Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,021 μέλη και 2,415,945 μηνύματα σε 75,326 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 604 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικό θέμα για τα Android

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 23:20, 06-01-13:

Καλημέρα σε όλους, έχω μια ερώτηση, έχω το κινητό Sony xperia neo v με εγκατεστημένο το android 4.0.4 και έχω δει σε κινητά φίλων μου, που έχουν την ίδια έκδοση android, το virtual πληκτρολόγιο τους, όταν πατάς ένα αριθμό/γράμμα, κάνει ένα πολύ ωραίο τσάκ, εγώ έχω ψάξει όλες μου τοις ρυθμίσεις και δεν βρίσκω κάτι σχετικό, τελικά τι συμβαίνει;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 21 έως 24 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Android ήχος πληκτρολογίου".
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 08-01-13 στις 00:17. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 23:24, 06-01-13:

Εγώ το έχω πάντα αθόρυβο οπότε...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 17:09, 07-01-13:

Για να το κάνει στο αριθμητικό πληκτρολόγιο των κλήσεων, πάνε:
Ρυθμίσεις->Ήχος->Ήχοι αφής πληκτρολογίου

Αν εννοείς στο πληκτρολόγιο όταν γράφεις μήνυμα, πάνε:
Ρυθμισεις->Γλώσσα & πληκτρολόγιο->Touch Input->Διαμόρφωση μεθόδων εισαγωγής->Εισαγωγή κειμένου->Ήχος πλήκτρων
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:12, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Εγώ το έχω πάντα αθόρυβο οπότε...

υποπτος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 11:12, 08-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Monte Cristo
Αν εννοείς στο πληκτρολόγιο όταν γράφεις μήνυμα, πάνε:
Ρυθμισεις->Γλώσσα & πληκτρολόγιο->Touch Input->Διαμόρφωση μεθόδων εισαγωγής->Εισαγωγή κειμένου->Ήχος πλήκτρων
Δεν υπάρχει η κατηγορία touch Input.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KingFox : 08-01-13 στις 11:17.
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 13:52, 13-01-13:

Αλλά; Τι υπάρχει;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:54, 13-01-13:

Έχω κι εγώ πρόβλημα.
Το κινητό μου δεν υποστηρίζει ινσταγκραμ.
ΤΙΘΑΚΑΝΩΤΩΡΑ.
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 14:34, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Έχω κι εγώ πρόβλημα.
Το κινητό μου δεν υποστηρίζει ινσταγκραμ.
ΤΙΘΑΚΑΝΩΤΩΡΑ.
ποιο κινητο εχεις και ποια εκδοση android "φοραει"?
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:55, 13-01-13:

SE χ8 και έχει 2.1.
Απ' 'ο,τι ξέρω λειτουργεί σε 2.3 και πάνω.

μπορώ να το αλλάξω;
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O spurakos έγραψε: στις 14:57, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
SE χ8 και έχει 2.1.
Απ' 'ο,τι ξέρω λειτουργεί σε 2.3 και πάνω.

μπορώ να το αλλάξω;
επισημα οχι.Πρεπει να κανεις root,να περασεις custom rom,να κανεις backup ολα τα δεδομενα γιατι θα χαθουν.Δεν αξιζει ολοκληρη διαδικασια για το instagram.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 14:59, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από spurakos
επισημα οχι.Πρεπει να κανεις root,να περασεις custom rom,να κανεις backup ολα τα δεδομενα γιατι θα χαθουν.Δεν αξιζει ολοκληρη διαδικασια για το instagram.
Κατάλαβα.
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 15:01, 13-01-13:

Mιας και δεν εχω κινητο, πλεον.

Εχετε τιποτα να προτεινετε ;
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

O spurakos έγραψε: στις 15:07, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Mιας και δεν εχω κινητο, πλεον.

Εχετε τιποτα να προτεινετε ;
ποσα χρηματα σκεφτεσαι να δωσεις?
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 15:17, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από spurakos
ποσα χρηματα σκεφτεσαι να δωσεις?
Δεν ξερω ακομα.
Προσπαθω αρχικα ναα βρω κατι που να μου αρεσει και αναλογα με τα χαρακτηριστικα του να προσαρμοστω στις τιμες.
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 15:27, 13-01-13:

Γλώσσα, διόρθωση ορθογραφίας, προσωπικό λεξικό, προεπιλογή: πληκτρολόγιο xperia, φωνητική αναζήτηση, έξοδος μετατροπής κείμενου.
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 15:29, 13-01-13:

Δεν ξερω ακομα.
Προσπαθω αρχικα ναα βρω κατι που να μου αρεσει και αναλογα με τα χαρακτηριστικα του να προσαρμοστω στις τιμες.
δωσε μας λιγες πληροφοριες για το τι θελεις να εχει το κινητο απο χαρακτηριστικα και στο περιπου τι τιμη θες να εχει..... στο πολυ περιπου....
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

O spurakos έγραψε: στις 15:32, 13-01-13:

https://www.skroutz.gr/s/1799147/Son...l?from=catspan
https://www.skroutz.gr/s/1872154/Son...ny+xperia+sole
https://www.skroutz.gr/s/428341/LG-P...l?from=catspan
https://www.skroutz.gr/s/1703803/Sam...axy-Ace-2.html
https://www.skroutz.gr/s/1799095/Sony-Xperia-P.html

στην mid-high κατηγορια αυτα ειναι παρα πολυ καλα και υπαρχει ποικιλια μεγεθους αν θες κατι πιο ακριβο ή φθηνο ενημερωσε μας
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 15:47, 13-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
προεπιλογή: πληκτρολόγιο xperia
εδώ είσαι
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H artemaki .- έγραψε: στις 15:50, 13-01-13:

Ας αρχισουμε απο το βασικο κριτηριο.

ΟΧΙ xperia.

Θα δω αργοτερα και τα υπολοιπα κινητα ! :]
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

O spurakos έγραψε: στις 15:56, 13-01-13:

Ας αρχισουμε απο το βασικο κριτηριο.

ΟΧΙ xperia.

Θα δω αργοτερα και τα υπολοιπα κινητα ! :]
γιατι τι εχουν τα sony?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια