Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,439 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 527 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάρχει πραγματική φιλία στην ζωή σας;

Πιστεύετε ότι έχετε αληθινούς φίλους;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 107)
Έχω αληθινούς φίλους
62
57,94%
Δεν έχω αληθινούς φίλους
45
42,06%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:57, 23-10-06:

Δύσκολο, πολύυυ δύσκολο θέμα. ΓΙα μένα, εννοώ. Έχω δει πραγματικές φιλίες άλλων και ξέρω ότι κάτι τέτοιο έχω μόνο με τον ιχλίμπεντιχ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:12, 23-10-06:

adespoto κιωμος εχει να κανιε και με το φιλο. Η γυναικες το εχουν μεσα τους να ειναι ανταγωνιστικες, να ειναι αντιζιλες κλπ ενω οι αντρες πολυ πιο σπανια ειναι ετσι. Ειναι κυριος ορμονικο το θεμα μαλλον γιατι οτ παρατιρω σε ολες σχεδων της γυναικες και μεχρι στιγμης σε κανεναν αντρα. Δεν λεω ομως οτι δεν υπαρχουν και τετιοι αντρες

Οσο αφορα εμενα, αρκετο καιρο αργοτερα ας αναθεωρισω το πρωτο μου ποστ και να πω οτι δεν εχω πραγματικες φιλιες. Μονο παρεες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:23, 23-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
adespoto κιωμος εχει να κανιε και με το φιλο. Η γυναικες το εχουν μεσα τους να ειναι ανταγωνιστικες, να ειναι αντιζιλες κλπ ενω οι αντρες πολυ πιο σπανια ειναι ετσι. Ειναι κυριος ορμονικο το θεμα μαλλον γιατι οτ παρατιρω σε ολες σχεδων της γυναικες και μεχρι στιγμης σε κανεναν αντρα. Δεν λεω ομως οτι δεν υπαρχουν και τετιοι αντρες

Οσο αφορα εμενα, αρκετο καιρο αργοτερα ας αναθεωρισω το πρωτο μου ποστ και να πω οτι δεν εχω πραγματικες φιλιες. Μονο παρεες.
Ορμονικό???
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:25, 23-10-06:

προσεξε το μαλλον που εχω βαλει. Τι αλλο μπορει να φταει;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:31, 23-10-06:

Ναι το πρόσεξα, απλά δεν καταλαβαίνω πού κολλάνε οι ορμόνες με τη ζήλια και τον ανταγωνισμο....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:03, 23-10-06:

Δεν ειμαι επιστιμονας για να ξερω ακριβος το πως λειτουργουν και το που εχουν επιδραση αλλα αφου σε αυτες οφειλωνται τα νευρα κ.α. πιστευω μπορει να παιξει ρολο και σε αυτο
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 18:19, 23-10-06:

Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό γιατί παρ' όλο οτι είμαι γενικώς κλειστή ως άτομο(και κάποιες φορές μου αρέσει η μοναξιά μου ) και μεσολάβισε και μια εξάχρονη διαμονή στο εξωτερικό, μπορώ να πω με σιγουριά οτι έχω πραγματικούς φίλους στην Ελλάδα . Δεν μου αρέσει γενικώς ο όρος κολλητός ούτε καλύτερος φίλος, θεωρώ ότι δεν αντιστοιχούν πάντα στην πραγματικότητα . Στο εξωτερικό, παρ' όλο ότι έκανα παρέα με αρκετά παιδιά(και αρκετά από αυτά θα μου λείψουν )δεν είμαι σίγουρη αν κατατάσσονται στην κατηγορία των πραγματικών φίλων .
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:03, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
προσεξε το μαλλον που εχω βαλει. Τι αλλο μπορει να φταει;

το χαμηλό πνευματικό επίπεδο θα έλεγα εγώ....
το χαμηλό μορφωτικό επίπεδο....
γενικώς... οι χαμηλού επιπέδου άνθρωποι και σχέσεις...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 15:14, 31-10-06:

Υπάρχει πραγματική φιλία στην ζωή σας?
οχι. δεν υπάρχει.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:06, 31-10-06:

Άσε με, τώρα ήρθε ένας "φίλος" από τα παλιά από εξωτερικό, όπου σπουδάζει καιρόοο τώρα... και θυμήθηκα πόσο με είχαν εγκαταλείψει οι "φίλοι" μου παλιά...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:38, 31-10-06:

Πιστεύω ότι κανείς δε σ'αγαπάει περισσότερο απ'τους γονείς σου
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 11:17, 03-11-06:

Για εμένα υπάρχει....μου το δείχνουν καθημερινά οι πράξεις των φίλων μου.... Αν δεν είχα την παρέα μου...έστω και μακριά θα είχα φρικάρει...Και μιλάμε για χρόνια σχέσεις πλέον
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:11, 03-11-06:

Πιστεύω ότι υπάρχει, αλλά αναρωτιέμαι τι θα απαντούσαν οι φίλοι μου σ'αυτή την ερώτηση..... Έχω κάνει πολλά λάθη......
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 16:04, 03-11-06:

nope και για'μενα...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:15, 03-11-06:

Χμ, να ξαναπώ.. Φίλους που θα έκαναν θυσίες για μένα, που θα διάβαζαν μέσα στη νύχτα 5 σελίδες από τα σώψυχά μου... έχω. Φϊλους που θέλουν μόνο το καλό μου. Να 'ναι καλά. Αλλά... δεν ξέρω...
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 18:20, 05-11-06:

αν διαβάσετε Παπανούτσο "πραγματική φιλία" είναι μια ιδεατή κατάσταση
Παράθεση

Snake

Νεοφερμένος

Ο Snake αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Snake έγραψε: στις 19:37, 05-11-06:

Ειναι απο τα μοναδικα ερωτήματα που δεν χρειάζομαι ούτε ένα δευτερόλεπτο σκέψης για να απαντήσω...
Ναι υπάρχει πραγματική φιλία στη ζωή μου. Δοκιμασμένη μέσα από θύελες, λιμούς , σεισμούς, καταποντισμούς, απογοητεύσεις, χαρές , γλέντια , πανυγήρια , επιτυχίες.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 21:10, 05-11-06:

Είμαι από τους ανθρώπους που έχω την τύχη να με τιμούν με την φιλία τους δύο υπέροχοι άνθρωποι....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MANINA27

Νεοφερμένος

H MANINA27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H MANINA27 έγραψε: στις 23:45, 05-11-06:

Πιστεύω πως οι άνδρες έχουν πιο δυνατές φιλίες και φυσικά πιο μακροχρόνιες απο αυτές των γυναικών. Αν έχετε παρατηρήσει οι άνδρες είναι και καλύτεροι εργοδότες. Το θέμα μας όμως είναι οι φιλίες. Πιστεύω πως εμείς οι γυναίκες αναλωνόμαστε σε λεπτομέρειες που οι άνδρες τις θεωρούν γελοίες.Πάντως όταν βλέπεις ότι μια φιλία είναι δυνατή, αξίζει κάποια πράγματα να τα συγχωρείς. Ακόμη όταν η φίλη σου σ΄αγαπάει για αυτό που πραγματικά είσαι και δεν προσπαθεί να σε αλλάξει, τότε είναι πραγματική φίλη.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 02:24, 06-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από MANINA27
[...]Αν έχετε παρατηρήσει οι άνδρες είναι και καλύτεροι εργοδότες. Το θέμα μας όμως είναι οι φιλίες. [...]
Νομίζω ότι το λες αυτό επειδή είσαι γυναίκα. Ίσως απλά όσες γυναίκες αφεντικά είχες, δεν τα πηγαίνατε καθόλου καλά. Πιστεύω ότι ένας άντρας θα έλεγε το ακριβώς αντίθετο. Δεν θέλω όμως να το θεωρήσω δεδομένο, γιατί δεν είχα τόσους πολλούς εργοδότες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια