Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,816 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Red Hot Chili Peppers

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 17:25, 06-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
λέει πουθενά πόσο κοσμο είχε??
Λέγεται ότι ήμασταν κάπου στους 60.000 .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 00:32, 07-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Λέγεται ότι ήμασταν κάπου στους 60.000 .
ε οκ , βγάλε και λίγο πολυ τις σάλτσες κάπου εκεί είσαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Freepepsi (Ουρανία)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Freepepsi
H Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Freepepsi έγραψε στις 19:51, 07-09-12:

Αχ,ηθελα να παω πολυ γιατι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες...Αναθεμα τη καταραμενη εξεταστικη μου!

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 23:21, 07-09-12:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:53, 10-09-12:

Στο τσεκιν των εισιτηριων ακουσα μεσα στην πολυκοσμια να λενε οι τεσκαδοροι το κλασσικο- βγαλτε τα καπακια απο τα νερα. Τρατζικ αν μου το επαιρναν γτ στη τελ. συναυλια μου χυθηκε ολο το νερο τελικα. Επισης φωναζαν αμα εχουμε μπυρες απεξω να τις πεταξουμε. Δεν αγχωθηκα. Μόνο που σχεδον επεισα τον εαυτο μου πως δεν μπορουν να μου το κανουν αυτο!!!!! Ετσι λοιπον οταν εφτασε η σειρα μας περασαμε ανετοτατα με πωμα και μπυρες. Ουφ. Κολωφαρδια το λεω. Μπορει κι ανοργανωσια. Who cares? Red Hot ειν αυτοι! Αρα, οχι ωρα γι'αναλυσεις!

Επειτα. Απο αλλη εισοδο μπηκαμε, απαλλη βγηκαμε. Ειχαμε παρκαρει στου διαολου. Χασαμε ταυγα και τα πασχαλια....
Με τα πολλα, 3,5 ωρες περπατημα και πηγαινε-ελα στην κινηση.
Αλλα αξιζε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Morticia_

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,245 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 14:46, 10-09-12:

Μετά τη συναυλία είπα να "ξεσκονίσω" τους δίσκους μου (τότε ακόμα αγοράζαμε cd ) και ξετρύπωσα κάτι μελαγχολικό.

I could never change
Just what I feel
My face will never show
What is not real...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elen1982k

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elen1982k
Ο elen1982k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O elen1982k έγραψε στις 10:28, 11-09-12:

ρε παιδιά τι αρπαχτή ήταν αυτή με τους red hot , ντροπή και πάλι ντροπή !! τι να πω , έλεος

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους