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:21, 01-03-12:

Δοκίμασες να σβήσεις και να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή;
Το κόψιμο το κλήσεων, έχει να κάνει καθαρά με την γραμμή. Με 3G το χρησιμοποιείς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 12:33, 07-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Δοκίμασες να σβήσεις και να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή;
Το κόψιμο το κλήσεων, έχει να κάνει καθαρά με την γραμμή. Με 3G το χρησιμοποιείς;
Βασικά χεησιμοποιω router αλλα τελικά εφτεγε ο Υ/Η του φιλου μου.. παντως ευχαρισω
(αμα θέλετε μπορείτε να κλειδωσετε το topic )

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Skype - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 145 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-15 στις 22:50.
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους