Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,822 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

OpenSUSE

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 07:16, 13-08-05:

H novell στις 8 αυγούστου στο LinuxWorld Conference and Expo που έγινε στο San Francisco ανακοίνωσε την δημιουργία του openSuSE. Στην ούσια απλώς είναι το SUSE linux που γνωρίζουμε απλώς πλέον θα αναπτύσσεται και απο ομάδα opensource. Επίσης στην ίδια εκδήλωση δώθηκε και σε κυκλοφορία η public beta έκδοση του SuSE Linux 10 , την όποια μπορούμε να την κατεβάσουμε απο εδώ και σε DVD αλλά και σε CD.

Ακόμη, το site για το openSuSE είναι http://www.opensuse.org/
Ολή η κατάσταση μου θυμiζει περίπου ότι είχε γίνει με το red hat

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 10:56, 13-08-05:

Ορίστε αυτό κατέβασε να υποστηρίξεις και το open source.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:59, 13-08-05:

Από όσο είδα δεν υπάρχει livecd και ήδη έχω κατεβάσει το 50%

Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 11:06, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Από όσο είδα δεν υπάρχει livecd και ήδη έχω κατεβάσει το 50%
Α ναι έχεις δίκιο, δεν υπάρχει livecd, λάθος μου.

Ακόμα δεν κοιμήθηκες ρε αθεόφοβε;

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:09, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Ακόμα δεν κοιμήθηκες ρε αθεόφοβε;
Τι να κάνω δεν μου κολλάει ύπνος επίσης κάνω παρέα και στην michelle που σχεδίαζει κάτι

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 23:33, 05-10-07:

Ετοιμη και η τελικη εκδοση 10.3,οπως ειχε ανακοινωθει.Σε λιγες μερες θα τη δοκιμασω.
Live cd βρηκα μονο απο την εκδοση RC2.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:17, 06-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill
Ετοιμη και η τελικη εκδοση 10.3,οπως ειχε ανακοινωθει.Σε λιγες μερες θα τη δοκιμασω.
Live cd βρηκα μονο απο την εκδοση RC2.
Να βάλω τώρα τα κλάμματα;
Θέλω και εγώ Linux...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους