Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,809 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βρείτε τι κόμμα είστε

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,258 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε: στις 19:30, 09-03-12:

Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θέμα για να κάνει ο καθένας αυτό το τεστ και να γράψει στη συνέχεια σε ποιον πολιτικό χώρο τον κατατάσσει.
http://www.politicalmap.gr/dothetest.php
Εμένα με κατέταξε στη σοσιαλδημοκρατία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 19:35, 09-03-12:

Koινωνικός Φιλελευθερισμός
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:48, 09-03-12:

Εμένα με έβγαλε στα αριστερά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 19:55, 09-03-12:

Κοινωνικός Φιλελευθερισμός
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 19:59, 09-03-12:

αχαχαχα κομμουνιστικη αριστερα ποσο καμμενο τεστ μπορει να ειναι απ αυτο και μονο :p
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:07, 09-03-12:

Με βάση τις απαντήσεις σας, ανήκετε στον πολιτικό χώρο:
Αριστερά
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:07, 09-03-12:

για τα μπαζα το τεστ

με εβγαλε κομμουνιστικη αριστερα! -ακριβως στη μεση απο κομμουνιστικη αριστερα και αριστερα
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 20:10, 09-03-12:

καλα η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν ερωτησεις που λες οτι ''με βαση αυτο το συστημα ,ετσι θα γινεται παντα''.ειναι σαν ενα αγγλικο παρομοιο τεστ μονο που εκεινο εχει 6 σελιδες ,εδω μας λυπηθηκαν και τις εκαναν μια.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 20:11, 09-03-12:

Βρε παιδιά μην βάζετε εικόνα άμεσα από το site, ο καθένας βλέπει τη δική του.
(πχ στις παραπάνω εικόνες εγώ βλέπω το "ΕΣΕΙΣ" που μου έβγαλε όταν έκανα το test)
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:12, 09-03-12:

ειναι πολυ ασπρο μαυρο το τεστ,,κανει οτι μπορει για να κολλησει ευκολη ταμπελα

αλλα τα πραγματα ειναι πιο πολυπλοκα,,

(πχ στις παραπάνω εικόνες εγώ βλέπω το "ΕΣΕΙΣ" που μου έβγαλε όταν έκανα το test)
αστο διαλο!
δικαιο εχεις..!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:12, 09-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Βρε παιδιά μην βάζετε εικόνα άμεσα από το site, ο καθένας βλέπει τη δική του.
οντως

FAIL
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 20:14, 09-03-12:

μπορει να ειναι συμβολικο
πώς βλεπεις τον αλλον ?Σαν τον εαυτο σου..
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,926 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:14, 09-03-12:

Aριστερά με έβγαλε...
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 20:16, 09-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ειναι πολυ ασπρο μαυρο το τεστ,,κανει οτι μπορει για να κολλησει ευκολη ταμπελα

αλλα τα πραγματα ειναι πιο πολυπλοκα,,
εξαρταται πως οριζεις τον εαυτο σου πολιτικα.εγω πχ δεν δεχομαι αυτο τον ορο που με εβγαλε γιατι δεν υφισταται.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 20:16, 09-03-12:

Σοσιαλδημοκρατία

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mapimage.jpg
Εμφανίσεις:  35
Μέγεθος:  67,3 KB
Παράθεση

Balthazor

Περιβόητο Μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 975 μηνύματα.

O Balthazor έγραψε: στις 20:21, 09-03-12:

Και εμενα σοσιαλδημοκρατια και κομμα τη ΔΗΜΑΡ
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 20:26, 09-03-12:

Αριστερά

[ΣΥΡΙΖΑ]
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε: στις 20:29, 09-03-12:

Σοσιαλ-δημακτρατια. Κομουνισμός δεν είναι αυτό;
Και οι οικολόγοι πράσσινοι από που και ως που είναι κοντά στην αναρχία;
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 674 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε: στις 20:45, 09-03-12:

Σοσιαλδημοκρατία με στοιχεία αριστεράς και αναρχισμού. Wow
Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 20:46, 09-03-12:

φασισμός
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βρείτε τα κοινά σας σημεία! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 1131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-15 στις 16:38.
    • Βρείτε νέο nick για την ΚουΕ - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-07-08 στις 09:44.
    • Βρείτε το κοινό στοιχείο! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-07 στις 12:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα