Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,017 μέλη και 2,415,865 μηνύματα σε 75,321 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 566 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημιουργία κι επεξεργασία βίντεο: Απορίες και ιδέες.

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 14:41, 11-03-12:

Αυτο:Adiemus
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 14:50, 11-03-12:

μπααα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 15:22, 11-03-12:

εμενα μ αρεσει αυτο αλλα δεν ειναι και πολυ απαλο.απλα ενημερωτικα το ειπα.
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε: στις 15:55, 11-03-12:

καλό είναι, αλλά δεν μου κάνει... κάτι άλλο ?
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 15:57, 11-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από socially excluded
καλό είναι, αλλά δεν μου κάνει... κάτι άλλο ?
θα ψαξω και αν βρω κατι θα στο στειλω.

μπορεις να βαλεις ενα τραγουδι οποιο σ αρεσει και να βαλεις μονο την μουσικη του.πατας karaoke για οποιο θες και γινετε.π.χ. δες αυτο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 11-03-12 στις 16:01. Αιτία: Συνενωση συνεχομενων αναρτησεων
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 18:15, 12-03-12:

Πώς μπορώ να αντιγράψω την μουσική από ένα βίντεο????
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:19, 12-03-12:

Κάτι τέτοιο εννοείς;
http://www.youtube-mp3.org/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 19:57, 12-03-12:

τι εννοεις να αντιγραψεις την μουσικη απο ενα βιντεο?να ειναι ενα βιντεο και να παρεις μονο την μουσικη?τι?εξηγησε μου και θα σου πω.αν εννοεις να κατεβασεις μονο το τραγουδι μπορεις να το κανεις οπως ειπε ο φιλος απο πανω ή μεσω του video2mp3.gr
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 18:21, 13-03-12:

Θέλω να πάρω από ένα βίντεο μόνο την μουσική και να την ενσωματώσω σε ένα άλλο. Δεν θέλω να κατεβάσω το τραγούδι γτ δεν μπορώ να το βρω αφού είναι παραλλαγμένο.

ok παιδιά θενξ!!! αυτό είναι που θέλω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 13-03-12 στις 19:17. Αιτία: Συνένωση συνεχόμενων αναρτήσεων
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 18:34, 13-03-12:

παιδια υπαρχει και αυτο το site:http://video.online-convert.com/ που μπορεις να κανεις οτι μετατροπη θελεις.
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 18:37, 13-03-12:

Θέλω ν επεξεργαστώ τα μηνύματα που έχει σε ένα βίντεο (απλά να τα αλλάξω από αγγλικά σε ελληνικά). πώς μπορώ να το κάνω?
Παράθεση

artonweb

Νεοφερμένος

Ο artonweb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O artonweb έγραψε: στις 18:47, 13-03-12:

Καλησπέρα.
Οι υπότιτλοι είναι σε ξεχωριστό αρχείο;
Το αρχείο video τι μορφή είναι;
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 18:49, 13-03-12:

οι υπότιτλοι είναι ενσωματωμένοι στο βίντεο και το video έχει μορφή mp4
Παράθεση

artonweb

Νεοφερμένος

O artonweb έγραψε: στις 19:26, 13-03-12:

Δύσκολο....
Σε πρώτη φάση κατέβασε το subtitle workshop.
Είναι δωρεάν.
'Επειτα θα δημιουργήσεις τους υπότιτλους, έτσι ώστε να "πέφτουν" χρονικά πάνω στους ήδη υπάρχοντες.
Μετά αν θές να το φτιάξεις σε DVD θα χρησιμοποιήσεις το convert X to DVD.
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 20:22, 14-03-12:

δύσκολο το προγραμματάκι και νομίζω δεν υποστηρίζει ελληνικά
τέσπα για να μην μπλεχθώ με τέτοια... μήπως ξέρεις κάποιο άλλο πρόγραμμα για να φτιάξω βίντεο από την αρχή με εναλλασσόμενες εικόνες και διαφάνειες με μηνύματα?????
Παράθεση

artonweb

Νεοφερμένος

O artonweb έγραψε: στις 23:44, 14-03-12:

To movie maker των windows και το Nero Visio
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 00:16, 15-03-12:

Προσωπικό αγαπημένο μου είναι το Sony Vegas.Tο χρησιμοποιούσα την περίοδο που έπαιζα WoW και έκανα βιντεάκια απο τα raids.
Αλλά πανάκριβο...
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 20:16, 17-03-12:

κάτι free??
Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

H socially excluded έγραψε: στις 22:20, 18-03-12:

Πώς μπορώ να αυξήσω τον ήχο ενός βίντεο??? Υπάρχει κάποιο σχετικό πρόγραμμα?
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 18:43, 19-03-12:

Αν κάνεις μία αναζήτηση στο google γράφοντας "increasing the sound of a video" η "sound amplifying software" θα σου βγάλει αρκετά freeware αλλά και επι πληρωμή προγράμματα.
Ελπίζω να βοήθησα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια