Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,043 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:14, 15-05-13:

Εγώ στις διακοπές πέταγα τις κούκλες απ'το μπαλκόνι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:23, 15-05-13:

Εγω μιλουσα με ολες τις πωλητριες στα σουπερ. Ανακριση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:35, 15-05-13:

Αυτό το κάνω εγώ τώρα. Μικρή καθόμουν στο καρότσι και τους έβγαζα γλωθθίτθα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 00:09, 16-05-13:

Να πω τώρα περιστατικό αλλά μιας φίλης μου.
Ήταν λοιπόν ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι και είχαν πάει να της πάρουν μια κούκλα. Την κρατούσε λοιπόν με χαρά ώσπου έφτασαν στο ταμείο. Της παίρνει την κούκλα η πωλήτρια για να την χτυπήσει στο μηχάνημα και της λέει η φίλη μου: Πουτάνα! (ήταν 2 χρονών περίπου βτω)

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 00:13, 16-05-13:

Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 06:11, 16-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Αρκετά παλιά ήταν, είχα δει στην τηλεόραση κάτι σεφ που ενώ τηγάνιζαν κάτι το πετούσαν στον αέρα και αυτό ξανάπεφτε όμορφα και ωραία στο τηγάνι. Ε ζήλεψα κι εγώ και είπα να το κάνω. Πήρα ένα μεγάλο τηγάνι, το γέμισα λάδι και έβαλα μέσα 2 φέτες τυρί φέτα. Αφού το έβαλα στην φωτιά και αυτό έκαψε (έβραζε το λάδι) αποφάσισα να κάνω την μεγάλη κίνηση, παίρνω το τηγάνι και όπως έβραζε το λάδι το πετάω όλο με δύναμη προς το ταβάνι! Αμέσως κατάλαβα την βλακεία που έκανα και έτρεξα αμέσως μακριά πετώντας το τηγάνι κάτω (στο τσαφ γλύτωσα). Αποτέλεσμα: όλο το λάδι και το λιωμένο τυρί πήγαν στην κουρτίνα που ήταν δίπλα και το τηγάνι όταν το πέταξα έτσι καυτερό όπως ήταν προσγειώθηκε πάνω στο χαλί. Από τότε δεν ξανάγκιξα τηγάνι.
νταξ,πιο τυχερός πεθαίνεις

εγώ μικρή ήμουν πάρα πολύ ήσυχη,ευγενική και δεν έκανα και κακά πράγματα(τις αθώες σκανταλίτσες(.
κάπου στα 5 μου είπα να το αλλάξω αυτό,πήγα στον κόσμο του εγκλήματος και αποπειράθηκα να κλέψω μία καραμέλα
........
..............
...............
δεν την έκλεψα,το είδε η μάνα μου(που ούτε καν υποψιάστηκε ότι ήθελα να την κλέψω) νόμιζε πως την ηθελα(καραμέλα βουτύρου ήταν,τις σιχαινόμουν) και πήγε να την χτυπήσει στο ταμείο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 06:16, 16-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Μας επηρέαζε η πανσέληνος και το φεγγάρι γενικότερα μάλλον
Πάντως το κοκτέιλ πιπεροαλατιού με λεμόνι και πολλά άλλα μέσα ήταν το αποκορύφωμα....
χαχαααααααα τι θυμήθηκα τώρα με την ταβερνοοικογενειοκατάσταση...............
είχαμε πάει εγώ ,οι γονείς μου,οι γονείς της κολλητής μου,η κολλητή μου και η μικρή της αδερφή σε μια παλιά ταβέρνα,που είχε πολλά δέντρα.....
καθίσαμε ,παραγγείλαμε,μιλήσαμε λίγο,στο τέλος πετάγεται η μικρή και λέει:πωπω δεντραααααα,που ηρθαμε ρε παιδια,στη φυση ηρθαμε;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Orignokos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Orignokos
Ο Orignokos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Orignokos έγραψε στις 08:36, 16-05-13:

Πάλι καλά που δέν είδες κανέναν να πετάει για να δοκιμάσεις να πηδήξεις και εσύ απο κανένα μπαλκόνι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:23, 16-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Μόνο βάζα καλέ;;;εγώ έχω σπάσει ντουζίνες και ντουζίνες ποτήρια
Αλλά έτσι όπως μας περιέγραψες την έκφραση σου τότε απλά
Ναι,νομίζεις μόνο βάζα.
Ο μπαμπάς μου φοράει γυαλιά όταν διαβάζει.
Ε,μια φορά είχα εκνευριστεί διότι δε μου καθάριζε φρούτο.
Πάω λοιπόν εκεί που διάβαζε του βουτάω τα γυαλιά και χοροπηδούσα επάνω τους.
Μέχρι να βεβαιωθεί ότι δε θα ξαναπείραζα γυαλί (μέχρι βασικά που έβαλα εγώ η ίδια γυαλιά) είχε 4-5 ζευγάρια.

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Να πω τώρα περιστατικό αλλά μιας φίλης μου.
Ήταν λοιπόν ένα μικρό ξανθό κοριτσάκι και είχαν πάει να της πάρουν μια κούκλα. Την κρατούσε λοιπόν με χαρά ώσπου έφτασαν στο ταμείο. Της παίρνει την κούκλα η πωλήτρια για να την χτυπήσει στο μηχάνημα και της λέει η φίλη μου: Πουτάνα! (ήταν 2 χρονών περίπου βτω)
Εγώ μια φορά είχα δει κάτι αγόρια να k;anoyn κωλοδάχτυλο και να λένε έχει γκόμενα.
Το έκανα και΄γω.

Εσένα καμιά μάνα να σε σκοτώσει δεν έπαιζε ρε Χάρη;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 13:56, 16-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ναι,νομίζεις μόνο βάζα.
Ο μπαμπάς μου φοράει γυαλιά όταν διαβάζει.
Ε,μια φορά είχα εκνευριστεί διότι δε μου καθάριζε φρούτο.
Πάω λοιπόν εκεί που διάβαζε του βουτάω τα γυαλιά και χοροπηδούσα επάνω τους.
Μέχρι να βεβαιωθεί ότι δε θα ξαναπείραζα γυαλί (μέχρι βασικά που έβαλα εγώ η ίδια γυαλιά) είχε 4-5 ζευγάρια.
Ρε τι είσαι εσύ;;!!
Καλά ο άνθρωπος πρέπει να τα έπαιξε έτσι;Του δημιούργησες τραύμα χάλαγε χρήματα για να έχει επιπλέον γυαλιά εξαιτίας ενός μικρού σκαθαριού...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Happily.Motionless
H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H Happily.Motionless When life gives you lemons...... έγραψε στις 13:59, 16-05-13:

χαχαχαχα κι εγω το ιδιο εκανα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 16-05-13 στις 15:48. Αιτία: προσαρμογή στους όρους χρήσης - greeklish
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Happily.Motionless
H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H Happily.Motionless When life gives you lemons...... έγραψε στις 14:06, 16-05-13:

ποοο εγω θημηθικα μια πατατα που ειχα κανει μαζι με την κολλητη μου ! ειμασταν στο σπιτι μου και θελαμε να βαλουμε χυμο ! ελα ομοσ που τα πλαστικα ηταν βρομικα και δεν ειχαμε και χυμο ! ειχαμε μια φρουτιερα με πορτοκαλια μυλα ,αχλαδια,φραουλεσ,κερασια,σταφυλια, και μουρα!!! αφου τα καθαρισαμε καλα σαν''καλα'' παιδια, πηρα το μπλεντερ και αρχισαμε και βαζαμε τα κομματια.ελα ομοσ που το βαλαμε σε φουλ ταχυτητα και το καπακι ειχε ενα αλλο μικροτερο καπακη το οποιο κσεχασαμε να βαλουμε! εγιναν ολα μια φρουτοσαλατα! μετα απο το ξυλο που εφαγα δεν ξαναεφαγα φρουτα !!!!!!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:04, 12-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
επίσης με αυτή τη φίλη μου,συναντιόμασταν,κόβαμε χαρτάκια απ'το TV Zapping (αυτά με τις τσίτσιδες)
και τα βάζαμε σε φακελάκια και τα δίναμε μαζί με το λογαριασμό της ΔΕΗ στις γιαγιάδες
Μας κυνήγαγαν με τα σκουπόξυλα μετά,
Τζόι,τα σκέφτεσαι γαμώ το ξεσταύρι μου πολύ αυτά που κάνεις;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 15-08-13 στις 17:06. Αιτία: Επεξεργασία Παράθεσης
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:20, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Τζόι,τα σκέφτεσαι γαμώ το ξεσταύρι μου πολύ αυτά που κάνεις;

Καλά μαλάκα οκ, εγώ μικρή ήμουν αγγελούδι. Δε ξέρω αν το ανέφερα, αλλά μια γνωστή μας είχε κόλλημα με έναν 15χρονο και της στέλναμε σημειωματάκια οτι την περιμένει σπίτι γυμνός

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:15, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Καλά μαλάκα οκ, εγώ μικρή ήμουν αγγελούδι. Δε ξέρω αν το ανέφερα, αλλά μια γνωστή μας είχε κόλλημα με έναν 15χρονο και της στέλναμε σημειωματάκια οτι την περιμένει σπίτι γυμνός
"Βάλε λάδι και έλα βράδυ."
Διαχρονική ατάκα. Μην την πεις σε κατασκήνωση σε αγοροπαρέα.
Συγγνώμη για τα off.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _fairygirl_ : 14-08-13 στις 16:17. Αιτία: εισαγωγικά
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DanaiPsa
H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε στις 17:07, 20-08-13:

Και εγώ είχα κάνει μία σκανταλιά μικρή, στην οποία δεν μπορούσα να βρω το κακό ωσότου μεγάλωσα. Οι γονείς μου ήταν στο σαλόνι και εγώ είχα πάει στο μπάνιο. Ξαφνικά ακούνε ένα πλατς πλατς. Έρχονται στην τουαλέτα και τι βλέπουν; εμένα να παίζω με το νερό της τουαλέτας! (μπλιαχ!) Χρειάστηκαν αρκετές κουβέντες για να καταλάβω το λάθος μου!

Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 18:43, 20-08-13:

Εμείς,επειδή μένουμε σε πολυκατοικία, ο ταχυδρόμος αφήνει τους φακέλους σε κάτι που είναι σαν στραβό τραπεζάκι κολλημένο στον τοίχο.Που λέτε, όταν ήμουν 7-8 χρονών , έπερνα τα φακελάκια και τα έβαζα σε κάτι κουτιά που υπήρχαν πάνω από το τραπεζάκι που δεν τα άνοιγαν ποτέ και οι λογαριασμοί άλλων ενοίκων "έκαναν φτερά"!Χεχεχεχεχεχεχε Επίσης, με το παιδί της νονάς μου που ήμαστε ίσα, όταν πηγαίναμε οικογενειακώς για φαγητό σε κάποια ταβέρνα, πηγαίναμε στις τουαλέτες και αδειάζαμε τα ρολά χαρτί υγείας στο πάτωμα και τα σαπούνια (υγρό σαπούνι πάντα, βεβαίως βεβαίως ) Μετά βγαίναμε έξω σαν να μην είχε συμβεί τίποτα...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:54, 21-08-13:

Όταν ήμουν 4-5 χρονών νόμιζα ότι αν κάθομαι πολλή ώρα στη θάλασσα θα γίνω γοργόνα

Νταξ φέιλ

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:58, 21-08-13:

Όταν ήμουν 4-5 χρονών νόμιζα ότι αν κάθομαι πολλή ώρα στη θάλασσα θα γίνω γοργόνα

Νταξ φέιλ
Εγώ πάλι απλωνόμουν λες και ήμουν γοργόνα στα βράχια.
Και μια φορά έφαγα μια πετυχημένη τούμπα απ'τα βράχια και έπαψα να κάνω την γοργόνα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 13:12, 21-08-13:

Όταν ήμουν μικρή,γύρω στα 4, είχαμε γιορτή στο σπίτι(νομίζω ήταν η ονομαστική εορτή του μπαμπά μου).Είχανε λοιπόν μαζευτεί στο σπίτι παππούδες,θείοι και μερικοί καλοί οικογενειακοί φίλοι.Έτσι όπως κάθονταν όλοι στο σαλόνι,μέσα σε ένα υπέροχο κλίμα ευθυμίας ανοίγω την τσάντα της μαμάς μου και πιάνω μία σερβιέτα και άρχισα να φωνάζω:<<Μπεμπιλίνο μαμάς!!>> γύρισαν λοιπόν όλοι να δούνε τι εννοούσα..εντάξει,δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση της μαμάς μου εκείνη την στιγμή.

Επίσης,γύρω στα 4 πάλι,μπορεί και πιο μεγάλη,έκανα μπάνιο τα μυρμήγκια πήγαινα στην αυλή,τα μάζευα σε ένα πλαστικό μπολ,τους έβαζα νερό και σαπούνι και τα έπλενα τα <<βρωμίαρικα>> Τα είχα ξεκληρίσει μιλάμε.

Γενικά από σκανταλιές μπορώ να θυμηθώ άπειρες,σε όλο το φάσμα των ηλικιών..ακόμα και τώρα..

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 13:37, 21-08-13:

Εγώ πήγαινα στο σούπερ μάρκετ με τους γονείς μου, και χόρευα συνεχώς στους διαδρόμους, κάποιες φορές τραγουδούσα κιόλας, τα τραγούδια που έπαιζαν.

Επίσης, η μαμά μου μου έχει διηγηθεί, ότι όταν ήμουν μωρό, με είχε πάει στην εκκλησία να μεταλάβω. Επειδή εγώ όμως τσίριζα και έκλαιγα, ένας παππούλης είχε έρθει και μου χάιδευε το κεφάλι να ηρεμήσω, και εγώ τον χαστούκισα.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 18:01, 21-08-13:

εγω ηθελα να εχω μαγικες δυναμεις οποτε στην παραλια εψαχνα ενα μαγικο βοτσαλο που θα με εδινε και καλα αυτες τις δυναμεις(δεν ξερω πως με ειχε ερθει αυτο παλι)
και ειχα γεμισει το σπιτι με σακουλες απο βοτσαλα
βτω ενα ειχε ενα πολυ ωραιο χρωμα προς το γαλαζιο
μετα οταν εβλεπα οτι δεν γινοταν τιποτα τα ζωγραφιζα

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:10, 21-08-13:

Αχ,εγώ θυμάμαι που πήγαινα στα καταστήματα με ρούχα μαζί με την αδερφή μου τη μικρή και παίζαμε πωλήτρια και πελάτης.
Φυσικά,ο καλύτερος ρόλος ήταν αυτός της πωλήτριας και τον έκανα εγώ.
Της έδειχνα λοιπόν τι να πάρει και μια μέρα είχα πάει εγώ με τη μικρή στις σερβιέτες (τότε θεωρούσα και τις σερβιέτες πάνες) και είχα πάρει μια συσκευασία παραμάσχαλα έρχεται μία που ψώνιζε και μου παίρνει το κουτί λέγοντάς μου "από μικρή στα βάσανα ε;".
Εγώ άρχισα να κλαίω λέγοντας "Μαμάαααα,κλέφτης".

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:09, 21-08-13:

Στον γάμο του θείου μου, ήμουν παρανυφάκι και όταν βγάζανε τις φωτογραφίες δεν ήθελα να βγω και είχα κρυφτεί πίσω απο την ουρά της νύφης.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 10:43, 17-09-13:

Όταν πήγαινα α' ή β' δημοτικού και καθόμουν ολοήμερο, έπαιρνα απ'το σπίτι τους κύβους κνορ και τους έβαζα μέσα στον νιπτήρα στις τουαλέτες και έκανα πως μαγείρευα.. Είχα κάνει και χοντράδες όπως να βάλω χλωρίνη μέσα στο νερό που έβαζε τα πινέλα της ένα κορίτσι γιατί ζωγράφιζε πολύ ωραία και ζήλευα.Μετά από αυτό δεν ξαναπάτησε στην ζωγραφική που είχαμε τότε στο δημοτικό..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 20:05, 21-09-13:

εγώ θυμάμαι μια φορά όταν ήμουν μικρή έπαιζα στο μπαλκόνι της γιαγιάς μου με μια μπάλα και σε κάποια φάση εντελώς τυχαία μου πέφτει η μπάλα κάτω από το μπαλκόνι και έιχα και στόχο η άτιμη και προσγειώθηκε στο κεφάλι ενός κύριου που περνούσε από κάτω με μηχανάκι

επίσης όταν έμενα αθήνα το σπίτι μας ήταν στον 6ο όροφο της πολυκατοικίας και μου άρεσε με την αδερφή μου να φτύνουμε από κάτω στην είσοδο. μια φορά μάλιστα νομίζω πως μια ροχάλα προσγειώθηκε στην καράφλα του κύριου που έμενε στον 1ο και είχε την ατυχία να περνάει απο κάτω

α, και το κορυφαίο έιναι ότι μικρή μου άρεσε να κολλάω τις μύξες μου πάνω στους τοίχους

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 20:28, 21-09-13:

Σε ηλικία πέντε ή εξι (δε θυμάμαι ακριβώς) έβλεπα συνέχεια στη τηλεόραση που έβαζαν το θερμόμετρο στο στόμα.Δεν ήξερα βέβαια ότι διαφέρει απο τα άλλα..
Ε ένα βράδυ ήμουν άρρωστη και είχα πυρετό.Έτσι,κοιμόμουν με την μαμά.Δίπλα στο κομοδίνο ήταν το θερμόμετρο υδραργύρου.Ξύπνησα λοιπόν μέσα στη νύχτα και βλέπω δίπλα το θερμόμετρο.Ε λεω ας δοκιμάσω να το βάλω και γω στο στόμα για να μετρήσω πόσο έχω(μου φαινόταν ότι είχε πιο πλάκα έτσι παρά στην μασχάλη ).
Η κατάληξη ήταν να σπάσει το θερμόμετρο και να τρέχουμε μέσα στη νύχτα στο κέντρο υγείας.Και μάλιστα,όπως μου είπε η μάνα μου, όταν μου έλεγε ο γιατρός να ανοίξω το στόμα μου να δει αν κατάπια τα κομματάκια δεν το άνοιγα με τίποτα.Με τα χίλια ζόρια είδαν ότι ευτυχως δεν υπήρχε τίποτα.

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 22:04, 21-09-13:

Ήμασταν έκτη δημοτικού και είχαμε γερμανικά,εκείνη την μέρα αποφασίσαμε να εκδικηθούμε την καθηγήτρια,βάλαμε στην καρέκλα του καθηγητή σαπούνι,καρφίτσες,κόλα και κάτι άλλο το οποίο δεν μου έρχεται,αλλά ένας συμμαθητής πήγε και μας κάρφωσε στην καθηγήτρια ,μας έβρισε και δεν είχε και άδικο (όσο μπορούσε να βρίσει),αλλά ήθελα να δω πως θα αντιδρούσε όταν θα καθόταν στην καρέκλα,he destroyed my dream

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 09:10, 23-09-13:

Νταξ φέιλ
Κι εγώ το νόμιζα αυτό . Μάλιστα παίζαμε και με την αδερφή μου τις γοργόνες, και είχαμε και μαγικές δυνάμεις .

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
εγω ηθελα να εχω μαγικες δυναμεις οποτε στην παραλια εψαχνα ενα μαγικο βοτσαλο που θα με εδινε και καλα αυτες τις δυναμεις(δεν ξερω πως με ειχε ερθει αυτο παλι)
και ειχα γεμισει το σπιτι με σακουλες απο βοτσαλα
βτω ενα ειχε ενα πολυ ωραιο χρωμα προς το γαλαζιο
μετα οταν εβλεπα οτι δεν γινοταν τιποτα τα ζωγραφιζα
Μου θύμισες μια σκανταλιά μου στην Λάρισα. Είχαμε πάει διακοπές σε κάτι οικογενειακούς φίλους, και σαν δεινή κολυμβήτρια που ήμουν, είχα πάρει την σανιδούλα μου, την μάσκα μου και εξερευνούσα τον βυθό. Ξαφνικά, βρήκα ένα αστερία! Περήφανη, έβγαλα το απόκτημα μου έξω να το θαυμάσουν όλοι. Το κοριτσάκι όμως της άλλης οικογένειας... ζήλεψε . Και ζήτησε να κρατήσουμε τον αστερία. Επειδή κι εγώ είχα στο μυαλό μου να ζητήσω το ίδιο από την μαμά μου,άφησα να δω τις αντιδράσεις τους χωρίς να μιλήσω . Στην αρχή οι μαμάδες είπαν όχι, αλλά με τα πολλά πολλά πείστηκαν... και η μικρή φίλη μου άρπαξε τον κουβά με τον αστερία θριαμβευτικά!

Εγώ να είμαι σε μια φάση . Την πάτησα xD. <<Μα εγώ θα κρατήσω τον αστερία!>> της είπα. << Όχι, είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!>> να τσιρίζει αυτή.Και δώστου κλάματα. Έγινε επική μάχη , αλλά σαν καλό κορίτσι που ήμουν την άφησα να τον πάρει. Μόλις γυρίσαμε στα σπίτια μας και η μικρή ξέχασε εντελώς τον αστερία, πάω κουνιστή λυγιστή και τον παίρνω . Κυρία όμως ε; Kανένας δεν με κατάλαβε! Μόνο η μαμά μου, που γέλασε και το είπε στην μαμά του άλλου κοριτσιού, που πάλι καλά με άφησε να τον κρατήσω .

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 14:26, 10-10-13:

Όταν ήμουν μωρό ήμουν σκέτο διαολάκι!

1. Έπαιρνα το μπιμπερό και πετούσα το γάλα στους τοίχους! (και άκουγα τη γκρίνια της μάνας μου που πάσχιζε να τους καθαρίσει!)

2. (αυτό είναι λίγο αηδιαστικό, εγώ προειδοποίησα!) έπαιρνα τη λερωμένη πάνα μου και βρώμιζα τους τοίχους!

3. Έπαιρνα τις σερβιέτες της μάνας μου και τις κολλούσα στους τοίχους γιατί νόμιζα ότι ήταν αυτοκόλλητα!

4. Έβαζα στα χέρια και στα πόδια μου χλωρίνη με αποτέλεσμα να γίνονται κόκκινα και να τρέχουν μετά να μου βάζουν κρέμες.

5. Καλά, τα κλισέ με τα σπασμένα αυγά, τα χέρια στις πρίζες, τα καλλυντικά της μάνας μου, τα παιχνίδια με μαχαίρια και ψαλίδια και τα τσιτσιδώματα τα έχω κάνει επανειλημμένως!

6. Όταν μεγάλωσα λίγο (4-5 ετών) ήθελα να κάνω τη Ζήνα, έπαιρνα ξύλα και κοπάναγα τα δέντρα (υποτίθεται ήταν οι κακοί!) , και είχα βρει το στρογγυλό καπάκι από ένα τενεκεδάκι μπογιάς και το πετούσα δεξιά και αριστερά όπως αυτό το στρογγυλό πράγμα που πετάει η Ζήνα, και έσπασα δυο τζάμια με αυτόν τον τρόπο!

Αυτά!!!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 01:49, 11-10-13:

Ξεκοίλιαζα μυρμηγκάκια!!!!! χα χα χα χα....

Επιπλέον το ''έπαιζα'' και τραγουδίστρια!!! Ψώνιο!...

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:14, 15-02-14:

Μουτζούρωνα τα βιβλία της ξαδέρφης μου. Δεν φταίω, αυτή με άφηνε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 00:26, 15-02-14:

ειχα ενα θεμα με τα πολυφωτα κ τα πορτατιφ
τα πρωτα τα εσπαγα συνεχεια
κ τα δευτερα τα εβαζα φωτια
(δε λεω πως το εκανα για ευνοητους λογους )

επισης παντα με αρεσε να βαζω τα χερια μου
μεσα στο τσουβάλι με το αλευρι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 19:30, 15-02-14:

χαχαχα τι μου θύμισες!Εγώ όταν ήμουν μικρός ήμουν πολύ σκανταλιάρης.Από πού να ξεκινήσω?Λοιπόν θα πω όσα μου έρχονται στο μυαλό τώρα.Μουτζούρωνα τα βιβλία του θείου μου και μετά τα' σκιζα ή έβαζα τη μαμά μου να τα κάνει αεροπλανάκια ή καραβάκια ή σαίτες (εγώ δεν ήξερα πώς να τα κάνω μόνος μου).Μία φορά η νονά μου με είχε πάει αγκαλιά (πρέπει να' μουνα προνήπια τότε) κ εγώ έκανα εμετό πάνω στην μπλούζα της κ μετά με πήρε ο ύπνος πάνω στον εμετό μου κ πάνω στην μπλούζα της και για να μην με ξυπνήσει με ανέχτηκε έτσι στην αγκαλιά της για 2 ώρες!!! κ γενικά είχα μία ιδιαίτερη άνεση με τον εμετό(όταν μου ερχόταν να τα βγάλω ξερνούσα ακόμα κ πάνω στα πλακάκια ή στο χαλί ή στο μπουφάν μου ή ακόμα και στο θρανίο μέσα στην τάξη... Επίσης μία φορά πάει να πνίξω τις γάτες του παππού μου μέσα σ' έναν κουβά με νερό αλλά τελικά σώθηκαν.Αυτά προς το παρόν!!!

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 22:19, 16-02-14:

Σειρά μου. Πιο μικρή, (βασικά λιγο ακόμη και τωρα) λατρευα τους ανάπτυρες. Τους επαιρνα κρυφά απο το ντουλάπι που τους έκρυβε η μαμα και μετα (είτε κάτω απο το κρεβάτι είτε πίσω απο το καναπέ) τους άναβα. Έχω καψαλισει 2 κουρτίνες και ενα αρκουδάκι.
Α, έπαιρνα και τα τσιγάρα του μπαμπα, μια φορα είχα βάλει το καπνό στο στόμα. Μετα που κατάλαβα πως το καπνίζουν μάζευα γοπες απο κάτω και έκανα πως τις καπνιζω. Μετα το πράμα προχωρησε. Αναψα το τσιγάρο, το βάλα στο στόμα και αντί να ρουξηξω προς τα μέσα φυσουσα προς τα έξω, και η αλήθεια ειναι πως απορουσα που τη βρίσκουν την απόλαυση.
Α και μια αλλη φορα, πήρα τη κολονια της μαμάς και με ψεκασα στα ματια. ΘΑΝΑΤΟΣ.
Α, λογικά θα ξέρετε τη τσουγκρανα. Πόσες φορες την έχω πατήσει απο μπροστα και μου ρχεται κατακουτελα. Ακόμη το πάθαινω.

Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 03:28, 17-02-14:

Θα σας πω κι εγω τι μου αρεσε να κανω μικρος..συνεχεια πειραζα τον αδερφο μου οταν κοιμαται,συνηθως με 2 τροπους.Ειτε επαιρνα μικρα φυλλα απο ενα δεντρακι που ειχαμε εξω απ το σπιτι και του το εβαζα στα αυτια ειτε ετριβα πιπερι αναμεσα στα 2 δαχτυλα και του πειραζα τη μυτη και μετα φτερνιζοταν συνεχεια..Μια φορα δοκιμασα να του βαλω και παγακι μεσα στη μπλουζα.Γενικα απο μικρος ειχα κολλημα στο να πειραζω τον αδερφο μου,τωρα τα θυμαται και γελαει

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 18:44, 31-05-14:

αα τι πλακα που εχει αυτο το θεμα!!
σαν μικρο παιδι και εγω λοιπον..
μια φορα ειχα δει στην τηλεοραση μοδα το σκουλαρικι στη μυτη, οποτε πηρα ενα σκουλαρικι της μαμα και το εβαλα μεσα στη μυτη.. μπουφος!
μια αλλη φορα πλαθαμε κεφτεδακια με τον ξαδερφο μου και επειδη μου ειχαν αγορασει κουζινικα οι γονεις, ειχα φτιαξει πολυ παραστατικα γευματα που τα τρωγαμε.. τι αντεξαν αυτα τα στομαχια..
μια φορα ειχα δει στην τν χαρακτηριστικα θυμαμαι στο σιριαλ "βοτκα πορτοκαλι" το βαγγελη να ψεκαζει στο στομα του, κατι για να μυριζει ωραια η ανασα.. ηθελα παλι να μιμηθω και εκανα το ιδιο με κωλονια.. γιακ..
και κατι τελευταιο, πηγαιναμε στο σπιτι της γιαγιας και παιρναμε τηλεφωνο στο 888 που ειχε γραμμενο στο καπακι απο την λακ που χρησιμοποιουσε (μια μοβ θυμαμαι).. φτιαχναμε ιστοριες για την γυναικα που σηκωνε το τηλεφωνο καθως δεν ακουσαμε ποτε ολο το ηχογραφημενο μηνυμα "αυτος ο αριθμος δεν υπαρχει".. τι χαζα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη athinouli : 31-05-14 στις 18:49.
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 21:59, 04-09-14:

Θυμάμαι μικρή κρυβόμουνα στα κάτω ντουλάπια της κουζίνας.Τα έκανα άνω κάτω τα ντουλάπια.
Επίσης πήγαινα και στην ντουλάπα της μητέρας μου και έβαζα τακούνια και φορέματα.Μετά η ντουλάπα ήθελα φτιάξιμο αφού ήταν λες και είχε περάσει σίφουνας.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 22:19, 04-09-14:

Είχα βρει ανοιχτό τον φούρνο και μέσα υπήρχε ένα ταψί με μακαρόνια, ε και έτρωγα τα μακαρόνια με τα χέρια, έγινα χάλια και εγώ αλλά και ο φούρνος.

Παράθεση

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peinaw_zw
Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O peinaw_zw Embrace solitude! έγραψε στις 22:44, 04-09-14:

χαχα ακούστε κάτι τελείως τρελό,κάτι που με έχει σημαδέψει,κάτι που γίνεται συχνά θέμα συζήτησης(για πλάκα μη φανταστείτε) απο συγγενείς οι οποίοι έμαθαν την ιστορία.

Λοιπόν μια φορά και έναν καιρό,μια τυπική Δευτέρα,πριν πολλά πολλά χρόνια,είχα ξυπνήσει όπως πάντα στις 7.30.Αμέσως έστρωσα το κρεβάτι,έλεγξα τη σχολική τσάντα την οποία ετοίμασα από την προηγούμενη μέρα και πήγα στο μπάνιο να κάνω αυτά που κάνει ο άνθρωπος στην τουαλέτα(να πλύνω το πρόσωπό μου ντε).Έπειτα έφαγα πρωινό μαζί με την οικογένεια και αφότου τελείωσα τους αποχαιρέτησα με μία ζεστή αγκαλιά.Έπειτα πήρα τα κλειδιά,πήρα χρήματα από το μπαμπά για να πάρω πίτσα και βγήκα από το σπίτι.Και ακούστε τι έγινε!!!Μόλις βγήκα από την πολυκατοικία συνειδητοποίησα ότι...χαχαχα είναι τρομερό...δεν πουλάνε πίτσες στο κυλικείο.Δηλαδή έκλεψα κανονικά τα λεφτά της οικογένειάς μου.Περιττό να πω πως εκείνη ήταν η μέρα που ξύπνησε το τέρας μέσα μου.Ξέρω παραείναι χοντρό για να χαρακτηριστεί σκανταλιά,αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου...(

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:49, 04-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Είχα βρει ανοιχτό τον φούρνο και μέσα υπήρχε ένα ταψί με μακαρόνια, ε και έτρωγα τα μακαρόνια με τα χέρια, έγινα χάλια και εγώ αλλά και ο φούρνος.
Ήταν ωραία τα μακαρόνια τουλάχιστον;

Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 11:24, 05-09-14:

Θυμαμαι ημουν γ γυμνασιου.
Τοτε ειχα λιγες απουσιες περιπου 20 ενω αλλοι ειχαν πανω απο 40.
Καποια μερα μου ερχεται σε 1 διαλειμα να κρυψω το απουσιολογιο.
Την ιδια σε 2 παιδια δωθηκε μονοωρη αποβολη.
Ομως το απουσολογιο οπως το ειχα κρυψει το ψαχναμε για πανω απο 30 λεπτα.
Βεβαια το μυαλο κανενος δεν πηγε κνενος οτι το εκανα εγω και ποτε δε το μαθε κανενας ποιος το κανε μονο ο διπλανος μου

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 11:38, 05-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Angelicaa
Όταν ήμουν μωρό ήμουν σκέτο διαολάκι!

1. Έπαιρνα το μπιμπερό και πετούσα το γάλα στους τοίχους! (και άκουγα τη γκρίνια της μάνας μου που πάσχιζε να τους καθαρίσει!)

2. (αυτό είναι λίγο αηδιαστικό, εγώ προειδοποίησα!) έπαιρνα τη λερωμένη πάνα μου και βρώμιζα τους τοίχους!

3. Έπαιρνα τις σερβιέτες της μάνας μου και τις κολλούσα στους τοίχους γιατί νόμιζα ότι ήταν αυτοκόλλητα!
εχεισ κ εσυ ενα 8εματακι με τουσ τοιχουσ

4. Έβαζα στα χέρια και στα πόδια μου χλωρίνη με αποτέλεσμα να γίνονται κόκκινα και να τρέχουν μετά να μου βάζουν κρέμες.
οκ αυτο κατανοητο

5. Καλά, τα κλισέ με τα σπασμένα αυγά, τα χέρια στις πρίζες, τα καλλυντικά της μάνας μου, τα παιχνίδια με μαχαίρια και ψαλίδια και τα τσιτσιδώματα τα έχω κάνει επανειλημμένως!
τα χερια στη πριζα,σπασμενα αυγα κ τσιτσιδωματα οκ κλισε...παιχνιδια με μαχαιρια κ ψαλιδια κλισε??που μεγαλωνεσ καλε εσυ??τον ψαλιδοχερη ειχεσ πατερα?

6. Όταν μεγάλωσα λίγο (4-5 ετών) ήθελα να κάνω τη Ζήνα, έπαιρνα ξύλα και κοπάναγα τα δέντρα (υποτίθεται ήταν οι κακοί!) , και είχα βρει το στρογγυλό καπάκι από ένα τενεκεδάκι μπογιάς και το πετούσα δεξιά και αριστερά όπως αυτό το στρογγυλό πράγμα που πετάει η Ζήνα, και έσπασα δυο τζάμια με αυτόν τον τρόπο!

Αυτά!!!
αυτο οκ!

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 12:18, 05-09-14:

Ήταν ωραία τα μακαρόνια τουλάχιστον;
Ναι μωρέ, τρωγόντουσαν.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 12:27, 05-09-14:

οποιοσ αηδιαζει κ 3ερναει ευκολα ΠΡΟΣΟΧΗ

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:02, 05-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Ναι μωρέ, τρωγόντουσαν.
Πάλι καλά.
Αρχική Δημοσίευση από life12
οποιοσ αηδιαζει κ 3ερναει ευκολα ΠΡΟΣΟΧΗ
Σίχαμααααααααα.

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 14:36, 05-09-14:

Όταν ήμουν πολύ μικρή, πήρα τα μανό για τα νύχια της μαμάς μου και έβαψα τον τοίχο,για να καταλάβω καλύτερα τι χρώμα είναι (λες και δεν υπήρχε χαρτί ας πούμε...) Ήμουν από τότε καλλιτεχνική φύση
Μια φορά τάιζα τον αδερφό μου όταν ήμασταν μικρά, καθόταν σε μια ψηλή καρέκλα και κατα λάθος τον έριξα κάτω..
Μια άλλη φορά πέταξα ένα γυάλινο ποτήρι από το μπαλκόνι και παρα λίγο να χτυπήσω μία που περνούσε από κάτω..!

Όταν μεγαλωσα λίγο, άρχισα να κάνω τηλεφωνικές φάρσες. Παίρναμε με μια φίλη μου τυχαία νούμερα και όταν απαντούσαν, λέγαμε ότι ήμασταν από τον Ομορφο Κόσμο, ότι ήμασταν ο Αρναούτογλου Επίσης, καλούσαμε ταξί,και κρυβόμασταν να δούμε τι θα έκανε όταν καταλάβαινε ότι ήταν φάρσα...
Το αποκορύφωμα ήταν μια φάρσα που είχαμε κάνει από το καρτοτηλέφωνο του σχολείου. Ένα κορίτσι έλειπε εκείνη την ημέρα, και επειδή ήμασταν μαλωμένες τότε, πήραμε τηλέφωνο εγώ και άλλα 3 κορίτσια σε μια πιτσαρία και στείλαμε πίτσες στο σπίτι της Φυσικά μας κατάλαβαν, γιατί το είπαμε σε όλο το σχολείο τα χαζά.
Και με μια άλλη φίλη μου,τέλος, υποψιαζόμασταν ότι ένας γείτονας ήταν δολοφόνος ( ) και σε έναν άλλον γείτονα πετούσαμε μικρά χοτ ντογκ, χειροποίητα,με κέτσαπ,μουστάρδα,απ'όλα,στην αυλή του

Παράθεση

Εσχατόγερος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εσχατόγερος
Ο Εσχατόγερος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Εσχατόγερος Ήμανε νιός και γέρασα... έγραψε στις 15:16, 05-09-14:

Έχουμε και λέμε:

- Δώδεκα μηνών με είχαν αφήσει στη βεράντα μέσα σε περπατούρα και έτρεχα πέρα δώθε. Βρήκα την τσάντα με τα μανταλάκια και άρχισα να τα πετάω ένα ένα από το μπαλκόνι του 4ου ορόφου.
- Πέντε χρονών, μεσημέρι που κοιμόταν όλοι, μπήκα στο μπάνιο, πήρα το ξυράφι του πατέρα μου και ξύρισα (στεγνά) τα φρύδια μου. Κόπηκα και άσχημα στο ένα, έχω ακόμα την ουλή. Μετά για μέρες μου φαινόταν πολύ διασκεδαστικό όταν οι μεγάλοι συνειδητοποιούσαν ότι κάτι δεν πάει καλά, και ξαφνικά γουρλώνανε τα μάτια και ρωτούσαν "πουντα τα φρύδια σου;"
- Έξι χρονών ανακάλυψα ότι μπορώ να ξεβιδώσω το διχτάκι από την άκρη της βρύσης του νεροχύτη. Εϊχα την φαεινή ιδέα να βάλω μέσα ένα κομμάτι αποσμητικό χώρου και να το ξαναβιδώσω "για να μυρίζει ωραία το νερό". Παραλίγο έτσι να τους δηλητηριάσω όλους. Ευτυχώς ψυλλιάστηκαν ότι κάτι δεν πάει καλά επειδή κάθε φορά που γέμιζαν νερό το μπρίκι και το έβαζαν στο μάτι για να ψήσουν καφέ, έβγαζε πολύ αφρό και γινόταν κόλαση.
- Επίσης ήμουν πυρομανής (ακόμα είμαι, αλλά έχω μάθει να το ελέγχω). Κάθε καινούργιο υλικό/αντικείμενο μου άρεσε να του βάζω φωτιά για να δώ πως καίγεται, και μετά κοιτούσα εκστατικά τις φλόγες μέχρι να σβήσουν.
- Το αποκορύφωμα: Εννιά χρονών μπήκα στο αμάξι του πατέρα μου που ήταν παρκαρισμένο στο εξοχικό και χαζολογούσα (κλασικά μεσημέρι που οι μεγάλοι κοιμόταν και εμένα λόγω βαρεμάρας έμπαινε ο διάολος μέσα μου). Μέσα στο ντουλαπάκι του συνοδηγού είχε λίγο καναββόμαλο από αυτό που χρησιμοποιούσαν τότε η υδραυλικοί για τις ενώσεις σωληνώσεων, πριν επικρατήσει η ταινία από τεφλόν. Φυσικά έπιασα αναπτήρα και του έβαλα φωτιά. Τότε συνειδητοποίησα ότι είναι εξαιρετικά εύφλεκτο (ξερή φυτική ίνα), και πήραν οι φλόγες φωτιά για τα καλά, την έσβησά όπως-όπως και καλού κακού γέμισα και δυο ποτήρια νερό από την κουζίνα και τα έριξα μέσα στο ντουλαπάκι. Φυσικά όταν ξυπνήσαν και μπήκαν στο αμάξι και είδαν νερά και στάχτες και λιωμένο πλαστικό με πήρε ο διάολος για τα καλά. Ο πατέρας μου τσαντίστηκε ιδιαίτερα γιατί μισοκάηκαν και δυο παλιές οικογενειακές φωτογραφίες που για κάποιο λόγο κρατούσε εκεί μέσα.
- Επίσης, στην πρώτη δημοτικού είχα ανακαλύψει το συρτάρι που έβαζαν οι γονείς μου κάθε μήνα τα χρήματα του μισθού τους (μετρητά τότε όλα, μιλάμε για αρχές δεκαετίας 80), και έκλεψα δέκα χιλιάρικα με σκοπό να τα πάω στο σχολείο. Με ανακάλυψαν στο τσακ την ώρα που έβγαινα από το σπίτι και έπαθαν τρελλό σόκ, ήταν πολλά λεφτά τότε οι δέκα χιλιάδες δραχμές, αξία περίπου όσο 500 ευρώ σήμερα.
- Επίσης, αφού γεννήθηκε η αδερφή μου και αρχίσαν μέσα στο σαλόνι να βάζουν φωτογραφίες της δίπλα στις δικές μου σε 2-3 κορνίζες, εγώ λόγω ζήλιας και κακίας επανειλλημένως άνοιγα την κορνίζα (πάντα κρυφά και μεσημέρι που κοιμόντουσαν οι μεγάλοι), και γύρναγα την φωτογραφία της αδερφής μου για να φαίνεται είτε ανάποδα είτε λευκή.
- Τέλος, όταν ήταν μωρό προσπάθησα να την πνίξω στην κούνια, αλλά ξύπνησε το σκασμένο και άρχισε να ουρλιάζει και έτρεξαν όλοι οι μεγάλοι και φυσικά με ξαναπήρε ο διάολος.

Ξέρω, ξέρω, αγγελούδι σκέτο ήμουν...

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 15:39, 05-09-14:

for god's sake

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 15:47, 05-09-14:

Εγώ θυμάμαι όταν ήμουν 4 χρονών, ένα βαρετό μεσημέρι, αναρωτήθηκα πως θα ήταν αν περνούσα την πόρτα πάνω από το πόδι μου. Έτσι αποφάσισα να το δοκιμάσω, με αποτέλεσμα να μου βγει το νύχι στο μεγάλο δάχτυλο του ενός ποδιού.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Happily.Motionless

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους