Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,287 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 206 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Heroes

Αγαπημένος ήρωας?

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
Claire Bennet
5
15,63%
Hiro Nakamura
14
43,75%
Matt Parkman
4
12,50%
Peter Petrelli
13
40,63%
Nathan Petrelli
0
0%
Niki Sanders
6
18,75%
Sylar
4
12,50%
Isaac Mendes
2
6,25%
D.L. Hawkins
2
6,25%
Άλλος (πείτε ποιός)
4
12,50%

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:06, 10-11-07:

Επειδή θέλω κι εγώ να εθιστώ με κάποια σειρά σύντομα, για πείτε περί τίνος πρόκειται.

Που τη βρίσκω?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 23:34, 10-11-07:

Eιπα ηδη περι τινος προκειται.
http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29

Οσο για το που τη βρισκεις....στα γνωστα μερη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:36, 10-11-07:

Kαλά ντε, μη μας δείρεις κι όλας

Και δε μου λέτε, είναι τρομαχτική (Λοστ) ή αηδιαστική (Νιπ/Τακ)?

Δεν τα μπορώ εγώ πολύ αυτά
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 23:38, 10-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Kαλά ντε, μη μας δείρεις κι όλας
Γιατι ; Μπορει να σαρεσει !

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Και δε μου λέτε, είναι τρομαχτική (Λοστ) ή αηδιαστική (Νιπ/Τακ)? Δεν τα μπορώ εγώ πολύ αυτά
Ουτε το ενα ουτε το αλλο. Απλά ενταξει, καποιοι φονοι υπαρχουν , αλλά δε δειχνει και πολλα. Και μια καλη σειρα δε χρειαζεται να δειχνει και πολλα. Ξεκινα εσυ και αμα δε σαρεσει σταματας
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:40, 10-11-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Γιατι ; Μπορει να σαρεσει !
Ε καλά τότε, δείρε μας άμα είναι. Κάτι θα ξέρεις

Ουτε το ενα ουτε το αλλο. Απλά ενταξει, καποιοι φονοι υπαρχουν , αλλά δε δειχνει και πολλα. Και μια καλη σειρα δε χρειαζεται να δειχνει και πολλα. Ξεκινα εσυ και αμα δε σαρεσει σταματας
Ok, έρευνα αγοράς κάνω καλέ, θα δω.
Συνεχίστε την έμορφη συζήτηση σας
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:22, 11-11-07:

πρέπει να είμαι η μόνη που το βλέπει απ τον alter ε?
Κάθε Τετάρτη στις 9,00 είναι πάντως για όποιον ενδιαφέρεται
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 22:06, 12-11-07:

Εφτασα τελευταιο επισοδειο 1ης σαιζον. Καλα παει, καλα παει. Εχει καποια σεναριακα κενακια - απροσεξιες, αλλα ενταξει, η βασικη ιστορια, εχει καλο σκελετο. Και οι χαρακτηρες ενδιαφεροντες. Και καλο casting.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 01:07, 14-11-07:

Εφτασα τελευταιο επισοδειο 1ης σαιζον. Καλα παει, καλα παει. Εχει καποια σεναριακα κενακια - απροσεξιες, αλλα ενταξει, η βασικη ιστορια, εχει καλο σκελετο. Και οι χαρακτηρες ενδιαφεροντες. Και καλο casting.
την κεντρική ιδέα καλή τη βρίσκω κι εγώ, το σενάριο ελπίζω να μην καταλήξει σουρωτήρι... ήδη ξενερώνω απίστευτα με κάτι ατοπήματα απείρου κάλ(λ)ους που δε δικαιολογούνται με την καμμία. το φινάλε ήταν τέτοιο που να μην ψήνομαι να ξαναδώ χίροζ, παρά μόνο όταν τελειώσει η δεύτερη σεζόν.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 23:30, 20-11-07:

Nα μην ψηνεσαι επειδε δε θα θες να περιμενεις εννοεις ;
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 00:28, 21-11-07:

κοίτα, εγώ γενικά δε μπορώ να βλέπω ένα επεισόδιο ανά βδομάδα. με αρέσει να βλέπω ολόκληρες σεζόν μια κι έξω, έτσι την βρίσκω. αυτό σημαίνει ότι για να μπω στη διαδικασία να "αγοράζω" εβδομαδιαίως επεισόδια, πρέπει να καίγομαι για το σήριαλ (π.χ. φέτος θα το κάνω μάλλον μόνο για το μπι ες τζι και θα το έκανα και για το dexter αν ήταν να τελειώσει στα 20+ επεισόδια, αλλά αφού πάλι θα έχει λειψή σεζόν, θα τα πούμε μετα τα χριστούγεννα μαζί του :p). το φινάλε του χίροζ πολύ απλά δε με συγκλόνισε τόσο πολύ, ώστε να με αναγκάσει να το βλέπω κάθε βδομάδα φέτο.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 00:33, 21-11-07:

Ναι οντως παει καπως ηπια. Κι εγω προτιμω καποιες σειρες να τα εχω, αλλα επειδη δε γινεται παντα, απασχολουμαι με καποια αλλη στο μεταξυ.
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 21:55, 22-11-07:

Τελείωσα την πρώτη σεζόν, κακή σκηνοθεσία και πολύ αμερικανίλα το τελευταίο επεισόδιο
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 03:07, 20-12-07:

Εχοντας τελειωσει και τη 2η σαιζον, καθως και τα extras της 1ης, μπορω να πω οτι οι φημες οτι η 2η σαιζον δεν ειναι τοσο καλη, ειναι υπερβολικες. Μια χαρα ηταν και σε αφηνει σε ακομα περισσοτρη αγωνια για τη συνεχεια.
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 03:13, 20-12-07:

Και παίζει και η Kirsten Bell
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 03:34, 20-12-07:

Ναι .
Και ας μην ξεχναμε και τις υπολοιπες "πατσαβουρες"

Save the cheerleader !!!!

Help the mommy !!

The Transformer!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 05:38, 20-12-07:

Ξέρετε αν έχουν αλλάξει οι σεναριογράφοι προς το τέλος της 1ης season και μετά; Μπάζει απίστευτα η σειρά πλέον και κάνει απεγνωσμένα βήματα να το σώζει κάθε φορά. Επίσης νομίζω ότι άλλαξαν target group. Πλέον έχει πολύ ρομάντζο και λιγότερη περιπέτεια. Μου λείπονται τα 2 πιο πρόσφατα επεισόδια της 2ης season, αλλά ως τώρα έχω αρχίσει να ξενερώνω.
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 08:18, 20-12-07:

Τα έχω δει όλα μέσα σε μία Βδομάδα η σειρά τα σπάει.Ψήφισα Hiro και Peter Petrelli γιατί ο ένας αντιπροσωπεύει την ηθική των σαμουράι και ο άλλος την αθωότητα!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:56, 20-12-07:

Καλά, ο Hiro είναι ωλ δε μόνεϊ!!!!!!!!! Μεγάλη λατρεία, ο ιχλίμπεντιχ θέλει να μάθει ιαπωνικά μόνο για αυτόν!
Έβαλα και την Claire, τη συμπαθώ πολύ!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 13:25, 20-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Ξέρετε αν έχουν αλλάξει οι σεναριογράφοι προς το τέλος της 1ης season και μετά; Μπάζει απίστευτα η σειρά πλέον και κάνει απεγνωσμένα βήματα να το σώζει κάθε φορά. Επίσης νομίζω ότι άλλαξαν target group. Πλέον έχει πολύ ρομάντζο και λιγότερη περιπέτεια. Μου λείπονται τα 2 πιο πρόσφατα επεισόδια της 2ης season, αλλά ως τώρα έχω αρχίσει να ξενερώνω.
Δεν εχω ακουσει ή δει κατι περι αλλαγης. Αλλωστε ο creator ειναι ο ιδιος που επιτηρει. Που μπαζει απιστευτα ; Δεν προσεξα ειχα αφεθει στη ροη και δεν θυμαμαι τρυπες τωρα (τη στιγμη που το βλεπω μονο παρατηρω κατι, αλλα μετα το ξεχναω).

Πολυ Ρομαντζο ; σιγα βρε. Αλλωστε η σειρα ειναι character-centered. Ρομαντζο ειχε και η 1η σαιζον.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:48, 20-12-07:

μόνο 11 επεισόδια έχει η 2η σαιζόν?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Numen: Contest of Heroes - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-08 στις 09:47.
    • I'm thinking about heroes ... - Από The_Steve
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-07 στις 08:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους