Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,020 μέλη και 2,415,902 μηνύματα σε 75,325 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 636 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βρείτε τι κόμμα είστε

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 15:59, 11-05-08:

http://www.politicalcompass.org/test
Σε αυτο το τεστ δινεται τις αποψεις σας για μερικα θεματα και αναλογως σας κατατασει σε δεξιους η αριστερους φιλελευθερους ή απολυταρχικους.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 16:13, 11-05-08:

Πολύ κάτω αριστερά βγήκα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Purple sunrise (Λουδοβίκος ο 16ος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκοταδιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

O Purple sunrise έγραψε: στις 16:26, 11-05-08:

να και τα δικα μου
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 16:27, 11-05-08:

Δεν ημουν και πολυ σιγουρη για μερικες απαντησεις, αλλα οριστε το αποτελεσμα:

Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,733 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 16:45, 11-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Δεν ημουν και πολυ σιγουρη για μερικες απαντησεις, αλλα οριστε το αποτελεσμα:

Χεχε σχεδόν ολόιδιο,ενα τεταγωνακι απο τα μικρακια πιο προς το κέντρο ημουν.Αντε να πω στον πατέρα μου οτι βγήκα αριστερος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ οσο πιο αριστερα τοσο πιο αριστερος,κι οσο πιο κατω τοσο πιο φιλελευθερος
Παράθεση

SCULLY

Περιβόητο Μέλος

H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,024 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε: στις 17:21, 11-05-08:

Economic Left/Right: -3.38
Social Libertarian/Authoritarian: -5.18
Παράθεση

Ωρίωνας

Δραστήριο Μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O Ωρίωνας έγραψε: στις 17:33, 11-05-08:

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:34, 11-05-08:

Με έβγαλε σαν τη Μέρκελ (μπλιαχ)

Επίσης είμαι ακριβώς αντίθετα από το στάλιν και είμαι στη θάτσερ πιο κοντά από όλους.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  pcgraphpng.php.png
Εμφανίσεις:  54
Μέγεθος:  2,7 KB  
Παράθεση

Constantina!

Δραστήριο Μέλος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 18:40, 11-05-08:

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 14:33, 12-05-08:

Ψιλοαυταρχικός κεντροαριστερός. Το ήξερα ήδη...
Παράθεση

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O claimant έγραψε: στις 14:43, 12-05-08:

Κ μενα σα του miv βγηκε.
Παράθεση

Odanila (Αντωνία)

Νεοφερμένος

H Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Odanila έγραψε: στις 15:44, 12-05-08:

Να και το δικό μου!
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:14, 12-05-08:

Μιχαλάκη αν πω ότι δεν το περίμενα, θα πω ψέμματα.
Παράθεση

In Flames

Περιβόητο Μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 903 μηνύματα.

O In Flames έγραψε: στις 16:33, 12-05-08:

δεν περιμενα απο κανενα "τεστ" να μου δειξει που ειμαι...αλλα τεσπα...ειχα περιεργεια.

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one ......
(αυτο το ποστ μου ειναι απαντηση..σε καποιων μελων τις αποριες...)

ελευθερια σε ολους....

γιωργος in flames gn!

Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 16:59, 12-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από in flames gn
δεν περιμενα απο κανενα "τεστ" να μου δειξει που ειμαι...αλλα τεσπα...ειχα περιεργεια.

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one ......
(αυτο το ποστ μου ειναι απαντηση..σε καποιων μελων τις αποριες...)

ελευθερια σε ολους....

γιωργος in flames gn!

Περίμενα λίγο πιο κάτω την κουκίδα, αλλά δεν πειράζει.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 17:26, 12-05-08:

Ναι, θα γινόμουν στη ζωή μου όλα τ'αλλα εκτός από libertarian. Αυτό το ξέρω ήδη. Το φιλελευθερίστικο ξεχαρβάλωμα δε με ενθουσίασε ποτέ στη ζωή μου. Για μένα πάντα. Ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 17:27, 12-05-08:

Ο χειρότερος δυνατός συνδυασμός είναι το μωβ. Δεξιός και φιλελεύθερος. Παναγία μου, μακριά απο μας, στο πυρ το εξωτερο...
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 18:39, 12-05-08:

Επειδή δεν ξέρω πως να την ανεβάσω βγήκα εκεί που είναι ο in flames λίγο ποιο αριστερά.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 19:15, 12-05-08:

Κουμμούνι μου εσύ!
Παράθεση

petros17 (Πετρος)

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O petros17 έγραψε: στις 19:49, 12-05-08:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βρείτε τα κοινά σας σημεία! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 1131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-15 στις 16:38.
    • Βρείτε νέο nick για την ΚουΕ - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-08 στις 09:44.
    • Βρείτε το κοινό στοιχείο! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-07 στις 12:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα