Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:51, 30-10-12:

Νόμιζα οτι όλοι πρέπει να γίνουμε όπως η μπάρμπι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crash crash (Λαμπρινή)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη crash crash
H Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H crash crash Λαμπρινή Ν. έγραψε στις 01:20, 04-11-12:

καθομουν στο φυγειο για δροσιαα ;p
καπνιζα τα πουρακια ^^

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 11:10, 04-11-12:

Πετουσα πετρες στην γυαλα με το χρυσοψαρο μου για να την διακοσμησω με αποτελεσμα να το σκοτωσω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 18:15, 10-11-12:

Μικρη εκανα δύο απίστευτες βλακείες,και ηρθε η ωρα να τις πω καπου:

1Όταν έπεφτε μια συγκεκριμένη διαφημιση στη τιβι,νόμιζα πως θα βγουν περιστερια απο τον καναπε και μαζευομουν επειδη τα σιχαινομουν(κι εξακολουθω,προχτες βασανιζομουν σε μια ταβερνα στη γλυφαδα ,που επεμεναν οι γονεις μου να κατσουμε).
2Επαιρνα το γιογιο μου κι ενα ποτηρι κι εκανα την αναγκη μου κάνονταν το κυριε ελεησον και πετωντας νερα οπως ο παπας

.............................................................................................................................................................................................................................΄...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:49, 10-11-12:

13 πράγματα που πιστεύαμε όταν ήμασταν παιδιά

*Το τρίγωνο τυράκι λέγεται Λαβάς Τυρί.
Πόσο σοκαριστική θα πρέπει να ήταν για τον καθένα μας η στιγμή που η καθηγήτρια των γαλλικών ή οι πρώτες μας απόπειρες να κοιτάξουμε την συσκευασία πριν καταβροχθίσουμε το νόστιμο τυράκι, μας κατέρριψαν αυτόν τον μύθο; Πρόκειται για τυρί goddammit, γιατί να γελάει μια αγελάδα;

*Τα cartoons ζουν πραγματικά.
Η Μαρουλίτα της Φρουτοπίας για παράδειγμα. Τι πιο λογικό για το αθώο μυαλό ενός παιδιού –και μελλοντικής συντάκτριας του in2life με έφεση στα ταξιδιωτικά- να θεωρήσει πως μια κοπέλα με φύλλα μαρουλιού αντί για σώμα είναι υπαρκτό πρόσωπο, το οποίο θα απαντούσε στο γράμμα που της έστειλε. Αλλά πραγματικά, και πάλι, τι ωραία που θα ήταν να υπήρχαν πράγματι αυτά τα πρόσωπα. Η Μαρουλίτα, ο Ρούχλας, η Μελιά και όλες οι κούκλες με τις οποίες μεγαλώσαμε. Ίσως ο κόσμος μας να ήταν καλύτερος.

*Στον δρόμο, η μεγαλύτερη απειλή είναι οι καραμέλες.
Δεν εξηγείται διαφορετικά η εμμονή των γιαγιάδων να μας νουθετούν να προσέχουμε και να αποφεύγουμε όποιον άγνωστο μάς πλησιάσει και μας προσφέρει καραμέλες. Εγώ πάντως, αν ήταν από τις αγαπημένες Baloo ή τις Ο’Mammy –κατά προτίμηση κόκκινες ή λευκές- δεν θα έλεγα όχι. Ίσως γι’ αυτό αργότερα στην εφηβεία, δεν φοβήθηκα ούτε την επόμενη τρομερή απειλή, να μου ρίξουν κάτι στην πορτοκαλάδα που θα παρήγγελνα στις «ντισκοτέκ».

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 22:20, 10-11-12:

ειχα μια μανια να πεταω τα γυαλια και τα κινητα στην λεκανη της τουαλετας ή να τα ριχνω απο το μπαλκονι (και τα αυγα εριχνα απο το μπαλκονι απ οτι θυμαμαι), μετα βεβαια ετρωγα τρελο κυρηγμα
και μ αρεσε να σπαω πιατα και βαζα (να με χαιρεται η μανα μου)
πετουσα τις τρελο-μπαλες στα τζαμια
εβαζα τα τηγανια κατω απο το τραπεζι (δεν ξερω γιατι)
και σκαρφαλωνα στα ντουλαπια
επαιρνα κατι τσιγαρα-τσιχλες αστεριξ και εκανα οτι καπνιζω
και κατι καραμελες tic-tac και ελεγα οτι ειναι χαπια
+ εκοβα λουλουδια απο παντου και τα πετουσα η τα εκανα αρωματα*.*

αα και πιστευα οτι ειχα μαγικες δυναμεις

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 23:49, 10-11-12:

1) να παραγγελνουμε με τους φιλους μου σε σουβλατζιδικα και να τα στελνουμε σε διπλανα σπιτια
2)να πεταμε χαρτακια,φυλλα απο φυτα (η και να φτυνουμε=ΡΡ) απο το μπαλκονι στα κεφαλια των περαστικων=ΡΡ

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:22, 11-11-12:

Δε ξέρω αν πιάνεται το οτι μετά απ'όλες τις σχολικές γιορτές μέχρι την τετάρτη δημοτικού,πήγαινα με μια φίλη μου σπίτι και βάζαμε τις κούκλες να έρχονται εις ερωτικήν συνεύρεσην
Μάλιστα,μία είχε μείνει και έγκυος

(Εμείς τότε ερωτική συνεύρεση θεωρούσαμε το ή μια γυναίκα ξαπλώνει πάνω σε έναν άντρα ή το οτι κλείνονται σε ένα δωμάτιο και κάνουν τα δικά τους :Ρ
Αλλά το οτι πιάναν και παιδί το ξέραμε,τα άτιμα!)

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 έγραψε στις 00:46, 11-11-12:

προσφατα(πριν 3 χρονια,εε δεν ημουν και μικρηη=ΡΡ) ειχα βγει με τις κολλητες μου εκ των οποιων η μια ειχε φερει το αγορι της να μας το γνωρισει..μετα απο ωρα τα παιδια ηθελαν να φυγουν και εμεινα εγω με την αλλη φιλη μου..το αγορι της φιλης μας επειδη ηθελε να την εντυπωσιασει(μαλλον!) πληρωσε τα δικα τους και αφησε φιλοδωρημα 3 ολοκληρα ευρω=Ρμολις εφυγαν εγω με τη φιλη μου αρχιζουμε να κοιταζομαστε και ξεσπαμε σε γελια..το πηραμε το 3ευρω..2 η φιλη μου και 1 εγω γιατι υποστηριζα οτι επειδη τα ΄κλεψαμε' θα ειναι γκαντεμικα=Ρ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Queen of Hearts

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 00:50, 11-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
προσφατα(πριν 3 χρονια,εε δεν ημουν και μικρηη=ΡΡ) ειχα βγει με τις κολλητες μου εκ των οποιων η μια ειχε φερει το αγορι της να μας το γνωρισει..μετα απο ωρα τα παιδια ηθελαν να φυγουν και εμεινα εγω με την αλλη φιλη μου..το αγορι της φιλης μας επειδη ηθελε να την εντυπωσιασει(μαλλον!) πληρωσε τα δικα τους και αφησε φιλοδωρημα 3 ολοκληρα ευρω=Ρμολις εφυγαν εγω με τη φιλη μου αρχιζουμε να κοιταζομαστε και ξεσπαμε σε γελια..το πηραμε το 3ευρω..2 η φιλη μου και 1 εγω γιατι υποστηριζα οτι επειδη τα ΄κλεψαμε' θα ειναι γκαντεμικα=Ρ
καρακατακαρμιριά

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 έγραψε στις 00:55, 11-11-12:

χαχαχχαχαα τραγικοοο
απορω με τα μυαλα μας!!!αν και ειμαι σιγουρη οτι αν συνεβαινε τωρα κατι παρομοιο σιγουρα θα το σκεφτοταν η κολλητη μουυ-για την ακριβεια και εγω!- ασχετα που δεν θα το καναμε λογω του απεριγραπτου ΗΘΟΥΣ που μας διακατεχει!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 21:08, 13-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
και κατι καραμελες tic-tac και ελεγα οτι ειναι χαπια

αα και πιστευα οτι ειχα μαγικες δυναμεις
aαυτο με τις καραμελες το εκανα κι εγω
στο 2ο εβλεπα τις μαγισσες (charmed) και ημουν σιγουρη οτι ειχα τη δυναμη να εξαφανιζομαι

επίσης επαιρνα ταπερ ,τους εριχνα νερο κι ελεγα στη μανα μ(επειδη μας το κανε κι αυτη)
-Μην με ενοχλεις ,πλενω πιατα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 22:07, 13-11-12:

τωρα που το θυμηθηκα! ανακατευα τα φαγητα που ειχαν περισεψει με νερο πορτοκαλαδες και ο,τι βλακεια εβρισκα μπροστα μου και ελεγα "μαγειρεψα" και τους εδινα να τα φανε
(μετα οταν δεν το δοκιμαζε κανεις εκλαιγα αλλα οκ)

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 22:42, 13-11-12:

Εγώ νόμιζα ότι τα παιδιά γεννιούνται από "πίσω"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 13:58, 14-11-12:

Μπορεί συνειδητά να κάνατε κάποιες σκανδαλιές όταν ήσασταν μικροί, σήμερα όμως λέτε χαζομάλιες και αυτό γιατι ίσως δεν έχετε μεγαλώσει ακόμα...

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 21:02, 14-11-12:

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:17, 16-11-12:

Μικρή,χοροπηδούσα στο κρεβάτι της γιαγιάς και έφαγα τα μούτρα μου στο σίδερο.
Αποτέλεσμα;
Έκαψα το φρύδι μου και είναι ανομοιόμορφο :Ρ

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 18:29, 16-11-12:

Γύρω στα 9-10 ζήλευα ένα bmx που είχε ο ξαδερφός μου και το πήρα το βράδυ στα κρυφά και πήγα σε ένσ χωράφι..αποτελεσμα? Έφαγα τούμπα μες το σκοτάδι και απέκτησα στο γόνατο μου ένα σημαδι 3,5 εκατοστων το οποιο εχω μέχρι σημερ..

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 00:26, 19-11-12:

Όταν ήμουν μικρή προσπαθούσα να ξαναεντοπίσω την ίδια τρίχα στα μαλλιά μου.

Πείτε μου ότι το έκανε και άλλος αυτό

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:39, 19-11-12:

Εγώ το έκανα, εγώ
Τώρα γιατί χαίρομαι δεν έχω καταλάβει..

Παράθεση

Γατόπαρδος.

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόπαρδος.
Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε στις 20:12, 19-11-12:

Μικρός μαζί με άλλους 2 φίλους μου είχαμε γεμίσει το ντεπόζιτο μιας caterpillar με νερό.....την άλλη μέρα δεν έπερνε μπρος!!

Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dusk
Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε στις 12:33, 20-11-12:

χμμμ τι κάναμε "μικροί"(5-15) ε...

Όταν ήμουν μωρό μου έχουν πει πως έτρωγα από τις γλάστρες την κοπριά έτσι αναγκάστηκαν οι γονείς μου να τις βγάλουν όλες από το σπίτι!

Σκαρφάλωνα στα ντουλάπια και χτυπούσα κουδούνια όπως οι πιο πολλοί μας πιστεύω.

Ζινταν την είχα δει και εγώ με τον αδερφό μου μέσα στο σπίτι και είχαμε σπάσει αρκετά πράγματα!

Μια μέρα τον είχα πείσει να βάλει ένα μπαλάκι του αεροβόλου στην μύτη του!
(γενικά του χα κάνει πολλά για τα οποία δεν είμαι περήφανος κ μια μέρα με κυνηγούσε με το κουζινομάχαιρο!!!)

Με φίλους να τρώμε(και όχι μόνο) "δωρεάν" προϊόντα από μεγάλα Super Market.

Το κλασσικό με τα χαρτάκια και τον στυλό μέσα στην τάξη...

Στα κέντρα μετά από βαφτίσια και γάμους να ανακατεύουμε μέσα στα ποτήρια διάφορα ποτά και φαγητά για το δικό μας "κοκτέιλ" (άσχετα αν δεν το έπινε ποτέ κανείς)

Σίγουρα είναι κ άλλα, αλλά δεν τα θυμάμαι τώρα!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 12:42, 20-11-12:

Εβαζα κάτω τον αδερφό μου και παίζαμε "Κομμωτήριο". Μια φορά μάλιστα είχα καταφέρει να τον κουρέψω και ο καημένος ήταν σα να του είχε φάει ο σκόρος το κεφάλι.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:52, 20-11-12:

Η Γιαγιά μου έχει μια γειτόνισσα ΚΚΕ και μια ΝΔ.
Όταν είχαμε εκλογές λοιπόν,εγώ έτρεχα στη γειτονιά και τους έλεγα οτι ο παππούς μου μου είπε οτι βγήκε το κόμμα τους,και οτι του το είχε πει ένας φίλος του.
Επειδή οι ειδήσεις δεν είχαν καν αρχίσει,στη γειτονιά βούιζε οτι είχαν βγει διαφορετικά κόμματα και όταν έρχονταν στης γιαγιάς μου να δουν τα αποτελέσματα,έπαιρνα τα ψηφοδέλτια και έκανα πως κάνουμε εκλογές.
Μάλιστα,επειδή μ'άρεσε το πράσινο,είχα κάνει μια τεράστια ζωγραφιά (αυτές στα χαρτόνια) που έγραφε πασόκ με πράσινα γράμματα

Αυτό το συνέχισα μέχρι τα 8 μου,που η κυρα-Μαριώ με κυνήγηξε με τη σκούπα επειδή της είχα κολλήσει ψηφοδέλτια στη πόρτα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 19:02, 20-11-12:

εμένα η γιαγιά μου είχε τζάκι στο σπίτι της και το άναβε κάθε χειμώνα. Εγώ λοιπόν σαν παιδάκι που ήμουνα πήρα μια φορά ένα μπουκάλι με οινόπνευμα και από κανα μέτρο απόσταση πάτησα μια και και έριξα στο τζάκι. Αστραπιαία όμως αναφλέχθηκε το οινόπνευμα και η φωτιά πήγε στο μπουκάλι το οποίο έκανε μια ωραιότατη έκρηξη ευτυχώς όμως πρόλαβα και το πέταξα κάτω

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:50, 03-12-12:

επίσης με αυτή τη φίλη μου,συναντιόμασταν,κόβαμε χαρτάκια απ'το TV Zapping (αυτά με τις τσίτσιδες)
και τα βάζαμε σε φακελάκια και τα δίναμε μαζί με το λογαριασμό της ΔΕΗ στις γιαγιάδες
Μας κυνήγαγαν με τα σκουπόξυλα μετά

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 15-08-13 στις 17:05. Αιτία: Split
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:15, 08-02-13:

Όταν ήμουν παιδί, ντυνόμουν φάντασμα και τρόμαζα τη μικρή μου αδερφή. Όταν έπαψε να φοβάται, σταμάτησα να το κάνω αυτό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 01:31, 09-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Όταν ήμουν μικρή προσπαθούσα να ξαναεντοπίσω την ίδια τρίχα στα μαλλιά μου.

Πείτε μου ότι το έκανε και άλλος αυτό
Εγώ μια φορά προσπάθησα να μετρήσω πόσες τρίχες έχω στα μαλλιά μου.

Απλά τραγικό, ντάξυ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 02:21, 09-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εγώ μια φορά προσπάθησα να μετρήσω πόσες τρίχες έχω στα μαλλιά μου.

Απλά τραγικό, ντάξυ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και γω μικρη ήθελα να μετρήσω ποσες τρίχες έχω στα χέρια μου

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 09:10, 09-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και γω μικρη ήθελα να μετρήσω ποσες τρίχες έχω στα χέρια μου
Καλή φάση

Επίσης όταν έκανε η μάνα μου κέικ με σοκολάτα και σε κάποια φάση περίσσευε η λιωμένη σοκολάτα σε ένα τάπερ πήγαινα να την φάω και γινόμουν χάλια ένα σοκολατένιο παιδάκι ;3

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:34, 11-02-13:

Λοιπόν, όταν ήμουν μικρή, πίστευα πως τα κάλαντα λένε "Καλην εσπέρ' ΑΝΑΡΧΟΝΤΕΣ"...
Μάλιστα είχα πει στην τάξη "Πόσοι ήταν οι ανάρχοντες"????

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:05, 11-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Λοιπόν, όταν ήμουν μικρή, πίστευα πως τα κάλαντα λένε "Καλην εσπέρ' ΑΝΑΡΧΟΝΤΕΣ"...
Μου θύμισες τώρα τον πρωταγωνιστή από τα Ματωμένα Χώματα της Διδώς Σωτηρίου που του έλεγε ο αυστηρός πατέρας του να πει την προσευχή στο κυριακάτικο τραπέζι που μαζευόταν όλη η οικογένεια....και αυτός αντί να πει Πάτερ ημών ,έλεγε "Πατ"
"ερημών" ξεχωριστά.
Το "Πατ" το καταλάβαινε , το "ερημών" δεν έπιανε.

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 17:55, 11-02-13:

Έβλεπα όταν ήμουνα 10 χρονών στην τηλεόραση ανα τακτά διαστήματα σε διάφορες σειρές ή και ταινίες που οι άνδρες κλείνονταν σε ένα δωμάτιο και γέμιζαν ένα κουτάκι με το σπέρμα τους. Νόμιζα πως μέσα σε εκείνο το κουτάκι έβαζαν σποράκια.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 19:29, 11-02-13:

Όταν ήμουν μικρός νόμιζα πως παλιά οι άνθρωποι έβλεπαν ασπρόμαυρα όπως στις ελληνικές ταινίες

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:49, 11-02-13:

πλάκα κάνεις ρε συ και εγώ χαχαχαχα

και όταν με είπαν ότι δεν είναι έτσι έπαθα σοκ

Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 22:55, 11-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Και ένα άλλο περιστατικό που θυμήθηκα τώρα αλλά τη πλήρωσε ο μικρότερος ξάδερφος μου άδικα. Είχαμε πάει στην άλλη μου τη γιαγιά για να μείνουμε όλη μέρα εκεί και να κοιμηθούμε και το βράδυ, η οποία γιαγιά είχε ένα βαζάκι γεμάτο με σοκολατάκια, που εγώ τα λιμπίστηκα. Αρπάζω το βάζο και πάω στο πίσω το μπαλκόνι σε μια γωνίτσα και τρώω σα το μοσχάρι, έρχεται και ο μικρός και με κοιτάει και του λέω άντε πάρε και εσύ και του δίνω 3-4 σοκολατάκια,και του λέω για να μη το καταλάβει η γιαγιά κρύψε τα χαρτάκια κάτω από το μαξιλάρι σου και πάει ο βλάκας και το κάνει. Μόλις τελείωσα και εγώ πάω και βάζω και τα δικά μου τα χαρτάκια κάτω από το μαξιλάρι του και πάω πλένομαι. Πως έρχεται μια φίλη της γιαγιάς για καφέ, βγάζει η γιαγιά το βαζάκι και πουθενά τα σοκολατάκια, μας φωνάζει και τους δύο στο σαλόνι, και βλέπει το μικρό μέσα στις σοκολάτες, και εγώ πεντακάθαρη τρώει της χρονιάς του και φωνάζει ότι δεν το έκανε αυτός και έφαγε πολύ λίγα, αλλά η γιαγιά που να ακούσει, στο τέλος τον πιστεύει όμως και του ζητάει και συγνώμη, εγώ εννοείται έκανα την ανήξερη..φτάνει το βράδυ πάει να μας βάλει στα κρεβάτια και βρίσκει κάτω από το μαξιλάρι του τα χαρτάκια και εκεί άρχισε και νέος γύρος με ξύλο γιατί η γιαγιά ανακάλυψε ότι και έφαγε τα σοκολατάκια, και έλεγε και ψέματα.
ΥΓ : Ο ξάδερφος μου μέχρι και σήμερα λέει την αλήθεια όταν το συζητάμε σε οικογενειακά τραπέζια, αλλά κανένας δεν τον πιστεύει
Εχω λιωσει απιστευτο!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:57, 13-02-13:

αχαχαχαχα και εγώ το έκανα αυτό

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 19:59, 13-02-13:

Κάτι που θυμήθηκα οτι έκανα:
Νόμιζα οτι υπήρχαν άνθρωποι μόνο στην πόλη μου

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 20:27, 13-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κάτι που θυμήθηκα οτι έκανα:
Νόμιζα οτι υπήρχαν άνθρωποι μόνο στην πόλη μου
^
Και αυτό θεωρείται σκανταλιά;
That's so scandal !

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 20:30, 13-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
^
Και αυτό θεωρείται σκανταλιά;
That's so scandal !
τιτλος: Σκανταλιες που καναμε και τι ''πιστευαμε΄΄ οταν ημασταν μικροι

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 20:36, 13-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
τιτλος: Σκανταλιες που καναμε και τι ''πιστευαμε΄΄ οταν ημασταν μικροι
Darling,I know.

ον τοπικ:
Πριν απο πολλά πολλά χρόνια,δοκίμασα να φάω ενα μυρμήγκι.Μου άρεσε η αλήθεια είναι.
Είχε μια επίγευση ουδετερότητας,σε αρμονία με την τραγανή υφή του.
Έκτοτε είχα φάει αρκετά απο αυτά τα χαριτωμένα εντομάκια,αλλά όταν γνώρισα τα πακοτίνια,σταμάτησα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:41, 13-02-13:

Εμένα η ανηψιά μου έτρωγε φύλλα δάφνης

Παράθεση

maraki987654321

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maraki987654321
H maraki987654321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H maraki987654321 πιείτε, χορέψτε, τραγουδήστε έγραψε στις 22:35, 13-02-13:

Στην γειτονιά μας ήταν και είναι μια γιαγιά που η παρέα μου και εγώ τη μισούσαμε θανάσιμα! Όλη την ώρα μας έκανε παρατηρήσεις και χαλάστρες στα παιχνίδια μας. έτσι μια μέρα αποφασίσαμε να πάρουμε εκδίκηση. Γράψαμε σε ένα χαρτί με κόκκινο μαρκαδόρο "ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΑ ΓΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΙΓΚΛΑ" και πήγαμε και της το βάλαμε κάτω από την πόρτα της. νιώθαμε σαν να είχαμε πάρει το αίμα μας πίσω! Όμως μας έτρωγε η αγωνία για το αν είχε διαβάσει το σημείωμα, οπότε ο φίλος μου ο Παναγιώτης και εγώ, που ήμασταν οι πιο γρήγοροι στο τρέξιμο πήγαμε να το τσεκάρουμε. και εκεί που είδαμε πως έλειπε και χαζοχαιρόμασταν βγαίνει στο παράθυρό της και μας φώναζε στριγκλίζοντας "Παναγιωτάκηηηηη Μαρίααααα". βάλαμε μια τρεχάλα και κλειστήκαμε σε ένα υπόγειο για να περάσει η ώρα για να μην μας βρει. Για καιρό την αποφεύγαμε στον δρόμο.

Μετά από καμιά πενταριά χρόνια πηγαίναμε σε ένα μέρος που δεν περνούσαν αυτοκίνητα και το λέγαμε δρομάκι. Εκεί ήταν κάποια παλιά σπίτια τα οποία δεν κατοικούνταν εκτός από αυτό της προαναφερθείσας γιαγιάς. Σε εμάς όμως, μας είχε καρφωθεί πως αυτά τα ακατοίκητα σπίτια ήταν στοιχειωμένα . Αρχίσαμε λοιπόν να πετάμε πέτρες και ότι άλλο βρίσκαμε στα παράθυρα. αυτό το κάναμε πολλές μέρες. ακούγαμε κάτι σειρσήματα και τα κάναμε πάνω μας. Μια μέρα πετάξαμε μια πέτρα και εμφανίστηκε ένα κόκκινο φωτάκι πίσω από την κουρτίνα και μετά εξαφανίστηκε. Παρόλο που φοβόμασταν εξακολουθούσαμε να πηγαίνουμε κάθε απόγευμα εκεί. κάποια στιγμή πετάξαμε μια κοτρόνα και έπεσε όλο το τζάμι. Πετάγεται η άλλη η κακίστρο η γιαγιά από το παράθυρο της και άρχισε να ωρύεται! (Εδώ που τα λέμε δεν ήταν και τόσο αστείο αυτό που είχαμε κάνει). Μετά πήγε και μας κάρφωσε στους γονείς μας. Τα δυο κορίτσια από την παρέα μας πήραν 3 μέρες τιμωρία από τη μάνα τους. Εκείνο το κόκκινο φωτάκι μάθαμε τελικά πως ήταν κάποιο καντηλάκι, μετά από λίγο καιρό αφού καταφέραμε και μπήκαμε μέσα στο σπίτι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:08, 14-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εμένα η ανηψιά μου έτρωγε φύλλα δάφνης
Εγώ έτρωγα το χώμα από τις γλάστρες

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 10:59, 15-02-13:

Α. Θυμήθηκα.
Η ανιψιά μου, όταν ήταν ακόμα πιο μικρή, (τότε ήταν 4-5 ετών), όταν την ξυπνούσαν και της έλεγαν ότι ήρθαν τα Χριστούγεννα, έτρεχε στο παράθυρο να δει απ έξω το χιόνι.
Φαντάζεστε την απογοήτευσή της όταν δεν έβλεπε χιόνι έξω ε?
Είχε πιστέψει το τραγούδι που λέει "Χιόνια στο καμπαναριό, που Χριστούγεννα σημαίνουν"..

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 11:49, 15-02-13:

Αχ τι θυμήθηκα Προειδοποιώ εγώ μία φορά πέταξα από αυτό που θα πω χιχιχιχι
Ήταν ένα Πάσχα και ήμασταν στο πατρικό του πατέρα μου...εκεί μένουν και έμεναν τότε τα ξαδέρφια μου με τον θείο μας
Εκείνη την μέρα οι θείες μου και η μητέρα μου έβαφαν τα αυγά κόκκινα Φυσικό ήταν μικρά παιδιά τώρα εγώ ο αδερφός μου και άλλα 3 ξαδέρφια μου από Αθήνα να σκεφτούμε κάποια σκανταλιά...Λοιπόν μόλις τελείωσαν με το βάψιμο των αυγών οι μητέρες μας πήραμε το ταψί που τα τοποθετούσαν και πήγαμε στο δωμάτιο της ξαδέρφης μου που έμενε εκεί
Αρχίσαμε να παίζουμε αυγοπόλεμο εγώ έριξα ένα και κρύφτηκα αμέσως κάτω από το γραφείο που υπήρχε στο δωμάτιο για να μην με πετύχει κανένα αυγό...Τα ξαδέρφια μου και ο αδερφός μου συνέχιζαν τον αυγοπόλεμο....Οι μητέρες μας παραξενεύτηκαν με την τόση ησυχία και άρχισαν να μας ψάχνουν παντού.Μέχρι και στην γειτόνισσα πήγαν xD (το δωμάτιο με την κουζίνα δεν είναι δίπλα γι'αυτό )
Όταν μπήκαν μέσα στο δωμάτιο που ήμασταν υπήρχε μία μυρωδιά παναγία μου παντού μύριζε αυγό πως είχα καταφέρει να μην λυποθυμίσω ακόμα το σκέφτομαι :X
Έπειτα καθάριζαν το δωμάτιο x3 μέρες και ευτυχώς να λέμε δεν φάγαμε καμία τιμωρία

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 12:16, 17-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Αχ τι θυμήθηκα Προειδοποιώ εγώ μία φορά πέταξα από αυτό που θα πω χιχιχιχι
Ήταν ένα Πάσχα και ήμασταν στο πατρικό του πατέρα μου...εκεί μένουν και έμεναν τότε τα ξαδέρφια μου με τον θείο μας
Εκείνη την μέρα οι θείες μου και η μητέρα μου έβαφαν τα αυγά κόκκινα Φυσικό ήταν μικρά παιδιά τώρα εγώ ο αδερφός μου και άλλα 3 ξαδέρφια μου από Αθήνα να σκεφτούμε κάποια σκανταλιά...Λοιπόν μόλις τελείωσαν με το βάψιμο των αυγών οι μητέρες μας πήραμε το ταψί που τα τοποθετούσαν και πήγαμε στο δωμάτιο της ξαδέρφης μου που έμενε εκεί
Αρχίσαμε να παίζουμε αυγοπόλεμο εγώ έριξα ένα και κρύφτηκα αμέσως κάτω από το γραφείο που υπήρχε στο δωμάτιο για να μην με πετύχει κανένα αυγό...Τα ξαδέρφια μου και ο αδερφός μου συνέχιζαν τον αυγοπόλεμο....Οι μητέρες μας παραξενεύτηκαν με την τόση ησυχία και άρχισαν να μας ψάχνουν παντού.Μέχρι και στην γειτόνισσα πήγαν xD (το δωμάτιο με την κουζίνα δεν είναι δίπλα γι'αυτό )
Όταν μπήκαν μέσα στο δωμάτιο που ήμασταν υπήρχε μία μυρωδιά παναγία μου παντού μύριζε αυγό πως είχα καταφέρει να μην λυποθυμίσω ακόμα το σκέφτομαι :X
Έπειτα καθάριζαν το δωμάτιο x3 μέρες και ευτυχώς να λέμε δεν φάγαμε καμία τιμωρία
εγω παλι πηγαινα στο μπαλκονι το πασχα και πετουσα τα αυγα στους περαστικους (καποιες φορες ολοκληρα αλλες μονο τα τσοφλια)

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 14:04, 17-02-13:

Όταν ήμουν μικρό, πίστευα πως τα παιδιά γίνονται με σποράκια. Δηλαδή υπάρχουν αντιπροσωπείες με σποράκια σε όλη την Ελλάδα με διάφορα είδη. Απλά καταπίνεις λίγα σποράκια και μένεις έγκυος. Άμα το παιδί σου θες να είναι ξανθό, παίρνεις κάποια συγκεκριμένα, αν θες να είναι πρασινομάτικο, παίρνεις κάποια άλλα κλπ. Επίσης είχα την ιδέα πως ο άνδρας το μόνο που κάνει είναι να πληρώνει τα σποράκια, τα οποία είχα την εντύπωση πως κοστίζουν 3000 ευρώ το ένα.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 17:40, 19-02-13:

Επίσης το Πάσχα μια φορά είχαμε πάρει εγώ και ο παππούς μου κάτι μικρές σφόκες (δεν ξέρω πως γράφονται) και όπως τρώγανε το αρνί όλοι οι υπόλοιποι ξαφνικά τους πετάξαμε κάτω από το τραπέζι 2 φορές συνεχόμενα..χαχαχαχα πολύ γέλιο κάθε Πάσχα μπορώ να πω είχε και κάποια σκανταλιά στο πρόγραμμα

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 19:03, 19-02-13:

εγώ είχα ένα αεροβόλο και πυροβολούσα τις γάτες στα κεραμίδια

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Happily.Motionless

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους