Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,768 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Άσκηση σωματικής βίας σε γυναίκες

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:49, 15-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
Εμένα όμως ποιός μου εγγυάται ότι σε έναν επόμενο καυγά θα είναι ικανός να βάλει όριο στις βίαιες του παρορμήσεις έστω κι αν αυτές είναι της στιγμής ;Όσα φέρνει η στιγμή , δεν τα φέρνει ο χρόνος ....

Επίσης ο χαρακτήρας είναι κάτι που το ανακαλύπτεις σταδιακά μέσα από μικρές και μεγάλες στιγμές ,και ο τρόπος που αντιδρά κάποιος στον καυγά είναι μια από αυτές τις στιγμές imho (το έγραψα καλά αυτό;σαν καλή μαθήτρια μελέτησα προσεκτικά το εγχειρίδιο σας για τις συντμήσεις στο νετ )
-Το ενστικτό σου, βασικά προσωπικά δεν μιλάω για ακραίες πράξης βίας. πιστεύω ότι κάνεις δεν θα σου εγγυήθει αλλά θα πράξεις με βάση το ενστικτό σου.
Προσωπικά πιστεύω ότι αν κάποιος δεν έχει σκεφτεί πως θα αντιδράσει ο ευατός του στην τάδε στιγμή τότε όταν έρθει η στιγμή αυτή θα είναι πολύ δύσκολο ότι θα ελένξει τα νεύρα του.
Ακόμη αν κάποιος νευρίαζει πολύ εύκολα με ένα θέμα ή κάτι απλώς προσπαθούμε να μην ασχολούμαστε με αυτό το θέμα ή με το κάτι.

-Με το τελευταίο συμφωνώ αλλά όσα κομμάτια δεν ξέρεις από τον χαρακτήρα του άλλου πιστεύω ότι είναι πολύ ευκόλο να προβλέψεις κάτι. Και σίγουρα η προβλέψει δεν θα είναι εκτός τόπου και χρόνου έαν βασιστεί στα άλλα κομμάτια που ξέρεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 04:35, 16-08-05:

Ρε παιδιά μη λέμε ό,τι θέλουμε ΟΚ? Δε λέω, ΟΚ, ίσως υπάρχουν ορισμένες κοπέλες που δε χρειάζονται, αλλά ορισμένες just DESERVE a good punch. Αφού πετάτε άκυρες ατάκες η φάπα είναι μέσα στη μάπα ρε :Ρ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:37, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Ρε παιδιά μη λέμε ό,τι θέλουμε ΟΚ? Δε λέω, ΟΚ, ίσως υπάρχουν ορισμένες κοπέλες που δε χρειάζονται, αλλά ορισμένες just DESERVE a good punch. Αφού πετάτε άκυρες ατάκες η φάπα είναι μέσα στη μάπα ρε :Ρ
Και η δαμόκλειος σπάθη του νόμου θα κρέμεται πάνω απο τα κεφάλια σας έτσι καικάνετε κάτι τέτοιο. Για να μην αναφέρω τα παπούτσια που θα σας δώσει στο χέρι όποια έχει έστω και μισό εγκεφαλικό κύτταρο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 04:41, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Και η δαμόκλειος σπάθη του νόμου θα κρέμεται πάνω απο τα κεφάλια σας έτσι καικάνετε κάτι τέτοιο. Για να μην αναφέρω τα παπούτσια που θα σας δώσει στο χέρι όποια έχει έστω και μισό εγκεφαλικό κύτταρο.
Mέχρι τώρα μια χαρά τα πάμε Μιχάλω πάντως.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:42, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Mέχρι τώρα μια χαρά τα πάμε Μιχάλω πάντως.
Εχμμμ, με ποιόν/α ακριβώς τα πηγαίνεις μια χαρά?

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:25, 16-08-05:

Αν φταίει μια αυτός που χτυπάει την γυναίκα του φταει 100 αυτή που δεν κάνει τίποτα! Οποιαδήποτε μορφή βιας είναι καταδικαστέα και ποτέ δεν είναι η σωστή λύση για τίποτα. Η βια φέρνει μόνο βια! Οι άντρες που βαράνε τις γυναίκες τους είναι μαλ**** και κότες εκεί θέλουν να αποδείξουν τον αντρισμό τους άραγε? Αν δεν την γουστάρουν να την χωρίσουν και να αναλάβουν τις ευθήνες τους, αυτός είναι αντρισμός!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 11:32, 16-08-05:

Ο Γιόμα το έθεσε πολύ ωραία. Μερικές λέει αξίζουν τη σφαλιάρα. Εκεί συμφωνώ κι εγω. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι πρέπει και να τη φάνε!

Τι θέλω να πω... Είναι πολλές οι περιπτώσεις όπου έχουμε κάποιες να παίρνουν όσα πιο πολλά συναισθηματικά εφόδια απ τον άντρα που τις αγαπάει και ως αντάλλαγμα να του βγάζουν το λάδι στην κυριολεξία και να του κάνουν τα νεύρα, την ψυχή και την καρδιά, κουρέλι. Γιατί αυτό δεν μας αναγνωρίζεται ως μαρτύριο; Γιατί η γυναίκα πρέπει να είναι πάντα το θύμα και ο άντρας ο θύτης; Και ναι αν ρίξουμε ξύλο θα είμαστε ζωα, και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να ρίξουμε, όσο κι αν το αξίζουν. Ήδη αρκετοί άντρες είμαστε πολιτισμένοι και δεν βλέπω να το εκτιμούν οι γυναίκες. Συνεχίζουν να σκέφτονται με βάση τη ροή των υγρών στον κόλπο τους. Θα ήθελα ενα σχόλιο όμως απο τις πληγωμένες γυναίκες του φόρουμ καθώς και απ όσες πιστεύουν οτι οι γυναίκες έχουν καθαρή τη φωλιά τους.

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 16:48, 21-08-05:

Συναισθηματικά ο άντρας και η γυναίκα έχουν τα ίδια όπλα. Μπορούν αν θέλουν να κάνουν τον άλλο κουρέλι. Δε λέω λοιπόν ότι και η γυναίκα δε μπορεί να γίνει θύτης. Όταν όμως μιλάμε για σωματική βία το πράγμα αλλάζει.
Η βία γενικώς είναι απαράδεκτη. Όλοι εσείς που υποστηρίζετε ότι "ε, καμιά φορά πρέπει να τη φάει τη σφαλιάρα" έχετε βάλει ποτέ τον εαυτό σας στη θέση της; Φανταστείτε δηλαδή αυτή να ήταν πιο δυνατή από εσάς και να είχε την ευχέρεια να σας ρίξει αυτή σφαλιάρα όποτε έκρινε ότι "πρέπει να τη φάτε"... Δε νομίζω να το ανεχόσασταν! Βάλτε με το μυαλό σας να είναι αυτή μια τσαμπουκαλού νταρντάνα δύο μέτρα με μαύρη ζώνη στο καράτε και αυτός ένας καχεκτικός με γυαλάκια, που να τρώει σφαλιάρα όποτε η τύπισσα θεωρεί ότι "ξεπέρασε τα όρια". Πάλι την ίδια γνώμη θα είχατε; Μπααααααααα, χλωμό το βλέπω!

...τώρα για το αν σε κάποιες αξίζει... ε, καλά, και σε κάποιους αξίζει! Δε θα βγάλουμε τα ρόπαλα να πλακωθούμε!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 17:09, 21-08-05:

Εγώ προσωπικά την χρήση σωματικής βίας σε γυναίκες την θεωρώ αηδιαστική και πολύ μεγάλη δειλία...Απαράδεκτο....

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:22, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Αν φταίει μια αυτός που χτυπάει την γυναίκα του φταει 100 αυτή που δεν κάνει τίποτα! Οποιαδήποτε μορφή βιας είναι καταδικαστέα και ποτέ δεν είναι η σωστή λύση για τίποτα. Η βια φέρνει μόνο βια! Οι άντρες που βαράνε τις γυναίκες τους είναι μαλ**** και κότες εκεί θέλουν να αποδείξουν τον αντρισμό τους άραγε? Αν δεν την γουστάρουν να την χωρίσουν και να αναλάβουν τις ευθήνες τους, αυτός είναι αντρισμός!
παππού ζωγράφισες πάλι

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 14:54, 08-09-05:

Παιδία το θεωρώ ακρως απαράδεκτο και δειλό συνάμα να χτυπήσει ένας άντρας μια γυναικα γιατί καταρχήν ΄δείχνει έλλειψη σεβασμού.Όσο και να νευριάσει καλύτερα να σηκωθεί και να φύγει δεν είναι λύση αυτό..Εδώ εγώ που έριξα σφαλιάρα στον πρώην μου λίγο καιρό αφού χωρίσαμε αν και το άξιζε και με το παραπάνω το εχω μετανιώσει γιατί θέλω πάντα να ειμαι "κυρία" στις σχέσεισ μου και γενικότερα.Πέραν του ότι δίκιο είχα το άχασα με την σφαλιάρα!!Παντως γενικά είμαι απόλυτη σ'αυτο δεν θα ανεχτώ να σηκώσει χέρι άντρας πάνω μου..

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:59, 08-09-05:

Καθήστε ρε παιδιά, όταν λέτε βια.... Η λαβή που ακινητοποιεί πλήρως κάθε κίνησή της άλλης, πιάνεται;

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 15:03, 08-09-05:

'Οντως καλή ερώτηση άρχοντα!!Καποιος να απαντήσει αν και κατα την γνώμη μου όχι,άμυνα λέγεται αυτό νομίζω..Αλλά λίγοι προλαβαίνουν..
Υ.Γ αν το έθεσες έτσι όπως το κατάλαβα αλλιώς αλλάζει το πράγμα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikita13 : 08-09-05 στις 15:07.
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:20, 08-09-05:

Στο λεω γιατί το προτιμώ αυτό παρά την παραμικρή σφαλιάρα. Μια πρώην μου στη Θεσσαλονίκη μου τράβαγε μπουνιές παρακαλώ στο κρεβάτι επειδή προσγειώθηκα κάπως απότομα επάνω της όταν πήγα στο δωμάτιο. Ε ανέβηκα απο πάνω της και την ακινητοποίησα προειδοποιώντας την βέβαια οτι αν το ξανακάνει, το τελευταίο πραγμα που θα δει να κάνω, είναι να παίρνω το πρώτο ταξί για τον σταθμό ΚΤΕΛ

Βέβαια την τελευταία φορά που με είδε πριν χωρίσουμε μου έκανε παράπονα οτι εκείνη είχε πληρώσει τον καφέ και το ταξί μου (όντως αλλά είχα πληρώσει εγω όλα τα υπόλοιπα όλες τις υπόλοιπες μέρες και για τους δυο, αλλά νταξ έχουμε κι ενα τακτ και δε μιλάμε). Τι έκανα λοιπόν: Έβαλα κρυφά στην τσάντα της ενα 50ρικο και μπήκα στο λεοφωρείο για να φύγω. Μετά απο κάποια ώρα που με πήρε τηλέφωνο είχε βρεί το 50ρικο μου. "Ελπίζω να σου κάλυψα τα έξοδα για τον καφέ και για το ταξί" λεω. Τότε θυμήθηκε οτι και για τους 2 μας όλα εγω τα πλήρωνα και το έριξε δήθεν στην πλάκα (ενω όντως ήταν ψιλοσπάγγος)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:34, 08-09-05:

Πάντως το ακόμα χειρότερο απο το να το κάνει εν βρασμώ ψυχής και να το μετανιώσει μετά είναι να το θεωρεί νορμάλ εκ πεποιθήσεως και ότι "όταν το αξίζει θα τρώει τη σφαλιάρα της" που λένε μερικοί. Και ποιός είσαι ρε φίλε εύ να κρίνεις αν το αξίζει? Κηδεμόνα της σε βάλαμε?

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 15:36, 08-09-05:

Η λαβή νομίζω οτι είναι ό,τι πρέπει!
Πάντως δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν σήμερα κοπέλες που ανέχονται κανονικό ξυλο! Πιστεύω πως τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ τα τελευταία χρόνια.
Ένα από τα καλά της οικονομικής ανεξαρτησίας

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 15:37, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Στο λεω γιατί το προτιμώ αυτό παρά την παραμικρή σφαλιάρα. Μια πρώην μου στη Θεσσαλονίκη μου τράβαγε μπουνιές παρακαλώ στο κρεβάτι επειδή προσγειώθηκα κάπως απότομα επάνω της όταν πήγα στο δωμάτιο. Ε ανέβηκα απο πάνω της και την ακινητοποίησα προειδοποιώντας την βέβαια οτι αν το ξανακάνει, το τελευταίο πραγμα που θα δει να κάνω, είναι να παίρνω το πρώτο ταξί για τον σταθμό ΚΤΕΛ
Εντάξει βρε Valder καλά το χειρίστηκες!Δεν μπορώ να πω δημοκρατικα και...Αντρικα!!Μην το παρεις επανω σου όμως!

Βέβαια την τελευταία φορά που με είδε πριν χωρίσουμε μου έκανε παράπονα οτι εκείνη είχε πληρώσει τον καφέ και το ταξί μου (όντως αλλά είχα πληρώσει εγω όλα τα υπόλοιπα όλες τις υπόλοιπες μέρες και για τους δυο, αλλά νταξ έχουμε κι ενα τακτ και δε μιλάμε). Τι έκανα λοιπόν: Έβαλα κρυφά στην τσάντα της ενα 50ρικο και μπήκα στο λεοφωρείο για να φύγω. Μετά απο κάποια ώρα που με πήρε τηλέφωνο είχε βρεί το 50ρικο μου. "Ελπίζω να σου κάλυψα τα έξοδα για τον καφέ και για το ταξί" λεω. Τότε θυμήθηκε οτι και για τους 2 μας όλα εγω τα πλήρωνα και το έριξε δήθεν στην πλάκα (ενω όντως ήταν ψιλοσπάγγος)
'Oντως ρε συ άσχημο πράγμα η τσιγκουνιά εμένα προσωπικά με χαλάει και με ξενέρώνει πάρα πολύ!!Και έχω περιστατικό πολυ χειρότερο από το δικό σου(Και από άτομο που ούτε ο ίδιος δεν ήξερε τι χρήμα είχε).Δεν ξέρω ίσως το βλέπω έτσι γιατί εγώ γενικά είμαι πολή απλοχερα σαν άνθρωπος και δεν με νοιάζει να δινω για τα δικά μου άτομα.Ισως και να ειμαι υπερβολική αλλα με χαλάει!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:39, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Εντάξει βρε Valder καλά το χειρίστηκες!Δεν μπορώ να πω δημοκρατικα και...Αντρικα!!Μην το παρεις επανω σου όμως!

Ε τσ τώρα....μπρίκια κολλάμε;;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:41, 08-09-05:

Πάντως το ακόμα χειρότερο απο το να το κάνει εν βρασμώ ψυχής και να το μετανιώσει μετά είναι να το θεωρεί νορμάλ εκ πεποιθήσεως και ότι "όταν το αξίζει θα τρώει τη σφαλιάρα της" που λένε μερικοί. Και ποιός είσαι ρε φίλε εύ να κρίνεις αν το αξίζει? Κηδεμόνα της σε βάλαμε?
Μα Michelle μου... η γυναίκα (ή ο άντρας) που έχει ήδη φάει την πρώτη (σφαλιάρα) και κάθετε στη σχέση μέχρι να φάει και την δεύτερη και την τρίτη.... ΕΕΕΕΕΕΕ το αξίζει!!!!!
Εδώ είναι που λέμε... ήθελε και τα έπαθε!!!!
Sorry αλλά είμαι υπερ του ότι... "αν σε πληγώσει κάποιος μια φορά.. φταίει αυτός... αν σε πληγώσει δεύτερη... φταις εσύ που το επέτρεψες!!!"

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία, κανένα δίκιο (όσο δίκιο και να έχει το άτομο που τη χώνει) να σηκώσει χέρι ο ένας πάνω στον άλλον.
Εγώ πάντως δεν διαχωρίζω την σωματική βία σε σχέση με τα δύο φύλλα!!!
Είναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΝΟΜΟΣ και για τους δύο!!!!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:28, 08-09-05:

Κι εγώ πιστεύω πως αν το κάνει μια φορά όσο συγνώμη και αν ζητάει και πως δεν θα το ξανακάνει, θα το ξανακάνει και μια και 2 και 3... γι'αυτό μαζεύουμε τα μπογαλάκια μας και αντε γεια ή άντε γα....

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:34, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
αντε γεια ή άντε γα...
τσκ τσκ, πιπέρι

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:45, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
τσκ τσκ, πιπέρι
γιατί καλέ??? αντε γαργαλίσου ήθελα να πω, τί σκέφτηκε το πονηρό μυαλό σου??

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 17:58, 08-09-05:

σα δεν ντρέπομαι .
αν και είμαι πάααρα πολύ νευρικός τύπος δεν έχω ρίξει ποτέ ούτε καν "ψιλή" σε άνθρωπο, πόσο μάλλον σε κοπέλα. είμαι κατά της (σωματικής) βίας. μια φορά στο δημοτικό έσπρωξα μια συμμαθήτρια μου που την είχε πιάσει ένας παροξυσμός και με βάραγε και ακόμα το θυμάμαι .

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 18:13, 08-09-05:

δεν έχω ρίξει ποτέ ούτε καν "ψιλή" σε άνθρωπο, πόσο μάλλον σε κοπέλα
Stupid question: Η κοπέλα δεν είναι άνθρωπος?

Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-stekoumenos
Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε στις 18:23, 08-09-05:

Ακόμα και στη βία που εμφανίζεται εκτός σεξ,συνήθως και ο βιαστής αλλά και το θύμα φαίνεται να αντλούνε ηδονή απο αυτές τις σχέσεις κατ έναν περίεργο τρόπο.Πολλές γυναίκες παραπονιούνται για το ξύλο που τρώνε αλλά απ την άλλη το ανέχονται και δεν κάνουν κάτι για να αλλάξει αυτό,ούτε κάν να φύγουν απο μια τέτοια σχέση.Το ακόμα πιο περίεργο είναι οτι κάποιες απο αυτές που τολμούν να διαλύσουν μια τέτοια σχέση ξαναδημιουργούν δεσμούς με ανθρώπους που επίσης τις εξασκούν βία (σωματική και ψυχική) και ίσως σε μεγαλύτερο βαθμό.Σαν να υπάρχει ένας μαζοχιστικός πυρήνας μέσα τους.Η δική μου απορία λοιπόν προς αυτά τα "θύματα" είναι ως πότε θα συνεχίζουν να παίζουν αυτόν το ρόλο ?

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 18:27, 08-09-05:

Stupid question: Η κοπέλα δεν είναι άνθρωπος?
οι κοπέλες είναι προφανώς υποσύνολο των ανθρώπων . όντως, stupid question .

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:20, 08-09-05:

οι κοπέλες είναι προφανώς υποσύνολο των ανθρώπων . όντως, stupid question .
Απλά έτσι όπως το είπες μου θύμισε το "έχω 2 παιδιά και 3 κορίτσια" που λένε στα χωριά, λες και τα κορίτσια δεν ειναι παιδιά!

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:03, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos
Ακόμα και στη βία που εμφανίζεται εκτός σεξ,συνήθως και ο βιαστής αλλά και το θύμα φαίνεται να αντλούνε ηδονή απο αυτές τις σχέσεις κατ έναν περίεργο τρόπο.Πολλές γυναίκες παραπονιούνται για το ξύλο που τρώνε αλλά απ την άλλη το ανέχονται και δεν κάνουν κάτι για να αλλάξει αυτό,ούτε κάν να φύγουν απο μια τέτοια σχέση.Το ακόμα πιο περίεργο είναι οτι κάποιες απο αυτές που τολμούν να διαλύσουν μια τέτοια σχέση ξαναδημιουργούν δεσμούς με ανθρώπους που επίσης τις εξασκούν βία (σωματική και ψυχική) και ίσως σε μεγαλύτερο βαθμό.Σαν να υπάρχει ένας μαζοχιστικός πυρήνας μέσα τους.Η δική μου απορία λοιπόν προς αυτά τα "θύματα" είναι ως πότε θα συνεχίζουν να παίζουν αυτόν το ρόλο ?
διαφωνώ, μπορεί το θύμα να είναι πολύ αδύναμος χαρακτήρας και να μην ξέρει ή να μην μπορει να αντιδράσει... Και αναγκαστηκά να κάθετε, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι του αρέσει

Παράθεση

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ζουμπουρλουδι
H ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H ζουμπουρλουδι έγραψε στις 20:12, 08-09-05:

Σε αυτο συμφωνω κι εγω. Ο θυτης υπαρχει η πιθανοτητα να αντλει ηδονη, το θυμα οχι.
Ειδικα οταν προκειται για κατι που ξεκινησε σε τρυφερη ηλικια, το θυμα εχει υποστει πλυση εγκεφαλου, οτι δεν αξιζει κατι παραπανω. Η ψυχολογικη με τη σωματικη βια πανε πακετο. Συνηθως ξεκιναει με υποτιμηση του θυματος, που οταν πια η αυτοπεποιθηση του πιασει πατο, το ξυλο ερχεται ως αναμενομενη συνεπεια αδιαμαρτυρητα.
Καπου πειθεται οτι φταιει, και γι'αυτο το λογο πρεπει να ξυλοκοπηθει.
Γι'αυτο, ακομη και αν ξεφυγει καποια στιγμη απο το δραστη, αν δεν στηριχθει ψυχολογικα, θα διατρεχει τον κινδυνο να βρεθει και παλι σε αναλογη θεση, οχι γιατι γουσταρει, αλλα γιατι δεν εχει μαθει να συναπτει υγιεις σχεσεις.
Κατι αναλογο μπορει να συμβει στο θυτη, συχνα υπηρξε θυμα, κι επειδη δεν εμαθε κατι αλλο περα απο βια, το επαναλαμβανει με το συντροφο του γιατι νομιζει οτι ετσι ειναι και δεν ξερει κατι διαφορετικο. Απο εκει και μετα καταλαβαινετε οτι γινεται φαυλος κυκλος.

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 20:49, 08-09-05:

Συμφωνώ κι εγώ με exposed kai zoumpourloudi και επίσης κάποιοι λόγοι είναι και αυτοί που είπε η Vkey :

"Γιατί υπάρχουν γυναίκες που θέλουν να το συγχωρήσουν, να καταλάβουν το συντροφό τους...Να το δικαιολογήσουν...γιατί μπορεί να έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου ακα ψυχολογικό εκβιασμό- χωρίς να το έχουν συνειδητοποιήσει- και να θεωρούν ότι εν τέλει αυτές φταίνε που προκάλεσαν το πασά να τις χτυπήσει!Γιατί θεωρείται ντροπή -ακόμα και σήμερα- να πει μια γυναίκα ότι κακοποιήθηκε...Γιατί σε μια κλειστή κοινωνία όλα θάβονται και κανένας δεν μιλάει...."

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 22:37, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από ζουμπουρλουδι
Ο θυτης υπαρχει η πιθανοτητα να αντλει ηδονη,
Αν και συμφώνω μαζί σου θα ήθελα να προσθέσω ότι όσες πιθανότητες υπάρχουν ο θύτης να αντλεί ηδονή τόσες πιθανότητες υπάρχουν συμβαίνει αυτό στο θύμα... Απλώς αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι ο θυτής πολλές φορές να μην ξέρει τι κάνει; ή ποσο "σκληρό" είναι αυτό για το θυμά ή στην χειρότερη να είναι μεθυσμένος

Παράθεση

lalakias69

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lalakias69
Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O lalakias69 έγραψε στις 02:41, 11-09-05:

Δεν ξέρω τι λέτε/λέμε, έγω έχω φίλη (20χρονη φίλη that is) που είναι της άποψης "η γυναίκα τη θέλει τη σφαλιάρα της".
Είτε είναι σε σχέση είτε όχι, το ίδιο λέει - δεν είναι θέμα συναισθηματικού δεσίματος.
Ακόμα, η κοπέλα (κατά τα άλλα) είναι πολύ προοδευτική, στην εποχή της κτλ κτλ. Όχι, δεν φαίνεται.
Τον θέλει άγριο τον άντρα...

Τώρα αμα βρει κανέναν που την σαπίζει, δεν ξέρω αν θα λυπηθώ πολύ. Ξέρω ότι μάλλον θα έπρεπε, αλλά ο καθένας (εν προκειμένω η καθεμία) άξιος της μοίρας του.
Πιστεύω δε πως αυτό ισχύει για την καθεμία: αφού κάθεται και τις τρώει, καλά να πάθει.
Μιλώ για την σημερινή εποχή, τις "σύγχρονες" κοπέλες και την Ελλάδα (γενικότερα την "Δύση") φυσικά.

Προσωπικά, δεν άπλωσα χέρι σε κοπέλα που αν υπάρχει ένας άνθρωπος στη γη που αξίζει ξύλο (άντρας ή γυναίκα) είναι αυτή.
Είμαι λοιπόν σίγουρος (όσο σίγουρος μπορεί να είναι κανείς τεσπα) ότι όσα νεύρα και να χω, δεν θα ξεφύγω .
Είναι καλό να δοκιμάζει κανείς τις αντοχές του, ακόμη και με οδυνηρούς τρόπους...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:18, 15-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από lalakias69
Δεν ξέρω τι λέτε/λέμε, έγω έχω φίλη (20χρονη φίλη that is) που είναι της άποψης "η γυναίκα τη θέλει τη σφαλιάρα της".
Είτε είναι σε σχέση είτε όχι, το ίδιο λέει - δεν είναι θέμα συναισθηματικού δεσίματος.
Κάτι τέτοιες απόψεις είναι που ενισχύουν τους "άντρες" που χτυπάνε τις γυναίκες τους. Είναι θρασυδειλία να χτυπάς κάποιον που δεν μπορεί να ανταποσώσεις τα χτυπήματα σου, είτε είναι παιδί είτε γέρος είτε γυναίκα. Η βια ποτέ δεν έλυσε τίποτα απλά έφερε περισσότερα προβλήματα. Αν φταίει πάντος αυτός που την χτυπάει, φταίει πολύ περισσότερος αυτή που τα ανέχεται και δεν κάνει τίποτα

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 01:09, 01-11-05:

Απαραδεκτο τουλαχιστον!
Σε καμια περιπτωση δεν εγκρινω ασκηση σωματικης βιας προς την συντροφο μας!(μιας και το θεμα μιλαει γι'αυτου του ειδους μονο.*Γενικα παντως ειμαι κατα*)
Ειναι απερεδεκτο για τον οποιονδηποτε λογο να σηκωσεις χερι στην κοπελα σου...
Ειναι ποτε δυνατον να χτυπησεις ενα ατομο που αγαπας;Ενα ατομο που υποτιθεται οτι το εχεις στην καρδια σου,οτι θες το καλλιτερο γι' αυτο και απει λεγοντας.
Ποιος ο λογος να το κανω;
Για να αποδειξω οτι εχω δικιο;Μπα;Και ο Θεος για πιο λογο μου εδωσε το στομα;Μονο για μοστρα;
Η μηπως επειδη μπορει να εχω νευρα με το οτιδηποτε, ειναι "τροπος" ξεσπασματος...
Και τι ειναι η κοπελα;Σακος του μποξ;
Η μηπως επειδη ειναι πιο αδυναμη,βγαζουμε εκει τον ανδρισμο μας;
Για οποιον εχει νευρα με δουλεια,σπιτι,κι εγω δεν ξερω τι, αντι να σηκωσει χερι την απομενη φορα στην κοπελα, ας της πει να τον παρει αγκαλια και να μην λενε τιποτα για λιγο...
για εμενα παντως σε σοβαρα οικογενειακα θεματα που ειχα παντα με βοηθουσε...
Και αν παλι θες να εκραγεις τραβα σε ενα δωματιο μονος με εναν καθρεφτη και ουρλιαξε οσο πιο δυνατα μπορεις!
Εχω ξεσπασει με φωνες (στο παρελθον) σε ατομα που δεν εφταιγαν, αλλα καταλαβα ποσο ακυρος ημουν.
Οποiς κι αν φταιει, η βια δεν ειναι λυση...
Kαι μιλαω ακομα κι αν εχει κανει λαθος η κοπελα μου και φταιει 100%!
Οσο γι'αυτο που οντως εχω ακουσει ακι εγω απο κοπελες (ευτυχως ελαχιστες) οτι "η γυναικα θελει και την σφαλιαρα της", ε τοτε τι να πω...;
Εγω ξερω οτι στο χωριο μου μονο τα γαιδουρια χτυπαμε κι αυτα στο κωλο για να ξεκινησουν.
Υπαρχει κατι που λεγεται και αυτοσεβασμος.(Εκτος αν την βρισκουν ετσι)

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 01:14, 01-11-05:

Mario απλά respect

Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Embrance
Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Embrance έγραψε στις 03:31, 01-11-05:

Αν ποτε,εστω αγγιζα γυναικα,θα εκοβα τα χερια μου μονος μου.
Οσο για αυτους που χτυπανε γυναικες,ας πανε να βρουνε καποιον στα μετρα τους και τοτε τα λεμε παλι.

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη High_Voltage
H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 15:45, 04-11-05:

ΜΜΜ. δε μου αρέσει να ασκώ βία σε κάποιον που δε θέλει, ουτε να μου ασκούν. αν ποτε με χτυπούσε η σχέση μου θα ήταν επιτόπιος ο χωρισμός. Στα μικράτα μου πάντως έδερνα κόσμο. (λολ) Τώρα που μεγάλωσα άν κι έχω αρχίσει τελευταία να κάνω πολεμικές τέχνες νιωθω οτι δε θα μπορουσα να πειράξω ουτε μερμύγκι, γιατι γνωρίζω κάποια χτυπήματα τι βλάβες μπορεί να προκαλέσουν στον άλλο. Ασχετα αν πρεπει να είμαι προετοιμασμένη αν πάει κανείς γυρεύοντας. Γιατι μπορέι το έταιρον ημισυ να μην απλώνει χερι πάνω σου άλλα ποτε δε ξέρεις ποιον μπορέι να βρείς στο δρόμο σου. Υπάρχουν πολλοί που αρέσκονται να κάνουν επέιδηξη μυικής δύναμης σε ασθενέστερους...

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 17:32, 04-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Embrance
Αν ποτε,εστω αγγιζα γυναικα,θα εκοβα τα χερια μου μονος μου.
Οσο για αυτους που χτυπανε γυναικες,ας πανε να βρουνε καποιον στα μετρα τους και τοτε τα λεμε παλι.
Θα συμφωνησω μαζι σου! Πολλοι απο αυτους που χτυπουν τις συντροφους τους το κανουν για να επιβεβαιωσουν τον ανδρισμο τους. Γιατι κατα βαθος ειναι θρασυδειλα ανθρωπακια που αν επρεπε να τα βαλουν με καποιον στο μεγεθος τους θα εφευγαν τρεχοντας! Ειναι πολυ πιο ευκολο να τα βαλεις με καποιον που εχει την μιση σωματικη σου δυναμη!
Αυτο ομως που με ενοχλει περισσοτερο απο ολα ειναι η απαθεια ορισμενων θυματων. Πως μπορεις να εξακολουθεις να εισαι με καποιον που σε μειωνει ως ανθρωπο με τον χειροτερο τροπο? Και μην ακουσω αηδιες του στιλ: τον αγαπω!
Ε λοιπον αυτος δεν σ αγαπαει!!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 17:37, 04-11-05:

http://img164.imageshack.us/img164/1045/rs04891me.jpg

Για μερικα αθλια και αχαρακτηριστα... "ανθρωπακια"!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 17:41, 04-11-05:

Μαγκιά δεν είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στην γυναίκα σου...
Μαγκιά είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στον Ζαμπίδι...

όσοι κοπανάνε τις γυναίκες τους είναι οι μεγαλύτερες κοτες 1,82 είμαι και 90 κιλά και αρκετά γεροδεμένος όποιος είναι αρκετά μάγκας για να χτυπάει γυναίκες ας έρθει να μου δείξει εμένα πόσο μαγκας είναι!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 18:04, 04-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Μαγκιά δεν είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στην γυναίκα σου...
Μαγκιά είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στον Ζαμπίδι...

όσοι κοπανάνε τις γυναίκες τους είναι οι μεγαλύτερες κοτες 1,82 είμαι και 90 κιλά και αρκετά γεροδεμένος όποιος είναι αρκετά μάγκας για να χτυπάει γυναίκες ας έρθει να μου δείξει εμένα πόσο μαγκας είναι!
Tωωωωωρα....περιμενε...
Θα ερχοντουσαν αλλα ειναι κουρασμενοι απο το ξυλο που εριξαν στις γυναικες τους...
Τι λεμε ρε yannis τωρα...
Αφου τα ατομα ειναι κομπλεξικα.!
Εγω παντως μια κυρια ειχα παραδεχτει στην παλια γειτονια που εεμνα στο Αργος...
Μια γυναικα την χτυπησε ο αντρας της, και την επομενη φορα που πηγε να το κανει, εκεινη τηγανιζε πατατες, και με το που πηγε να σηκωσει χερι του τις εφερε καπελο...
Εμενε διπλα μας!
Εκει να δεις πως εκανε ο μουργολυκος!
Απο εκεινη την μερα ηταν....ΑΠΙΚΟ!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 18:07, 04-11-05:

Και φυσικά να υπενθυμησω ότι όσο φταίει εκείνος που την δέρνει άλλο τόσο φταίει εκείνη που μένει μαζί του. Για να μην ξεχνιώμαστε

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:10, 04-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
Tωωωωωρα....περιμενε...
Θα ερχοντουσαν αλλα ειναι κουρασμενοι απο το ξυλο που εριξαν στις γυναικες τους...
Τι λεμε ρε yannis τωρα...
Αφου τα ατομα ειναι κομπλεξικα.!
Εγω παντως μια κυρια ειχα παραδεχτει στην παλια γειτονια που εεμνα στο Αργος...
Μια γυναικα την χτυπησε ο αντρας της, και την επομενη φορα που πηγε να το κανει, εκεινη τηγανιζε πατατες, και με το που πηγε να σηκωσει χερι του τις εφερε καπελο...
Εμενε διπλα μας!
Εκει να δεις πως εκανε ο μουργολυκος!
Απο εκεινη την μερα ηταν....ΑΠΙΚΟ!
Αυτή η κυρία πρέπει να είχε ακούσει κάποια στιγμή εμένα να μιλάω και να αναρωτιέμαι αν ξέρουν όλοι ΟΛΕΣ τις χρήσεις που έχει ένα ΤΗΓΑΝΙ!
Προσωπικά το έχω πει... αν κάποιος ποτέ σηκώσει χέρι πάνω μου θα φάει τηγάνι στο κεφάλι χωρίς δεύτερη κουβέντα

Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Embrance έγραψε στις 04:02, 05-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage
ΜΜΜ. δε μου αρέσει να ασκώ βία σε κάποιον που δε θέλει, ουτε να μου ασκούν. αν ποτε με χτυπούσε η σχέση μου θα ήταν επιτόπιος ο χωρισμός. Στα μικράτα μου πάντως έδερνα κόσμο. (λολ) Τώρα που μεγάλωσα άν κι έχω αρχίσει τελευταία να κάνω πολεμικές τέχνες νιωθω οτι δε θα μπορουσα να πειράξω ουτε μερμύγκι, γιατι γνωρίζω κάποια χτυπήματα τι βλάβες μπορεί να προκαλέσουν στον άλλο. Ασχετα αν πρεπει να είμαι προετοιμασμένη αν πάει κανείς γυρεύοντας. Γιατι μπορέι το έταιρον ημισυ να μην απλώνει χερι πάνω σου άλλα ποτε δε ξέρεις ποιον μπορέι να βρείς στο δρόμο σου. Υπάρχουν πολλοί που αρέσκονται να κάνουν επέιδηξη μυικής δύναμης σε ασθενέστερους...
Αρε HV!Εγω εκανα 1,5 χρονο Καρατε και 2,5+ χρονια KickBoxing(συνεχιζω τωρα)Να βρεθουμε να δουμε πιος απο εμας ειναι δυνατοτερος!

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη High_Voltage
H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 00:26, 18-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Embrance
Αρε HV!Εγω εκανα 1,5 χρονο Καρατε και 2,5+ χρονια KickBoxing(συνεχιζω τωρα)Να βρεθουμε να δουμε πιος απο εμας ειναι δυνατοτερος!
Λολ! Embrance! Εσυ είσαι δυνατότερος μην το ψάχνεις! Εγω 'εκανα πάλια Tae Bo. Ειχα απωθημένο να μάθω πολεμικές τέχνες απο μικρη αλλα δε με αφηναν! Φέτος ξεκινησα (επιτέλους) kickboxing και κόλησα για τα κάλα και οχι μονο με το άθλημα!... LOL! αστα καλύτερα. Τά χω γράψει και στο cosmo!

Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

O Embrance έγραψε στις 10:21, 18-11-05:

Σε ποιοι γυμναστιοριο πας?Εγω παω Body control στην καλλιθεα.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:23, 18-11-05:

[οφφ τοπικ]
σε ένα καυγά κερδίζει αυτός που..
- τρέχει πιο γρήγορα!
- κρατάει τηγάνι ενώ ο άλλος τίποτα!
- θα προλάβει να ρίξει με την πρώτη και ξαφνική κουτουλιά τον άλλον νοκ άουτ
[/οφφ τοπικ]

Παράθεση

akfo7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη akfo7
Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O akfo7 έγραψε στις 12:51, 18-11-05:

Το να απλώσεις κανείς χέρι σε γυναίκα είναι η μεγαλύτερη δειλία. Προσωπικά εγώ άμα δω άνθρωπο να κακομεταχειρίζεται γυναίκα θα τον σαπίσω στο ξύλο

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 13:13, 18-11-05:

fight fire with fire
ending is near

Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panosRU
Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 15:01, 18-11-05:

πρωτιμο να μου κοπουν τα χερια παρα να χτυπησω γυναικα....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Lancelot

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους