Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 202 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Heroes

Αγαπημένος ήρωας?

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
Claire Bennet
5
15,63%
Hiro Nakamura
14
43,75%
Matt Parkman
4
12,50%
Peter Petrelli
13
40,63%
Nathan Petrelli
0
0%
Niki Sanders
6
18,75%
Sylar
4
12,50%
Isaac Mendes
2
6,25%
D.L. Hawkins
2
6,25%
Άλλος (πείτε ποιός)
4
12,50%

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:01, 20-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
μόνο 11 επεισόδια έχει η 2η σαιζόν?
ναι... λέγε με απεργία σεναριογράφων στην Αμερική...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:42, 20-12-07:

Βεβαια δεν ξερω αν το συγκεκριμενο οφειλεται εκει, γιατι ειναι σχετικά συχνο πλεον, οι σειρες να εχουν διαφορετικο αριθμο επισοδεων ανα σαιζον (και πριν την απεργια δλδ).
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:57, 20-12-07:

χάθηκε ο αριθμός των επεισοδίων να είναι πολλαπλάσιος του 4? αμάν πχια, πάλι διβιδί με 3 επεισόδια....
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 15:03, 20-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Βεβαια δεν ξερω αν το συγκεκριμενο οφειλεται εκει, γιατι ειναι σχετικά συχνο πλεον, οι σειρες να εχουν διαφορετικο αριθμο επισοδεων ανα σαιζον (και πριν την απεργια δλδ).

Όλο κόντρα μου πας εσύ Lorien
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:16, 20-12-07:

Δεν εχω ακουσει ή δει κατι περι αλλαγης. Αλλωστε ο creator ειναι ο ιδιος που επιτηρει. Που μπαζει απιστευτα ; Δεν προσεξα ειχα αφεθει στη ροη και δεν θυμαμαι τρυπες τωρα (τη στιγμη που το βλεπω μονο παρατηρω κατι, αλλα μετα το ξεχναω).

Πολυ Ρομαντζο ; σιγα βρε. Αλλωστε η σειρα ειναι character-centered. Ρομαντζο ειχε και η 1η σαιζον.
Ίσως φταίει
. Στην πρώτη season είχε μόνο
. Κάποια σημεία που μπορώ να αναφέρω ότι μπάζει είναι:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
μόνο 11 επεισόδια έχει η 2η σαιζόν?
11 έχουν βγει ως τώρα. Λόγω απεργίας θα κλείσουν την season εδώ;
Δεν θα έχει άλλα επεισόδια μετά την Πρωτοχρονιά;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:08, 20-12-07:

lol, οχι βρε, απλα επειδη παρακολουθω κι αλλες σειρες και εχω δει οτι πριν το θεμα της απεργιας, το θεμα των επισοδειων ανα σαιζον ειναι πιο φλου απο παλαιοτερα. Παντως οπως ειδες και στο λινκ που εβαλες, εχουν γυρισει και τα υπολοιπα ηδη

Αρχική Δημοσίευση από fandago
11 έχουν βγει ως τώρα. Λόγω απεργίας θα κλείσουν την season εδώ;
Δεν θα έχει άλλα επεισόδια μετά την Πρωτοχρονιά;
Διαβασε το λινκ που εβαλε η XRZ

Παντως απο τις παρατηρησεις σου, συμφωνω με ολες, εκτος απο την 1η καθως ποτε δεν ειναι υποχρεωτικο να βγουν τα πραματα οπως τα ειδαν σε visions ή οπως τα ειδε ο Χιρο.
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 16:12, 20-12-07:

Παντως απο τις παρατηρησεις σου, συμφωνω με ολες, εκτος απο την 1η καθως ποτε δεν ειναι υποχρεωτικο να βγουν τα πραματα οπως τα ειδαν σε visions ή οπως τα ειδε ο Χιρο.
Ε μα τότε είναι μούφα η "δύναμη" να προβλέπεις το μέλλον. Ή το προβλέπεις ή όχι... Και καλά να πρόβλεψες κάτι και κάποιος που καμπυλώνει τον χωροχρόνο να άλλαξε τα σχέδια, αλλά το συγκεκριμένο δεν το επηρέασε καθόλου ο Hiro
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:32, 20-12-07:

Ναι .
Και ας μην ξεχναμε και τις υπολοιπες "πατσαβουρες"

The Transformer!
Δώσε όνομα! Τώρα! Αυτή η πατσαβούρα είναι σέξυ!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:46, 20-12-07:

Δεν ειναι μουφα τελειως. Αλλα δε θα ηταν και μουφα να μπορεις να το δεις χωρις να μπορεις να το αλλαξεις ;

@VALDER : Βούτα
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:27, 20-12-07:

Δεν ειναι μουφα τελειως. Αλλα δε θα ηταν και μουφα να μπορεις να το δεις χωρις να μπορεις να το αλλαξεις ;
Μα τότε δεν θα έβλεπες το μέλλον, αλλά μια εκδοχή του πως θα ήταν το μέλλον. Βέβαια αν το συζητήσουμε θα βγούμε εκτός, αλλά νομίζω ότι καλά παιχνίδια με τον χρόνο έχουν γίνει σε ταινίες όπως το Butterfly Effect και την κλασσική Back to the Future. Εκεί οι ελάχιστες αλλαγές έχουν τεράστια επίδραση στο μέλλον...
Επίσης με ενοχλεί που πολλές αποφάσεις οι ήρωες στην σειρά τις παίρνουν "επειδή έτσι δείχνουν οι πίνακες"...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:30, 20-12-07:

Μα ακριβως επειδη το μελλον μπορει να αλλαξει και ειναι ρευστο, ετσι κι αλλιως παντα μια εκδοχη του βλεπεις !

(εκτος δεν ειμαστε ακομα, μην αγχωνεσαι)
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:38, 20-12-07:

Εκεί έχω μια ένσταση. Δεν έχω καταλήξει αν τελικά αλλάζει το μέλλον, ή είναι προδιαγεγραμμένο, άρα όλα εκτυλίσσονται σε ένα γραμμικό συνεχές στο οποίο δεν αποκλείεται να υπάρχουν ενωμένα σημεία.
πχ

Αλλιώς, αν για κάθε αλλαγή στην πορεία των πραγμάτων, δημιουργείται νέα γραμμή με διαφορετική κατάληξη, τότε πρώτον δεν θα μπορούσες να προβλέψεις το μέλλον και δεύτερον η καμπύλωση του χωροχρόνου θα γινόταν παλούκι αφού θα είχες να διαλέξεις μεταξύ άπειρων διαφορετικών γραμμών...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 17:42, 20-12-07:

Ναι ειναι τα παραδοξα του time travel. Μεχρι να βρουν ακρη επιστημονικα , υποτιθεται οτι ειναι "ποιητικη αδεία"
Παράθεση

eftychia

Νεοφερμένος

H eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eftychia έγραψε: στις 14:13, 21-01-08:

Λατρευω Μοχιντερ!!!! Μπορει να μην εχει δυναμεις αλλα ο καημενος παντα προσπαθει να κανει το καλο! Νταξει και Χιρο ειναι ολα τα λεφτα! (επισης μου αρεσει εμφανισιακα αλλα και σαν προσωπικοτητα δυναμεις ο Νειθαν Πετρελις). Ο Πιτερ μου τη σπαει.
Μου αρεσει αρκετα το Heroes, ειναι λιγο παιδικό αλλα περναει ευχαριστα η ωρα, τωρα που μας εχει αφησει και με την αγωνια στο 2ο κυκλο ανυπομονω ολο και περισσοτερο για νεα επεισοδια (εληξε η απεργια?). Απο τους καινουργιους που προστεθηκαν στη σειρα δε μου κανει κανεις κλικ (η Μαγια ειναι φρικιαστικη).
Μοχιντερ και παλι Μοχιντερ!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 14:15, 21-01-08:

Ο Μοχίντερ είναι τραγικός στην πρώτη season, δεν έχω δει τη δεύτερη βέβαια, μπας και αλλάξω γνώμη.
Παράθεση

eftychia

Νεοφερμένος

H eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eftychia έγραψε: στις 14:21, 21-01-08:

Μαλλον δε θα αλλαξεις, να φανταστεις υπηρχαν ατομα που τον πηγαιναν στην πρωτη σεζον και στη 2η το σιχαινονται. Εμενα παντως μου αρεσει (σαν χαρακτηρας αλλα και εμφανισιακα!). Οπως ειπα και πριν μονο το σωστο θελει να κανει, για αυτο ισως καποιες φορες (επειδη σ αυτη τη σειρα δεν ειναι ξεκαθαρο ποια πλευρα ειναι η καλη και ποια οχι), πεφτει σ ατοπηματα.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:51, 22-01-08:

να ρωτησω κατι ασχετο? δε λετε και σε μενα την ξανθια τι παιζει με αυτο το χιροζ μπας και γλιτωσω τις φλεβες μου τωρα που μετραω 9 αναποδους αιωνες μεχρι να βγει ξανα το λοστ?
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 21:56, 22-01-08:

Νταξ, θα κολλήσεις λίγο άμα το πάρεις, με τα 22 πρώτα επισόδεια, και στο 23ο θα φας ξενέρα. Καλό είναι, γκιβ ιτ ε τράι
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:58, 22-01-08:

το 23 ειναι ο αγαπημενος μου αριθμος!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 22:00, 22-01-08:

Όλες οι σείρες 23 επισόδεια δεν έχουν?

Το number 23 το έχεις δει?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Numen: Contest of Heroes - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-08 στις 09:47.
    • I'm thinking about heroes ... - Από The_Steve
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-07 στις 08:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους