Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 184 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Real Steel (2011)

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 17:50, 10-03-12:

Πλοκή:

Βρισκόμαστε στο 2020,οι πυγμάχοι έχουν αντικασταθεί απο ρομποτς. Ο Charlie Kenton(Hugh Jackman) είναι ένας πρώην πυγμάχος που προσπαθεί να βγάλει τα προς το ζειν συμμετέχοντας με το ρομποτ του τον Ambush,σε διάφορους αγώνες αμφιβόλου ποιότητας.
Ωσπου ξαφνικά μαθαίνει ότι μία πρώην φιλενάδα του πέθανε και του άφησε τον γιό τους Μax(Dakota Goyo).Δεν τον θέλει και πείθει τους θείους του γίου του να τον παραχωρήσει για 100.000 δολλάρια αφου περάσουν μαζί ένα καλοκαίρι,
Στην διάρκεια αναζήτησης ανταλλακτικών ο Max θα βρει ένα ρομποτ(Atom) απο τα μπάζα,για τα μπάζα,αλλά με ξεχωριστές ικανότητες.
Οι τρεις τους θα παλέψουν στον δρόμο για την κατάκτηση της κορυφής του Παγκόσμιου Πρωταθληματος Ρομπότ.

Κριτική

Σχετικά με το τέλος:
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Συντονιστής

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,419 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 19:00, 10-03-12:

Είναι πολύ ωραία η ταινία! Εγώ προσφατα την είδα 2 φορες την ίδια μέρα. Το όλο σενάριο κυλάει πολύ καλά! Και γενικά πορώθηκα όσο το έβλεπα.
Φρεντυ χαιρομαι που την είδες και έγραψες και ένα review! Παίδες να τη δείτε όπωσδήποτε!
Ειδικά το τέλος μ'αρεσε υπερβολικα πολυ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,530 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 19:04, 10-03-12:

Εγώ την είδα μαζί με τον Τάσο. Ωραία ταινία μου φάνηκε, αλλάζεις γνώμη για τους χαρακτήρες αρκετές φορές.

Μου άρεσε εκεί που...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:50, 10-03-12:

Έχει την πιο απίστευτη ατάκα αυτή η ταινία:

Κατά τα άλλα, παρότι δεν πρόκειται για αριστούργημα, έχει σενάριο που ρέει, οι ηθοποιοί παίζουν καλά και καταλήγεις να πορώνεσαι κι εσύ και να μπαίνεις μες στην ταινία. Αξίζει να την δείτε αν θέλετε απλώς να περάσετε δύο ώρες ευχάριστα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους